<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastu a mlad. Žiaci - 1. kolo

Košice (1. 5. 2022)

100 m - Muži

(ne, 1.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.56
2 351 Pekarčík MatúšPekarčík Matúš 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.80
3 273 Hermanovský JakubHermanovský Jakub 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 13.18
Celkom 3 pretekári

100 m - Juniori

(ne, 1.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 320 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 11.61
2 205 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 12.36
3 203 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 12.54
156 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 1.5.2022 - 12:25) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 SB 11.59 11.00
2 210 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 SB 11.67 9.00
3 227 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.94 8.00
4 116 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 12.00 7.00
5 204 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 12.50 6.00
6 347 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.54 5.00
7 110 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 12.87 4.00
105 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 1.5.2022 - 12:25) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 353 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 12.61 2.00
2 129 Danko MartinDanko Martin 05 05 ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice 5 SB 13.03 1.00
3 170 Viola MarekViola Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 13.42
4 157 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 SB 13.67
5 312 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 13.68
6 314 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.82
7 158 Jakubík JánJakubík Ján 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.94
8 165 Krajňák MarekKrajňák Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 SB 14.14
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.5.2022 - 11:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 11.69 QA
2 227 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 11.81 QA
3 347 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.45 qA
4 110 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 12.69 qA
5 353 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 12.72 qB
6 314 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.78 qB
7 158 Jakubík JánJakubík Ján 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.90 qB
8 165 Krajňák MarekKrajňák Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 14.18 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 11.80 QA
2 116 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 11.91 QA
3 204 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 12.48 qA
4 105 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 12.49 qA
5 129 Danko MartinDanko Martin 05 05 ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice 2 PB 13.12 qB
6 170 Viola MarekViola Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.16 qB
7 312 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.38 qB
8 157 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.69 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 11.69 QA
2 210 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 11.80 QA
3 227 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 11.81 QA
4 116 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 11.91 QA
5 347 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.45 qA
6 204 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 12.48 qA
7 105 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 12.49 qA
8 110 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 12.69 qA
9 353 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 12.72 qB
10 129 Danko MartinDanko Martin 05 05 ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice 2 PB 13.12 qB
11 170 Viola MarekViola Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.16 qB
12 312 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.38 qB
13 157 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.69 qB
14 314 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.78 qB
15 158 Jakubík JánJakubík Ján 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.90 qB
16 165 Krajňák MarekKrajňák Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 14.18 qB

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.5.2022 - 11:15) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.88 QA
2 372 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 13.64 QA
3 370 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 13.94 qA
4 195 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 14.19 qB
5 143 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 15.24
6 391 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 17.77
MS 377 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.46
191 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.7 POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.5.2022 - 11:15) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 264 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 12.77 QA
2 388 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.71 QA
3 180 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 13.83 qA
4 187 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.95 qB
5 135 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 SB 14.13 qB
6 133 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 14.86
7 371 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.97
8 196 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 15.25
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.5.2022 - 11:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 12.99 QA
2 223 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 13.13 QA
3 369 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 14.03 qB
4 178 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 14.03 qB
5 175 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 14.29 qB
6 137 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 14.42 qB
7 132 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 14.58 qB
8 140 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 14.89
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 377 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.46
2 264 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 12.77 QA
3 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.88 QA
4 138 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 12.99 QA
5 223 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 13.13 QA
6 372 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 13.64 QA
7 388 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.71 QA
8 180 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 13.83 qA
9 370 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 13.94 qA
10 187 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.95 qB
11 369 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 14.03 qB
11 178 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 14.03 qB
13 135 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 SB 14.13 qB
14 195 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 14.19 qB
15 175 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 14.29 qB
16 137 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 14.42 qB
17 132 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 14.58 qB
18 133 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 14.86
19 140 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 14.89
20 371 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.97
21 143 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 15.24
22 196 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 15.25
23 391 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 17.77
191 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DQ

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 1.5.2022 - 12:35) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 SB 12.73 11.00
2 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 12.82 9.00
3 223 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 SB 12.90 8.00
4= 372 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 13.61 6.50
4= 388 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 SB 13.61 6.50
6 180 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 SB 13.81 5.00
7 370 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.04 4.00
264 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DQ
Poznámky:
št.č.264 DQ podľa pravidla 16.7
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 1.5.2022 - 12:35) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 13.80 2.00
2 135 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 SB 13.91 1.00
3 178 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 13.93
4 369 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 13.97
5 175 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 14.16
6 195 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 14.27
7 137 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 SB 14.34
8 132 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 SB 14.36
Celkom 8 pretekárov