<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastu a mlad. Žiaci - 1. kolo

Košice (1. 5. 2022)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.5.2022 - 11:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 316 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.34 qA
2 111 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 09.20 qB
3 155 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.54
4 113 Poracký TomášPoracký Tomáš 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 09.94
5 246 Mitaľ JakubMitaľ Jakub 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.40
6 109 Klotňa PeterKlotňa Peter 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.86
MS 283 Demko DávidDemko Dávid 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 09.25
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.5.2022 - 11:30) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 08.24 qA
2 154 Denemark KarolDenemark Karol 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.82 qA
3 251 Sosa TaaviSosa Taavi 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.51
4 115 Szabo ViktorSzabo Viktor 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 09.65
5 319 Kravec QuidoKravec Quido 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.34
6 103 Gábor LucasGábor Lucas 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.59
MS 288 Makkay SimonMakkay Simon 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 09.19
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.5.2022 - 11:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 228 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 08.61 qA
2 238 Čopák AdamČopák Adam 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 08.83 qA
3 254 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.23
4 350 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.60
5 328 Šiba KristiánŠiba Kristián 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.28
6 237 Centko ErikCentko Erik 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.48
322 Michta MarkoMichta Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.5.2022 - 11:30) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.96 qB
2 162 Kmec MartinKmec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.58
3 317 Kniš LukášKniš Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.60
4 169 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.01
5 209 Paľa PeterPaľa Peter 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 10.01
6 329 Šiba MatejŠiba Matej 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.39
349 Mičko MarekMičko Marek 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 1.5.2022 - 11:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.94 qB
2 294 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.06 qB
3 344 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 09.13 qB
4 327 Sokol FilipSokol Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.67
5 286 Janičo MichalJaničo Michal 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.00
6 206 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 10.80
341 Adam JakubAdam Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 1.5.2022 - 11:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 282 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 08.54 qA
2 166 Mlynár SamuelMlynár Samuel 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.08 qB
3 114 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 09.23 qB
4 168 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.32
5 161 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.76
6 293 Štec DenisŠtec Denis 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.96
7 112 Poľák Viktor RenéPoľák Viktor René 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 10.44
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 1.5.2022 - 11:30) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 159 Javorský TobiasJavorský Tobias 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.71 qA
2 144 Bukšár JakubBukšár Jakub 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 09.39
3 102 Čimpoješ NikitaČimpoješ Nikita 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 09.40
4 289 Mruz PavolMruz Pavol 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.62
5 163 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 09.99
6 106 Kapitán TomášKapitán Tomáš 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 10.10
7 208 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 10.26
342 Adam JaroslavAdam Jaroslav 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 1.5.2022 - 11:30) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 331 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.84 qA
2 152 Balog VladimírBalog Vladimír 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.14 qB
3 167 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.44
4 324 Pillár OliverPillár Oliver 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.88
5 201 Dorov MatejDorov Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 10.29
6 215 Tomčík DanielTomčík Daniel 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 10.68
225 Mažerik JurajMažerik Juraj 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNS
285 Hreňko JakubHreňko Jakub 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 08.24 qA
2 316 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.34 qA
3 282 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 08.54 qA
4 228 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 08.61 qA
5 159 Javorský TobiasJavorský Tobias 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.71 qA
6 154 Denemark KarolDenemark Karol 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.82 qA
7 238 Čopák AdamČopák Adam 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 08.83 qA
8 331 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.84 qA
9 150 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.94 qB
10 236 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.96 qB
11 294 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.06 qB
12 166 Mlynár SamuelMlynár Samuel 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.08 qB
13 344 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 09.13 qB
14 152 Balog VladimírBalog Vladimír 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.14 qB
15 288 Makkay SimonMakkay Simon 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 09.19
16 111 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 09.20 qB
17 254 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.23
17 114 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 09.23 qB
19 283 Demko DávidDemko Dávid 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 09.25
20 168 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.32
21 144 Bukšár JakubBukšár Jakub 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 09.39
22 102 Čimpoješ NikitaČimpoješ Nikita 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 09.40
23 167 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.44
24 251 Sosa TaaviSosa Taavi 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.51
25 155 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.54
26 162 Kmec MartinKmec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.58
27 350 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.60
27 317 Kniš LukášKniš Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.60
29 289 Mruz PavolMruz Pavol 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.62
30 115 Szabo ViktorSzabo Viktor 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 09.65
31 327 Sokol FilipSokol Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.67
32 161 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.76
33 324 Pillár OliverPillár Oliver 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.88
34 113 Poracký TomášPoracký Tomáš 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 09.94
35 293 Štec DenisŠtec Denis 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.96
36 163 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 09.99
37 286 Janičo MichalJaničo Michal 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.00
38 169 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.01
38 209 Paľa PeterPaľa Peter 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 10.01
40 106 Kapitán TomášKapitán Tomáš 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 10.10
41 208 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 10.26
42 328 Šiba KristiánŠiba Kristián 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.28
43 201 Dorov MatejDorov Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 10.29
44 319 Kravec QuidoKravec Quido 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.34
45 329 Šiba MatejŠiba Matej 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.39
46 246 Mitaľ JakubMitaľ Jakub 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.40
47 112 Poľák Viktor RenéPoľák Viktor René 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 10.44
48 237 Centko ErikCentko Erik 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.48
49 103 Gábor LucasGábor Lucas 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.59
50 215 Tomčík DanielTomčík Daniel 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 10.68
51 206 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 10.80
52 109 Klotňa PeterKlotňa Peter 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.86
322 Michta MarkoMichta Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
349 Mičko MarekMičko Marek 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
341 Adam JakubAdam Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
342 Adam JaroslavAdam Jaroslav 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
225 Mažerik JurajMažerik Juraj 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNS
285 Hreňko JakubHreňko Jakub 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 1.5.2022 - 12:50) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 08.27 11.00
2 316 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 SB 08.32 9.00
3 228 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.65 8.00
4 282 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.70 7.00
5 159 Javorský TobiasJavorský Tobias 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.77 6.00
6 238 Čopák AdamČopák Adam 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.89 5.00
7 154 Denemark KarolDenemark Karol 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.03 4.00
8 331 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.04 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 1.5.2022 - 12:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 SB 08.91 2.00
2 294 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 SB 08.94 1.00
3 150 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.95
4 166 Mlynár SamuelMlynár Samuel 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 SB 08.95
5 344 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 09.11
6 152 Balog VladimírBalog Vladimír 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.28
7 114 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 09.30
8 111 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 09.54
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 1.5.2022 - 13:00) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 08.26 11.00
2 188 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 08.34 9.00
3 183 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 08.65 8.00
4 339 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 SB 08.71 7.00
5 184 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 SB 08.73 6.00
6 257 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 SB 08.75 5.00
7 134 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 SB 08.83 4.00
8 179 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 SB 08.84 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 1.5.2022 - 13:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 381 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.95 2.00
2 365 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.98 1.00
3 181 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.00
4 198 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 SB 09.19
5 277 Mikitová NatáliaMikitová Natália 09 09 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.19
6 297 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.21
7 303 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.29
8 393 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.49
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.5.2022 - 11:45) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.34 qA
2 277 Mikitová NatáliaMikitová Natália 09 09 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.18 qB
3 393 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.23 qB
4 260 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 09.65
5 373 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 09.67
MS 306 Sikorai NelaSikorai Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.26
MS 302 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.76
MS 304 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 12.93
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.5.2022 - 11:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.43 qA
2 338 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 09.85
3 232 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 09.93
4 172 Bogová SáraBogová Sára 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.25
5 124 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 10.26
6 235 Taňkošová EmaTaňkošová Ema 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 10.32
7 301 Janičová DanielaJaničová Daniela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.53
MS 308 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.80
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.5.2022 - 11:45) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 365 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.95 qB
2 303 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 09.20 qB
3 259 Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 09.91
4 233 Nováková HanaNováková Hana 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.96
5 199 Zubriková TamaraZubriková Tamara 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.01
6 127 Lešková VivienLešková Vivien 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.22
7 125 Hegedűsová LuciaHegedűsová Lucia 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.90
MS 307 Tokárová NelaTokárová Nela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.26
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.5.2022 - 11:45) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.66 qA
2 193 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.47
3 122 Filomelová BeatrixFilomelová Beatrix 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 09.75
4 387 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.91
5 176 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.31
6 126 Chobotová RebeccaChobotová Rebecca 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 11.37
7 362 Hakulinová VeronikaHakulinová Veronika 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 11.71
MS 299 Hrabovská TimeaHrabovská Timea 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 11.00
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 1.5.2022 - 11:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 08.80 qA
2 179 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.87 qA
3 257 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 08.88 qA
4 186 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.65
5 123 Gašpárová NoémiGašpárová Noémi 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 09.72
6 355 Figeľová AlexandraFigeľová Alexandra 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.04
7 380 Sewrd- Kissová Emily GraceSewrd- Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.07
8 300 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 10.26
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 1.5.2022 - 11:45) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 339 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.74 qA
2 381 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.90 qB
3 189 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.64
4 368 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.77
5 197 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.13
6 332 Chovancová EmaChovancová Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.18
7 118 Benkó KarinBenkó Karin 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.22
8 119 Budovská KarinBudovská Karin 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 10.45
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 1.5.2022 - 11:45) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 08.85 qA
2 297 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 09.10 qB
3 386 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.07
4 219 Mužíková RadkaMužíková Radka 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 10.35
5 128 Schwartzová LilienSchwartzová Lilien 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 10.44
6 374 Müllerová EvaMüllerová Eva 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 10.60
7 222 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 10.75
8 117 Baratová BarbaraBaratová Barbara 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.85
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 1.5.2022 - 11:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.92 qB
2 198 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.23 qB
3 220 Sapio ChiaraSapio Chiara 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 09.78
4 121 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 10.01
5 230 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 10.09
6 360 Fodorova LuciaFodorova Lucia 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.23
7 376 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 10.26
8 217 Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 10.28
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.34 qA
2 188 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.43 qA
3 183 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.66 qA
4 339 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.74 qA
5 184 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 08.80 qA
6 134 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 08.85 qA
7 179 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.87 qA
8 257 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 08.88 qA
9 381 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.90 qB
10 181 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.92 qB
11 365 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.95 qB
12 297 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 09.10 qB
13 277 Mikitová NatáliaMikitová Natália 09 09 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.18 qB
14 303 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 09.20 qB
15 393 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.23 qB
15 198 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.23 qB
17 193 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.47
18 189 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.64
19 260 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 09.65
19 186 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.65
21 373 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 09.67
22 123 Gašpárová NoémiGašpárová Noémi 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 09.72
23 122 Filomelová BeatrixFilomelová Beatrix 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 09.75
24 368 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.77
25 220 Sapio ChiaraSapio Chiara 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 09.78
26 308 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.80
27 338 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 09.85
28 259 Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 09.91
28 387 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.91
30 232 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 09.93
31 233 Nováková HanaNováková Hana 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.96
32 199 Zubriková TamaraZubriková Tamara 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.01
32 121 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 10.01
34 355 Figeľová AlexandraFigeľová Alexandra 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.04
35 380 Sewrd- Kissová Emily GraceSewrd- Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.07
35 386 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.07
37 230 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 10.09
38 197 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.13
39 332 Chovancová EmaChovancová Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.18
40 127 Lešková VivienLešková Vivien 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.22
40 118 Benkó KarinBenkó Karin 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.22
42 360 Fodorova LuciaFodorova Lucia 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.23
43 172 Bogová SáraBogová Sára 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.25
44 306 Sikorai NelaSikorai Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.26
44 124 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 10.26
44 307 Tokárová NelaTokárová Nela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.26
44 300 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 10.26
44 376 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 10.26
49 217 Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 10.28
50 176 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.31
51 235 Taňkošová EmaTaňkošová Ema 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 10.32
52 219 Mužíková RadkaMužíková Radka 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 10.35
53 128 Schwartzová LilienSchwartzová Lilien 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 10.44
54 119 Budovská KarinBudovská Karin 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 10.45
55 301 Janičová DanielaJaničová Daniela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.53
56 374 Müllerová EvaMüllerová Eva 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 10.60
57 222 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 10.75
58 302 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.76
59 117 Baratová BarbaraBaratová Barbara 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.85
60 125 Hegedűsová LuciaHegedűsová Lucia 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.90
61 299 Hrabovská TimeaHrabovská Timea 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 11.00
62 126 Chobotová RebeccaChobotová Rebecca 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 11.37
63 362 Hakulinová VeronikaHakulinová Veronika 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 11.71
64 304 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 12.93

100 m - Muži

(ne, 1.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.56
2 351 Pekarčík MatúšPekarčík Matúš 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.80
3 273 Hermanovský JakubHermanovský Jakub 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 13.18
Celkom 3 pretekári

100 m - Juniori

(ne, 1.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 320 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 11.61
2 205 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 12.36
3 203 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 12.54
156 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 1.5.2022 - 12:25) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 SB 11.59 11.00
2 210 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 SB 11.67 9.00
3 227 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.94 8.00
4 116 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 12.00 7.00
5 204 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 12.50 6.00
6 347 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.54 5.00
7 110 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 12.87 4.00
105 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 1.5.2022 - 12:25) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 353 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 12.61 2.00
2 129 Danko MartinDanko Martin 05 05 ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice 5 SB 13.03 1.00
3 170 Viola MarekViola Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 13.42
4 157 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 SB 13.67
5 312 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 13.68
6 314 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.82
7 158 Jakubík JánJakubík Ján 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.94
8 165 Krajňák MarekKrajňák Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 SB 14.14
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.5.2022 - 11:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 11.69 QA
2 227 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 11.81 QA
3 347 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.45 qA
4 110 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 12.69 qA
5 353 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 12.72 qB
6 314 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.78 qB
7 158 Jakubík JánJakubík Ján 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.90 qB
8 165 Krajňák MarekKrajňák Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 14.18 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.5.2022 - 11:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 11.80 QA
2 116 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 11.91 QA
3 204 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 12.48 qA
4 105 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 12.49 qA
5 129 Danko MartinDanko Martin 05 05 ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice 2 PB 13.12 qB
6 170 Viola MarekViola Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.16 qB
7 312 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.38 qB
8 157 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.69 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 11.69 QA
2 210 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 11.80 QA
3 227 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 11.81 QA
4 116 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 11.91 QA
5 347 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.45 qA
6 204 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 12.48 qA
7 105 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 12.49 qA
8 110 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 12.69 qA
9 353 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 12.72 qB
10 129 Danko MartinDanko Martin 05 05 ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice 2 PB 13.12 qB
11 170 Viola MarekViola Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.16 qB
12 312 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.38 qB
13 157 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.69 qB
14 314 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.78 qB
15 158 Jakubík JánJakubík Ján 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.90 qB
16 165 Krajňák MarekKrajňák Marek 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 14.18 qB

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.5.2022 - 11:15) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.88 QA
2 372 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 13.64 QA
3 370 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 13.94 qA
4 195 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 14.19 qB
5 143 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 15.24
6 391 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 17.77
MS 377 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.46
191 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.7 POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.5.2022 - 11:15) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 264 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 12.77 QA
2 388 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.71 QA
3 180 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 13.83 qA
4 187 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.95 qB
5 135 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 SB 14.13 qB
6 133 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 14.86
7 371 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.97
8 196 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 15.25
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.5.2022 - 11:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 12.99 QA
2 223 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 13.13 QA
3 369 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 14.03 qB
4 178 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 14.03 qB
5 175 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 14.29 qB
6 137 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 14.42 qB
7 132 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 14.58 qB
8 140 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 14.89
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 377 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.46
2 264 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 12.77 QA
3 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.88 QA
4 138 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 12.99 QA
5 223 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 13.13 QA
6 372 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 13.64 QA
7 388 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.71 QA
8 180 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 13.83 qA
9 370 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 13.94 qA
10 187 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.95 qB
11 369 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 14.03 qB
11 178 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 14.03 qB
13 135 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 SB 14.13 qB
14 195 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 14.19 qB
15 175 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 14.29 qB
16 137 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 14.42 qB
17 132 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 14.58 qB
18 133 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 14.86
19 140 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 14.89
20 371 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.97
21 143 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 15.24
22 196 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 15.25
23 391 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 17.77
191 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DQ

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 1.5.2022 - 12:35) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 SB 12.73 11.00
2 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 12.82 9.00
3 223 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 SB 12.90 8.00
4= 372 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 13.61 6.50
4= 388 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 SB 13.61 6.50
6 180 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 SB 13.81 5.00
7 370 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.04 4.00
264 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.7
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 1.5.2022 - 12:35) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 13.80 2.00
2 135 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 SB 13.91 1.00
3 178 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 13.93
4 369 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 13.97
5 175 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 14.16
6 195 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 14.27
7 137 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 SB 14.34
8 132 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 SB 14.36
Celkom 8 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 13:55) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 20.29 11.00
2 316 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 20.51 9.00
3 321 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 20.67 8.00
4 228 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 20.76 7.00
5 236 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.13 2.00
282 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
249 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 13:55) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 331 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 22.77 4.00
2 344 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 23.21 1.00
3 114 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 23.70
4 242 Hoger MarekHoger Marek 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 24.15
5 111 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 24.95
6 161 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 25.26
7 330 Uhriňák MatejUhriňák Matej 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 25.69
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.5.2022 - 13:55) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Szabo ViktorSzabo Viktor 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 24.29
2 310 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 25.11
3 324 Pillár OliverPillár Oliver 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 26.41
4 106 Kapitán TomášKapitán Tomáš 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 26.92
5 246 Mitaľ JakubMitaľ Jakub 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 27.39
6 109 Klotňa PeterKlotňa Peter 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 28.75
349 Mičko MarekMičko Marek 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 1.5.2022 - 13:55) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 147 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 22.62 5.00
2 167 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.23
3 255 Zeleňák RichardZeleňák Richard 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 24.62
4 146 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 25.55
5 237 Centko ErikCentko Erik 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 26.41
6 103 Gábor LucasGábor Lucas 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 29.54
152 Balog VladimírBalog Vladimír 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 1.5.2022 - 13:55) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 294 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 22.29 6.00
2 154 Denemark KarolDenemark Karol 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 22.80 3.00
3 144 Bukšár JakubBukšár Jakub 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 24.03
4 162 Kmec MartinKmec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.54
5 390 Kiss FloriánKiss Florián 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 26.43
6 215 Tomčík DanielTomčík Daniel 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 27.63
201 Dorov MatejDorov Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 1.5.2022 - 13:55) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Čimpoješ NikitaČimpoješ Nikita 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 23.94
2 104 Gedeon GregorGedeon Gregor 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 25.11
3 350 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.28
4 328 Šiba KristiánŠiba Kristián 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.90
225 Mažerik JurajMažerik Juraj 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
313 Čičvák LeoČičvák Leo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 20.29 11.00
2 316 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 20.51 9.00
3 321 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 20.67 8.00
4 228 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 20.76 7.00
5 294 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 22.29 6.00
6 147 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 22.62 5.00
7 331 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 22.77 4.00
8 154 Denemark KarolDenemark Karol 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 22.80 3.00
9 236 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.13 2.00
10 344 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 23.21 1.00
11 114 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 23.70
12 102 Čimpoješ NikitaČimpoješ Nikita 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 23.94
13 144 Bukšár JakubBukšár Jakub 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 24.03
14 242 Hoger MarekHoger Marek 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 24.15
15 167 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.23
16 115 Szabo ViktorSzabo Viktor 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 24.29
17 162 Kmec MartinKmec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.54
18 255 Zeleňák RichardZeleňák Richard 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 24.62
19 111 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 24.95
20 310 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 25.11
20 104 Gedeon GregorGedeon Gregor 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 25.11
22 161 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 25.26
23 350 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.28
24 146 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 25.55
25 330 Uhriňák MatejUhriňák Matej 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 25.69
26 328 Šiba KristiánŠiba Kristián 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.90
27 324 Pillár OliverPillár Oliver 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 26.41
27 237 Centko ErikCentko Erik 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 26.41
29 390 Kiss FloriánKiss Florián 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 26.43
30 106 Kapitán TomášKapitán Tomáš 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 26.92
31 246 Mitaľ JakubMitaľ Jakub 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 27.39
32 215 Tomčík DanielTomčík Daniel 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 27.63
33 109 Klotňa PeterKlotňa Peter 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 28.75
34 103 Gábor LucasGábor Lucas 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 29.54
282 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
249 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
349 Mičko MarekMičko Marek 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
152 Balog VladimírBalog Vladimír 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
201 Dorov MatejDorov Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 DNS
225 Mažerik JurajMažerik Juraj 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
313 Čičvák LeoČičvák Leo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 14:05) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 20.35 11.00
2 188 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 20.44 9.00
3 183 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 21.77 8.00
4 179 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 22.08 7.00
5 184 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 22.43 6.00
6 297 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 PB 23.49
7 198 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.53
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 14:05) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 265 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 22.56 5.00
2 303 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 22.96 3.00
3 333 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 23.78
4 229 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 23.91
5 177 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 24.35
6 230 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 25.22
231 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.5.2022 - 14:05) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 123 Gašpárová NoémiGašpárová Noémi 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 23.92
2 197 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 24.77
3 172 Bogová SáraBogová Sára 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.21
4 300 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 25.43
5 232 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 25.81
6 125 Hegedűsová LuciaHegedűsová Lucia 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 28.15
7 120 Danková AlexandraDanková Alexandra 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 30.10
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 1.5.2022 - 14:05) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 148 Pencáková PaulínaPencáková Paulína 09 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 22.99 2.00
2 368 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.09
3 220 Sapio ChiaraSapio Chiara 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 24.31
4 386 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 24.61
5 217 Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 25.67
6 219 Mužíková RadkaMužíková Radka 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 25.77
7 118 Benkó KarinBenkó Karin 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 26.30
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 1.5.2022 - 14:05) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 22.86 4.00
2 340 Vasilišinová AlexandraVasilišinová Alexandra 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 23.13 1.00
3 122 Filomelová BeatrixFilomelová Beatrix 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 24.32
4 233 Nováková HanaNováková Hana 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.96
5 128 Schwartzová LilienSchwartzová Lilien 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 27.07
MS 308 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 24.28
MS 299 Hrabovská TimeaHrabovská Timea 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 27.54
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 1.5.2022 - 14:05) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 393 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 23.66
2 235 Taňkošová EmaTaňkošová Ema 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 26.27
3 117 Baratová BarbaraBaratová Barbara 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 28.36
4 119 Budovská KarinBudovská Karin 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 29.20
5 126 Chobotová RebeccaChobotová Rebecca 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 30.85
127 Lešková VivienLešková Vivien 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 DNS
121 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 20.35 11.00
2 188 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 20.44 9.00
3 183 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 21.77 8.00
4 179 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 22.08 7.00
5 184 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 22.43 6.00
6 265 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 22.56 5.00
7 234 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 22.86 4.00
8 303 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 22.96 3.00
9 148 Pencáková PaulínaPencáková Paulína 09 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 22.99 2.00
10 340 Vasilišinová AlexandraVasilišinová Alexandra 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 23.13 1.00
11 297 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 PB 23.49
12 198 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.53
13 393 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 23.66
14 333 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 23.78
15 229 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 23.91
16 123 Gašpárová NoémiGašpárová Noémi 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 23.92
17 368 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.09
18 308 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 24.28
19 220 Sapio ChiaraSapio Chiara 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 24.31
20 122 Filomelová BeatrixFilomelová Beatrix 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 24.32
21 177 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 24.35
22 386 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 24.61
23 197 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 24.77
24 233 Nováková HanaNováková Hana 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.96
25 172 Bogová SáraBogová Sára 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.21
26 230 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 25.22
27 300 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 25.43
28 217 Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 25.67
29 219 Mužíková RadkaMužíková Radka 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 25.77
30 232 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 25.81
31 235 Taňkošová EmaTaňkošová Ema 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 26.27
32 118 Benkó KarinBenkó Karin 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 26.30
33 128 Schwartzová LilienSchwartzová Lilien 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 27.07
34 299 Hrabovská TimeaHrabovská Timea 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 27.54
35 125 Hegedűsová LuciaHegedűsová Lucia 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 28.15
36 117 Baratová BarbaraBaratová Barbara 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 28.36
37 119 Budovská KarinBudovská Karin 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 29.20
38 120 Danková AlexandraDanková Alexandra 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 30.10
39 126 Chobotová RebeccaChobotová Rebecca 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 30.85
231 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
127 Lešková VivienLešková Vivien 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 DNS
121 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 DNS

200 m - Juniori

(ne, 1.5.2022 - 14:15) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 281 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 PB 23.15
2 346 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 23.84
3 226 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 24.86
4 205 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 PB 25.08
5 203 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 25.37
MS 351 Pekarčík MatúšPekarčík Matúš 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 24.43
156 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
Celkom 7 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 14:15) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 22.83 11.00
2 210 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 23.31 9.00
3 227 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.09 8.00
4 347 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.70 6.00
5 207 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 25.11 5.00
6 212 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 25.33 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 14:15) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.51 7.00
2 353 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.85 3.00
3 352 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.46 2.00
4 312 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 27.60 1.00
5 314 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 27.89
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 22.83 11.00
2 210 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 23.31 9.00
3 227 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.09 8.00
4 160 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.51 7.00
5 347 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.70 6.00
6 207 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 25.11 5.00
7 212 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 25.33 4.00
8 353 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.85 3.00
9 352 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.46 2.00
10 312 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 27.60 1.00
11 314 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 27.89

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 14:25) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 379 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 26.35 11.00
2 384 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 28.30 6.00
3 382 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.50 3.00
4 361 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 29.66 2.00
5 388 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.41 1.00
6 191 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 30.73
MS 377 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 25.98
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 14:25) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 26.39 9.00
2 190 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 27.73 8.00
3 359 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.06 7.00
4 180 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 29.27 5.00
5 141 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 29.49 4.00
6 133 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 31.37
7 143 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 32.69
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 377 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 25.98
2 379 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 26.35 11.00
3 142 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 26.39 9.00
4 190 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 27.73 8.00
5 359 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.06 7.00
6 384 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 28.30 6.00
7 180 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 29.27 5.00
8 141 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 29.49 4.00
9 382 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.50 3.00
10 361 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 29.66 2.00
11 388 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.41 1.00
12 191 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 30.73
13 133 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 31.37
14 143 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 32.69

400 m - Juniori

(ne, 1.5.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 280 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 0:53.98
2 226 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 0:54.62
3 279 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 0:56.38
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenci

(ne, 1.5.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 227 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 0:54.06 11.00
2 160 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 0:54.34 9.00
3 212 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 0:55.77 8.00
4 131 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 1:06.62 7.00
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenky

(ne, 1.5.2022 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 1:00.37 11.00
2 141 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 1:06.23 9.00
3 382 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:07.05 8.00
Celkom 3 pretekári

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 107 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 1:48.60 11.00
2 240 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 1:52.00 9.00
3 155 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11 PB 1:55.27 7.00
4 318 Kotik LukášKotik Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 1:57.86 6.00
5 244 Kolačkovský OliverKolačkovský Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:03.51 4.00
6 238 Čopák AdamČopák Adam 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 2:05.56 1.00
7 111 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 2:06.01
8 325 Poláček FilipPoláček Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:06.86
9 289 Mruz PavolMruz Pavol 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 9 PB 2:11.38
10 245 Kurimský SaelKurimský Sael 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12 PB 2:17.05
11 206 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 10 PB 2:19.99
285 Hreňko JakubHreňko Jakub 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 147 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 13 1:53.68 8.00
2 251 Sosa TaaviSosa Taavi 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 2:02.43 5.00
3 146 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 12 2:03.70 3.00
4 104 Gedeon GregorGedeon Gregor 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 2:04.33 2.00
5 254 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 2:11.66
6 248 Pakan ŠimonPakan Šimon 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:13.29
7 215 Tomčík DanielTomčík Daniel 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 10 2:20.52
8 112 Poľák Viktor RenéPoľák Viktor René 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 2:29.15
9 252 Šverha ŠimonŠverha Šimon 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 2:31.56
163 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
342 Adam JaroslavAdam Jaroslav 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
341 Adam JakubAdam Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
286 Janičo MichalJaničo Michal 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 107 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 1:48.60 11.00
2 240 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 1:52.00 9.00
3 147 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 13 1:53.68 8.00
4 155 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11 PB 1:55.27 7.00
5 318 Kotik LukášKotik Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 1:57.86 6.00
6 251 Sosa TaaviSosa Taavi 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 2:02.43 5.00
7 244 Kolačkovský OliverKolačkovský Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:03.51 4.00
8 146 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 12 2:03.70 3.00
9 104 Gedeon GregorGedeon Gregor 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 2:04.33 2.00
10 238 Čopák AdamČopák Adam 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 2:05.56 1.00
11 111 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 2:06.01
12 325 Poláček FilipPoláček Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:06.86
13 289 Mruz PavolMruz Pavol 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 9 PB 2:11.38
14 254 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 2:11.66
15 248 Pakan ŠimonPakan Šimon 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:13.29
16 245 Kurimský SaelKurimský Sael 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12 PB 2:17.05
17 206 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 10 PB 2:19.99
18 215 Tomčík DanielTomčík Daniel 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 10 2:20.52
19 112 Poľák Viktor RenéPoľák Viktor René 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 2:29.15
20 252 Šverha ŠimonŠverha Šimon 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 2:31.56
285 Hreňko JakubHreňko Jakub 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
163 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
342 Adam JaroslavAdam Jaroslav 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
341 Adam JakubAdam Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
286 Janičo MichalJaničo Michal 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.5.2022 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 257 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 1:54.00 9.00
2 381 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 1:55.41 8.00
3 338 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 2:00.63 7.00
4 269 Trusová MichaelaTrusová Michaela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 2:03.98 6.00
5 194 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 2:04.45 5.00
6 149 Straková DorotaStraková Dorota 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 11 2:07.02 4.00
7 332 Chovancová EmaChovancová Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 2:14.29 2.00
8 230 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 2:14.83 1.00
9 118 Benkó KarinBenkó Karin 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 2:23.93
10 128 Schwartzová LilienSchwartzová Lilien 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 9 2:37.91
365 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNF
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.5.2022 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 148 Pencáková PaulínaPencáková Paulína 09 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 1:52.42 11.00
2 185 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 2:11.11 3.00
3 121 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 2:17.97
4 356 Bucková AmáliaBucková Amália 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:19.95
5 261 Jovič AlicaJovič Alica 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:21.38
6 126 Chobotová RebeccaChobotová Rebecca 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 2:33.82
MS 306 Sikorai NelaSikorai Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 9 2:18.41
MS 302 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 2:27.08
MS 307 Tokárová NelaTokárová Nela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10 2:28.74
304 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 148 Pencáková PaulínaPencáková Paulína 09 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 1:52.42 11.00
2 257 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 1:54.00 9.00
3 381 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 1:55.41 8.00
4 338 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 2:00.63 7.00
5 269 Trusová MichaelaTrusová Michaela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 2:03.98 6.00
6 194 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 2:04.45 5.00
7 149 Straková DorotaStraková Dorota 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 11 2:07.02 4.00
8 185 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 2:11.11 3.00
9 332 Chovancová EmaChovancová Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 2:14.29 2.00
10 230 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 2:14.83 1.00
11 121 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 2:17.97
12 306 Sikorai NelaSikorai Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 9 2:18.41
13 356 Bucková AmáliaBucková Amália 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:19.95
14 261 Jovič AlicaJovič Alica 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:21.38
15 118 Benkó KarinBenkó Karin 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 2:23.93
16 302 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 2:27.08
17 307 Tokárová NelaTokárová Nela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10 2:28.74
18 126 Chobotová RebeccaChobotová Rebecca 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 2:33.82
19 128 Schwartzová LilienSchwartzová Lilien 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 9 2:37.91
365 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNF
304 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS

1500 m - Dorastenci

(ne, 1.5.2022 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 224 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 5:08.99 11.00
2 200 Doliňák JurajDoliňák Juraj 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 5:09.09 9.00
3 250 Repčík SamuelRepčík Samuel 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 5:18.03 8.00
4 271 Adam JakubAdam Jakub 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 5:35.82 7.00
Celkom 4 pretekári

1500 m - Dorastenky

(ne, 1.5.2022 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 278 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou PB 5:22.13 11.00
2 256 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5:38.72 9.00
3 137 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov PB 5:48.32 8.00
4 133 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6:12.70 7.00
MS 139 Lechvár RenátaLechvár Renáta 89 89 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5:59.45
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(ne, 1.5.2022 - 10:45) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 216 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 10.62 11.00
2 323 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 10.77 9.00
3 321 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 10.91 8.00
4 315 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 12.01 7.00
5 318 Kotik LukášKotik Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.18 6.00
6 209 Paľa PeterPaľa Peter 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 12.46 5.00
7 145 Kordovaník JurajKordovaník Juraj 09 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 13.87 4.00
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky

(ne, 1.5.2022 - 10:45) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 10.41 11.00
2 336 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda