<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastu a mlad. Žiaci - 1. kolo

Košice (1. 5. 2022)

Skok do diaľky - Juniori

(ne, 1.5.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 346 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 4 621 -0.1 m/s 505  -0,10 596  -0,10 621  -0,10 621 620  1,10 x 617  0,20
2 320 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 3 603 -0.1 m/s 547  -0,30 x x 547 x 581  -0,10 603  -0,10
3 203 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 5 590 +0.3 m/s x x 590  0,30 590 588  1,10 585  0,20 x
4 151 Balog MilanBalog Milan
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 2 PB 553 +0.2 m/s 553  0,20 516  -1,30 544  0,70 553 516  0,80 529  -0,10 538  -0,10
5 205 Lukčo ImrichLukčo Imrich
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 1 518 -0.1 m/s x 497  -1,50 x 497 x x 518  -0,10
MS 164 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
02 02 6 648 +0.2 m/s 631  -0,10 630  -0,50 640  0,30 640 648  0,20 642  0,20 642  -0,10
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 1.5.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 207 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 10 PB 593 -0.1 m/s x 461  -0,10 593  -0,10 593 570  2,50 550  0,40 549  -0,10 11.00
2 116 Takács AndrásTakács András
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 3 PB 583 +1.3 m/s x 541  -0,30 583  1,30 583 564  1,60 524  -0,10 544  -0,70 9.00
3 153 Čížek SamuelČížek Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 11 578 +0.2 m/s x 534  -0,10 578  0,20 578 x 516  1,20 576  -0,70 8.00
4 105 Jančik DanielJančik Daniel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 1 PB 562 +2.0 m/s x 532  -1,00 562  2,00 562 532  -0,20 x 541  -0,10 7.00
5 204 Krajčír SamuelKrajčír Samuel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 9 PB 531 +0.2 m/s 494  -2,10 496  0,20 485  1,80 496 514  0,90 531  0,20 x 6.00
6 352 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 8 530 +3.8 m/s 502 +0.4 m/s 502  0,40 498  0,20 530  3,80 530 500  -0,90 493  0,20 495  -0,30 5.00
7 170 Viola MarekViola Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 7 PB 521 +1.6 m/s 495  -0,10 x 481  3,80 495 490  0,30 521  1,60 x 4.00
8 353 Sauer FilipSauer Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 5 505 +2.2 m/s 501 +0.4 m/s 501  0,40 474  -0,10 505  2,20 505 488  -0,10 491  0,80 481  -0,10 3.00
9 274 Javorský LeonardJavorský Leonard
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
06 06 2 PB 461 -1.3 m/s x 461  -1,30 355  2,20 461 2.00
10 158 Jakubík JánJakubík Ján
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 4 430 +2.1 m/s 426 -0.1 m/s 426  -0,10 424  -0,10 430  2,10 430 1.00
11 165 Krajňák MarekKrajňák Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 6 378 -0.1 m/s 378  -0,10 320  0,20 372  2,40 378
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 1.5.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 321 Lenárt PatrikLenárt Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 29 PB 482 -0.7 m/s 446  -0,20 x 446 482  -0,70 435  -1,70 478  -0,90 11.00
2 316 Jurčišin MarkoJurčišin Marko
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 31 PB 473 +0.2 m/s 461  -0,90 420  -0,10 461 x 432  -1,10 473  0,20 9.00
3 216 Vojtek MatejVojtek Matej
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
09 09 27 PB 431 -1.8 m/s x 399  -1,00 399 387  -1,20 431  -1,80 410  -1,20 8.00
4 150 Babuščák MarekBabuščák Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 28 412 -0.2 m/s x 397  -2,40 397 412  -0,20 410  -1,30 403  -1,10 7.00
5 159 Javorský TobiasJavorský Tobias
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 26 PB 412 -1.4 m/s x 369  -1,20 369 395  0,20 x 412  -1,40 6.00
6 152 Balog VladimírBalog Vladimír
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 17 PB 394 -0.5 m/s 380  -0,80 362  -0,10 380 377  -0,10 291  -1,60 394  -0,50 5.00
7 318 Kotik LukášKotik Lukáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 25 PB 385 -0.1 m/s 381  -1,70 329  -0,10 381 385  -0,10 356  -1,30 357  -0,50 4.00
8 325 Poláček FilipPoláček Filip
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 12 PB 374 -0.1 m/s 365  -1,60 374  -0,10 374 x x x 3.00
9 315 Hríbik TomášHríbik Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 30 359 -0.5 m/s 359  -0,50 x 359 2.00
10 254 Troščák OliverTroščák Oliver
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 14 PB 358 -2.4 m/s 358  -2,40 325  -0,10 358 1.00
11 288 Makkay SimonMakkay Simon
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
10 10 10 PB 355 -0.1 m/s x 355  -0,10 355
12 161 Katoč TomášKatoč Tomáš
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 19 PB 353 -0.6 m/s 329  -1,40 353  -0,60 353
13 102 Čimpoješ NikitaČimpoješ Nikita
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
09 09 3 PB 351 -0.1 m/s x 351  -0,10 351
14 154 Denemark KarolDenemark Karol
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 15 PB 349 -1.3 m/s 349  -1,30 330  -0,10 349
15 145 Kordovaník JurajKordovaník Juraj
AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová...
09 09 16 PB 343 -1.1 m/s 343  -1,10 333  -0,10 343
16 350 Miliczky JakubMiliczky Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 11 PB 343 -1.8 m/s 343  -1,80 282  -0,10 343
17 115 Szabo ViktorSzabo Viktor
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
12 12 18 PB 334 -0.1 m/s 318  -0,90 334  -0,10 334
18 283 Demko DávidDemko Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
10 10 4 PB 333 -0.1 m/s 333  -0,10 x 333
19 169 Szabo ŠimonSzabo Šimon
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 22 332 -1.3 m/s 332  -1,30 328  0,50 332
20 208 Paľa MartinPaľa Martin
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
12 12 20 PB 330 -1.5 m/s 330  -1,50 x 330
21 201 Dorov MatejDorov Matej
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
10 10 6 PB 326 -0.5 m/s 326  -0,50 313  -0,10 326
22 167 Parkanský ArturParkanský Artur
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 21 311 -2.2 m/s 311  -2,20 309  -0,10 311
23 244 Kolačkovský OliverKolačkovský Oliver
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 23 307 -1.2 m/s 307  -1,20 293  -0,50 307
24 251 Sosa TaaviSosa Taavi
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 13 PB 293 -2.2 m/s 293  -2,20 x 293
25 109 Klotňa PeterKlotňa Peter
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
11 11 9 PB 276 -0.1 m/s 244  -1,20 276  -0,10 276
26 106 Kapitán TomášKapitán Tomáš
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
11 11 8 PB 269 -0.1 m/s 269  -0,10 264  -0,10 269
27 103 Gábor LucasGábor Lucas
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
11 11 7 PB 256 -0.1 m/s 256  -0,10 231  -0,10 256
28= 342 Adam JaroslavAdam Jaroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 2 PB 000 -
28= 341 Adam JakubAdam Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 1 PB 000 -
28= 344 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 5 SB 000 -
28= 209 Paľa PeterPaľa Peter
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
09 09 24 000 x x -
Celkom 31 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 1.5.2022 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 223 Šimková AnnaŠimková Anna
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 11 532 -0.1 m/s 528  1,30 x 532  -0,10 532 515  1,50 526  0,50 x 11.00
2 361 Gállová DanielaGállová Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 9 PB 477 +1.1 m/s 439  -0,10 477  1,10 447  0,20 477 453  -0,10 450  0,20 438  -2,40 9.00
3 182 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 10 PB 475 -0.1 m/s 475  -0,10 x 445  -0,30 475 475  -0,10 x x 8.00
4 187 Krešáková ErikaKrešáková Erika
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 7 PB 468 +0.8 m/s 424  0,90 451  -0,10 468  0,80 468 459  0,20 403  1,20 x 7.00
5 178 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 1 PB 459 +1.5 m/s 425  -0,10 459  1,50 412  -0,10 459 428  -0,10 x 434  0,20 6.00
6 195 Snížiková ZojaSnížiková Zoja
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 2 PB 437 +1.2 m/s 429  -0,10 x 437  1,20 437 x 408  1,60 407  0,20 5.00
7 175 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 5 433 -0.1 m/s 433  -0,10 403  0,30 430  1,20 433 409  1,00 412  0,50 393  0,20 4.00
8 256 Bučková KatarínaBučková Katarína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 4 413 -0.6 m/s 413  -0,60 334  0,20 x 413 413  -0,10 x 370  0,20 3.00
9 383 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 412 +0.2 m/s 329  0,30 357  1,40 412  0,20 412 2.00
10 371 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 6 410 +0.1 m/s x 410  0,10 x 410 1.00
11 135 Dzugasová AlicaDzugasová Alica
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 3 SB 394 +1.2 m/s x x 394  1,20 394
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 1.5.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 188 Kucáková NelaKucáková Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 41 464 +1.4 m/s 405  -0,20 412  -1,50 412 436  0,80 447  1,00 464  1,40 11.00
2 336 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 40 PB 449 +1.0 m/s 440  -0,10 x 440 449  1,00 x 377  0,80 9.00
3 171 Andrisová LuciaAndrisová Lucia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 39 PB 435 +0.6 m/s 422  -0,10 385  -2,10 422 421  1,30 435  0,60 435  1,10 8.00
4 183 Katočová RomanaKatočová Romana
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 37 PB 428 +1.5 m/s 354  0,20 368  -1,80 368 383  -0,10 428  1,50 406  1,00 7.00
5 381 Sovová MartinaSovová Martina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 21 PB 397 +2.0 m/s 375  -1,10 366  -0,10 375 376  -0,10 368  1,40 397  2,00 6.00
6 181 Kardošová GrétaKardošová Gréta
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 7 PB 396 +0.5 m/s 346  -0,50 365  -0,90 365 331  -0,10 x 396  0,50 5.00
7 194 Riesová TamaraRiesová Tamara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 18 PB 382 +1.2 m/s 364  -2,00 x 364 357  1,00 382  1,20 379  1,10 4.00
8 198 Weissová NataliaWeissová Natalia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 35 359 +1.3 m/s 355  -1,20 323  -1,10 355 359  1,30 322  0,30 354  1,90 3.00
9 234 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 34 348 -1.8 m/s 315  -1,30 348  -1,80 348 2.00
10 340 Vasilišinová AlexandraVasilišinová Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 23 PB 347 -1.2 m/s 337  -2,70 347  -1,20 347 1.00
11 365 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 38 343 -1.7 m/s x 343  -1,70 343
12 193 Račinskis DominikaRačinskis Dominika
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 33 340 -1.0 m/s 340  -1,00 324  -1,30 340
13 184 Kissová AlexandraKissová Alexandra
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 8 PB 340 -0.5 m/s 340  -0,50 309  -0,10 340
14 263 Križovenská ElenaKrižovenská Elena
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 12 PB 339 +0.2 m/s 333  -0,10 339  0,20 339
15 124 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
09 09 5 PB 333 -0.2 m/s 319  -0,50 333  -0,20 333
16 199 Zubriková TamaraZubriková Tamara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 24 PB 331 -0.2 m/s 293  -1,90 331  -0,20 331
17 368 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 9 PB 326 -0.6 m/s 300  -0,30 326  -0,60 326
18 229 Dendešová LenkaDendešová Lenka
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 27 PB 324 -0.7 m/s 277  -0,10 324  -0,70 324
19 376 Pokorná MiriamPokorná Miriam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 17 PB 323 -0.6 m/s 313  -1,80 323  -0,60 323
20 337 Senčáková SimonaSenčáková Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 32 321 +0.2 m/s 303  0,10 321  0,20 321
21 387 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 22 PB 310 -2.2 m/s 310  -2,20 289  -1,00 310
22 186 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 29 PB 306 -0.3 m/s 299  -1,00 306  -0,30 306
23 363 Halušková EllaHalušková Ella
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 6 PB 304 -1.4 m/s 294  -1,70 304  -1,40 304
24 258 Domaničová LíviaDomaničová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 2 PB 301 +0.2 m/s 299  -0,10 301  0,20 301
25 185 Kobová NinaKobová Nina
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 10 PB 301 -1.6 m/s x 301  -1,60 301
26 122 Filomelová BeatrixFilomelová Beatrix
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 3 PB 299 -0.1 m/s 275  -0,80 299  -0,10 299
27 149 Straková DorotaStraková Dorota
AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová...
10 10 28 PB 299 -1.0 m/s 299  -1,00 x 299
28 219 Mužíková RadkaMužíková Radka
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
10 10 16 PB 287 -0.3 m/s 287  -0,30 244  -0,50 287
29 374 Müllerová EvaMüllerová Eva
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 26 PB 282 -0.2 m/s 282  -0,20 259  -0,70 282
30 220 Sapio ChiaraSapio Chiara
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
10 10 19 PB 276 -2.2 m/s 267  -2,60 276  -2,20 276
31 373 Miliczka HanaMiliczka Hana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 15 PB 274 -1.0 m/s x 274  -1,00 274
32 222 Siroťáková EvaSiroťáková Eva
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
11 11 25 PB 270 -0.5 m/s 255  -1,00 270  -0,50 270
33 260 Hreňová AnnaHreňová Anna
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 30 261 -0.6 m/s 261  -0,60 248  -0,10 261
34 123 Gašpárová NoémiGašpárová Noémi
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
09 09 4 PB 259 -1.2 m/s 259  -1,20 241  -0,10 259
35 334 Kendrová KarolínaKendrová Karolína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 31 257 -0.1 m/s 257  -0,10 x 257
36 380 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
11 11 20 PB 245 -1.9 m/s 242  -2,50 245  -1,90 245
37 217 Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
09 09 11 PB 219 +0.3 m/s 216  -0,10 219  0,30 219
38 232 Matiasová NelaMatiasová Nela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
11 11 14 PB 182 -0.2 m/s x 182  -0,20 182
355 Figeľová AlexandraFigeľová Alexandra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 1 PB DNS
339 Udičová PatríciaUdičová Patrícia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 36 NM x r -
Celkom 40 pretekárov