<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva

Žiar nad Hronom (25. 9. 2021)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 25.9.2021 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 280 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 20 PB 569 +0.3 m/s 515  0,80 500  0,50 569  0,30 569 x 542  0,30
2 19 Briš TomášBriš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 17 PB 473 +0.3 m/s 473  0,30 x 452  0,30 473 452  0,30 x
3 128 Marcinek MatejMarcinek Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 19 466 +0.3 m/s 450  0,30 438  0,10 x 450 464  0,80 466  0,30
4 278 Korčok JakubKorčok Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 18 458 +0.5 m/s 458  0,50 428  0,20 408  0,30 458 456  0,20 456  0,80
5 167 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 16 PB 458 +0.3 m/s 435  0,70 x x 435 435  0,30 458  0,30
6 151 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 2 PB 416 +0.2 m/s 392  0,20 410  0,50 416  0,20 416 x 416  0,90
7 322 Keveš KristiánKeveš Kristián
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 4 PB 416 +0.6 m/s 416  0,60 407  0,60 x 416 x 403  0,80
8 118 Ungvarský MarkoUngvarský Marko
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
09 09 6 PB 403 +0.6 m/s 387  0,50 392  0,60 400  0,80 400 x 403  0,60
9 281 Krutošík AndrejKrutošík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 15 391 +0.9 m/s 366  0,70 391  0,90 391
10 214 Pluhár MatúšPluhár Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 10 PB 379 +0.4 m/s 353  0,90 379  0,40 379
11 4 Ďuroška PeterĎuroška Peter
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 13 364 +0.8 m/s 364  0,80 363  0,10 364
12 156 Páleník IvorPáleník Ivor
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 9 PB 364 +0.8 m/s 364  0,80 326  0,40 364
13 127 Jančo PeterJančo Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 12 PB 363 +0.1 m/s 359  0,80 363  0,10 363
14 189 Sedliaček ŠimonSedliaček Šimon
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 11 PB 360 +0.2 m/s 355  0,80 360  0,20 360
15 272 Brštiak BorisBrštiak Boris
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 14 359 +0.3 m/s 341  0,80 359  0,30 359
16 6 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 8 PB 351 +0.9 m/s 351  0,90 341  0,50 351
17 170 Konušík MatejKonušík Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 5 PB 303 +0.5 m/s 295  0,90 303  0,50 303
18 131 Varga MartinVarga Martin
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 7 249 +0.5 m/s 245  0,30 249  0,50 249
207 Hlavnička JurajHlavnička Juraj
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 3 DNS
119 Gombarček ŠimonGombarček Šimon
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
08 08 1 NM x x -
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 25.9.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 17 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 30 478 +0.2 m/s 465  0,80 420  0,50 478  0,30 478 462  0,00 478  0,20
2 261 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 29 456 +0.2 m/s 456  0,20 450  0,50 416  0,50 456 444  0,30 436  0,20
3 86 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 26 PB 454 +0.2 m/s x 432  0,50 453  0,50 453 439  0,60 454  0,20
4 345 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 27 PB 451 +0.6 m/s 426  0,60 427  0,50 451  0,60 451 440  0,60 450  0,30
5 191 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 14 PB 435 +0.2 m/s 408  0,30 x 435  0,20 435 384  0,50 419  0,50
6 294 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 28 432 +0.2 m/s 432  0,20 x x 432 387  0,60 387  0,30
7 201 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 20 PB 417 +0.3 m/s 410  0,20 417  0,30 387  0,50 417 388  0,50 387  0,80
8 352 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 24 410 +0.2 m/s 392  0,90 407  0,30 410  0,20 410 404  0,90 406  0,20
9 161 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 19 PB 404 +0.7 m/s 390  0,30 404  0,70 404
10 194 Hudecová NatáliaHudecová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 22 395 +0.9 m/s 395  0,90 328  0,90 395
11 177 Domanická MichaelaDomanická Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 23 394 +0.6 m/s 394  0,70 394  0,60 394
12 68 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 16 PB 393 +0.8 m/s 306  0,10 393  0,80 393
13 267 Španihelová KatarínaŠpanihelová Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
09 09 9 PB 385 +0.2 m/s 385  0,20 - 385
14= 356 Kocianová NikolaKocianová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 13 PB 375 +0.5 m/s 375  0,50 - 375
14= 310 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 21 375 +0.9 m/s x 375  0,90 375
16 364 Prostináková LiliProstináková Lili
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 17 364 +0.2 m/s 364  0,20 340  0,70 364
17 295 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 18 358 +0.6 m/s 289  0,40 358  0,60 358
18 157 Dunajská VivienDunajská Vivien
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 12 355 +0.6 m/s 344  0,50 355  0,60 355
19 250 Véghová ZuzanaVéghová Zuzana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 7 PB 340 +0.5 m/s 340  0,50 320  0,50 340
20 192 Hanuliaková LeaHanuliaková Lea
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 2 PB 335 +0.3 m/s 335  0,30 328  0,30 335
21 87 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 25 331 +0.8 m/s 331  0,80 322  0,20 331
22 297 Fehérová LeaFehérová Lea
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 8 PB 326 +0.2 m/s x 326  0,20 326
23 202 Valovičová EmaValovičová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 10 323 +0.5 m/s 323  0,50 257  0,80 323
24 377 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 11 310 +0.3 m/s x 310  0,30 310
25 198 Olejárová NatáliaOlejárová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 15 306 +0.1 m/s 306  0,10 306  0,50 306
26 334 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 4 PB 302 +0.5 m/s 302  0,50 256  0,70 302
27 333 Luscoňová DianaLuscoňová Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
08 08 3 PB 294 +0.3 m/s 294  0,30 279  0,30 294
28 200 Rizmanová LuciaRizmanová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 5 PB 284 +0.6 m/s 284  0,60 275  0,70 284
29 258 Balážová ViktóriaBalážová Viktória
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 1 PB 281 +0.8 m/s 254  0,30 281  0,80 281
30 135 Rosinská SoňaRosinská Soňa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 6 263 +0.4 m/s 263  0,40 250  0,30 263
Celkom 30 pretekárov