<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva

Žiar nad Hronom (25. 9. 2021)

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 25.9.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150154156
1 128 Marcinek MatejMarcinek Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 7 154 - - - - o o o xxo xxx
2 292 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 6 PB 145 o o o o o o xxx
3 144 Kováčik OliverKováčik Oliver
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 5 PB 140 o o o xxo xo xxx
4 167 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 140 o o o xo xxo xxx
5 104 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
08 08 4 PB 130 o xo o xxx
6 151 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 1 PB 130 o o xxo xxx
7 322 Keveš KristiánKeveš Kristián
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 2 PB 125 o xo xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 25.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140144148151154156157
1 191 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 7 PB 154 - - - - - o o o xo o o xo xxo - xxx
2 9 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 8 151 - - - - - o o o o o xxo xo xxx
3 87 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 6 135 - - - - o o o xo xxx
4 194 Hudecová NatáliaHudecová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 4 130 - - - o o o o xxx
5 177 Domanická MichaelaDomanická Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 3 PB 130 - - - o o o xxo xxx
6 13 Piková LaraPiková Lara
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 5 125 - - - o o o xxx
7 55 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 1 PB 120 - - - o xxo xxx
8 334 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 2 115 - - - o xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 25.9.2021 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130
1 78 Králik MatejKrálik Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 6 PB 125 o o xo xo xxx
2 150 Aneštík JakubAneštík Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 4 PB 120 o o xxo xxx
3 76 Ivan TobiasIvan Tobias
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 5 115 xo o xxx
4 216 Šarišský TimotejŠarišský Timotej
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 2 PB 115 o xo xxx
276 Kohút MatejKohút Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 3 NM xxx
80 Pecucha MatejPecucha Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 1 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 25.9.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135
1 300 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 14 PB 130 - o o o o o xo xxx
2 314 Predmeská LuciaPredmeská Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 13 PB 125 - o o xo xo o xxx
3 90 Revajova RomankaRevajova Romanka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 12 PB 120 xo o o o o xxx
4 329 Kevešová SofiaKevešová Sofia
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 9 PB 120 o o xo xxo o xxx
5 313 Novysedláková PeťkaNovysedláková Peťka
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 10 PB 115 xo xxo o o xxx
6 309 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 8 PB 115 xxo xo o xxo xxx
7 138 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 11 110 o o o xxx
8 330 Kocholpvá AlexandraKocholpvá Alexandra
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 3 PB 110 o o xo xxx
9 238 Mareková TatianaMareková Tatiana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 4 PB 105 o o xxx
10= 325 Beránková EsterBeránková Ester
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 7 100 o xxx
10= 82 Androvičová LuciaAndrovičová Lucia
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 1 PB 100 o xxx
12 246 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 5 PB 000
224 Dimitriu MiaDimitriu Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 2 NM xxx
312 Novysedláková PaťkaNovysedláková Paťka
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 6 NM xxx
Celkom 14 pretekárov