<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva

Žiar nad Hronom (25. 9. 2021)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci

(so, 25.9.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 278 Korčok, Vozár, Končír, Krutošík Korčok, Vozár, Končír, Krutošík AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 34.35
2 53 Šupina, Šopoň, Homola, Gál Šupina, Šopoň, Homola, Gál BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 34.56
3 371 Mjartan, Mičík, Pasztor, Murgaš Mjartan, Mičík, Pasztor, Murgaš Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 36.15
Celkom 3 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 25.9.2021 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Brišová, Ivaničová, Hollá, Zvarová Brišová, Ivaničová, Hollá, Zvarová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 32.89
2 65 Píšová, Beňušková, Ballová, Sliacka Píšová, Beňušková, Ballová, Sliacka BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 33.16
3 310 Čemanová, Mačuhová, Jasenáková, Richterová Čemanová, Mačuhová, Jasenáková, Richterová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 34.87
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 25.9.2021 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Kostolná, Čanecká, Piková, Švaňová Kostolná, Čanecká, Piková, Švaňová Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 34.07
2 55 Primusová, Alušíková, Tománková, Bačková Primusová, Alušíková, Tománková, Bačková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 36.99
3 85 Rakytová, Hvorková, Kultanová, Stejskalová Rakytová, Hvorková, Kultanová, Stejskalová CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 37.27
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 25.9.2021 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 223 Burská, Véghová, Slosiarová, Jašková Burská, Véghová, Slosiarová, Jašková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 35.89
2 164 Englerová, Štefančíková, Schererová, Kováčiková Englerová, Štefančíková, Schererová, Kováčiková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 36.86
3 362 Bortelová, Ondrejíková, Kocianová, Solíková Bortelová, Ondrejíková, Kocianová, Solíková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 37.35
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Brišová, Ivaničová, Hollá, Zvarová Brišová, Ivaničová, Hollá, Zvarová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 32.89
2 65 Píšová, Beňušková, Ballová, Sliacka Píšová, Beňušková, Ballová, Sliacka BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 33.16
3 12 Kostolná, Čanecká, Piková, Švaňová Kostolná, Čanecká, Piková, Švaňová Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 34.07
4 310 Čemanová, Mačuhová, Jasenáková, Richterová Čemanová, Mačuhová, Jasenáková, Richterová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 34.87
5 223 Burská, Véghová, Slosiarová, Jašková Burská, Véghová, Slosiarová, Jašková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 35.89
6 164 Englerová, Štefančíková, Schererová, Kováčiková Englerová, Štefančíková, Schererová, Kováčiková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 36.86
7 55 Primusová, Alušíková, Tománková, Bačková Primusová, Alušíková, Tománková, Bačková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 36.99
8 85 Rakytová, Hvorková, Kultanová, Stejskalová Rakytová, Hvorková, Kultanová, Stejskalová CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 37.27
9 362 Bortelová, Ondrejíková, Kocianová, Solíková Bortelová, Ondrejíková, Kocianová, Solíková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 37.35

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci

(so, 25.9.2021 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 290 Tuška, Pecník, Krchňavý, Schmidtmayer Tuška, Pecník, Krchňavý, Schmidtmayer AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 37.25
2 115 Liptay, Lendvorský, Rašner, Capuliak Liptay, Lendvorský, Rašner, Capuliak Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 38.60
3 79 Králik, Kubo, Pecucha, Daraboš Králik, Kubo, Pecucha, Daraboš CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 40.03
Celkom 3 pretekári

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 25.9.2021 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 226 Haffnerová, Lúcaníková, Kadlecová, Bieliková Haffnerová, Lúcaníková, Kadlecová, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 35.61
2 84 Húsenicová, Kurimská, Revajova, Sitáriková Húsenicová, Kurimská, Revajova, Sitáriková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 37.09
3 11 Sikelová, Chromiaková, Štefunová, Holešová Sikelová, Chromiaková, Štefunová, Holešová Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 41.94
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 25.9.2021 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 308 Kubinyiová, Gregušová, Rosputinská, Schmidtmayerová Kubinyiová, Gregušová, Rosputinská, Schmidtmayerová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 36.39
2 60 Tománková, Drmajová, Rajčeková, Michalová Tománková, Drmajová, Rajčeková, Michalová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 37.32
3 121 Vicianová, Rašnerová, Zelmanová, Korčoková Vicianová, Rašnerová, Zelmanová, Korčoková Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 39.80
4 61 Sojková, Ferencová, Saksová, Šatková Sojková, Ferencová, Saksová, Šatková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 40.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 25.9.2021 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Glázerová, Tonhajzerová, Štangová, Jelžová Glázerová, Tonhajzerová, Štangová, Jelžová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 39.68
2 366 Suchánová, Lukušová, Lukušová, Porubčanová Suchánová, Lukušová, Lukušová, Porubčanová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 41.42
3 32 Romanová, Kopecká, Tadlánková, Rešetárová Romanová, Kopecká, Tadlánková, Rešetárová Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 2 41.84
4 239 Tináková, Miklová, Mareková, Hrmová Tináková, Miklová, Mareková, Hrmová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 42.30
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 226 Haffnerová, Lúcaníková, Kadlecová, Bieliková Haffnerová, Lúcaníková, Kadlecová, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 35.61
2 308 Kubinyiová, Gregušová, Rosputinská, Schmidtmayerová Kubinyiová, Gregušová, Rosputinská, Schmidtmayerová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 36.39
3 84 Húsenicová, Kurimská, Revajova, Sitáriková Húsenicová, Kurimská, Revajova, Sitáriková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 37.09
4 60 Tománková, Drmajová, Rajčeková, Michalová Tománková, Drmajová, Rajčeková, Michalová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 37.32
5 225 Glázerová, Tonhajzerová, Štangová, Jelžová Glázerová, Tonhajzerová, Štangová, Jelžová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 39.68
6 121 Vicianová, Rašnerová, Zelmanová, Korčoková Vicianová, Rašnerová, Zelmanová, Korčoková Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 39.80
7 61 Sojková, Ferencová, Saksová, Šatková Sojková, Ferencová, Saksová, Šatková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 40.00
8 366 Suchánová, Lukušová, Lukušová, Porubčanová Suchánová, Lukušová, Lukušová, Porubčanová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 41.42
9 32 Romanová, Kopecká, Tadlánková, Rešetárová Romanová, Kopecká, Tadlánková, Rešetárová Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 2 41.84
10 11 Sikelová, Chromiaková, Štefunová, Holešová Sikelová, Chromiaková, Štefunová, Holešová Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 41.94
11 239 Tináková, Miklová, Mareková, Hrmová Tináková, Miklová, Mareková, Hrmová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 42.30