<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov a dorastu

Nitra (5. 7. 2021)

Skok do diaľky - Juniori

(po, 5.7.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 1 PB 515 +0.2 m/s 515  0,20 509  0,30 493  0,90 515 491  0,70 437  0,40 492  0,20 11.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(po, 5.7.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 9 PB 571 +0.7 m/s 534  0,10 480  0,30 569  1,20 569 547  0,30 479  0,60 571  0,70 11.00
2 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 PB 520 +0.3 m/s 482  0,20 520  0,30 509  0,10 520 - 496  0,10 492  0,20 9.00
3 Goljan JakubGoljan Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 5 SB 519 +0.8 m/s x 454  0,30 - 454 519  0,80 - - 8.00
4 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 4 PB 499 +0.8 m/s 491  0,30 x 499  0,80 499 485  1,30 480  0,10 478  0,10 7.00
5 Malina PeterMalina Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 3 PB 490 +1.2 m/s 470  0,30 478  0,80 441  0,10 478 490  1,20 415  0,60 485  0,10 6.00
6 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 8 486 +0.1 m/s x 486  0,10 x 486 468  0,40 484  0,30 x 5.00
7 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 6 461 +0.1 m/s 424  0,30 450  0,70 x 450 446  0,70 x 461  0,10 4.00
8 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 7 379 +0.9 m/s 379  0,90 - - 379 - - - 3.00
Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 2 DNS x - -
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(po, 5.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 21 514 +0.2 m/s 486  0,10 494  0,20 481  0,90 494 514  0,20 x x 11.00
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 19 PB 497 +0.9 m/s 471  0,30 456  0,20 495  0,20 495 497  0,90 443  0,80 x 9.00
3 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 18 476 +0.1 m/s 433  0,70 438  0,20 453  0,10 453 343  0,90 475  0,20 476  0,10 8.00
4 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 10 PB 469 +0.7 m/s 441  0,70 421  0,30 455  0,20 455 432  0,20 438  0,20 469  0,70 7.00
5 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 20 464 +0.2 m/s 440  0,30 442  0,20 459  0,30 459 464  0,20 439  0,10 456  0,10 6.00
6 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 16 455 +0.1 m/s 450  0,90 433  0,20 446  0,10 450 224  0,20 449  0,60 455  0,10 5.00
7 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 17 453 +0.1 m/s x 420  0,30 453  0,10 453 x x 443  0,40 4.00
8 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 12 PB 447 +0.3 m/s 405  0,20 434  0,80 447  0,30 447 437  0,70 x 445  0,80 3.00
9 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 14 443 +0.1 m/s 420  0,70 439  0,10 443  0,10 443 2.00
10 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 15 443 +0.1 m/s 443  0,10 429  0,10 433  0,20 443 1.00
11 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 4 PB 438 +0.7 m/s 438  0,70 x x 438
12 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 8 PB 437 +0.2 m/s x 437  0,20 423  0,10 437
MS Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 3 PB 434 +0.2 m/s 430  0,90 434  0,20 433  0,10 434
14 Lednicka LindaLednicka Linda
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 PB 420 +0.2 m/s 408  0,90 420  0,20 413  0,20 420
15 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 11 PB 413 +0.1 m/s x 379  0,20 413  0,10 413
16 Dzurušová NinaDzurušová Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 2 SB 391 +0.4 m/s x 360  0,10 391  0,40 391
17 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 13 375 +0.3 m/s 375  0,30 309  0,10 x 375
18 Dubcová VeronikaDubcová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 9 361 +0.8 m/s 361  0,80 x 357  0,10 361
19 Kucharíková KarinKucharíková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 5 PB 354 +0.2 m/s 316  0,80 320  0,10 354  0,20 354
20 Bušovská VanesaBušovská Vanesa
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 1 PB 282 +0.2 m/s 274  -0,50 282  0,40 282  0,20 282
Uhliariková NinaUhliariková Nina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 7 DNS
Celkom 21 pretekárov