<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov a dorastu

Nitra (5. 7. 2021)

Skok do výšky - Juniori (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 175

Skok do výšky - Dorastenci (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Macháč AdriánMacháč Adrián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 175
2 Šimík MartinŠimík Martin 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 175
3 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 165

Skok do výšky - Dorastenky (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 153 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 160
2= Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 155
2= Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 155

Skok o žrdi - Dorastenci (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 432

Skok o žrdi - Juniorky (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 240

Skok o žrdi - Dorastenky (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Janíková NatáliaJaníková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 200

Skok do diaľky - Juniori (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina PB 515

Skok do diaľky - Dorastenci (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 571
2 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 520
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec SB 519

Skok do diaľky - Dorastenky (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 514
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 497
3 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 476

Trojskok - Juniori (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Trojskok - Dorastenci (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10.89
2 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 10.18

Trojskok - Dorastenky (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca PB 10.17
2 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 10.11
3 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 09.60

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 10.23
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 09.52
3 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.51

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hucan PeterHucan Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10.00
2 Liška JaroslavLiška Jaroslav 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 09.01
3 - -- - 00 00 ---- 08.56

Vrh guľou 6 kg - Juniori (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13.18
2 Pauer AdriánPauer Adrián 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 11.45
3 Babic DenisBabic Denis 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 08.79

Vrh guľou 7,26 kg - Muži (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 27.15
2 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 26.57
3 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 24.17

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Valašík AlanValašík Alan 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 32.17
2 Malina PeterMalina Peter 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 30.52
3 Hucan PeterHucan Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 27.57

Hod diskom 1,75 kg - Juniori (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pauer AdriánPauer Adrián 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 27.98
2 Babic DenisBabic Denis 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 18.84

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 38.82
2 Smolková SimonaSmolková Simona 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 38.38
3 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 34.74

Hod kladivom 4 kg - Juniorky (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 33.68

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hucan PeterHucan Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 30.63
2 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 28.27
3 Valašík AlanValašík Alan 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 25.18

Hod kladivom 6 kg - Juniori (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sanitra DominikSanitra Dominik 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica PB 51.04
2 Pauer AdriánPauer Adrián 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 30.52
3 Babic DenisBabic Denis 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 22.96

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 31.00
3 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 25.89

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica SB 50.53
2 Rosenberger RomanRosenberger Roman 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 49.00
3 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín SB 41.97

Hod oštepom 800 g - Juniori (pondelok, 5.7.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica PB 54.01
2 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 31.39