<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ juniorov a dorastu

Nitra (5. 7. 2021)

100 m - Juniori

(po, 5.7.2021 - 10:30) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 12.00 11.00
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (po, 5.7.2021 - 10:30) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.58 QA
MS Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 PB 12.25
3 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 12.50 QA
MS Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.86
5 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.91 QA
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (po, 5.7.2021 - 10:30) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.82 QA
2 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 12.18 QA
3 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 13.26 QA
4 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 14.14 qA
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.58 QA
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.82 QA
3 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 12.18 QA
4 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 PB 12.25
5 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 12.50 QA
6 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.86
7 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.91 QA
8 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 13.26 QA
9 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 14.14 qA

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (po, 5.7.2021 - 11:35) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 SB 11.40 11.00
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 SB 11.75 9.00
3 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 12.39 8.00
4 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 12.47 7.00
5 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 13.39 6.00
6 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 14.35 5.00
Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 DNF
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (po, 5.7.2021 - 10:40) official Vietor: +4.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.00 QA
2 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.62 QA
MS Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 14.03
4 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 15.03 QA
5 Uhliariková NinaUhliariková Nina 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 17.75 qB
6 Bušovská VanesaBušovská Vanesa 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 18.62 qB
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (po, 5.7.2021 - 10:40) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.08 QA
2 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 13.27 QA
3 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.63 QA
4 164 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 13.81 qA
5 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 14.70 qA
6 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 14.91 qB
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.00 QA
2 59 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.08 QA
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 13.27 QA
4 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.62 QA
5 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.63 QA
6 164 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 13.81 qA
7 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 14.03
8 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 14.70 qA
9 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 14.91 qB
10 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 15.03 QA
11 Uhliariková NinaUhliariková Nina 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 17.75 qB
12 Bušovská VanesaBušovská Vanesa 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 18.62 qB

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (po, 5.7.2021 - 11:45) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 SB 13.05 11.00
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.06 9.00
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 13.40 8.00
4 164 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 SB 13.51 7.00
5 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 13.75 6.00
6 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 13.87 5.00
7 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 14.96 4.00
8 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 15.06 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (po, 5.7.2021 - 11:45) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 15.16 2.00
2 Uhliariková NinaUhliariková Nina 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 SB 17.54 1.00
Celkom 2 pretekári

200 m - Dorastenci

(po, 5.7.2021 - 12:45) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.44 11.00
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 23.95 9.00
MS Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 26.27
4 268 Kothaj Ján BenediktKothaj Ján Benedikt 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 27.32 8.00
5 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 28.52 7.00
6 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 29.38 6.00
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (po, 5.7.2021 - 13:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 PB 27.47 11.00
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 28.39 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 28.79 7.00
4 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 28.95 6.00
5 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 PB 29.11 5.00
6 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 29.28 4.00
7 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 PB 29.90 2.00
Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (po, 5.7.2021 - 13:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 28.77 8.00
MS Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 28.85
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 29.80 3.00
4 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 30.50 1.00
5 153 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 31.45
6 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 33.07
Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DQ
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 PB 27.47 11.00
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 28.39 9.00
3 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 28.77 8.00
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 28.79 7.00
5 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 28.85
6 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 28.95 6.00
7 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 PB 29.11 5.00
8 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 29.28 4.00
9 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 29.80 3.00
10 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 PB 29.90 2.00
11 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 30.50 1.00
12 153 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 31.45
13 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 33.07
Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DQ

400 m - Dorastenci

(po, 5.7.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 0:56.45 11.00
2 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 1:01.95 9.00
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenky

(po, 5.7.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 1:04.03 11.00
2 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:04.25 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:06.34 8.00
4 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 1:09.36 7.00
5 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:17.64 6.00
Celkom 5 pretekárov

800 m - Dorastenci

(po, 5.7.2021 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 268 Kothaj Ján BenediktKothaj Ján Benedikt 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:18.84 11.00
2 16 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:57.10 9.00
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenky

(po, 5.7.2021 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 59 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:19.45
2 79 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:39.73 11.00
3 153 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 2:40.31 9.00
4 96 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 3:02.09 8.00
Celkom 4 pretekári

1500 m - Dorastenci

(po, 5.7.2021 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 1 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 5:30.56
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky

(po, 5.7.2021 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 2 Moncoľová KlaudiaMoncoľová Klaudia 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 6:29.86
Celkom 1 pretekári

3000 m - Juniorky

(po, 5.7.2021 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 16 Krkošková PavlaKrkošková Pavla 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 14:30.93
Celkom 1 pretekári

3000 m - Dorastenky

(po, 5.7.2021 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 119 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 14:28.87 11.00
2 96 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 16:21.58 9.00
59 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 DNS
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky

(po, 5.7.2021 - 10:25) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 17.19 11.00
2 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 17.27 9.00
3 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.65 8.00
4 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 18.69 7.00
5 79 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 21.53 6.00
Celkom 5 pretekárov

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori

(po, 5.7.2021 - 10:20) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 15.27
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(po, 5.7.2021 - 10:20) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 16.91 11.00
2 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 21.06 9.00
3 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 22.50 8.00
4 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 22.86 7.00
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci

(po, 5.7.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 1:07.89 11.00
2 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 1:16.38 9.00
Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS
Celkom 3 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(po, 5.7.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:12.14 11.00
2 79 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:20.15 9.00
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenci

(po, 5.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 1 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 16:54.73
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky

(po, 5.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 2 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 16:54.91
Celkom 1 pretekári

Skok do výšky - Juniori

(po, 5.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 165170175180 Body
1 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 1 175 o xo xxo xxx 11.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(po, 5.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155160165170175180 Body
1 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 PB 175 o o o o o xxx 11.00
2 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 PB 175 o o o o xo xxx 9.00
3 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 1 PB 165 o o xo xxx 8.00
4 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 2 165 o o xxo xxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(po, 5.7.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160163 Body
1 153 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 6 PB 160 - - o o o o xxo xxx 11.00
2= Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 3 PB 155 - - o o o o xxx 8.50
2= Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 4 PB 155 o o o o o o xxx 8.50
4 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 2 PB 155 xo o o o xo o xxx 7.00
5 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 5 PB 155 o xo o xxo xo xxo xxx 6.00
6 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 1 PB 150 o o o o xxo xxx 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(po, 5.7.2021 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200220240250260280300310320340360392414432440 Body
1 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 3 PB 432 - - - - - - - - - o o o xxo xxo xxx 11.00
MS Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 1 PB 392 - - - - - - - - - - xo xo xxx
MS Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 PB 310 - - - - o o o xo xxx
4 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 2 PB 240 o o o xxx 8.00
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(po, 5.7.2021 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200220240250 Body
1 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 1 240 o o o xxx 11.00
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(po, 5.7.2021 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200220240250 Body
MS Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 1 PB 240 o o xxo xx
2 Janíková NatáliaJaníková Natália
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 2 PB 200 o xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(po, 5.7.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 1 PB 515 +0.2 m/s 515  0,20 509  0,30 493  0,90 515 491  0,70 437  0,40 492  0,20 11.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(po, 5.7.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 9 PB 571 +0.7 m/s 534  0,10 480  0,30 569  1,20 569 547  0,30 479  0,60 571  0,70 11.00
2 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 PB 520 +0.3 m/s 482  0,20 520  0,30 509  0,10 520 - 496  0,10 492  0,20 9.00
3 Goljan JakubGoljan Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 5 SB 519 +0.8 m/s x 454  0,30 - 454 519  0,80 - - 8.00
4 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 4 PB 499 +0.8 m/s 491  0,30 x 499  0,80 499 485  1,30 480  0,10 478  0,10 7.00
5 Malina PeterMalina Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 3 PB 490 +1.2 m/s 470  0,30 478  0,80 441  0,10 478 490  1,20 415  0,60 485  0,10 6.00
6 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 8 486 +0.1 m/s x 486  0,10 x 486 468  0,40 484  0,30 x 5.00
7 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 6 461 +0.1 m/s 424  0,30 450  0,70 x 450 446  0,70 x 461  0,10 4.00
8 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 7 379 +0.9 m/s 379  0,90 - - 379 - - - 3.00
Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 2 DNS x - -
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(po, 5.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 21 514 +0.2 m/s 486  0,10 494  0,20 481  0,90 494 514  0,20 x x 11.00
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 19 PB 497 +0.9 m/s 471  0,30 456  0,20 495  0,20 495 497  0,90 443  0,80 x 9.00
3 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 18 476 +0.1 m/s 433  0,70 438  0,20 453  0,10 453 343  0,90 475  0,20 476  0,10 8.00
4 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 10 PB 469 +0.7 m/s 441  0,70 421  0,30 455  0,20 455 432  0,20 438  0,20 469  0,70 7.00
5 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 20 464 +0.2 m/s 440  0,30 442  0,20 459  0,30 459 464  0,20 439  0,10 456  0,10 6.00
6 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 16 455 +0.1 m/s 450  0,90 433  0,20 446  0,10 450 224  0,20 449  0,60 455  0,10 5.00
7 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 17 453 +0.1 m/s x 420  0,30 453  0,10 453 x x 443  0,40 4.00
8 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 12 PB 447 +0.3 m/s 405  0,20 434  0,80 447  0,30 447 437  0,70 x 445  0,80 3.00
9 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 14 443 +0.1 m/s 420  0,70 439  0,10 443  0,10 443 2.00
10 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 15 443 +0.1 m/s 443  0,10 429  0,10 433  0,20 443 1.00
11 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 4 PB 438 +0.7 m/s 438  0,70 x x 438
12 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 8 PB 437 +0.2 m/s x 437  0,20 423  0,10 437
MS Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 3 PB 434 +0.2 m/s 430  0,90 434  0,20 433  0,10 434
14 Lednicka LindaLednicka Linda
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 PB 420 +0.2 m/s 408  0,90 420  0,20 413  0,20 420
15 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 11 PB 413 +0.1 m/s x 379  0,20 413  0,10 413
16 Dzurušová NinaDzurušová Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 2 SB 391 +0.4 m/s x 360  0,10 391  0,40 391
17 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 13 375 +0.3 m/s 375  0,30 309  0,10 x 375
18 Dubcová VeronikaDubcová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 9 361 +0.8 m/s 361  0,80 x 357  0,10 361
19 Kucharíková KarinKucharíková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 5 PB 354 +0.2 m/s 316  0,80 320  0,10 354  0,20 354
20 Bušovská VanesaBušovská Vanesa
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 1 PB 282 +0.2 m/s 274  -0,50 282  0,40 282  0,20 282
Uhliariková NinaUhliariková Nina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 7 DNS
Celkom 21 pretekárov

Trojskok - Juniori

(po, 5.7.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 1 DNS 0.0
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(po, 5.7.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 2 10.89 +1.2 m/s x 10.09  1,80 09.98  0,10 10.09 10.78  2,00 10.89  1,20 10.86  0,80 11.00
2 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 1 PB 10.18 +1.3 m/s 09.51  0,90 09.91  1,90 09.79  0,80 9.91 09.38  1,30 09.47  1,50 10.18  1,30 9.00
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(po, 5.7.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 2 PB 10.17 +1.0 m/s 09.66  1,20 09.77  0,20 - 9.77 09.36  1,40 09.74  0,20 10.17  1,00 11.00
2 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 1 PB 10.11 +1.4 m/s x 09.74  1,50 x 9.74 09.56  1,50 09.83  1,10 10.11  1,40 9.00
3 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 4 PB 09.60 +1.6 m/s 09.47  1,50 09.60  1,60 08.32  2,20 9.60 09.47  1,50 09.24  1,90 08.87  1,50 8.00
4 119 Dybalová NinaDybalová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 3 08.64 +1.3 m/s 08.64  1,30 - x 8.64 x 08.39  1,50 - 7.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(po, 5.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 3 PB 10.23 09.52 09.22 10.18 10.18 09.76 10.14 10.23 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 1 PB 09.52 09.24 08.97 09.52 9.52 09.22 x x 9.00
3 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 11 09.51 08.42 09.14 09.51 9.51 09.23 08.78 09.06 8.00
4 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 10 08.56 08.02 08.10 08.56 8.56 08.52 07.92 07.28 7.00
5 Dubcová VeronikaDubcová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 7 PB 08.56 x 08.56 08.27 8.56 x 08.20 07.54 6.00
6 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 9 08.54 x x 08.04 8.04 08.54 07.87 08.01 5.00
7 96 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 8 08.08 08.08 07.72 08.01 8.08 07.56 07.84 07.74 4.00
8 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 2 PB 07.97 07.46 07.79 07.12 7.79 07.38 07.96 07.97 3.00
9 79 Gerátová NinaGerátová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 6 07.08 x 06.59 07.08 7.08 2.00
10 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 5 06.88 06.88 05.88 06.80 6.88 1.00
11 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 4 PB 06.23 06.23 x x 6.23
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(po, 5.7.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 10.00 09.83 x 10.00 10.00 x x x 11.00
2 Liška JaroslavLiška Jaroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 PB 09.01 09.01 08.79 07.76 9.01 09.01 08.14 x 9.00
3 Rúrik DavideRúrik Davide
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 3 08.56 05.95 08.56 02.42 8.56 - - - 8.00
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(po, 5.7.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 3 13.18 12.88 13.11 x 13.11 13.18 13.04 12.76 11.00
2 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 2 PB 11.45 11.45 x 10.87 11.45 11.00 11.07 11.39 9.00
3 Babic DenisBabic Denis
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 1 PB 08.79 x x 08.59 8.59 08.79 x x 8.00
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(po, 5.7.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 1 DNS 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(po, 5.7.2021 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 2 PB 27.15 25.75 27.15 26.87 27.15 x 26.28 x 11.00
2 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 7 26.57 25.55 24.67 x 25.55 x 26.57 24.84 9.00
3 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 8 24.17 x 24.17 22.88 24.17 x x x 8.00
4 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 6 23.55 x 20.08 23.55 23.55 22.80 x x 7.00
5 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 1 PB 22.07 17.46 19.08 19.44 19.44 22.07 21.82 21.50 6.00
6 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 5 21.76 x 21.49 x 21.49 21.68 21.76 x 5.00
7 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 4 19.95 19.42 19.95 14.78 19.95 18.08 13.92 17.46 4.00
8 Dubcová VeronikaDubcová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 3 17.41 15.23 15.16 x 15.23 17.41 x 14.52 3.00
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(po, 5.7.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 PB 32.17 23.85 30.31 30.31 30.31 32.17 x 25.04 11.00
2 Malina PeterMalina Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 5 PB 30.52 26.88 x 30.52 30.52 25.88 x 24.88 9.00
3 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 PB 27.57 23.59 x 25.48 25.48 24.42 27.57 x 8.00
4 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 PB 25.23 24.57 x 25.23 25.23 x x x 7.00
5 Liška JaroslavLiška Jaroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 PB 22.66 19.63 x 21.48 21.48 x 22.66 x 6.00
6 16 Boško AdamBoško Adam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 1 PB 15.68 15.68 13.55 13.44 15.68 13.28 x x 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(po, 5.7.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 2 27.98 x x 27.98 27.98 x x 24.85 11.00
2 Babic DenisBabic Denis
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 1 18.84 15.08 17.56 18.84 18.84 17.09 x 17.01 9.00
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(po, 5.7.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 8 38.82 38.04 x 38.04 38.04 x x 38.82 11.00
2 Smolková SimonaSmolková Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 6 PB 38.38 33.47 35.86 34.85 35.86 35.79 36.07 38.38 9.00
3 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 7 34.74 34.39 34.74 34.74 34.74 32.70 33.26 x 8.00
4 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 9 31.22 31.22 x 31.22 31.22 x 28.64 x 7.00
5 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 2 PB 28.98 x x 28.98 28.98 x 28.89 28.89 6.00
6 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 5 26.25 25.40 26.02 24.71 26.02 x 26.25 24.45 5.00
7 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 4 24.60 23.10 x 19.58 23.10 20.92 24.60 23.14 4.00
8 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 1 PB 21.70 21.01 21.52 21.70 21.70 20.73 20.70 20.15 3.00
9 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 3 PB 12.83 12.83 12.17 x 12.83 2.00
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Juniorky

(po, 5.7.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 1 33.68 x 33.22 x 33.22 32.60 33.68 32.14 11.00
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(po, 5.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 7 PB 30.63 28.19 29.14 30.41 30.41 x x 30.63 11.00
2 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 2 PB 28.27 - 25.54 28.27 28.27 26.95 - x 9.00
3 Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 PB 25.18 22.21 22.68 x 22.68 23.40 23.40 25.18 8.00
4 Rúrik DavideRúrik Davide
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 6 24.39 x 19.83 23.11 23.11 24.39 - - 7.00
5 Gandel DominikGandel Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 5 21.59 19.24 20.72 19.71 20.72 21.00 x 21.59 6.00
6 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 1 PB 21.42 19.80 21.10 - 21.10 19.16 19.02 21.42 5.00
7 Liška JaroslavLiška Jaroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 PB 20.37 14.43 16.97 18.30 18.30 17.68 20.37 18.38 4.00
Celkom 7 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(po, 5.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 1 PB 51.04 45.43 46.37 44.50 46.37 47.33 47.01 51.04 11.00
2 Pauer AdriánPauer Adrián
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 3 30.52 30.52 26.49 x 30.52 x x x 9.00
3 Babic DenisBabic Denis
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 2 22.96 x x 22.66 22.66 22.96 22.14 22.91 8.00
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(po, 5.7.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Bartoňová VivienBartoňová Vivien
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 1 PB 33.45 29.18 33.45 32.46 33.45 28.58 33.15 x
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 2 PB 31.00 x 31.00 30.26 31.00 x x x 11.00
3 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 11 25.89 x 25.89 24.42 25.89 x x x 9.00
4 96 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 10 PB 25.37 x 22.37 25.37 25.37 25.05 x 25.00 8.00
5 Smolková SimonaSmolková Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 9 PB 25.11 22.38 25.11 x 25.11 23.20 x x 7.00
6 79 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 8 PB 24.10 21.83 20.06 22.12 22.12 22.81 24.10 22.87 6.00
7 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 4 PB 22.42 19.58 21.26 19.58 21.26 22.42 19.28 17.53 5.00
8 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 7 22.14 21.43 x 20.40 21.43 21.35 18.43 22.14 4.00
9 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 5 PB 17.85 17.44 x 17.85 17.85 3.00
10 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 6 15.68 15.68 14.48 15.13 15.68 2.00
Janíková NatáliaJaníková Natália
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 3 NM x x x -
Celkom 11 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(po, 5.7.2021 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tkáč AdamTkáč Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
04 04 7 SB 50.53 x x 50.53 50.53 46.72 - - 11.00
2 Rosenberger RomanRosenberger Roman
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 5 PB 49.00 45.13 46.20 46.00 46.20 49.00 45.37 x 9.00
3 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 3 SB 41.97 39.26 41.97 x 41.97 x 39.25 41.32 8.00
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 PB 34.96 34.96 x 29.91 34.96 23.86 x x 7.00
5 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 2 PB 32.77 x 32.77 x 32.77 x x x 6.00
6 Malina PeterMalina Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 4 PB 32.13 32.13 x x 32.13 x x x 5.00
7 Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 9 26.55 x x 24.96 24.96 x x 26.55 4.00
8 Gandel DominikGandel Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 8 19.58 x x 19.58 19.58 x x x 3.00
9 16 Boško AdamBoško Adam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 1 PB 14.84 x x 14.84 14.84 2.00
Celkom 9 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori

(po, 5.7.2021 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Medveď MichalMedveď Michal
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 1 PB 54.01 x 48.14 54.01 54.01 53.31 x 51.72 11.00
2 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 2 31.39 30.81 31.39 30.60 31.39 28.08 27.02 29.11 9.00
Celkom 2 pretekárov

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky

(po, 5.7.2021 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frličková, Chukwu Agu, Urbanovská, Tabačarová Frličková, Chukwu Agu, Urbanovská, Tabačarová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:34.92 11.00
2 Kostolná, Čanecká, Švaňová, Salášková Kostolná, Čanecká, Švaňová, Salášková Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 2:36.45 9.00
3 Sásová, Matiašová, Bódiková, Bačová Sásová, Matiašová, Bódiková, Bačová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:46.83 8.00
Celkom 3 pretekári