<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M SsAZ družstiev mladšieho a najmladšieho žiactva skupina Sever

Martin (27. 6. 2021)

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 27.6.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145150154157160162 Body
1 Marcinek MatejMarcinek Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 5 PB 160 - - - o - o xo xo xxo xxo xo xxx 11.00
2 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 PB 154 o o o o o o o o o xxx 9.00
3 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 1 PB 130 xo o o xo xxx 8.00
4 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 120 o xo xxx 7.00
Ragula PatrikRagula Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 27.6.2021 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135140144148151 Body
1 44 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 15 148 - - o o o o o o o xxx 11.00
MS Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 PB 148 - - - - o xo o o o xxx
3= Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 11 PB 135 o o o o o xo xxx 8.50
3= Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 14 135 - - o o o xo xxx 8.50
5 27 Piková LaraPiková Lara
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 12 PB 135 o o o o xo xxo xxx 7.00
MS Brxová VeronikaBrxová Veronika
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 7 PB 130 o o o o o xxx
7= Bučková KristínaBučková Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 PB 130 o o o o xxo xxx 5.50
7= Hudecová NatáliaHudecová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 10 PB 130 o o o o xxo xxx 5.50
9 Valovičová EmaValovičová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 13 PB 130 o o xo xo xxo xxx 4.00
10 Domanická MichaelaDomanická Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 1 PB 125 o o xo xxo xxx 3.00
MS Valjentová AlexandraValjentová Alexandra
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 6 PB 120 o xo o xxx
MS Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 8 PB 120 o o xo xxx
13 Rakytová LenkaRakytová Lenka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 4 PB 110 xo xxx 2.00
14 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 5 PB 110 xxo xxx 1.00
88 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 2 DNS
Olejárová NatáliaOlejárová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 3 DNS
Celkom 16 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 27.6.2021 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120 Body
1 Ivan TobiasIvan Tobias
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 1 PB 115 o xxo xxo xxx 11.00
2 Kultan AndrejKultan Andrej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 3 PB 110 o o xxx 9.00
3 Králik MatejKrálik Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 2 PB 105 o xxx 8.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 27.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120 Body
1 Revajova RomankaRevajova Romanka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 2 PB 115 o xo xo xxx 11.00
2 98 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 3 PB 110 o xo xxx 9.00
98 Prištiaková EmmaPrištiaková Emma
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
10 10 4 NM xxx
Ambružová TimeaAmbružová Timea
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 1 NM xxx
Celkom 4 pretekárov