<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M SsAZ družstiev mladšieho a najmladšieho žiactva skupina Sever

Martin (27. 6. 2021)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(ne, 27.6.2021 - 14:15) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.69 11.00
2 Marcinek MatejMarcinek Matej 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 PB 11.07 9.00
3 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 12.12 8.00
4 Škulec MichalŠkulec Michal 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 12.31 7.00
5 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.56 6.00
6 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 13.24 5.00
7 Jančo PeterJančo Peter 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 13.44 4.00
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.6.2021 - 14:25) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 PB 10.49 11.00
2 44 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 10.89 9.00
3 73 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 10.97 8.00
4 Rakytová LenkaRakytová Lenka 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 13.95
5 Švandová AlžbetaŠvandová Alžbeta 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 14.25
6 40 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 14.37
7 68 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 14.51
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.6.2021 - 14:25) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 11.87 7.00
2 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 12.65 6.00
3 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 12.70 5.00
4 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.00 4.00
5 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 13.08 3.00
6 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.44 2.00
7 69 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.73 1.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 PB 10.49 11.00
2 44 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 10.89 9.00
3 73 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 10.97 8.00
4 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 11.87 7.00
5 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 12.65 6.00
6 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 12.70 5.00
7 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.00 4.00
8 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 13.08 3.00
9 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.44 2.00
10 69 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.73 1.00
11 Rakytová LenkaRakytová Lenka 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 13.95
12 Švandová AlžbetaŠvandová Alžbeta 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 14.25
13 40 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 14.37
14 68 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 14.51