<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M SsAZ družstiev mladšieho a najmladšieho žiactva skupina Sever

Martin (27. 6. 2021)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 27.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marcinek MatejMarcinek Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 12 PB 475 +1.2 m/s 419  1,90 419  1,10 411  1,40 419 394  0,80 475  1,20 463  1,20 11.00
2 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 13 PB 440 +1.3 m/s 419  1,20 403  1,30 406  0,60 419 x 440  1,30 432  1,10 9.00
3 8 Turčan MatúšTurčan Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 14 PB 435 +1.2 m/s 389  1,30 415  1,60 433  1,20 433 411  1,20 414  1,60 435  1,20 8.00
4 32 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 11 PB 407 +1.5 m/s 360  1,10 374  1,60 391  1,50 391 389  0,30 407  1,50 x 7.00
5 Škulec MichalŠkulec Michal
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 8 PB 398 +1.6 m/s x 369  1,10 389  1,10 389 381  1,50 398  1,60 x 6.00
6 31 Pacák MatúšPacák Matúš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 4 PB 371 +1.9 m/s 332  1,60 346  1,60 332  0,20 346 355  1,10 371  1,90 x 5.00
7 Haninec AndrejHaninec Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 9 PB 366 +1.4 m/s 360  1,30 342  1,60 348  1,60 360 366  1,40 351  1,40 331  1,10 4.00
8 Jančo PeterJančo Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 1 PB 363 +1.9 m/s 363  1,90 319  1,20 316  1,10 363 350  1,60 326  1,40 x 3.00
9 18 Králik MartinKrálik Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 3 PB 330 +1.4 m/s 312  1,50 299  1,10 330  1,40 330 2.00
10 70 Kollár DanielKollár Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 2 PB 328 +1.5 m/s 288  1,60 305  1,30 328  1,50 328 1.00
11 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 7 326 +1.6 m/s x 326  1,60 x 326
12 42 Prílepok JakubPrílepok Jakub
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 5 PB 314 +1.8 m/s 276  1,40 312  0,20 314  1,80 314
13 31 Kasman AurelKasman Aurel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 296 +1.9 m/s 260  1,60 x 296  1,90 296
14 Paulec SamuelPaulec Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 10 279 +1.6 m/s x 279  1,60 260  1,10 279
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 27.6.2021 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 10 PB 492 +1.5 m/s 433  1,50 488  1,50 x 488 479  1,10 x 492  1,50
2 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 25 PB 466 +1.0 m/s 466  1,00 447  1,30 456  1,20 466 449  0,80 457  1,50 11.00
MS Holecová AdrianaHolecová Adriana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 4 PB 453 +1.2 m/s 453  1,20 - - 453 - -
4 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 23 PB 435 +1.2 m/s 435  1,20 339  1,50 298  1,30 435 414  1,30 421  1,30 9.00
5 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 22 PB 424 +1.3 m/s 371  1,20 424  1,30 410  1,20 424 381  1,50 400  1,50 8.00
6 22 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 16 PB 420 +1.3 m/s 388  0,20 400  1,20 402  1,30 402 419  1,60 420  1,30 7.00
7 85 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 24 420 +1.1 m/s 420  1,10 405  0,90 416  1,30 420 408  1,00 413  0,20 6.00
8 Domanická MichaelaDomanická Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 1 PB 392 +1.1 m/s 378  1,50 386  1,10 376  1,20 386 392  1,10 368  1,10 5.00
9 10 Vyletelová LindaVyletelová Linda
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 20 PB 391 +1.2 m/s 381  1,90 388  1,20 391  1,20 391 388  1,50 379  1,60 4.00
10 27 Piková LaraPiková Lara
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 17 PB 389 +1.1 m/s x 375  0,20 x 375 389  1,10 364  1,50 3.00
11 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 18 SB 374 +1.3 m/s 366  1,50 374  1,30 374 2.00
12 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 3 PB 370 +1.0 m/s 370  1,00 354  1,60 370 1.00
13 Uličianska SoňaUličianska Soňa
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 9 PB 361 +1.3 m/s 343  1,60 361  1,30 361
14 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 19 360 +1.2 m/s 360  1,20 358  1,60 360
15 75 Španihelová KatarínaŠpanihelová Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
09 09 8 PB 360 +1.6 m/s 360  1,60 304  1,00 360
16 Matušíková TimeaMatušíková Timea
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 21 354 +1.0 m/s 354  1,00 348  1,50 354
17 Očkayová AlexandraOčkayová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 6 PB 340 +1.5 m/s 237  1,60 340  1,50 340
18 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 7 PB 328 +1.0 m/s 328  1,00 237  1,60 328
19 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 15 309 +1.0 m/s 309  1,00 301  1,60 309
20 Zaveráková VanessaZaveráková Vanessa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 11 PB 298 +1.3 m/s 298  1,30 x 298
21 Žiačková MiriamŽiačková Miriam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 12 PB 296 +1.6 m/s 296  1,60 295  1,60 296
22 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 13 PB 293 +1.4 m/s 293  1,40 288  1,30 293
23 Rosinská SoňaRosinská Soňa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
09 09 14 256 +1.3 m/s 256  1,30 250  1,10 256
Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 2 DNS
Celkom 24 pretekárov