<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

I.kolo M-ZsAZ starší žiaci, žiačky

Skalica (26. 6. 2021)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 26.6.2021 - 13:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 18.11 11.00
2 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 18.54 9.00
3 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 18.98 8.00
4 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 19.27 7.00
5 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 19.46 4.00
MS Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 20.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 26.6.2021 - 13:00) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 19.30 6.00
2 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 19.39 5.00
3 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 21.10 3.00
4 309 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.39
5 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 24.14
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 26.6.2021 - 13:00) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 PB 20.33
MS 2 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 PB 20.93
3 Malík MarekMalík Marek 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 21.78 2.00
4 68 Janota EduardJanota Eduard 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.14 1.00
Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 18.11 11.00
2 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 18.54 9.00
3 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 18.98 8.00
4 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 19.27 7.00
5 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 19.30 6.00
6 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 19.39 5.00
7 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 19.46 4.00
8 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 20.00
9 Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 PB 20.33
10 2 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 PB 20.93
11 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 21.10 3.00
12 Malík MarekMalík Marek 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 21.78 2.00
13 68 Janota EduardJanota Eduard 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.14 1.00
14 309 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.39
15 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 24.14
Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 26.6.2021 - 13:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 19.45 11.00
2 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 19.46 9.00
MS Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 20.12
MS Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 20.38
5 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 21.38 1.50
6 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 21.64
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 26.6.2021 - 13:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 20.68 7.00
2 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 21.10 5.00
3 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 21.14 4.00
4 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 21.38 1.50
5 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 22.40
6 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 22.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 26.6.2021 - 13:20) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 20.61 8.00
2 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 22.28
3 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 22.38
4 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 22.57
5 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 22.67
6 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 22.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 26.6.2021 - 13:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 21.74
2 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 22.03
3 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 22.34
4 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 SB 22.52
5 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 22.94
6 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 23.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 26.6.2021 - 13:20) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.75
2 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 22.92
3 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.15
4 Michálková NatáliaMichálková Natália 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 23.58
5 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.89
Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 26.6.2021 - 13:20) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.91
2 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.08
3 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 24.49
4 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 24.67
5 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 24.73
6 343 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 27.86
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 26.6.2021 - 13:20) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 21.32 3.00
2 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.29
3 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 24.28
4 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 27.30
5 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.12
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (so, 26.6.2021 - 13:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lacková NatáliaLacková Natália 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 21.75
2 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.13
3 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 23.22
4 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 25.75
MS Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 26.35
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (so, 26.6.2021 - 13:20) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 346 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 20.84 6.00
2 303 Kojšová HelenaKojšová Helena 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 22.46
MS 107 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 22.52
4 Dujsíková AnetaDujsíková Aneta 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.14
5 Abelovičová DenisaAbelovičová Denisa 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.69
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 19.45 11.00
2 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 19.46 9.00
3 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 20.12
4 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 20.38
5 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 20.61 8.00
6 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 20.68 7.00
7 346 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 20.84 6.00
8 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 21.10 5.00
9 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 21.14 4.00
10 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 21.32 3.00
11 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 21.38 1.50
11 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 21.38 1.50
13 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 21.64
14 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 21.74
15 Lacková NatáliaLacková Natália 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 21.75
16 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 22.03
17 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.13
18 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 22.28
19 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.29
20 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 22.34
21 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 22.38
22 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 22.40
23 303 Kojšová HelenaKojšová Helena 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 22.46
24 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 SB 22.52
24 107 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 22.52
26 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 22.57
27 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 22.60
28 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 22.67
29 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.75
30 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 22.89
31 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 22.92
32 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 22.94
33 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.15
34 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 23.22
35 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 23.40
36 Michálková NatáliaMichálková Natália 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 23.58
37 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.89
38 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.91
39 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.08
40 Dujsíková AnetaDujsíková Aneta 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.14
41 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 24.28
42 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 24.49
43 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 24.67
44 Abelovičová DenisaAbelovičová Denisa 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.69
45 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 24.73
46 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 25.75
47 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 26.35
48 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 27.30
49 343 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 27.86
50 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.12
Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS