<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

I.kolo M-ZsAZ starší žiaci, žiačky

Skalica (26. 6. 2021)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 26.6.2021 - 10:35) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 07.28 11.00
2 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 07.59 9.00
3 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 07.71 8.00
4 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 07.77 7.00
5 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 07.99 6.00
6 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.01 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 26.6.2021 - 10:35) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 08.22
2 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.22 4.00
3 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 08.25 3.00
4 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 08.67
Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 26.6.2021 - 10:35) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 08.19
2 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 08.65 2.00
3 316 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 08.70
4 320 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 08.81
5 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 08.91
6 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 08.97
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 26.6.2021 - 10:35) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.80
2 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.82
3 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.86
4 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.00
5 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.09
Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 26.6.2021 - 10:35) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 08.56
2 319 Jánošov MartinJánošov Martin 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.66 1.00
3 Malík MarekMalík Marek 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 08.86
4 Malík MárioMalík Mário 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 PB 08.87
5 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.02
6 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.32
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 07.28 11.00
2 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 07.59 9.00
3 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 07.71 8.00
4 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 07.77 7.00
5 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 07.99 6.00
6 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.01 5.00
7 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 08.19
8 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 08.22
8 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.22 4.00
10 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 08.25 3.00
11 Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 08.56
12 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 08.65 2.00
13 319 Jánošov MartinJánošov Martin 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.66 1.00
14 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 08.67
15 316 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 08.70
16 Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.80
17 320 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 08.81
18 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.82
19 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.86
19 Malík MarekMalík Marek 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 08.86
21 Malík MárioMalík Mário 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 PB 08.87
22 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 08.91
23 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 08.97
24 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.00
25 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.09
26 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.02
27 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.32
Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ
Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 26.6.2021 - 10:50) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 08.09 11.00
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 08.19 9.00
3 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.24 8.00
MS Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.33
MS Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 08.49
6 339 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.73
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 26.6.2021 - 10:50) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 08.52 6.00
2 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.54 5.00
MS Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 08.57
4 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.70 1.00
MS Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 08.81
6 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.92
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 26.6.2021 - 10:50) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.57 4.00
2 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.62 3.00
3 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.89
4 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.94
5 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.02
6 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 09.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 26.6.2021 - 10:50) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.66 2.00
2 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.99
MS Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 09.00
4 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 09.09
5 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.15
6 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 26.6.2021 - 10:50) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.16
2 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.18
3 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.46
4 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.48
5 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.49
MS Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.54
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 26.6.2021 - 10:50) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.00
2 340 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.26
3 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 09.49
4 Komínková NikolKomínková Nikol 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.56
5 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.63
6 342 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.68
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 26.6.2021 - 10:50) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.26
2 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.86
3 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.97
4 Smerigová KristínaSmerigová Kristína 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 10.22
5 Maláčová RomanaMaláčová Romana 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 10.96
Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 DQ
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 26.6.2021 - 10:50) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 09.69
2 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.88
3 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.93
4 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.97
5 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 SB 11.12
6 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 PB 11.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 26.6.2021 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.83
2 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.13
3 Pečenková AngelikaPečenková Angelika 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.55
4 341 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.57
5 Toráčová VanesaToráčová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 10.08
6 Mišičaková VanesaMišičaková Vanesa 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.56
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (so, 26.6.2021 - 10:50) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.03
2 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.34
3 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.12
4 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.14
5 Billiková BarboraBilliková Barbora 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.73
6 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (so, 26.6.2021 - 10:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.27 7.00
2 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 09.04
3 Lacková NatáliaLacková Natália 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 09.11
MS Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.11
5 326 Mikušévá EmaMikušévá Ema 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 09.45
MS Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 10.26
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 08.09 11.00
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 08.19 9.00
3 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.24 8.00
4 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.27 7.00
5 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.33
6 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 08.49
7 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 08.52 6.00
8 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.54 5.00
9 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 08.57
9 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.57 4.00
11 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.62 3.00
12 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.66 2.00
13 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.70 1.00
14 339 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.73
15 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 08.81
16 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.83
17 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.89
18 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.92
19 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.94
20 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.99
21 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 09.00
21 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.00
23 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.02
24 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.03
25 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 09.04
26 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 09.08
27 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 09.09
28 Lacková NatáliaLacková Natália 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 09.11
28 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.11
30 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.13
31 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.15
32 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.16
33 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.18
34 340 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.26
34 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.26
36 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.34
37 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.44
38 326 Mikušévá EmaMikušévá Ema 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 09.45
39 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.46
40 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.48
41 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.49
41 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 09.49
43 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.54
44 Pečenková AngelikaPečenková Angelika 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.55
45 Komínková NikolKomínková Nikol 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.56
46 341 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.57
47 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.63
48 342 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.68
49 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 09.69
50 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.86
51 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.88
52 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.93
53 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.97
53 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.97
55 Toráčová VanesaToráčová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 10.08
56 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.12
57 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.14
58 Smerigová KristínaSmerigová Kristína 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 10.22
59 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 10.26
60 Mišičaková VanesaMišičaková Vanesa 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.56
61 Billiková BarboraBilliková Barbora 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.73
62 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.80
63 Maláčová RomanaMaláčová Romana 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 10.96
64 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 SB 11.12
65 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 PB 11.17
Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 DQ

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 26.6.2021 - 13:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 18.11 11.00
2 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 18.54 9.00
3 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 18.98 8.00
4 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 19.27 7.00
5 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 19.46 4.00
MS Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 20.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 26.6.2021 - 13:00) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 19.30 6.00
2 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 19.39 5.00
3 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 21.10 3.00
4 309 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.39
5 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 24.14
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 26.6.2021 - 13:00) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 PB 20.33
MS 2 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 PB 20.93
3 Malík MarekMalík Marek 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 21.78 2.00
4 68 Janota EduardJanota Eduard 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.14 1.00
Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 18.11 11.00
2 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 18.54 9.00
3 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 18.98 8.00
4 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 19.27 7.00
5 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 19.30 6.00
6 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 19.39 5.00
7 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 19.46 4.00
8 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 20.00
9 Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 PB 20.33
10 2 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 PB 20.93
11 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 21.10 3.00
12 Malík MarekMalík Marek 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 21.78 2.00
13 68 Janota EduardJanota Eduard 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.14 1.00
14 309 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.39
15 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 24.14
Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 26.6.2021 - 13:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 19.45 11.00
2 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 19.46 9.00
MS Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 20.12
MS Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 20.38
5 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 21.38 1.50
6 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 21.64
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 26.6.2021 - 13:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 20.68 7.00
2 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 21.10 5.00
3 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 21.14 4.00
4 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 21.38 1.50
5 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 22.40
6 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 22.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 26.6.2021 - 13:20) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 20.61 8.00
2 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 22.28
3 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 22.38
4 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 22.57
5 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 22.67
6 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 22.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 26.6.2021 - 13:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 21.74
2 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 22.03
3 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 22.34
4 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 SB 22.52
5 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 22.94
6 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 23.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 26.6.2021 - 13:20) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.75
2 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 22.92
3 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.15
4 Michálková NatáliaMichálková Natália 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 23.58
5 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.89
Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 26.6.2021 - 13:20) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.91
2 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.08
3 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 24.49
4 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 24.67
5 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 24.73
6 343 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 27.86
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 26.6.2021 - 13:20) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 21.32 3.00
2 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.29
3 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 24.28
4 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 27.30
5 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.12
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (so, 26.6.2021 - 13:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lacková NatáliaLacková Natália 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 21.75
2 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.13
3 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 23.22
4 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 25.75
MS Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 26.35
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (so, 26.6.2021 - 13:20) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 346 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 20.84 6.00
2 303 Kojšová HelenaKojšová Helena 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 22.46
MS 107 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 22.52
4 Dujsíková AnetaDujsíková Aneta 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.14
5 Abelovičová DenisaAbelovičová Denisa 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.69
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 19.45 11.00
2 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 19.46 9.00
3 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 20.12
4 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 20.38
5 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 20.61 8.00
6 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 20.68 7.00
7 346 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 20.84 6.00
8 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 21.10 5.00
9 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 21.14 4.00
10 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 21.32 3.00
11 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 21.38 1.50
11 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 21.38 1.50
13 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 21.64
14 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 21.74
15 Lacková NatáliaLacková Natália 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 21.75
16 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 22.03
17 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.13
18 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 22.28
19 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.29
20 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 22.34
21 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 22.38
22 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 22.40
23 303 Kojšová HelenaKojšová Helena 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 22.46
24 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 SB 22.52
24 107 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 22.52
26 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 22.57
27 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 22.60
28 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 22.67
29 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.75
30 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 22.89
31 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 22.92
32 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 22.94
33 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.15
34 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 23.22
35 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 23.40
36 Michálková NatáliaMichálková Natália 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 23.58
37 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.89
38 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.91
39 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.08
40 Dujsíková AnetaDujsíková Aneta 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.14
41 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 24.28
42 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 24.49
43 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 24.67
44 Abelovičová DenisaAbelovičová Denisa 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.69
45 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 24.73
46 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 25.75
47 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 26.35
48 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 27.30
49 343 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 27.86
50 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.12
Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 26.6.2021 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 37.41 11.00
2 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 40.53 8.00
3 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 41.02 7.00
MS 308 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 41.54
5 331 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 41.74 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 26.6.2021 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 39.99 9.00
2 317 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 42.17 5.00
3 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 45.21 4.00
4 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 46.25 3.00
5 310 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 49.26 1.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 26.6.2021 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 47.58 2.00
2 Ábel FilipÁbel Filip 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 52.88
3 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 55.60
4 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 60.30
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 37.41 11.00
2 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 39.99 9.00
3 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 40.53 8.00
4 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 41.02 7.00
5 308 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 41.54
6 331 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 41.74 6.00
7 317 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 42.17 5.00
8 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 45.21 4.00
9 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 46.25 3.00
10 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 47.58 2.00
11 310 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 49.26 1.00
12 Ábel FilipÁbel Filip 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 52.88
13 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 55.60
14 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 60.30

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 26.6.2021 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 43.88
2 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 46.07 11.00
3 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 47.02 9.00
4 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 47.99 7.00
5 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 49.08 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 26.6.2021 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rusková IzabelRusková Izabel 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 52.41 4.00
2 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 54.82 3.00
3 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 56.02 1.00
4 Pečenková AngelikaPečenková Angelika 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 57.43
Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DQ
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 26.6.2021 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 46.45
2 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 47.50 8.00
3 326 Mikušévá EmaMikušévá Ema 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 48.71 6.00
4 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 55.29 2.00
5 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 56.99
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 43.88
2 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 46.07 11.00
3 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 46.45
4 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 47.02 9.00
5 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 47.50 8.00
6 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 47.99 7.00
7 326 Mikušévá EmaMikušévá Ema 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 48.71 6.00
8 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 49.08 5.00
9 Rusková IzabelRusková Izabel 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 52.41 4.00
10 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 54.82 3.00
11 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 55.29 2.00
12 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 56.02 1.00
13 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 56.99
14 Pečenková AngelikaPečenková Angelika 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 57.43
Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DQ

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 26.6.2021 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 317 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 2:19.00 11.00
2 314 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 2:19.84 9.00
3 315 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 2:20.48 8.00
4 319 Jánošov MartinJánošov Martin 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 PB 2:20.99 7.00
MS 308 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 2:22.98
MS 318 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 2:24.02
7 320 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 2:28.92 6.00
8 313 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:29.16 5.00
9 311 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:35.19 4.00
10 310 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 2:38.46 3.00
11 316 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 2:49.69 2.00
12 309 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:50.92 1.00
Celkom 12 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 26.6.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 324 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 2:21.00 11.00
2 346 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 2:34.47 9.00
3 325 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 2:37.00 8.00
4 326 Mikušévá EmaMikušévá Ema 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 2:40.39 7.00
5 323 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 2:49.85 6.00
MS 327 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 2:57.55
7 321 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 11 2:59.21 5.00
8 347 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 3:03.15 4.00
9 341 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 3:03.71 3.00
10 342 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 3:04.83 2.00
11 343 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 9 PB 3:06.07 1.00
Celkom 11 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 26.6.2021 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 92 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 7:16.25 11.00
2 108 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 8:01.84 9.00
3 304 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 8:54.27 8.00
4 305 Tumová HanaTumová Hana 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 8:54.55 7.00
5 303 Kojšová HelenaKojšová Helena 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 9:00.20 6.00
MS 306 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 9:03.89
MS 107 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 9:17.09
8 307 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 9:24.54 5.00
9 302 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 9:25.20 4.00
10 130 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 10:11.92 3.00
Celkom 10 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 26.6.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 2 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 12:22.56
2 68 Janota EduardJanota Eduard 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12:59.20 11.00
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 26.6.2021 - 10:10) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 13.86 11.00
2 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.49 9.00
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 26.6.2021 - 10:20) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanáková AdélaHanáková Adéla 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 15.12 9.00
2 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 15.53 8.00
3 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 15.84 7.00
4 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 17.11 5.00
5 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 17.39 4.00
6 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 18.45 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 26.6.2021 - 10:20) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 14.86 11.00
2 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 19.05 2.00
3 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 19.44 1.00
4 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 19.79
5 Hranáková PaulínaHranáková Paulína 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 20.18
6 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.45
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 26.6.2021 - 10:20) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 335 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 16.64 6.00
2 336 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 19.80
3 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 21.34
4 337 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 21.41
5 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 21.86
6 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 22.45
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 14.86 11.00
2 Hanáková AdélaHanáková Adéla 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 15.12 9.00
3 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 15.53 8.00
4 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 15.84 7.00
5 335 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 16.64 6.00
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 17.11 5.00
7 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 17.39 4.00
8 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 18.45 3.00
9 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 19.05 2.00
10 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 19.44 1.00
11 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 19.79
12 336 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 19.80
13 Hranáková PaulínaHranáková Paulína 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 20.18
14 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.45
15 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 21.34
16 337 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 21.41
17 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 21.86
18 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 22.45

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 26.6.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 0:46.08
2 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 0:47.39 11.00
3 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:47.83 9.00
4 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 0:53.32 8.00
Celkom 4 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 26.6.2021 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 0:47.15 11.00
MS Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 PB 0:49.28
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 0:52.23 8.00
4 302 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 0:55.38 6.00
MS Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:56.53
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 26.6.2021 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:50.68 9.00
2 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 0:54.84 7.00
3 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 0:56.91 5.00
4 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 1:08.06 4.00
5 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:08.60 3.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 0:47.15 11.00
2 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 PB 0:49.28
3 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:50.68 9.00
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 0:52.23 8.00
5 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 0:54.84 7.00
6 302 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 0:55.38 6.00
7 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:56.53
8 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 0:56.91 5.00
9 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 1:08.06 4.00
10 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:08.60 3.00

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(so, 26.6.2021 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 331 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 5:01.61 11.00
MS 329 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom PB 5:01.68
MS 328 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa PB 5:46.79
4 333 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 5:55.30 9.00
5 332 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6:09.99 8.00
MS 330 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:12.73
Celkom 6 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 26.6.2021 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 340 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič PB 6:12.35 11.00
2 336 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6:33.03 9.00
3 334 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6:43.68 8.00
4 335 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 6:52.39 7.00
5 337 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6:59.36 6.00
6 338 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7:22.58 5.00
7 339 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7:33.05 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 26.6.2021 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 165 168 171 174 Body
MS Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 PB 160 o o o o o o o xxx
2 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 150 o o o o o xxx 11.00
Sipina MatúšSipina Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 NM xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 26.6.2021 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120 125 130 135 140 145 150 155 158 161 163 167 Body
1 Hanáková AdélaHanáková Adéla
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 16 PB 163 - - - - o - o - xxo - xo xxx 11.00
MS Mitúchová MichalaMitúchová Michala
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
07 07 14 PB 155 o o o o o o o o xxx
3 Gymerská LenkaGymerská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 1 PB 145 o o o o xo o xxx 9.00
4 Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 13 140 o o o o xo xxx 8.00
5 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 12 140 o o o o xxo xxx 7.00
6 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 3 PB 140 o o o xo xxo xxx 6.00
7= Stanová SoňaStanová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 11 135 o - o o xxx 4.50
7= Zíšková TatianaZíšková Tatiana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 6 PB 135 o o o o xxx 4.50
9 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
08 08 7 PB 135 o o o xo xxx 3.00
10 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 8 135 o xo o xo xxx 2.00
11 Dohnálková LianaDohnálková Liana
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 10 135 o xxo xo xxo xxx 1.00
12= Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 4 PB 130 o o o xxx
12= Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 5 PB 130 o o o xxx
14 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 15 130 xo o o xxx
MS Morongová Nelly JanaMorongová Nelly Jana
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
08 08 2 PB 130 xo xxo o xxx
MS Kocianová LauraKocianová Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 9 125 o o xxx
Celkom 16 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 26.6.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160 180 200 210 220 230 240 250 260 270 275 Body
1 Valachová VanesaValachová Vanesa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 PB 270 - - - o o o o o o o xxx 11.00
2 Juhásová IvanaJuhásová Ivana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 PB 250 - o o o o o o o xxx 9.00
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 240 - - - - o o o xxx 8.00
4 334 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 PB 180 o o xxx 7.00
Hranáková PaulínaHranáková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 26.6.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 10 536 -2.9 m/s 434  -3,60 513  -2,00 491  -2,30 513 502  0,00 536  -2,90 536  -0,70 11.00
2 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 9 PB 525 -1.3 m/s 493  -0,90 504  -0,50 525  -1,30 525 496  -0,90 505  -0,20 519  -0,90 9.00
3 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 8 486 -1.0 m/s 486  -1,00 466  -1,90 481  -0,90 486 x 477  -0,90 473  -1,90 8.00
MS Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
06 06 7 PB 476 -1.1 m/s 476  -1,10 - 455  -0,40 476 432  -2,10 469  -0,80 x
5 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 6 446 -0.3 m/s 434  -0,60 416  -1,50 446  -0,30 446 432  -2,20 420  -0,30 437  -1,00 7.00
6 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 5 435 -1.3 m/s 411  -1,20 410  -2,50 435  -1,30 435 419  -1,90 382  -0,90 434  0,00 6.00
7 Bilanič JánBilanič Ján
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 2 401 +0.0 m/s 343  -1,90 x 401  0,00 401 366  -1,50 358  -1,30 385  -1,20 5.00
8 Kóvagó DamiánKóvagó Damián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 3 395 -1.2 m/s 356  -2,00 x 390  -1,20 390 377  -1,40 382  -0,40 395  -1,20 4.00
9 Ábel FilipÁbel Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 1 PB 333 -4.0 m/s x x 333  -4,00 333 - - - 3.00
10 Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 000 -
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 26.6.2021 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 3 PB 499 -1.8 m/s x 483  -1,50 481  -1,20 483 483  -2,10 478  1,00 499  -1,80 11.00
2 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 31 477 -1.0 m/s 467  0,70 448  -0,80 x 467 477  -1,00 472  0,80 455  -1,70 9.00
3 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 32 476 +0.2 m/s x 384  -1,00 464  -1,00 464 476  0,20 x 475  -0,20 8.00
4 Baláková PetraBaláková Petra
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 2 PB 470 +0.3 m/s 470  0,30 430  -1,30 438  -1,30 470 451  -2,20 x x 7.00
5 Lacková NatáliaLacková Natália
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
10 10 7 PB 440 +0.0 m/s 440  0,00 410  -1,00 416  -1,10 440 362  -1,00 412  -2,30 423  0,40 6.00
6 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 28 439 -1.6 m/s 436  -1,50 432  -1,30 439  -1,60 439 - - - 5.00
7 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 30 427 -1.2 m/s 421  -0,50 424  -1,30 393  0,00 424 x 427  -1,20 x 4.00
8 Gymerská LenkaGymerská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 27 427 -1.1 m/s 422  -1,30 379  -2,00 399  -1,90 422 411  -1,50 427  -1,10 405  1,30 3.00
9 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 24 419 -0.8 m/s 405  -2,00 414  -1,70 419  -0,80 419 2.00
MS Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 29 417 -1.3 m/s x 417  -1,30 x 417
11 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 25 412 -2.3 m/s 408  -1,40 396  -1,30 412  -2,30 412 1.00
12 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 22 PB 400 -1.0 m/s x 400  -1,00 390  -0,30 400
13 Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 12 PB 400 +0.0 m/s 400  0,00 x 287  -1,70 400
14 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 20 PB 397 +0.0 m/s 397  0,00 384  -2,40 374  0,00 397
15 Závodská LuciaZávodská Lucia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 21 PB 395 +0.0 m/s 389  1,40 386  -0,90 395  0,00 395
16 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
08 08 23 395 -0.7 m/s 389  -0,80 366  -2,00 395  -0,70 395
17 Rábeková MelindaRábeková Melinda
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 16 PB 394 -1.1 m/s x 394  -1,10 346  0,00 394
18 108 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 19 PB 386 +0.0 m/s 370  0,00 386  0,00 378  0,00 386
19 Vytisková EliškaVytisková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 10 PB 382 +0.0 m/s 382  0,00 x 336  -1,80 382
20 Prvá LuciaPrvá Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 26 381 -1.3 m/s 325  -1,40 381  -1,30 380  -1,40 381
21 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 17 PB 380 -1.2 m/s 380  -1,20 355  -1,00 369  -1,30 380
22 Dujsíková AnetaDujsíková Aneta
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 5 PB 363 +0.4 m/s 363  0,40 353  -0,80 352  -1,00 363
23 Kováčová DominikaKováčová Dominika
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 13 PB 361 +0.0 m/s 361  0,00 349  -0,10 x 361
24 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
08 08 14 PB 355 -1.6 m/s 352  -1,10 355  -1,60 348  -1,10 355
25 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 18 347 -0.8 m/s 337  -1,10 252  -0,70 347  -0,80 347
26 Komínková NikolKomínková Nikol
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 11 PB 340 +0.0 m/s 340  0,00 x 287  -1,80 340
27 Abelovičová DenisaAbelovičová Denisa
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 1 PB 335 -0.9 m/s 335  -0,90 303  -0,60 322  -1,90 335
28 Michálková NatáliaMichálková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 15 334 -0.9 m/s 334  -0,90 x 300  -1,40 334
MS Nižnanová EmaNižnanová Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 PB 325 -1.4 m/s 316  0,00 313  -0,60 325  -1,40 325
30 Mišičaková VanesaMišičaková Vanesa
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 8 PB 323 -1.9 m/s 309  0,00 323  -1,90 x 323
31 Billiková BarboraBilliková Barbora
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 PB 319 -1.7 m/s x 307  -1,20 319  -1,70 319
32 Dujsíková SofieDujsíková Sofie
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 6 PB 311 -0.7 m/s x 311  -0,70 255  -1,20 311
Celkom 32 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 26.6.2021 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hanáková AdélaHanáková Adéla
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 15 PB 11.37 11.37 x x 11.37 10.53 x 10.41 11.00
2 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 14 09.86 08.90 09.86 09.37 9.86 08.69 06.95 09.63 9.00
3 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 13 09.38 08.72 08.53 08.36 8.72 09.38 08.66 08.50 8.00
4 Bučková TamaraBučková Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 12 08.37 08.37 07.70 07.74 8.37 07.74 07.76 07.76 7.00
5 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 1 PB 08.17 07.33 07.54 07.51 7.54 07.58 07.22 08.17 6.00
6 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 10 PB 07.86 07.28 07.86 07.05 7.86 06.81 06.54 06.91 5.00
7 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 7 PB 07.74 07.74 07.52 07.64 7.74 07.03 07.04 07.64 4.00
8 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 11 07.38 06.87 07.38 06.62 7.38 07.38 06.93 x 3.00
9 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 SB 07.15 05.92 06.22 07.15 7.15 2.00
10 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 4 PB 06.60 06.60 04.32 06.53 6.60 1.00
11 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 PB 06.42 06.34 06.42 06.33 6.42
12 Tubonemi LaylaTubonemi Layla
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 6 PB 06.37 06.37 06.13 06.24 6.37
13 Petríková SimonaPetríková Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 3 PB 05.26 05.07 04.64 05.26 5.26
14 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 8 PB 04.86 04.86 04.73 04.70 4.86
15 Toráčová VanesaToráčová Vanesa
AK Junior HoličAK Junior Holič
09 09 5 PB 03.92 x x 03.92 3.92
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 26.6.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 15.03 12.93 13.91 13.79 13.91 13.35 13.76 15.03 11.00
2 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 PB 10.24 09.62 08.87 09.42 9.62 09.30 09.93 10.24 9.00
MS 330 Hankó RomanHankó Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 PB 09.90 09.16 09.74 09.20 9.74 09.26 09.90 09.46
4 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 PB 09.79 09.63 09.42 09.63 9.63 09.56 09.79 09.78 8.00
5 Dobiáš DanielDobiáš Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 PB 09.77 09.42 09.27 08.70 9.42 09.27 09.55 09.77 7.00
MS Kurcsák TeodorKurcsák Teodor
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
07 07 PB 07.96 07.30 07.64 x 7.64 07.96 07.71 07.64
7 Devoša FilipDevoša Filip
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 PB 07.41 07.05 07.14 06.54 7.14 06.91 07.04 07.41 6.00
MS 2 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 PB 07.14 06.35 06.60 06.52 6.60 07.14 06.73 06.87
9 Oravec PeterOravec Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 05.44 05.06 05.33 05.44 5.44 5.00
Topolčany RichardTopolčany Richard
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 NM x x x -
Celkom 10 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 26.6.2021 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 6 44.70 44.70 44.70 11.00
2 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 5 22.95 22.95 22.95 9.00
3 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 3 19.59 19.59 19.59 8.00
4 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 4 19.40 19.40 19.40 7.00
5 Topolčany RichardTopolčany Richard
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 1 PB 18.91 18.91 18.91 6.00
6 Devoša FilipDevoša Filip
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 2 PB 17.72 17.72 17.72 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 26.6.2021 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 9 27.80 27.80 27.80 11.00
2 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 1 PB 19.59 19.59 19.59 9.00
3 130 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 8 18.41 18.41 18.41 8.00
4 Stanová SoňaStanová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 3 PB 17.86 17.86 17.86 7.00
5 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 PB 17.09 17.09 17.09 6.00
6 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 5 PB 16.68 16.68 16.68 5.00
7 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 2 PB 15.96 15.96 15.96 4.00
8 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 7 15.62 15.62 15.62 3.00
9 307 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 4 PB 10.62 10.62 10.62 2.00
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(so, 26.6.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 30.62 30.62 30.62 11.00
2 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 29.12 29.12 29.12 9.00
3 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 23.15 23.15 23.15 8.00
4 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 21.17 21.17 21.17 7.00
5 321 Vengrin LeontinaVengrin Leontina
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 PB 11.71 11.71 11.71 6.00
6 Maláčová RomanaMaláčová Romana
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 PB 10.62 10.62 10.62 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(so, 26.6.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 33.95 33.95 33.95 11.00
2 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 24.24 24.24 24.24 9.00
3 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 20.98 20.98 20.98 8.00
4 Oravec PeterOravec Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 18.20 18.20 18.20 7.00
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 26.6.2021 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 9 31.44 31.44 31.44 11.00
2 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 8 PB 27.00 27.00 27.00 9.00
MS Maslínová EmaMaslínová Ema
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 PB 25.56 25.56 25.56
MS Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 1 PB 22.68 22.68 22.68
5 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 6 PB 20.97 20.97 20.97 8.00
6 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 5 PB 19.37 19.37 19.37 7.00
7 Smerigová KristínaSmerigová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 2 PB 15.44 15.44 15.44 6.00
8 338 Žiaková MáriaŽiaková Mária
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 4 PB 14.43 14.43 14.43 5.00
9 Tubonemi LaylaTubonemi Layla
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 3 PB 11.28 11.28 11.28 4.00
Celkom 9 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(so, 26.6.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 8 PB 42.88 42.88 42.88 11.00
2 Válek DavidVálek David
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 5 PB 35.12 35.12 35.12 9.00
3 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 7 PB 34.00 34.00 34.00 8.00
MS 330 Hankó RomanHankó Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 6 PB 32.61 32.61 32.61
5 Halmeš MartinHalmeš Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 2 PB 26.63 26.63 26.63 7.00
6 Malík MárioMalík Mário
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 3 PB 24.23 24.23 24.23 6.00
7 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 4 PB 21.85 21.85 21.85 5.00
8 Devoša FilipDevoša Filip
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 1 PB 16.57 16.57 16.57 4.00
Celkom 8 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci

(so, 26.6.2021 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 314 Krepop, Ranostaj, Kubala, Haberern Krepop, Ranostaj, Kubala, Haberern TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 29.97 11.00
2 Kostoláni, Bačík, Bielik, Kóvagó Kostoláni, Bačík, Bielik, Kóvagó Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 31.77 9.00
3 Halmeš, Tököly, Csikós, Róža Halmeš, Tököly, Csikós, Róža Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 33.04 8.00
4 Repický, Pecko, Dušanič, Hrubala Repický, Pecko, Dušanič, Hrubala AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 35.32 7.00
5 332 Dohnálek, Malík, Dohnálek, Malík Dohnálek, Malík, Dohnálek, Malík AK Junior HoličAK Junior Holič 1 35.48 6.00
6 Válek, Surový, Janota, Topolčany Válek, Surový, Janota, Topolčany Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 35.73 5.00
Celkom 6 pretekárov

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 26.6.2021 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová, Králiková, Kulichová, Vadrnová Mlíchová, Králiková, Kulichová, Vadrnová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 33.83 8.00
2 Sandtnerová, Koštalová, Vytisková, Gáliková Sandtnerová, Koštalová, Vytisková, Gáliková Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 34.18 6.00
3 130 Moravíková, Čudaiová, Havjerová, Kučerová Moravíková, Čudaiová, Havjerová, Kučerová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 34.73 4.00
4 Vaculková, Petrovičová, Príkazská, Abelovičová Vaculková, Petrovičová, Príkazská, Abelovičová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 35.93 1.00
5 Dohnálková, Raymonds, Kohoutová, Ayiba Dohnálková, Raymonds, Kohoutová, Ayiba AK Junior HoličAK Junior Holič 3 37.27
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 26.6.2021 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Krupová, Drahovská, Ciklaminiová, Baláková Krupová, Drahovská, Ciklaminiová, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 32.07 11.00
2 Martišová, Králiková, Jursová, Svatíková Martišová, Králiková, Jursová, Svatíková ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 32.48 9.00
3 Oremusová, Komínková, Kojšová, Kubová Oremusová, Komínková, Kojšová, Kubová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 34.57 5.00
4 Gymerská, Šilhavá, Balážová, Dekanová Gymerská, Šilhavá, Balážová, Dekanová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 38.67
5 Boledovičová, Pereslény, Šimončičová, Čontofalská Boledovičová, Pereslény, Šimončičová, Čontofalská AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 43.28
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 26.6.2021 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník <