<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

I.kolo M-ZsAZ starší žiaci, žiačky

Skalica (26. 6. 2021)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 26.6.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 0:46.08
2 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 0:47.39 11.00
3 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:47.83 9.00
4 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 0:53.32 8.00
Celkom 4 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 26.6.2021 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 0:47.15 11.00
MS Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 PB 0:49.28
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 0:52.23 8.00
4 302 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 0:55.38 6.00
MS Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:56.53
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 26.6.2021 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:50.68 9.00
2 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 0:54.84 7.00
3 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 0:56.91 5.00
4 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 1:08.06 4.00
5 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:08.60 3.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 0:47.15 11.00
2 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 PB 0:49.28
3 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:50.68 9.00
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 0:52.23 8.00
5 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 0:54.84 7.00
6 302 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 0:55.38 6.00
7 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:56.53
8 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 0:56.91 5.00
9 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 1:08.06 4.00
10 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:08.60 3.00