<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

I.kolo M-ZsAZ starší žiaci, žiačky

Skalica (26. 6. 2021)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 26.6.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 10 536 -2.9 m/s 434  -3,60 513  -2,00 491  -2,30 513 502  0,00 536  -2,90 536  -0,70 11.00
2 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 9 PB 525 -1.3 m/s 493  -0,90 504  -0,50 525  -1,30 525 496  -0,90 505  -0,20 519  -0,90 9.00
3 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 8 486 -1.0 m/s 486  -1,00 466  -1,90 481  -0,90 486 x 477  -0,90 473  -1,90 8.00
MS Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
06 06 7 PB 476 -1.1 m/s 476  -1,10 - 455  -0,40 476 432  -2,10 469  -0,80 x
5 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 6 446 -0.3 m/s 434  -0,60 416  -1,50 446  -0,30 446 432  -2,20 420  -0,30 437  -1,00 7.00
6 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 5 435 -1.3 m/s 411  -1,20 410  -2,50 435  -1,30 435 419  -1,90 382  -0,90 434  0,00 6.00
7 Bilanič JánBilanič Ján
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 2 401 +0.0 m/s 343  -1,90 x 401  0,00 401 366  -1,50 358  -1,30 385  -1,20 5.00
8 Kóvagó DamiánKóvagó Damián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 3 395 -1.2 m/s 356  -2,00 x 390  -1,20 390 377  -1,40 382  -0,40 395  -1,20 4.00
9 Ábel FilipÁbel Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 1 PB 333 -4.0 m/s x x 333  -4,00 333 - - - 3.00
10 Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 000 -
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 26.6.2021 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 3 PB 499 -1.8 m/s x 483  -1,50 481  -1,20 483 483  -2,10 478  1,00 499  -1,80 11.00
2 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 31 477 -1.0 m/s 467  0,70 448  -0,80 x 467 477  -1,00 472  0,80 455  -1,70 9.00
3 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 32 476 +0.2 m/s x 384  -1,00 464  -1,00 464 476  0,20 x 475  -0,20 8.00
4 Baláková PetraBaláková Petra
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 2 PB 470 +0.3 m/s 470  0,30 430  -1,30 438  -1,30 470 451  -2,20 x x 7.00
5 Lacková NatáliaLacková Natália
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
10 10 7 PB 440 +0.0 m/s 440  0,00 410  -1,00 416  -1,10 440 362  -1,00 412  -2,30 423  0,40 6.00
6 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 28 439 -1.6 m/s 436  -1,50 432  -1,30 439  -1,60 439 - - - 5.00
7 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 30 427 -1.2 m/s 421  -0,50 424  -1,30 393  0,00 424 x 427  -1,20 x 4.00
8 Gymerská LenkaGymerská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 27 427 -1.1 m/s 422  -1,30 379  -2,00 399  -1,90 422 411  -1,50 427  -1,10 405  1,30 3.00
9 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 24 419 -0.8 m/s 405  -2,00 414  -1,70 419  -0,80 419 2.00
MS Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 29 417 -1.3 m/s x 417  -1,30 x 417
11 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 25 412 -2.3 m/s 408  -1,40 396  -1,30 412  -2,30 412 1.00
12 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 22 PB 400 -1.0 m/s x 400  -1,00 390  -0,30 400
13 Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 12 PB 400 +0.0 m/s 400  0,00 x 287  -1,70 400
14 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 20 PB 397 +0.0 m/s 397  0,00 384  -2,40 374  0,00 397
15 Závodská LuciaZávodská Lucia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 21 PB 395 +0.0 m/s 389  1,40 386  -0,90 395  0,00 395
16 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
08 08 23 395 -0.7 m/s 389  -0,80 366  -2,00 395  -0,70 395
17 Rábeková MelindaRábeková Melinda
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 16 PB 394 -1.1 m/s x 394  -1,10 346  0,00 394
18 108 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 19 PB 386 +0.0 m/s 370  0,00 386  0,00 378  0,00 386
19 Vytisková EliškaVytisková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 10 PB 382 +0.0 m/s 382  0,00 x 336  -1,80 382
20 Prvá LuciaPrvá Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 26 381 -1.3 m/s 325  -1,40 381  -1,30 380  -1,40 381
21 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 17 PB 380 -1.2 m/s 380  -1,20 355  -1,00 369  -1,30 380
22 Dujsíková AnetaDujsíková Aneta
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 5 PB 363 +0.4 m/s 363  0,40 353  -0,80 352  -1,00 363
23 Kováčová DominikaKováčová Dominika
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 13 PB 361 +0.0 m/s 361  0,00 349  -0,10 x 361
24 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
08 08 14 PB 355 -1.6 m/s 352  -1,10 355  -1,60 348  -1,10 355
25 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 18 347 -0.8 m/s 337  -1,10 252  -0,70 347  -0,80 347
26 Komínková NikolKomínková Nikol
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 11 PB 340 +0.0 m/s 340  0,00 x 287  -1,80 340
27 Abelovičová DenisaAbelovičová Denisa
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 1 PB 335 -0.9 m/s 335  -0,90 303  -0,60 322  -1,90 335
28 Michálková NatáliaMichálková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 15 334 -0.9 m/s 334  -0,90 x 300  -1,40 334
MS Nižnanová EmaNižnanová Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 PB 325 -1.4 m/s 316  0,00 313  -0,60 325  -1,40 325
30 Mišičaková VanesaMišičaková Vanesa
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 8 PB 323 -1.9 m/s 309  0,00 323  -1,90 x 323
31 Billiková BarboraBilliková Barbora
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 PB 319 -1.7 m/s x 307  -1,20 319  -1,70 319
32 Dujsíková SofieDujsíková Sofie
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 6 PB 311 -0.7 m/s x 311  -0,70 255  -1,20 311
Celkom 32 pretekárov