<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Trnava (5. 6. 2021)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 15:50) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 21.49 0.177 11.00
2 336 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.64 0.163 9.00
3 259 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.88 0.197 8.00
4 241 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 22.11 0.177 7.00
5 251 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.17 0.171 6.00
6 82 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 22.23 0.214 5.00
7 245 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 22.27 0.191 4.00
8 6 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.40 0.175 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 15:50) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.36 0.164 3.00
2 242 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.69 0.224 1.00
3 132 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 22.76 0.173
4 72 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 22.94 0.162
5 8 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 22.95 0.227
6 211 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 22.97 0.230
MS 253 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.59 0.204
170 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNF 0.418
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 15:50) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 SB 22.93 0.166
2 375 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 22.99 0.212
3 77 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 23.19 0.177
4 63 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 23.32 0.219
5 58 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 23.49 0.161
6 46 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.70 0.192
7 89 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.74 0.158
8 66 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 24.94 0.179
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 5.6.2021 - 15:50) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 PB 22.72 0.203
2 44 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 23.32 0.170
3 33 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 PB 23.51 0.203
4 130 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 23.62 0.212
5 86 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 23.78 0.217
MS 256 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.85 0.263
7 202 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 24.51 0.202
308 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNF 0.420
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 5.6.2021 - 15:50) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 212 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 23.30 0.260
2 161 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 23.59 0.188
3 34 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 23.79 0.170
4 209 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 23.82 0.199
5 60 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 24.10 0.175
6 31 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 24.42 0.170
7 200 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 25.42 0.194
8 131 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 25.97 0.613
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 5.6.2021 - 15:50) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 357 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 23.37 0.203
2 125 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 25.70 0.166
MS 271 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 25.84 0.185
4 114 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 PB 26.17 0.249
5 113 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 PB 26.36 0.225
6 61 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 27.09 0.398
7 302 Goral MartinGoral Martin 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 28.15 0.177
MS 15 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 29.16 0.241
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 21.49 0.177 11.00
2 336 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.64 0.163 9.00
3 259 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.88 0.197 8.00
4 241 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 22.11 0.177 7.00
5 251 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.17 0.171 6.00
6 82 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 22.23 0.214 5.00
7 245 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 22.27 0.191 4.00
8 129 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.36 0.164 3.00
9 6 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.40 0.175 2.00
10 242 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.69 0.224 1.00
11 59 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 PB 22.72 0.203
12 132 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 22.76 0.173
13 48 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 SB 22.93 0.166
14 72 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 22.94 0.162
15 8 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 22.95 0.227
16 211 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 22.97 0.230
17 375 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 22.99 0.212
18 77 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 23.19 0.177
19 212 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 23.30 0.260
20 63 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 23.32 0.219
20 44 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 23.32 0.170
22 357 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 23.37 0.203
23 58 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 23.49 0.161
24 33 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 PB 23.51 0.203
25 253 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.59 0.204
25 161 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 23.59 0.188
27 130 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 23.62 0.212
28 46 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.70 0.192
29 89 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.74 0.158
30 86 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 23.78 0.217
31 34 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 23.79 0.170
32 209 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 23.82 0.199
33 256 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.85 0.263
34 60 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 24.10 0.175
35 31 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 24.42 0.170
36 202 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 24.51 0.202
37 66 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 24.94 0.179
38 200 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 25.42 0.194
39 125 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 25.70 0.166
40 271 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 25.84 0.185
41 131 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 25.97 0.613
42 114 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 PB 26.17 0.249
43 113 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 PB 26.36 0.225
44 61 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 27.09 0.398
45 302 Goral MartinGoral Martin 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 28.15 0.177
46 15 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 29.16 0.241
170 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNF 0.418
308 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNF 0.420

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 15:40) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 179 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.51 0.153 11.00
2 351 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 24.65 0.285 9.00
3 100 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.24 0.187 8.00
4 107 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.72 0.221 7.00
5 313 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.04 0.161 6.00
6 278 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 26.39 0.187 4.00
7 141 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 27.12 0.218
184 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 15:40) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 26.34 0.210 5.00
2 311 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 26.72 0.358 3.00
3 50 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 26.80 0.217
4 54 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.02 0.250
5 342 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 27.12 0.345 1.00
6 145 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 27.67 0.340
7 347 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 28.01 0.192
8 146 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 28.02 0.370
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 15:40) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 27.03 0.156
2 149 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 27.08 0.333 2.00
3 219 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 SB 27.20 0.373
4 143 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 27.27 0.536
5 102 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 27.45 0.167
6 123 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 SB 27.99 0.168
7 180 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 28.22 0.171
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 5.6.2021 - 15:40) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 343 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 27.13 0.382
2 99 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 27.92 0.510
3 377 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 28.92 0.564
4 62 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 29.21 0.539
5 320 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 29.58 0.350
6 344 Gergeľová EmaGergeľová Ema 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 31.60 0.230
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 179 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.51 0.153 11.00
2 351 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 24.65 0.285 9.00
3 100 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.24 0.187 8.00
4 107 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.72 0.221 7.00
5 313 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.04 0.161 6.00
6 106 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 26.34 0.210 5.00
7 278 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 26.39 0.187 4.00
8 311 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 26.72 0.358 3.00
9 50 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 26.80 0.217
10 54 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.02 0.250
11 41 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 27.03 0.156
12 149 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 27.08 0.333 2.00
13 141 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 27.12 0.218
13 342 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 27.12 0.345 1.00
15 343 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 27.13 0.382
16 219 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 SB 27.20 0.373
17 143 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 27.27 0.536
18 102 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 27.45 0.167
19 145 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 27.67 0.340
20 99 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 27.92 0.510
21 123 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 SB 27.99 0.168
22 347 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 28.01 0.192
23 146 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 28.02 0.370
24 180 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 28.22 0.171
25 377 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 28.92 0.564
26 62 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 29.21 0.539
27 320 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 29.58 0.350
28 344 Gergeľová EmaGergeľová Ema 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 31.60 0.230
184 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS