<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Trnava (5. 6. 2021)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 11:20) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.85 0.173 11.00
2 68 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.01 0.172 9.00
3 336 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.16 0.169 8.00
4 241 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.24 0.198 6.00
5 251 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.27 0.182 5.00
6 128 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.29 0.141 4.00
7 132 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.35 0.180 3.00
8 170 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 11.48 0.175 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 11:20) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.35 0.169 2.00
2 58 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 11.45 0.157
3 247 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.51 0.163
4 8 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.59 0.274
5 370 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.60 0.152
6 308 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.63 0.187
7 44 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.80 0.183
8 165 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.36 0.186
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 11:20) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 242 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 11.23 0.130 7.00
MS 253 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.54 0.179
3 211 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 11.55 0.202
4 33 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 11.65 0.201
5 13 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.65 0.177
6 161 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.72 0.168
7 357 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 11.74 0.195
8 130 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.74 0.197
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 5.6.2021 - 11:20) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 11.81 0.211
2 70 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 SB 11.84 0.188
MS 256 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 11.91 0.252
4 34 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 11.98 0.173
5 202 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 12.13 0.196
6 153 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.61 0.201
7 238 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.65 0.231
340 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNF 0.217
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 5.6.2021 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 90 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.13 0.187
2 200 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 12.21 0.532
3 131 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 12.39 0.521
MS 267 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.47 0.249
5 125 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 PB 12.57 0.166
6 113 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 PB 12.88 0.227
7 114 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 PB 12.88 0.188
8 61 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 13.22 0.201
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.85 0.173 11.00
2 68 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.01 0.172 9.00
3 336 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.16 0.169 8.00
4 242 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 11.23 0.130 7.00
5 241 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.24 0.198 6.00
6 251 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.27 0.182 5.00
7 128 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.29 0.141 4.00
8 132 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.35 0.180 3.00
8 18 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.35 0.169 2.00
10 58 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 11.45 0.157
11 170 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 11.48 0.175 1.00
12 247 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.51 0.163
13 253 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.54 0.179
14 211 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 11.55 0.202
15 8 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.59 0.274
16 370 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.60 0.152
17 308 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.63 0.187
18 33 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 11.65 0.201
18 13 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.65 0.177
20 161 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.72 0.168
21 357 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 11.74 0.195
21 130 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.74 0.197
23 44 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.80 0.183
24 63 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 11.81 0.211
25 70 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 SB 11.84 0.188
26 256 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 11.91 0.252
27 34 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 11.98 0.173
28 202 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 12.13 0.196
28 90 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.13 0.187
30 200 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 12.21 0.532
31 165 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.36 0.186
32 131 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 12.39 0.521
33 267 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.47 0.249
34 125 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 PB 12.57 0.166
35 153 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.61 0.201
36 238 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.65 0.231
37 113 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 PB 12.88 0.227
37 114 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 PB 12.88 0.188
39 61 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 13.22 0.201
340 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNF 0.217

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 11:00) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 353 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.77 0.372 11.00
2 351 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 12.08 0.156 9.00
3 218 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 12.24 0.178 8.00
4 184 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.31 0.175 7.00
5 142 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.54 0.177 6.00
6 107 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 12.63 0.189 5.00
7 322 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.75 0.164 4.00
8 224 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 12.78 0.186 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 11:00) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 313 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.87 0.366 2.00
2 215 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 13.08 0.230 1.00
3 141 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.19 0.363
4 151 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.26 0.163
5 104 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 13.31 0.277
6 54 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.38 0.210
7 291 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.66 0.354
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 11:00) official Vietor: -1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.39 0.190
2 204 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 13.61 0.174
3 143 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.64 0.164
4 228 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 13.69 0.338
5 145 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.78 0.269
6 55 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.14 0.207
7 285 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.46 0.189
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 5.6.2021 - 11:00) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 219 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 13.21 0.399
2 180 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 14.01 0.226
3 62 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 14.06 0.246
4 321 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.23 0.191
5 37 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 14.28 0.230
6 324 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.50 0.359
7 325 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.92 0.387
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 353 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.77 0.372 11.00
2 351 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 12.08 0.156 9.00
3 218 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 12.24 0.178 8.00
4 184 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.31 0.175 7.00
5 142 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.54 0.177 6.00
6 107 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 12.63 0.189 5.00
7 322 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.75 0.164 4.00
8 224 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 12.78 0.186 3.00
9 313 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.87 0.366 2.00
10 215 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 13.08 0.230 1.00
11 141 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.19 0.363
12 219 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 13.21 0.399
13 151 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.26 0.163
14 104 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 13.31 0.277
15 54 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.38 0.210
16 41 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.39 0.190
17 204 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 13.61 0.174
18 143 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.64 0.164
19 291 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.66 0.354
20 228 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 13.69 0.338
21 145 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.78 0.269
22 180 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 14.01 0.226
23 62 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 14.06 0.246
24 55 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.14 0.207
25 321 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.23 0.191
26 37 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 14.28 0.230
27 285 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.46 0.189
28 324 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.50 0.359
29 325 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.92 0.387

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 15:50) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 21.49 0.177 11.00
2 336 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.64 0.163 9.00
3 259 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.88 0.197 8.00
4 241 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 22.11 0.177 7.00
5 251 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.17 0.171 6.00
6 82 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 22.23 0.214 5.00
7 245 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 22.27 0.191 4.00
8 6 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.40 0.175 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 15:50) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.36 0.164 3.00
2 242 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.69 0.224 1.00
3 132 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 22.76 0.173
4 72 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 22.94 0.162
5 8 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 22.95 0.227
6 211 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 22.97 0.230
MS 253 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.59 0.204
170 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNF 0.418
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 15:50) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 SB 22.93 0.166
2 375 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 22.99 0.212
3 77 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 23.19 0.177
4 63 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 23.32 0.219
5 58 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 23.49 0.161
6 46 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.70 0.192
7 89 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.74 0.158
8 66 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 24.94 0.179
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 5.6.2021 - 15:50) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 PB 22.72 0.203
2 44 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 23.32 0.170
3 33 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 PB 23.51 0.203
4 130 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 23.62 0.212
5 86 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 23.78 0.217
MS 256 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.85 0.263
7 202 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 24.51 0.202
308 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNF 0.420
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 5.6.2021 - 15:50) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 212 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 23.30 0.260
2 161 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 23.59 0.188
3 34 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 23.79 0.170
4 209 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 23.82 0.199
5 60 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 24.10 0.175
6 31 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 24.42 0.170
7 200 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 25.42 0.194
8 131 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 25.97 0.613
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 5.6.2021 - 15:50) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 357 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 23.37 0.203
2 125 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 25.70 0.166
MS 271 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 25.84 0.185
4 114 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 PB 26.17 0.249
5 113 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 PB 26.36 0.225
6 61 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 27.09 0.398
7 302 Goral MartinGoral Martin 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 28.15 0.177
MS 15 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 29.16 0.241
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 21.49 0.177 11.00
2 336 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.64 0.163 9.00
3 259 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.88 0.197 8.00
4 241 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 22.11 0.177 7.00
5 251 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.17 0.171 6.00
6 82 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 22.23 0.214 5.00
7 245 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 22.27 0.191 4.00
8 129 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.36 0.164 3.00
9 6 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.40 0.175 2.00
10 242 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.69 0.224 1.00
11 59 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 PB 22.72 0.203
12 132 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 22.76 0.173
13 48 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 SB 22.93 0.166
14 72 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 22.94 0.162
15 8 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 22.95 0.227
16 211 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 22.97 0.230
17 375 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 22.99 0.212
18 77 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 23.19 0.177
19 212 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 23.30 0.260
20 63 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 23.32 0.219
20 44 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 23.32 0.170
22 357 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 23.37 0.203
23 58 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 23.49 0.161
24 33 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 PB 23.51 0.203
25 253 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.59 0.204
25 161 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 23.59 0.188
27 130 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 23.62 0.212
28 46 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.70 0.192
29 89 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.74 0.158
30 86 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 23.78 0.217
31 34 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 23.79 0.170
32 209 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 23.82 0.199
33 256 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.85 0.263
34 60 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 24.10 0.175
35 31 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 24.42 0.170
36 202 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 24.51 0.202
37 66 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 24.94 0.179
38 200 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 25.42 0.194
39 125 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 25.70 0.166
40 271 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 25.84 0.185
41 131 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 25.97 0.613
42 114 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 PB 26.17 0.249
43 113 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 PB 26.36 0.225
44 61 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 27.09 0.398
45 302 Goral MartinGoral Martin 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 28.15 0.177
46 15 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 29.16 0.241
170 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNF 0.418
308 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNF 0.420

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 15:40) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 179 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.51 0.153 11.00
2 351 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 24.65 0.285 9.00
3 100 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.24 0.187 8.00
4 107 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.72 0.221 7.00
5 313 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.04 0.161 6.00
6 278 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 26.39 0.187 4.00
7 141 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 27.12 0.218
184 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 15:40) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 26.34 0.210 5.00
2 311 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 26.72 0.358 3.00
3 50 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 26.80 0.217
4 54 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.02 0.250
5 342 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 27.12 0.345 1.00
6 145 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 27.67 0.340
7 347 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 28.01 0.192
8 146 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 28.02 0.370
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 15:40) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 27.03 0.156
2 149 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 27.08 0.333 2.00
3 219 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 SB 27.20 0.373
4 143 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 27.27 0.536
5 102 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 27.45 0.167
6 123 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 SB 27.99 0.168
7 180 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 28.22 0.171
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 5.6.2021 - 15:40) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 343 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 27.13 0.382
2 99 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 27.92 0.510
3 377 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 28.92 0.564
4 62 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 29.21 0.539
5 320 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 29.58 0.350
6 344 Gergeľová EmaGergeľová Ema 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 31.60 0.230
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 179 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.51 0.153 11.00
2 351 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 24.65 0.285 9.00
3 100 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.24 0.187 8.00
4 107 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.72 0.221 7.00
5 313 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.04 0.161 6.00
6 106 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 26.34 0.210 5.00
7 278 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 26.39 0.187 4.00
8 311 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 26.72 0.358 3.00
9 50 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 26.80 0.217
10 54 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.02 0.250
11 41 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 27.03 0.156
12 149 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 27.08 0.333 2.00
13 141 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 27.12 0.218
13 342 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 27.12 0.345 1.00
15 343 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 27.13 0.382
16 219 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 SB 27.20 0.373
17 143 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 27.27 0.536
18 102 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 27.45 0.167
19 145 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 27.67 0.340
20 99 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 27.92 0.510
21 123 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 SB 27.99 0.168
22 347 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 28.01 0.192
23 146 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 28.02 0.370
24 180 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 28.22 0.171
25 377 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 28.92 0.564
26 62 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 29.21 0.539
27 320 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 29.58 0.350
28 344 Gergeľová EmaGergeľová Ema 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 31.60 0.230
184 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:48.08 0.217 11.00
2 43 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 0:48.83 0.218
3 72 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 0:49.05 0.160 9.00
4 129 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 0:49.15 0.196 8.00
5 375 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 0:49.79 0.289
6 370 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:50.49 0.196
7 59 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 PB 0:50.65 0.223
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 356 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 0:50.29 0.347
2 174 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:51.49 0.192 7.00
3 89 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:51.86 0.159 6.00
4 359 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 PB 0:51.93 0.317
5 262 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:52.45 0.213 5.00
6 246 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:52.95 0.167 3.00
7 335 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:52.97 0.188 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 0:52.66 0.176 4.00
2 16 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 0:53.64 0.348 1.00
3 167 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:54.47 0.205
4 26 Vnučko DanielVnučko Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 0:55.03 0.252
5 238 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 0:55.60 0.253
6 31 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 0:55.77 0.206
7 35 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 0:56.69 0.244
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 5.6.2021 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 373 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 0:53.84
2 371 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:54.81
3 60 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 0:54.97
MS 267 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:56.29
5 109 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 0:56.53
MS 243 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:58.41
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:48.08 0.217 11.00
2 43 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 0:48.83 0.218
3 72 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 0:49.05 0.160 9.00
4 129 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 0:49.15 0.196 8.00
5 375 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 0:49.79 0.289
6 356 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 0:50.29 0.347
7 370 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:50.49 0.196
8 59 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 PB 0:50.65 0.223
9 174 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:51.49 0.192 7.00
10 89 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:51.86 0.159 6.00
11 359 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 PB 0:51.93 0.317
12 262 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:52.45 0.213 5.00
13 21 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 0:52.66 0.176 4.00
14 246 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:52.95 0.167 3.00
15 335 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:52.97 0.188 2.00
16 16 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 0:53.64 0.348 1.00
17 373 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 0:53.84
18 167 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:54.47 0.205
19 371 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:54.81
20 60 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 0:54.97
21 26 Vnučko DanielVnučko Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 0:55.03 0.252
22 238 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 0:55.60 0.253
23 31 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 0:55.77 0.206
24 267 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:56.29
25 109 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 0:56.53
26 35 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 0:56.69 0.244
27 243 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:58.41

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 105 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:54.51 0.256 11.00
2 100 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:56.21 0.513 9.00
3 191 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:56.88 0.531 8.00
4 327 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 0:58.03 0.186 7.00
5 369 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 0:58.75 0.277 6.00
6 52 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:00.17 0.412
7 186 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:02.44 0.211
104 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNF 0.403
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:59.89 0.258 5.00
2 234 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 1:00.00 4.00
3 187 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.73 0.183 2.00
4 235 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 1:01.06 1.00
5 150 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 1:01.14 0.260
6 276 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 1:01.53 0.194
7 121 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 1:04.92
8 232 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 1:06.95
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 343 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:00.15 3.00
2 50 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:06.07
3 292 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 1:06.98
4 289 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 1:08.52
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 105 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:54.51 0.256 11.00
2 100 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:56.21 0.513 9.00
3 191 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:56.88 0.531 8.00
4 327 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 0:58.03 0.186 7.00
5 369 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 0:58.75 0.277 6.00
6 102 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:59.89 0.258 5.00
7 234 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 1:00.00 4.00
8 343 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:00.15 3.00
9 52 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:00.17 0.412
10 187 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.73 0.183 2.00
11 235 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 1:01.06 1.00
12 150 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 1:01.14 0.260
13 276 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 1:01.53 0.194
14 186 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:02.44 0.211
15 121 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 1:04.92
16 50 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:06.07
17 232 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 1:06.95
18 292 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 1:06.98
19 289 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 1:08.52
104 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNF 0.403

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 210 Kotyza DanielKotyza Daniel 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 1:58.77 11.00
2 22 Sýkora JanSýkora Jan 92 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:59.88 9.00
3 258 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:00.52 8.00
4 360 Dvořák TomášDvořák Tomáš 00 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:01.30
5 261 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:02.08 7.00
6 24 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:03.13 6.00
7 372 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:03.78
8 174 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:05.06 4.00
9 246 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:08.92 3.00
23 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
329 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNF
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 334 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:03.69 5.00
2 378 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 2:04.91
3 199 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 2:07.47
4 275 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:09.40 2.00
5 119 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 PB 2:10.89
6 172 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:13.50
7 20 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 2:14.04
8 35 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:16.92
9 207 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 2:18.96
111 Jančovič PeterJančovič Peter 83 83 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 8 DNS
237 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 DNS
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 210 Kotyza DanielKotyza Daniel 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 1:58.77 11.00
2 22 Sýkora JanSýkora Jan 92 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:59.88 9.00
3 258 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:00.52 8.00
4 360 Dvořák TomášDvořák Tomáš 00 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:01.30
5 261 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:02.08 7.00
6 24 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:03.13 6.00
7 334 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:03.69 5.00
8 372 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:03.78
9 378 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 2:04.91
10 174 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:05.06 4.00
11 199 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 2:07.47
12 246 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:08.92 3.00
13 275 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:09.40 2.00
14 119 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 PB 2:10.89
15 172 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:13.50
16 20 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 2:14.04
17 35 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:16.92
18 207 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 2:18.96
23 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
329 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNF
111 Jančovič PeterJančovič Peter 83 83 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 8 DNS
237 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 DNS

800 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 187 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 2:12.42 11.00
2 369 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:13.82 9.00
3 295 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 2:26.67 8.00
4 352 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 2:26.67 7.00
5 298 Vajglová NikolaVajglová Nikola 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:29.68 6.00
6 183 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:34.74 5.00
7 281 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:39.10 4.00
8 277 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:39.37 3.00
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 22 Sýkora JanSýkora Jan 92 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 4:05.75 11.00
2 338 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 4:06.79 9.00
3 117 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 4:06.98
4 337 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 4:11.07 8.00
5 301 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 4:16.59 7.00
6 85 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 4:19.46 6.00
7 24 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 4:23.03 5.00
8 255 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:23.38 4.00
9 198 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 13 PB 4:26.69
10 374 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 PB 4:29.50
MS 260 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 PB 4:33.21
12 275 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 4:36.98
13 158 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 4:42.58
23 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Celkom 14 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 376 Hrivnák Klocová LuciaHrivnák Klocová Lucia 83 83 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 SB 4:25.08
2 103 Pelikánová LuciaPelikánová Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 4:57.72 11.00
3 1 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 5:00.98
4 91 Bibzová ZuzanaBibzová Zuzana 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 5:11.19 9.00
5 293 Stachová MichaelaStachová Michaela 85 85 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 5:29.31 8.00
6 323 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 5:37.07 7.00
7 349 Ondreičková OlíviaOndreičková Olívia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 6:01.49
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 329 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08:38.96 11.00
2 338 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08:39.14 9.00
3 257 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08:44.63 8.00
4 258 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08:45.03 7.00
5 205 Lenčéš MarekLenčéš Marek 88 88 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 7 PB 08:46.49
6 120 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 PB 08:57.78
7 237 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 PB 08:57.81
8 358 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 PB 09:04.95
9 118 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 10 09:15.67
10 160 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 09:21.16 6.00
11 85 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15 PB 09:22.89 5.00
12 87 Schieber MatejSchieber Matej 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11 09:25.76 4.00
13 19 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 PB 09:28.11 3.00
14 110 Marenčík OndrejMarenčík Ondrej 96 96 AK Junior HoličAK Junior Holič 21 09:33.26
MS 274 Zámečník LukášZámečník Lukáš 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23 09:56.07
16 4 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17 PB 10:00.80
17 201 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 16 10:22.27
18 47 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 PB 10:40.30
19 168 Poláček DávidPoláček Dávid 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 19 PB 10:51.54
20 112 Lukáč IvanLukáč Ivan 88 88 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 20 11:55.27
32 Skalník MartinSkalník Martin 66 66 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 22 DNS
133 Macko VladimírMacko Vladimír 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 13 DNF
76 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12 DNF
Celkom 23 pretekárov

3000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 94 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 09:58.08 11.00
2 290 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10:04.41 9.00
3 103 Pelikánová LuciaPelikánová Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10:18.77 8.00
4 188 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10:22.85 7.00
5 368 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10:27.76 6.00
6 206 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 PB 10:33.96
7 284 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10:36.96 5.00
8 30 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11:15.67
9 190 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 PB 11:18.87 4.00
10 203 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 9 PB 11:30.92
Celkom 10 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 13:30) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 179 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 13.94 0.182 11.00
2 192 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.45 0.167 9.00
3 327 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.90 0.197 8.00
4 365 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 14.90 0.196 7.00
5 106 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 15.20 0.189 6.00
6 366 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 15.91 0.585 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 13:30) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 149 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 15.91 0.371 5.00
2 38 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 16.76 0.201
3 286 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.80 0.182 3.00
4 39 Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 16.90 0.351
148 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 179 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 13.94 0.182 11.00
2 192 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.45 0.167 9.00
3 327 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.90 0.197 8.00
3 365 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 14.90 0.196 7.00
5 106 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 15.20 0.189 6.00
6 366 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 15.91 0.585 4.00
6 149 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 15.91 0.371 5.00
8 38 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 16.76 0.201
9 286 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.80 0.182 3.00
10 39 Mišová LuciaMišová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 16.90 0.351
148 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 13:35) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 14.96 0.185 11.00
2 264 Rykl RadošRykl Radoš 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 15.04 0.179 9.00
3 9 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 15.31 0.197 8.00
4 164 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 16.39 0.409 7.00
5 265 Šoka ŠimonŠoka Šimon 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 16.46 0.340 6.00
6 86 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 16.51 0.236 5.00
7 214 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 16.93 0.293 4.00
MS 90 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 17.24 0.168
Celkom 8 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 11:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 245 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:52.26 0.213 11.00
2 9 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:53.38 0.192 9.00
3 42 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 0:54.92 0.245
4 164 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 0:55.20 0.610 7.00
5 214 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:56.94 0.193 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 11:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 0:55.00 0.169 8.00
2 173 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 0:58.08 0.193 5.00
3 244 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:58.81 0.264 4.00
4 77 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:59.72 0.175 3.00
5 64 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 1:00.07 0.260
6 266 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:02.54 0.303 2.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 245 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:52.26 0.213 11.00
2 9 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:53.38 0.192 9.00
3 42 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 0:54.92 0.245
4 12 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 0:55.00 0.169 8.00
5 164 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 0:55.20 0.610 7.00
6 214 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:56.94 0.193 6.00
7 173 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 0:58.08 0.193 5.00
8 244 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:58.81 0.264 4.00
9 77 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:59.72 0.175 3.00
10 64 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 1:00.07 0.260
11 266 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:02.54 0.303 2.00

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 11:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Hálová KaterinaHálová Katerina 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 1:01.71 0.234 11.00
2 192 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.57 0.157 9.00
3 366 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:04.09 0.399 8.00
4 278 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:04.28 0.202 7.00
5 365 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:07.62 0.386 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 11:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 377 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 1:08.91 0.222
2 29 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 1:10.16 0.183
3 232 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 1:16.80 0.182 5.00
148 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Hálová KaterinaHálová Katerina 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 1:01.71 0.234 11.00
2 192 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.57 0.157 9.00
3 366 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:04.09 0.399 8.00
4 278 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:04.28 0.202 7.00
5 365 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:07.62 0.386 6.00
6 377 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 1:08.91 0.222
7 29 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 1:10.16 0.183
8 232 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 1:16.80 0.182 5.00
148 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 166 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09:13.53 11.00
2 269 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09:30.69 9.00
3 331 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10:17.48 8.00
4 160 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10:51.15 7.00
5 255 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10:56.17 6.00
Celkom 5 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 283 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11:41.63 11.00
2 190 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12:23.93 9.00
3 189 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 13:43.02 8.00
Celkom 3 pretekári

5 km chôdza - Muži (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 162 Kováč DanielKováč Daniel 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23:19 11.00
2 268 Tichý PeterTichý Peter 69 69 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 26:15 9.00
MS 263 Poláček MilanPoláček Milan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 27:56
Poznámky:
Disciplína sa uskutočnila v rámci Medzinárodného chodeckého mítingu v Hlohovci
Celkom 3 pretekári

5 km chôdza - Ženy (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 97 Katerinka Czaková MáriaKaterinka Czaková Mária 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 22:11 11.00
2 185 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 23:53 9.00
3 176 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24:42 8.00
4 315 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26:27 7.00
5 367 Rodová MartinaRodová Martina 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 28:06 6.00
279 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
314 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNF
Poznámky:
Disciplína sa uskutočnila v rámci Medzinárodného chodeckého mítingu v Hlohovci
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(so, 5.6.2021 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 160 165 170 175 180 185 190 195 200 203 205 207 209 211 213 Body
1 3 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 14 SB 217 - - - - - - - o - o - o - o - o - xo xxx 11.00
2 27 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 13 PB 215 - - - - - - - o o o - o - o - o xxo xxx 9.00
3 175 Vodák OndřejVodák Ondřej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
98 98 1 PB 195 - - - - - - - xo o xxx 8.00
4 270 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 12 195 - - - - - xo o xxo xo x- xx 7.00
5 341 Zeman ĽubomírZeman Ľubomír
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 9 SB 190 - - - o o xxo xxo o xxx 6.00
6 154 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 10 190 - o o o o o o xo xxx 5.00
7= 254 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 7 PB 190 - - - o o o xo xo xxx 3.50
7= 126 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 6 PB 190 - - - o o o xo xo xxx 3.50
9 306 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 11 190 - - - - o xo o xxo xxx 2.00
10 300 Balog MilanBalog Milan
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 5 180 - o o o o o xxx 1.00
11 265 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 8 180 - - - xo o o xxx
12 171 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 4 165 o o o xxx
13 307 Majda GabrielMajda Gabriel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 165 - o xo xxx
14 157 Mrva StanislavMrva Stanislav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
95 95 3 150 o xxx
Celkom 14 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 5.6.2021 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 140 145 150 155 160 165 170 173 175 177 179 181 183 185 187 Body
1 92 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 14 175 - - - o - o - o - o - xxx 11.00
2= 99 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 6 SB 165 - - o o o o o xxx 8.50
2= 361 Bošková KristínaBošková Kristína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
99 99 13 165 - - - - o o o xxx 8.50
4= 297 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 12 165 - - - o o o xxo xxx 7.00
4= 37 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 5 PB 165 - - - o o o xxo xxx
6= 181 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 4 160 - - - o o o xxx 5.50
6= 67 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 10 160 - - o o o o xxx
6= 326 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 9 160 - - - o o o xxx 5.50
9 348 Michlíková MiroslavaMichlíková Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
91 91 7 160 o o o o o xxo xxx 4.00
10= 178 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 2 SB 155 - - o o o xxx 2.50
10= 296 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 8 155 - - - o o xxx 2.50
10= 51 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 1 PB 155 - o o o o xxx
13 193 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 11 155 - o o xxo xxo xxx 1.00
14 186 Kusyová JankaKusyová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 150 o o o xo xr
Celkom 14 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 5.6.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 260 300 320 340 360 380 400 420 430 440 450 460 470 480 490 Body
1 28 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
91 91 15 SB 510 - - - - - - - - - o - o - xxo - o o xxx 11.00
2 264 Rykl RadošRykl Radoš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
95 95 1 PB 480 - - - - - - - o - xo - xo o xo - x- xx 9.00
3 163 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 14 470 - - - - o o o o - o - xo xo xxx 8.00
4 249 Hojdík BorisHojdík Boris
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 10 PB 430 - - - - xo xo o o xo xxx 7.00
5 156 Daňko MarekDaňko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 9 SB 420 - - - - o o xo o xxx 6.00
6 2 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 13 420 - - - - o o o xo xxx 5.00
7 13 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 11 PB 420 - - - - xo xxo o xo xxx 4.00
8 70 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 8 PB 400 - - - - xxo xo o xxx 3.00
9 212 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 PB 400 - - - - o o xo xxx 2.00
10= 155 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 5 PB 360 o o o o o xxx 0.50
10= 25 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 6 SB 360 - - o o o xxx 0.50
12 169 Rákoci SamuelRákoci Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 3 PB 320 o o o xxx
13 355 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 4 300 o o xxx
14 45 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 2 300 xo o xxx
328 Bician AndrejBician Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
84 84 12 NM - - - - xxx
Celkom 15 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 5.6.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 260 280 300 320 330 340 350 360 370 380 390 400 Body
1 101 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 9 343 - - - - o xo xo o xo xxx 11.00
2= 354 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 7 300 - - - xo o xxo xxx 8.50
2= 350 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 6 SB 300 - - - xo o xxo xxx 8.50
4 299 Záborská DianaZáborská Diana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 8 280 - - o o o xxx 7.00
5 223 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 4 PB 280 - o o o xxo xxx 6.00
6 196 Žitná AdelaŽitná Adela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 5 240 - o o xxx 5.00
7 239 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 3 220 o o xxx
8 195 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 2 220 o xo xxx 4.00
9 178 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 1 200 o xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 5.6.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 73 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 17 710 +1.2 m/s x  1,20 692  1,80 679  2,00 692 710  1,20 x  0,80 x  1,80 11.00
2 127 Benda JakubBenda Jakub
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
00 00 14 SB 695 +1.6 m/s 634  0,40 488  0,50 695  1,60 695 666  1,30 688  0,40 x  2,50 9.00
3 305 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 16 687 +1.1 m/s x  0,00 x  0,70 651  0,80 651 668  1,40 687  1,10 x  1,00 8.00
4 264 Rykl RadošRykl Radoš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
95 95 2 PB 679 +0.6 m/s x  1,40 679  0,60 651  0,10 679 - 672  0,60 678  2,50 7.00
5 48 Žilavý MarcelŽilavý Marcel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 10 SB 672 +1.2 m/s 651  2,30 x  1,20 x  2,40 651 x  0,70 x  0,60 672  1,20
6 80 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 15 662 +2.1 m/s 643 +0.8 m/s 594  1,10 643  0,80 647  2,60 647 662  2,10 - - 6.00
7 154 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 11 655 +1.7 m/s 655  1,70 604  0,60 602  1,50 655 - - - 5.00
8 175 Vodák OndřejVodák Ondřej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
98 98 3 PB 643 +0.4 m/s x  1,50 x  1,40 643  0,40 643 x  2,00 x  1,80 x  2,10 4.00
9 248 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 12 634 +2.2 m/s 628 +1.2 m/s 634  2,20 - 628  1,20 634 3.00
10 208 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 9 606 +2.7 m/s 599 +1.4 m/s x  1,20 599  1,40 606  2,70 606 2.00
11 212 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 592 +1.4 m/s 589  1,30 592  1,40 546  2,00 592 1.00
12 126 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 1 PB 560 +1.7 m/s 560  1,70 546  1,10 556  1,90 560
13 131 Janko IvanJanko Ivan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
77 77 4 PB 556 +1.7 m/s 556  1,70 537  2,50 539  1,30 556
159 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 7 DNS
339 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 6 DNS - -
122 Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 5 NM x  1,70 x  2,30 x  0,40 -
128 Federič FilipFederič Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 13 NM x  0,80 x  0,30 x  1,40 -
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 5.6.2021 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 322 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 15 PB 579 +1.4 m/s 548  2,90 537  2,40 563  2,80 563 576  2,00 565  2,50 579  1,40 11.00
2 318 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 14 575 +2.4 m/s 573 +1.9 m/s 573  1,90 489  2,00 553  1,30 573 557  1,40 x 575  2,40 9.00
3 151 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 16 554 +0.1 m/s x  2,30 550  2,70 x 550 406  2,30 554  0,10 x  1,70 8.00
4 231 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
01 01 10 PB 549 +0.9 m/s 525  1,10 523  2,00 531  0,50 531 542  0,90 549  0,90 x 7.00
5 311 Comová MichaelaComová Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 7 PB 542 +1.5 m/s 529  1,00 506 535  0,90 535 541  1,70 542  1,50 541  2,80 6.00
6 225 Klímová BarboraKlímová Barbora
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
97 97 2 PB 532 +1.8 m/s x  2,10 x  1,70 532  1,80 532 506  2,00 532  2,80 520  -0,90 5.00
7 296 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 9 526 +2.8 m/s 524 +1.8 m/s x  1,60 522  1,60 x 522 524  1,80 526  2,80 - 4.00
8 149 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 12 516 +1.9 m/s 486  1,50 x 516  1,90 516 - - - 3.00
9 106 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 13 503 +2.3 m/s 447 +1.4 m/s 447  1,40 x 503  2,30 503 2.00
10 150 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 11 503 +1.3 m/s x  2,40 x 503  1,30 503 1.00
11 182 Haviarová VeronikaHaviarová Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
98 98 6 469 +1.1 m/s x  1,90 469  1,10 x 469
12 39 Mišová LuciaMišová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 3 PB 461 +0.7 m/s x  2,10 461  0,70 456  2,00 461
13 146 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 8 455 +1.1 m/s x  2,30 305 455  1,10 455
14 123 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 5 450 +1.7 m/s 450  1,70 425  0,70 430  1,50 450
15 177 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 4 441 +3.0 m/s x  1,90 x  2,00 441  3,00 441
16 344 Gergeľová EmaGergeľová Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 1 PB 433 +1.8 m/s 420  1,80 433  1,80 x 433
Celkom 16 pretekárov

Trojskok - Muži

(so, 5.6.2021 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 175 Vodák OndřejVodák Ondřej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
98 98 1 PB 15.48 +0.4 m/s 15.19  0,90 15.48  0,40 - 15.48 x  0,50 - - 11.00
2 80 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 12 PB 15.02 +1.9 m/s x  1,20 12.89  0,90 14.29  3,20 14.29 14.45  0,70 15.02  1,90 x  0,40 9.00
3 248 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 13 PB 14.74 +0.6 m/s 14.21  -0,30 14.67  0,40 14.74  0,60 14.74 x  0,80 x  0,30 12.46  1,90 8.00
4 73 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 11 13.86 +0.1 m/s 13.54  0,40 13.78  -0,20 13.86  0,10 13.86 - - - 7.00
5 27 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 10 13.03 +1.0 m/s 12.95  0,30 - 13.03  1,00 13.03 - - - 6.00
6 304 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 7 PB 12.51 -0.2 m/s 12.08  1,20 x  0,10 12.42  1,20 12.42 12.43  1,10 x  0,40 12.51  -0,20 5.00
7 208 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 6 PB 12.37 +1.1 m/s 12.20  0,60 12.35  0,00 12.29  1,70 12.35 12.37  1,10 12.35  0,40 x  0,40 4.00
8 171 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 4 11.65 -0.9 m/s 11.65  -0,90 11.65  0,10 11.27  -0,20 11.65 11.31  -0,30 - - 3.00
249 Hojdík BorisHojdík Boris
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 5 DNS