<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Trnava (5. 6. 2021)

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 22 Sýkora JanSýkora Jan 92 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 4:05.75 11.00
2 338 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 4:06.79 9.00
3 117 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 4:06.98
4 337 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 4:11.07 8.00
5 301 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 4:16.59 7.00
6 85 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 4:19.46 6.00
7 24 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 4:23.03 5.00
8 255 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:23.38 4.00
9 198 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 13 PB 4:26.69
10 374 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 PB 4:29.50
MS 260 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 PB 4:33.21
12 275 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 4:36.98
13 158 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 4:42.58
23 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Celkom 14 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 5.6.2021 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 376 Hrivnák Klocová LuciaHrivnák Klocová Lucia 83 83 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 SB 4:25.08
2 103 Pelikánová LuciaPelikánová Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 4:57.72 11.00
3 1 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 5:00.98
4 91 Bibzová ZuzanaBibzová Zuzana 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 5:11.19 9.00
5 293 Stachová MichaelaStachová Michaela 85 85 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 5:29.31 8.00
6 323 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 5:37.07 7.00
7 349 Ondreičková OlíviaOndreičková Olívia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 6:01.49
Celkom 7 pretekárov