<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Trnava (5. 6. 2021)

Skok do diaľky - Muži

(so, 5.6.2021 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 73 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 17 710 +1.2 m/s x  1,20 692  1,80 679  2,00 692 710  1,20 x  0,80 x  1,80 11.00
2 127 Benda JakubBenda Jakub
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
00 00 14 SB 695 +1.6 m/s 634  0,40 488  0,50 695  1,60 695 666  1,30 688  0,40 x  2,50 9.00
3 305 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 16 687 +1.1 m/s x  0,00 x  0,70 651  0,80 651 668  1,40 687  1,10 x  1,00 8.00
4 264 Rykl RadošRykl Radoš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
95 95 2 PB 679 +0.6 m/s x  1,40 679  0,60 651  0,10 679 - 672  0,60 678  2,50 7.00
5 48 Žilavý MarcelŽilavý Marcel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 10 SB 672 +1.2 m/s 651  2,30 x  1,20 x  2,40 651 x  0,70 x  0,60 672  1,20
6 80 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 15 662 +2.1 m/s 643 +0.8 m/s 594  1,10 643  0,80 647  2,60 647 662  2,10 - - 6.00
7 154 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 11 655 +1.7 m/s 655  1,70 604  0,60 602  1,50 655 - - - 5.00
8 175 Vodák OndřejVodák Ondřej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
98 98 3 PB 643 +0.4 m/s x  1,50 x  1,40 643  0,40 643 x  2,00 x  1,80 x  2,10 4.00
9 248 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 12 634 +2.2 m/s 628 +1.2 m/s 634  2,20 - 628  1,20 634 3.00
10 208 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 9 606 +2.7 m/s 599 +1.4 m/s x  1,20 599  1,40 606  2,70 606 2.00
11 212 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 592 +1.4 m/s 589  1,30 592  1,40 546  2,00 592 1.00
12 126 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 1 PB 560 +1.7 m/s 560  1,70 546  1,10 556  1,90 560
13 131 Janko IvanJanko Ivan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
77 77 4 PB 556 +1.7 m/s 556  1,70 537  2,50 539  1,30 556
159 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 7 DNS
339 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 6 DNS - -
122 Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 5 NM x  1,70 x  2,30 x  0,40 -
128 Federič FilipFederič Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 13 NM x  0,80 x  0,30 x  1,40 -
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 5.6.2021 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 322 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 15 PB 579 +1.4 m/s 548  2,90 537  2,40 563  2,80 563 576  2,00 565  2,50 579  1,40 11.00
2 318 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 14 575 +2.4 m/s 573 +1.9 m/s 573  1,90 489  2,00 553  1,30 573 557  1,40 x 575  2,40 9.00
3 151 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 16 554 +0.1 m/s x  2,30 550  2,70 x 550 406  2,30 554  0,10 x  1,70 8.00
4 231 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
01 01 10 PB 549 +0.9 m/s 525  1,10 523  2,00 531  0,50 531 542  0,90 549  0,90 x 7.00
5 311 Comová MichaelaComová Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 7 PB 542 +1.5 m/s 529  1,00 506 535  0,90 535 541  1,70 542  1,50 541  2,80 6.00
6 225 Klímová BarboraKlímová Barbora
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
97 97 2 PB 532 +1.8 m/s x  2,10 x  1,70 532  1,80 532 506  2,00 532  2,80 520  -0,90 5.00
7 296 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 9 526 +2.8 m/s 524 +1.8 m/s x  1,60 522  1,60 x 522 524  1,80 526  2,80 - 4.00
8 149 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 12 516 +1.9 m/s 486  1,50 x 516  1,90 516 - - - 3.00
9 106 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 13 503 +2.3 m/s 447 +1.4 m/s 447  1,40 x 503  2,30 503 2.00
10 150 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 11 503 +1.3 m/s x  2,40 x 503  1,30 503 1.00
11 182 Haviarová VeronikaHaviarová Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
98 98 6 469 +1.1 m/s x  1,90 469  1,10 x 469
12 39 Mišová LuciaMišová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 3 PB 461 +0.7 m/s x  2,10 461  0,70 456  2,00 461
13 146 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 8 455 +1.1 m/s x  2,30 305 455  1,10 455
14 123 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 5 450 +1.7 m/s 450  1,70 425  0,70 430  1,50 450
15 177 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 4 441 +3.0 m/s x  1,90 x  2,00 441  3,00 441
16 344 Gergeľová EmaGergeľová Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 1 PB 433 +1.8 m/s 420  1,80 433  1,80 x 433
Celkom 16 pretekárov