<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (27. - 28. 2. 2021)

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.2.2021 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.08 Q 0.308
2 75 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.27 Q 0.182
3 43 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.33 0.187
4 143 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 07.37 0.138
5 142 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 PB 07.42 0.185
6 26 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 07.48 0.157
7 49 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 07.58 0.153
8 64 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 07.62 0.191
Poznámky:
Postup do finále: Prví dvaja + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.2.2021 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 15 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 07.11 Q 0.162
2 122 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.15 Q 0.177
3 42 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.20 q 0.152
4 99 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 07.21 q 0.160
5 96 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 07.23 q 0.171
6 12 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.28 q 0.136
7 63 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 07.47 0.138
8 35 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.59 0.168
Poznámky:
Postup do finále: Prví dvaja + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.08 Q 0.308
2 15 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 07.11 Q 0.162
3 122 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.15 Q 0.177
4 42 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.20 q 0.152
5 99 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 07.21 q 0.160
6 96 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 07.23 q 0.171
7 75 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.27 Q 0.182
8 12 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.28 q 0.136
9 43 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.33 0.187
10 143 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 07.37 0.138
11 142 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 PB 07.42 0.185
12 63 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 07.47 0.138
13 26 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 07.48 0.157
14 49 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 07.58 0.153
15 35 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.59 0.168
16 64 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 07.62 0.191

60 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 27.2.2021 - 16:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 SB 06.97 0.154
2 15 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 SB 07.03 0.175
3 122 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 07.05 0.150
4 96 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 07.23 0.178
5 99 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 07.23 0.162
6 42 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.24 0.151
7 75 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 07.25 0.180
8 12 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 SB 07.25 0.151
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.2.2021 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 78 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.63 Q 0.204
2 138 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 07.90 Q 0.164
3 105 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 08.10 q 0.183
4 100 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 08.18 q 0.234
5 106 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 08.19 0.195
6 72 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.28 0.222
7 140 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 08.32 0.194
8 8 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.44 0.163
Poznámky:
Postup do finále: Prvé dve + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.2.2021 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 101 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 07.81 Q 0.180
2 102 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.83 Q 0.163
3 67 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 07.99 q 0.144
4 137 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.06 q 0.210
5 33 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.25 0.209
6 32 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 SB 08.27 0.219
7 112 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 08.34 0.187
8 71 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.54 0.366
Poznámky:
Postup do finále: Prvé dve + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 78 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.63 Q 0.204
2 101 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 07.81 Q 0.180
3 102 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.83 Q 0.163
4 138 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 07.90 Q 0.164
5 67 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 07.99 q 0.144
6 137 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.06 q 0.210
7 105 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 08.10 q 0.183
8 100 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 08.18 q 0.234
9 106 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 08.19 0.195
10 33 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.25 0.209
11 32 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 SB 08.27 0.219
12 72 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.28 0.222
13 140 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 08.32 0.194
14 112 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 08.34 0.187
15 8 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.44 0.163
16 71 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.54 0.366

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 27.2.2021 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 78 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 07.56 0.170
2 101 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 SB 07.70 0.173
3 102 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 07.78 0.182
4 138 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.92 0.174
5 67 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.04 0.318
6 137 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 SB 08.06 0.183
7 100 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 SB 08.10 0.208
8 105 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 09.99 0.186
Celkom 8 pretekárov