<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (27. - 28. 2. 2021)

3000 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 28.2.2021 - 15:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 57 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 PB 08:58.44
2 54 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 PB 09:07.22
3 144 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 09:07.86
4 88 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 09:22.76
5 127 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09:22.80
6 116 Macko VladimírMacko Vladimír 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 PB 09:28.25
7 136 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 09:36.17
8 146 Adam SlavomírAdam Slavomír 04 04 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 6 09:36.55
9 45 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13 09:38.50
10 23 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 10 10:16.27
11 90 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 9 10:19.42
87 Jurko JánJurko Ján 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 12 DQ
147 Brejčák PavolBrejčák Pavol 03 03 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 5 DQ
Poznámky:
č. 147 - DQ podľa TP 17.3.2 č 87 - DQ podľa TP 17.3.2
Celkom 13 pretekárov

3000 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 28.2.2021 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 148 Hazuchová LízaHazuchová Líza 02 02 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 09:25.46
2 28 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 10:18.53
3 110 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 10:23.01
4 95 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 PB 10:48.08
5 92 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 11:34.83
6 119 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 13:08.44
7 84 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 13:30.56
82 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.2 82
Celkom 8 pretekárov