<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (27. - 28. 2. 2021)

Skok do výšky - Juniori (nedeľa, 28.2.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 139 Ruffíni RobertRuffíni Robert 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 196
2 61 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava PB 188
3 128 Juráček JulianJuráček Julian 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 188

Skok do výšky - Juniorky (nedeľa, 28.2.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 107 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 163
2= 47 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 163
2= 27 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 163

Skok o žrdi - Juniori (sobota, 27.2.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 120 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica PB 400
2 13 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 400
3 98 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 380

Skok o žrdi - Juniorky (sobota, 27.2.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 16 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 280
2 86 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 260
3 121 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 240

Skok do diaľky - Juniori (sobota, 27.2.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 115 Hriň AdamHriň Adam 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 702
2 36 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 655
3 149 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom PB 638

Skok do diaľky - Juniorky (sobota, 27.2.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 60 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 571
2 33 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava SB 553
3 72 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 550

Trojskok - Juniori (nedeľa, 28.2.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 115 Hriň AdamHriň Adam 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 13.57
2 149 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.19
3 76 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.47

Trojskok - Juniorky (nedeľa, 28.2.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 111 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 11.46
2 33 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.41
3 113 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 11.18

Vrh guľou 4 kg - Juniorky (nedeľa, 28.2.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 103 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 12.01
2 89 Martincová LuciaMartincová Lucia 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 11.53
3 108 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 09.57

Vrh guľou 6 kg - Juniori (nedeľa, 28.2.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 4 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14.55
2 41 Gallay IgorGallay Igor 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.55
3 44 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica PB 13.32