<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (27. - 28. 2. 2021)

800 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 28.2.2021 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 5 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 2:08.13
2 56 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 PB 2:12.01
3 3 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:17.60
4 53 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 PB 2:18.50
5 74 Rákoci SamuelRákoci Samuel 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:23.60
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.2.2021 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 55 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 1:58.28
2 145 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 1:59.51
3 141 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 2:00.60
4 125 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:02.11
5 124 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 2:02.30
6 91 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:04.33
7 22 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:10.65
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 55 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 1:58.28
2 145 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 1:59.51
3 141 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 2:00.60
4 125 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:02.11
5 124 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 2:02.30
6 91 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:04.33
7 5 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 2:08.13
8 22 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:10.65
9 56 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 PB 2:12.01
10 3 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:17.60
11 53 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 PB 2:18.50
12 74 Rákoci SamuelRákoci Samuel 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:23.60

800 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 28.2.2021 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 58 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 2:30.41
2 131 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:32.89
3 109 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 2:34.08
4 132 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 2:43.80
5 38 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:46.25
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.2.2021 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 29 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:17.49
2 28 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 2:20.33
3 48 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:22.19
4 94 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:22.27
5 24 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 2:29.19
6 10 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:58.51
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 29 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:17.49
2 28 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 2:20.33
3 48 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:22.19
4 94 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:22.27
5 24 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 2:29.19
6 58 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 2:30.41
7 131 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:32.89
8 109 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 2:34.08
9 132 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 2:43.80
10 38 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:46.25
11 10 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:58.51