PRERUŠENÉ!!! Majstrovstvá VsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva
Košice (26. 9. 2020)150 m - Mladší žiaci (Beh)
Beh (so, 26.9.2020 - 14:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
86 | Holováč TobiasHolováč Tobias | 07 | 1.Atletický klub Humenné | 25.08 | |||||||||||||||
85 | Bača DanielBača Daniel | 08 | 1.Atletický klub Humenné | 24.18 | |||||||||||||||
128 | Lazorik JurajLazorik Juraj | 07 | AC Run is Fun Prešov | 21.19 | |||||||||||||||
222 | Fialka Daniel MárioFialka Daniel Mário | 08 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
224 | Kohoutek SimonKohoutek Simon | 07 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
78 | Krajčír SamuelKrajčír Samuel | 07 | Akademik TU Košice | 20.88 | |||||||||||||||
14 | Viszlay FlóriánViszlay Flórián | 07 | Atletický legionársky klub ... | 19.62 | |||||||||||||||
144 | Sudzina JakubSudzina Jakub | 07 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 27.64 | |||||||||||||||
49 | Kóča FilipKóča Filip | 08 | Atletika Košice o.z. | 24.23 | |||||||||||||||
47 | Janura RichardJanura Richard | 08 | Atletika Košice o.z. | 20.54 | |||||||||||||||
136 | Čižmár ErikČižmár Erik | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | ||||||||||||||||
84 | Andrejčík PatrikAndrejčík Patrik | 07 | 1.Atletický klub Humenné | 24.68 | |||||||||||||||
171 | Gmiterko JozefGmiterko Jozef | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 22.92 | |||||||||||||||
167 | Brehuv JakubBrehuv Jakub | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
187 | Vrabec JánVrabec Ján | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 21.12 | |||||||||||||||
170 | Gajdoš MartinGajdoš Martin | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 23.42 | |||||||||||||||
45 | Hogya ZoltánHogya Zoltán | 08 | Atletika Košice o.z. | 23.48 | |||||||||||||||
87 | Makovec PetrMakovec Petr | 08 | 1.Atletický klub Humenné | 23.22 | |||||||||||||||
88 | Petrovčín MichalPetrovčín Michal | 07 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||||||||||||
1 | Fabiny MatejFabiny Matej | 07 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 21.81 | |||||||||||||||
Celkom 20 pretekárov |
150 m - Mladšie žiačky (Beh)
Beh (so, 26.9.2020 - 13:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | Gavulová AlexandraGavulová Alexandra | 07 | Atletický legionársky klub ... | 23.84 | |||||||||||||||
19 | Takács AnnaTakács Anna | 08 | Atletický legionársky klub ... | 24.58 | |||||||||||||||
17 | Magyarová LianaMagyarová Liana | 08 | Atletický legionársky klub ... | 23.05 | |||||||||||||||
246 | Švidová NellyŠvidová Nelly | 08 | AK Slávia TU Košice | 22.86 | |||||||||||||||
247 | Vašková DorotaVašková Dorota | 07 | AK Slávia TU Košice | 20.94 | |||||||||||||||
28 | Kizeková MichaelaKizeková Michaela | 07 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 20.51 | |||||||||||||||
90 | Behúnová EmaBehúnová Ema | 07 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||||||||||||
26 | Gutisová NatáliaGutisová Natália | 08 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 24.04 | |||||||||||||||
35 | Szantová EmaSzantová Ema | 07 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
36 | Vojteková TerezaVojteková Tereza | 08 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 25.13 | |||||||||||||||
72 | Telepunová LuciaTelepunová Lucia | 08 | Atletika Košice o.z. | 23.14 | |||||||||||||||
243 | Semančíková HanaSemančíková Hana | 07 | AK Slávia TU Košice | 21.97 | |||||||||||||||
54 | Gajdošová LauraGajdošová Laura | 07 | Atletika Košice o.z. | 22.81 | |||||||||||||||
202 | Mačejovská MirkaMačejovská Mirka | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 25.02 | |||||||||||||||
153 | Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 25.71 | |||||||||||||||
160 | Stričiková TimeaStričiková Timea | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | ||||||||||||||||
157 | Poczová AlexandraPoczová Alexandra | 07 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 26.60 | |||||||||||||||
151 | Činčárová TimeaČinčárová Timea | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | ||||||||||||||||
30 | Martausová NatáliaMartausová Natália | 07 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 23.06 | |||||||||||||||
211 | Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 21.75 | |||||||||||||||
210 | Stachová AlexandraStachová Alexandra | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 25.03 | |||||||||||||||
119 | Svatová LíviaSvatová Lívia | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 24.53 | |||||||||||||||
115 | Nedoroščíková NinaNedoroščíková Nina | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
111 | Križovenská LianaKrižovenská Liana | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 20.86 | |||||||||||||||
105 | Bučková KatarínaBučková Katarína | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 22.62 | |||||||||||||||
123 | Vaňová EmaVaňová Ema | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 20.56 | |||||||||||||||
121 | Švarková TeréziaŠvarková Terézia | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 23.28 | |||||||||||||||
66 | Kosálová IvetaKosálová Iveta | 08 | Atletika Košice o.z. | 23.55 | |||||||||||||||
24 | Cabanová AlexandraCabanová Alexandra | 08 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 24.04 | |||||||||||||||
18 | Stephens EllieStephens Ellie | 08 | Atletický legionársky klub ... | ||||||||||||||||
195 | Kašperová MichaelaKašperová Michaela | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
239 | Mišková MichaelaMišková Michaela | 07 | AK Slávia TU Košice | 20.12 | |||||||||||||||
Celkom 32 pretekárov |
150 m - Najmladší žiaci (Beh)
Beh (so, 26.9.2020 - 13:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | Poracký TomášPoracký Tomáš | 09 | Atletický legionársky klub ... | ||||||||||||||||
79 | Paľa MartinPaľa Martin | 12 | Akademik TU Košice | ||||||||||||||||
89 | Žužo OliverŽužo Oliver | 09 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||||||||||||
126 | Komišák MaximKomišák Maxim | 09 | AC Run is Fun Prešov | 24.23 | |||||||||||||||
129 | Vlkovič OndrejVlkovič Ondrej | 11 | AC Run is Fun Prešov | 29.57 | |||||||||||||||
127 | Kravec MatejKravec Matej | 09 | AC Run is Fun Prešov | 26.35 | |||||||||||||||
6 | Karp SebastianKarp Sebastian | 09 | Atletický legionársky klub ... | 22.30 | |||||||||||||||
218 | Bezák RudolfBezák Rudolf | 13 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
44 | Gajdoš JánGajdoš Ján | 10 | Atletika Košice o.z. | 24.34 | |||||||||||||||
176 | Kerbčár AlexKerbčár Alex | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
42 | Babuščák MarekBabuščák Marek | 10 | Atletika Košice o.z. | 23.23 | |||||||||||||||
134 | Bajužik MartinBajužik Martin | 09 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 24.41 | |||||||||||||||
174 | Jurčišin MarkoJurčišin Marko | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 23.79 | |||||||||||||||
185 | Paľuv OliverPaľuv Oliver | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 24.28 | |||||||||||||||
183 | Lenárt PatrikLenárt Patrik | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 25.20 | |||||||||||||||
98 | Hoger MarekHoger Marek | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
96 | Frištyk PavolFrištyk Pavol | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
95 | Borduliak MatúšBorduliak Matúš | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
20 | Kaňuk JánKaňuk Ján | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
48 | Katoč TomášKatoč Tomáš | 11 | Atletika Košice o.z. | 26.00 | |||||||||||||||
22 | Sabol Martin JánSabol Martin Ján | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
12 | Rácz ViliamRácz Viliam | 10 | Atletický legionársky klub ... | 24.57 | |||||||||||||||
Celkom 22 pretekárov |
150 m - Najmladšie žiačky (Beh)
Beh (so, 26.9.2020 - 13:10) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Fabinyová KarolínaFabinyová Karolína | 11 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | ||||||||||||||||
83 | Kopkášová NelaKopkášová Nela | 09 | Akademik TU Košice | 23.63 | |||||||||||||||
233 | Byrtusová KristínaByrtusová Kristína | 12 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
244 | Spišáková AlexandraSpišáková Alexandra | 10 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
231 | Bretzová TamaraBretzová Tamara | 10 | AK Slávia TU Košice | 26.29 | |||||||||||||||
240 | Mrázová BiankaMrázová Bianka | 12 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
132 | Tkáčová KatarínaTkáčová Katarína | 10 | AC Run is Fun Prešov | ||||||||||||||||
27 | Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara | 10 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 25.97 | |||||||||||||||
133 | Vlkovičová KláraVlkovičová Klára | 10 | AC Run is Fun Prešov | 27.64 | |||||||||||||||
130 | Kravcová EmaKravcová Ema | 13 | AC Run is Fun Prešov | ||||||||||||||||
91 | Kravčáková SofiaKravčáková Sofia | 09 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||||||||||||
93 | Onderišinová EvaOnderišinová Eva | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 25.40 | |||||||||||||||
92 | Makovcová TerezaMakovcová Tereza | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 27.09 | |||||||||||||||
4 | Fabinyová PetronelaFabinyová Petronela | 11 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | ||||||||||||||||
38 | Zapotoková MarínaZapotoková Marína | 10 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 26.20 | |||||||||||||||
131 | Kravcová SáraKravcová Sára | 11 | AC Run is Fun Prešov | 28.09 | |||||||||||||||
3 | Fabinyová MichaelaFabinyová Michaela | 11 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | ||||||||||||||||
70 | Riesová TamaraRiesová Tamara | 10 | Atletika Košice o.z. | 25.57 | |||||||||||||||
64 | Katočová RomanaKatočová Romana | 09 | Atletika Košice o.z. | 24.21 | |||||||||||||||
120 | Štofanová LauraŠtofanová Laura | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
106 | Bučková LauraBučková Laura | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
204 | Nyongoni AmandaNyongoni Amanda | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
149 | Bajužiková KristínaBajužiková Kristína | 09 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 24.47 | |||||||||||||||
158 | Popiková BiankaPopiková Bianka | 09 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | ||||||||||||||||
152 | Kočerhová EmaKočerhová Ema | 09 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 27.04 | |||||||||||||||
162 | Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia | 11 | SOPKA Seňa | 30.03 | |||||||||||||||
164 | Radulyová LindaRadulyová Linda | 11 | SOPKA Seňa | ||||||||||||||||
75 | Weissová NataliaWeissová Natalia | 11 | Atletika Košice o.z. | 25.04 | |||||||||||||||
62 | Kardošová GrétaKardošová Gréta | 10 | Atletika Košice o.z. | 24.21 | |||||||||||||||
53 | Devečková SofiaDevečková Sofia | 12 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
57 | Hintošová SoňaHintošová Soňa | 12 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
37 | Zapotoková ElenaZapotoková Elena | 13 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
71 | Sojková VivienneSojková Vivienne | 09 | Atletika Košice o.z. | 27.13 | |||||||||||||||
60 | Javorská SimonaJavorská Simona | 11 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
51 | Andrisová LuciaAndrisová Lucia | 09 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
59 | Janurová SaskiaJanurová Saskia | 12 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
67 | Kucáková NelaKucáková Nela | 10 | Atletika Košice o.z. | 21.44 | |||||||||||||||
34 | Somerauer KláraSomerauer Klára | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
113 | Lešková JúliaLešková Júlia | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
234 | Gromová KatarínaGromová Katarína | 10 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
249 | Žoffčáková KristínaŽoffčáková Kristína | 10 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
237 | Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana | 09 | AK Slávia TU Košice | 23.34 | |||||||||||||||
Celkom 42 pretekárov |