PRERUŠENÉ!!! Majstrovstvá VsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva
Košice (26. 9. 2020)600 m - Mladší žiaci
(so, 26.9.2020 - 13:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
173 | Jedinák JakubJedinák Jakub | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 1:53.75 | |||||||||||||||
180 | Kuchcík SamuelKuchcík Samuel | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 1:52.07 | |||||||||||||||
181 | Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 2:00.95 | |||||||||||||||
166 | Babuščák TomášBabuščák Tomáš | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 1:53.80 | |||||||||||||||
135 | Borbeľ PeterBorbeľ Peter | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 2:22.55 | |||||||||||||||
7 | Kepes PeterKepes Peter | 08 | Atletický legionársky klub ... | 1:55.06 | |||||||||||||||
14 | Viszlay FlóriánViszlay Flórián | 07 | Atletický legionársky klub ... | 1:48.84 | |||||||||||||||
103 | Miščík ŠimonMiščík Šimon | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 2:07.25 | |||||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |
600 m - Mladšie žiačky
(so, 26.9.2020 - 12:50) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | Magyarová LianaMagyarová Liana | 08 | Atletický legionársky klub ... | 2:02.35 | |||||||||||||||
58 | Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária | 07 | Atletika Košice o.z. | 1:59.98 | |||||||||||||||
55 | Gajdošová TimeaGajdošová Timea | 08 | Atletika Košice o.z. | 1:59.48 | |||||||||||||||
105 | Bučková KatarínaBučková Katarína | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 1:45.64 | |||||||||||||||
125 | Sabolová ViktóriaSabolová Viktória | 07 | MŠK Vranov nad Topľou | 1:52.90 | |||||||||||||||
114 | Martonová KristinaMartonová Kristina | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | 2:09.20 | |||||||||||||||
23 | Baricová IvanaBaricová Ivana | 08 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 1:55.84 | |||||||||||||||
104 | Bekečová LeaBekečová Lea | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | 2:20.46 | |||||||||||||||
61 | Juríková NinaJuríková Nina | 08 | Atletika Košice o.z. | 1:53.03 | |||||||||||||||
24 | Cabanová AlexandraCabanová Alexandra | 08 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 2:08.62 | |||||||||||||||
110 | Jenčová IvanaJenčová Ivana | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
108 | Havírová EvaHavírová Eva | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
197 | Križáková CharlotteKrižáková Charlotte | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
35 | Szantová EmaSzantová Ema | 07 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
Celkom 14 pretekárov |
600 m - Najmladší žiaci
(so, 26.9.2020 - 12:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
182 | Labanc PeterLabanc Peter | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 2:06.33 | |||||||||||||||
43 | Eštok MichalEštok Michal | 09 | Atletika Košice o.z. | 2:06.89 | |||||||||||||||
6 | Karp SebastianKarp Sebastian | 09 | Atletický legionársky klub ... | 2:05.14 | |||||||||||||||
5 | Kapitán TomášKapitán Tomáš | 11 | Atletický legionársky klub ... | ||||||||||||||||
127 | Kravec MatejKravec Matej | 09 | AC Run is Fun Prešov | 2:16.35 | |||||||||||||||
20 | Kaňuk JánKaňuk Ján | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
22 | Sabol Martin JánSabol Martin Ján | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
228 | Zubák DanielZubák Daniel | 12 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
95 | Borduliak MatúšBorduliak Matúš | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
Celkom 9 pretekárov |
600 m - Najmladšie žiačky
(so, 26.9.2020 - 12:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
192 | Chovancová EmaChovancová Ema | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 2:26.07 | |||||||||||||||
212 | Šimová SoňaŠimová Soňa | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 2:12.64 | |||||||||||||||
68 | Madejová DorotkaMadejová Dorotka | 09 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
132 | Tkáčová KatarínaTkáčová Katarína | 10 | AC Run is Fun Prešov | ||||||||||||||||
131 | Kravcová SáraKravcová Sára | 11 | AC Run is Fun Prešov | 2:16.41 | |||||||||||||||
34 | Somerauer KláraSomerauer Klára | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
25 | Dučaiová DorotaDučaiová Dorota | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 2:08.28 | |||||||||||||||
122 | Trusová MichaelaTrusová Michaela | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
120 | Štofanová LauraŠtofanová Laura | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 2:04.72 | |||||||||||||||
Celkom 9 pretekárov |