Atletika SK
Main Menu
Úvod
Novinky
Slovensko
Svet
Masove behy
Preteky
Kalendár
Aktuálne výsledky
Výsledky 2013 – 2017
Fan zóna
Členská zóna
Prihlasovanie na preteky
Ako sa stať členom
Atletická kancelária 2
Dokumenty
Sieň slávy
Štatistika
Kontakty
Registrácia
Atletika SK
Úvod
Novinky
Slovensko
Svet
Masove behy
Preteky
Kalendár
Aktuálne výsledky
Výsledky 2013 – 2017
Fan zóna
Členská zóna
Prihlasovanie na preteky
Ako sa stať členom
Atletická kancelária 2
Dokumenty
Sieň slávy
Štatistika
Ročenky
Bodovanie
Kontakty
Registrácia
vytlačiť
Výsledky pretekov
Kompletné výsledky
Časový poriadok
Disciplíny
Všetky disciplíny
60 m
150 m
600 m
1000 m
1500 m
60m p 76,2-7,5
4 x 60 m kluby
Kriket
Guľa 2 kg
Guľa 3 kg
Diaľka
Výška
Chôdza 1000 m
Chôdza 2000 m
Štatistika pretekov
Medailisti
Behy a chôdza
Technické disciplíny
Celkové počty
Info o pretekoch
PRERUŠENÉ!!! Majstrovstvá VsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva
Košice (26. 9. 2020)
Časový poriadok
sobota, 26.9.2020
Čas
Disciplíny
09:30
Chôdza 1000 m
Nžci
startlist
Chôdza 1000 m
Nžky
startlist
Výška
Nžci
startlist
Diaľka
Mžky
startlist
Guľa 2 kg
Nžky
startlist
Kriket
Mžci
startlist
09:40
Chôdza 2000 m
Mžci
startlist
Chôdza 2000 m
Mžky
startlist
10:00
60m p 76,2-7,5
Mžky
B
startlist
10:10
60m p 76,2-7,5
Mžci
startlist
10:20
60 m
Nžky
R
startlist
10:35
60 m
Nžci
R
startlist
10:50
60 m
Mžky
R
startlist
Výška
Mžci
startlist
Diaľka
Nžky
startlist
Guľa 2 kg
Nžci
startlist
Kriket
Mžky
startlist
11:05
60 m
Mžci
R
startlist
11:20
1000 m
Nžky
startlist
11:30
1000 m
Nžci
startlist
11:40
60 m
Nžky
F
startlist
11:45
60 m
Nžci
F
startlist
11:50
60 m
Mžky
F
startlist
11:55
60 m
Mžci
F
startlist
12:05
1500 m
Mžky
startlist
Výška
Nžky
startlist
Diaľka
Mžci
startlist
Guľa 3 kg
Mžky
startlist
Kriket
Nžci
startlist
12:15
1500 m
Mžci
startlist
12:30
600 m
Nžky
startlist
12:40
600 m
Nžci
startlist
12:50
600 m
Mžky
startlist
13:00
600 m
Mžci
startlist
13:10
150 m
Nžky
B
startlist
13:30
150 m
Nžci
B
startlist
13:45
150 m
Mžky
B
startlist
Výška
Mžky
startlist
Diaľka
Nžci
startlist
Guľa 3 kg
Mžci
startlist
Kriket
Nžky
startlist
14:00
150 m
Mžci
B
startlist
14:15
4 x 60 m kluby
Nžky
startlist
14:30
4 x 60 m kluby
Nžci
startlist
14:45
4 x 60 m kluby
Mžky
startlist
15:00
4 x 60 m kluby
Mžci
startlist