PRERUŠENÉ!!! Majstrovstvá VsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva
Košice (26. 9. 2020)60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)
Rozbeh (so, 26.9.2020 - 11:05) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
227 | Petrov BorisPetrov Boris | 08 | AK Slávia TU Košice | 09.42 | |||||||||||||||
78 | Krajčír SamuelKrajčír Samuel | 07 | Akademik TU Košice | 08.68 | |||||||||||||||
76 | Balint MariánBalint Marián | 08 | Akademik TU Košice | ||||||||||||||||
1 | Fabiny MatejFabiny Matej | 07 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 08.87 | |||||||||||||||
14 | Viszlay FlóriánViszlay Flórián | 07 | Atletický legionársky klub ... | 07.80 | |||||||||||||||
45 | Hogya ZoltánHogya Zoltán | 08 | Atletika Košice o.z. | 09.40 | |||||||||||||||
49 | Kóča FilipKóča Filip | 08 | Atletika Košice o.z. | 09.67 | |||||||||||||||
50 | Miko NatanielMiko Nataniel | 08 | Atletika Košice o.z. | 09.25 | |||||||||||||||
47 | Janura RichardJanura Richard | 08 | Atletika Košice o.z. | 08.39 | |||||||||||||||
46 | Janovický AdamJanovický Adam | 07 | Atletika Košice o.z. | 08.24 | |||||||||||||||
138 | Holan NoemHolan Noem | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 10.30 | |||||||||||||||
135 | Borbeľ PeterBorbeľ Peter | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | ||||||||||||||||
137 | Harman JánHarman Ján | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 09.79 | |||||||||||||||
167 | Brehuv JakubBrehuv Jakub | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
187 | Vrabec JánVrabec Ján | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 08.31 | |||||||||||||||
85 | Bača DanielBača Daniel | 08 | 1.Atletický klub Humenné | 09.41 | |||||||||||||||
87 | Makovec PetrMakovec Petr | 08 | 1.Atletický klub Humenné | 09.06 | |||||||||||||||
88 | Petrovčín MichalPetrovčín Michal | 07 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||||||||||||
222 | Fialka Daniel MárioFialka Daniel Mário | 08 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkom " 19 pretekárov |
60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)
Rozbeh (so, 26.9.2020 - 10:50) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | Juríková NinaJuríková Nina | 08 | Atletika Košice o.z. | 08.58 | |||||||||||||||
66 | Kosálová IvetaKosálová Iveta | 08 | Atletika Košice o.z. | 09.67 | |||||||||||||||
65 | Kazimírová PaulaKazimírová Paula | 07 | Atletika Košice o.z. | 09.67 | |||||||||||||||
54 | Gajdošová LauraGajdošová Laura | 07 | Atletika Košice o.z. | 09.29 | |||||||||||||||
72 | Telepunová LuciaTelepunová Lucia | 08 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
41 | Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna | 07 | Atletický oddiel Svit | 08.79 | |||||||||||||||
56 | Getlíková NinaGetlíková Nina | 08 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
17 | Magyarová LianaMagyarová Liana | 08 | Atletický legionársky klub ... | ||||||||||||||||
246 | Švidová NellyŠvidová Nelly | 08 | AK Slávia TU Košice | 09.05 | |||||||||||||||
247 | Vašková DorotaVašková Dorota | 07 | AK Slávia TU Košice | 08.45 | |||||||||||||||
243 | Semančíková HanaSemančíková Hana | 07 | AK Slávia TU Košice | 08.51 | |||||||||||||||
90 | Behúnová EmaBehúnová Ema | 07 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||||||||||||
39 | Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra | 07 | Atletický oddiel Svit | 09.58 | |||||||||||||||
52 | Červenáková KiaraČervenáková Kiara | 08 | Atletika Košice o.z. | 08.60 | |||||||||||||||
154 | Majchráková BiankaMajchráková Bianka | 07 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 09.53 | |||||||||||||||
28 | Kizeková MichaelaKizeková Michaela | 07 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 08.26 | |||||||||||||||
160 | Stričiková TimeaStričiková Timea | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 10.51 | |||||||||||||||
147 | Babjaková LauraBabjaková Laura | 07 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 08.95 | |||||||||||||||
157 | Poczová AlexandraPoczová Alexandra | 07 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 10.38 | |||||||||||||||
151 | Činčárová TimeaČinčárová Timea | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 11.08 | |||||||||||||||
155 | Matejová ClaudiaMatejová Claudia | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 09.83 | |||||||||||||||
205 | Pillárová KatarínaPillárová Katarína | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 08.66 | |||||||||||||||
207 | Seipelová EmmaSeipelová Emma | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 09.77 | |||||||||||||||
194 | Kašperová DominikaKašperová Dominika | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 09.36 | |||||||||||||||
210 | Stachová AlexandraStachová Alexandra | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 09.68 | |||||||||||||||
213 | Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 09.58 | |||||||||||||||
111 | Križovenská LianaKrižovenská Liana | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 08.29 | |||||||||||||||
107 | Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 09.98 | |||||||||||||||
105 | Bučková KatarínaBučková Katarína | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 08.88 | |||||||||||||||
161 | Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana | 07 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 10.21 | |||||||||||||||
30 | Martausová NatáliaMartausová Natália | 07 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 09.14 | |||||||||||||||
18 | Stephens EllieStephens Ellie | 08 | Atletický legionársky klub ... | ||||||||||||||||
108 | Havírová EvaHavírová Eva | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
195 | Kašperová MichaelaKašperová Michaela | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
63 | Katočová RebekaKatočová Rebeka | 07 | Atletika Košice o.z. | 08.77 | |||||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkom " 35 pretekárov |
60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)
Rozbeh (so, 26.9.2020 - 10:35) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
221 | Fedák AdamFedák Adam | 10 | AK Slávia TU Košice | 10.70 | |||||||||||||||
218 | Bezák RudolfBezák Rudolf | 13 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
225 | Mičko MarekMičko Marek | 11 | AK Slávia TU Košice | 13.38 | |||||||||||||||
80 | Sabol OliverSabol Oliver | 09 | Akademik TU Košice | ||||||||||||||||
79 | Paľa MartinPaľa Martin | 12 | Akademik TU Košice | ||||||||||||||||
5 | Kapitán TomášKapitán Tomáš | 11 | Atletický legionársky klub ... | ||||||||||||||||
6 | Karp SebastianKarp Sebastian | 09 | Atletický legionársky klub ... | 08.96 | |||||||||||||||
44 | Gajdoš JánGajdoš Ján | 10 | Atletika Košice o.z. | 09.57 | |||||||||||||||
48 | Katoč TomášKatoč Tomáš | 11 | Atletika Košice o.z. | 10.16 | |||||||||||||||
20 | Kaňuk JánKaňuk Ján | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 10.63 | |||||||||||||||
42 | Babuščák MarekBabuščák Marek | 10 | Atletika Košice o.z. | 09.19 | |||||||||||||||
134 | Bajužik MartinBajužik Martin | 09 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 09.60 | |||||||||||||||
174 | Jurčišin MarkoJurčišin Marko | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 08.95 | |||||||||||||||
176 | Kerbčár AlexKerbčár Alex | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 10.35 | |||||||||||||||
184 | Michta MarkoMichta Marko | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 10.01 | |||||||||||||||
98 | Hoger MarekHoger Marek | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
96 | Frištyk PavolFrištyk Pavol | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 09.35 | |||||||||||||||
43 | Eštok MichalEštok Michal | 09 | Atletika Košice o.z. | 09.85 | |||||||||||||||
22 | Sabol Martin JánSabol Martin Ján | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
228 | Zubák DanielZubák Daniel | 12 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
217 | Bezák AndrejBezák Andrej | 15 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
89 | Žužo OliverŽužo Oliver | 09 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkom " 22 pretekárov |
60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)
Rozbeh (so, 26.9.2020 - 10:20) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
83 | Kopkášová NelaKopkášová Nela | 09 | Akademik TU Košice | 09.22 | |||||||||||||||
16 | Gavulová ViktóriaGavulová Viktória | 09 | Atletický legionársky klub ... | 09.76 | |||||||||||||||
4 | Fabinyová PetronelaFabinyová Petronela | 11 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | ||||||||||||||||
3 | Fabinyová MichaelaFabinyová Michaela | 11 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | ||||||||||||||||
229 | Benková Zara MáriaBenková Zara Mária | 12 | AK Slávia TU Košice | 10.49 | |||||||||||||||
2 | Fabinyová KarolínaFabinyová Karolína | 11 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | ||||||||||||||||
238 | Kozáková HanaKozáková Hana | 10 | AK Slávia TU Košice | 10.63 | |||||||||||||||
27 | Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara | 10 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 10.12 | |||||||||||||||
241 | Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia | 12 | AK Slávia TU Košice | 10.97 | |||||||||||||||
232 | Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína | 09 | AK Slávia TU Košice | 09.68 | |||||||||||||||
236 | Hrabinská LenkaHrabinská Lenka | 12 | AK Slávia TU Košice | 12.24 | |||||||||||||||
240 | Mrázová BiankaMrázová Bianka | 12 | AK Slávia TU Košice | 11.47 | |||||||||||||||
237 | Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana | 09 | AK Slávia TU Košice | 09.16 | |||||||||||||||
91 | Kravčáková SofiaKravčáková Sofia | 09 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||||||||||||
93 | Onderišinová EvaOnderišinová Eva | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 09.99 | |||||||||||||||
40 | Potočná DanielaPotočná Daniela | 09 | Atletický oddiel Svit | 09.92 | |||||||||||||||
235 | Harčarová DominikaHarčarová Dominika | 12 | AK Slávia TU Košice | 12.97 | |||||||||||||||
67 | Kucáková NelaKucáková Nela | 10 | Atletika Košice o.z. | 08.88 | |||||||||||||||
53 | Devečková SofiaDevečková Sofia | 12 | Atletika Košice o.z. | 10.25 | |||||||||||||||
64 | Katočová RomanaKatočová Romana | 09 | Atletika Košice o.z. | 09.46 | |||||||||||||||
34 | Somerauer KláraSomerauer Klára | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
120 | Štofanová LauraŠtofanová Laura | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 09.56 | |||||||||||||||
118 | Stanková NelaStanková Nela | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 10.12 | |||||||||||||||
209 | Senčáková SimonaSenčáková Simona | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 10.27 | |||||||||||||||
214 | Udičová PatríciaUdičová Patrícia | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
215 | Vasilišinová AlexandraVasilišinová Alexandra | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
193 | Jacenková EmaJacenková Ema | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 10.14 | |||||||||||||||
149 | Bajužiková KristínaBajužiková Kristína | 09 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 09.29 | |||||||||||||||
158 | Popiková BiankaPopiková Bianka | 09 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 10.97 | |||||||||||||||
75 | Weissová NataliaWeissová Natalia | 11 | Atletika Košice o.z. | 09.60 | |||||||||||||||
62 | Kardošová GrétaKardošová Gréta | 10 | Atletika Košice o.z. | 09.47 | |||||||||||||||
57 | Hintošová SoňaHintošová Soňa | 12 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
60 | Javorská SimonaJavorská Simona | 11 | Atletika Košice o.z. | 09.57 | |||||||||||||||
51 | Andrisová LuciaAndrisová Lucia | 09 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
73 | Trcková SofiaTrcková Sofia | 09 | Atletika Košice o.z. | 09.74 | |||||||||||||||
59 | Janurová SaskiaJanurová Saskia | 12 | Atletika Košice o.z. | 11.00 | |||||||||||||||
68 | Madejová DorotkaMadejová Dorotka | 09 | Atletika Košice o.z. | 10.90 | |||||||||||||||
74 | Trusková StelaTrusková Stela | 09 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
25 | Dučaiová DorotaDučaiová Dorota | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 09.42 | |||||||||||||||
109 | Hreňová AnnaHreňová Anna | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
113 | Lešková JúliaLešková Júlia | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
248 | Zubáková ZoeZubáková Zoe | 14 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
249 | Žoffčáková KristínaŽoffčáková Kristína | 10 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
233 | Byrtusová KristínaByrtusová Kristína | 12 | AK Slávia TU Košice | 12.46 | |||||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkom " 44 pretekárov |
150 m - Mladší žiaci (Beh)
Beh (so, 26.9.2020 - 14:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
86 | Holováč TobiasHolováč Tobias | 07 | 1.Atletický klub Humenné | 25.08 | |||||||||||||||
85 | Bača DanielBača Daniel | 08 | 1.Atletický klub Humenné | 24.18 | |||||||||||||||
128 | Lazorik JurajLazorik Juraj | 07 | AC Run is Fun Prešov | 21.19 | |||||||||||||||
222 | Fialka Daniel MárioFialka Daniel Mário | 08 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
224 | Kohoutek SimonKohoutek Simon | 07 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
78 | Krajčír SamuelKrajčír Samuel | 07 | Akademik TU Košice | 20.88 | |||||||||||||||
14 | Viszlay FlóriánViszlay Flórián | 07 | Atletický legionársky klub ... | 19.62 | |||||||||||||||
144 | Sudzina JakubSudzina Jakub | 07 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 27.64 | |||||||||||||||
49 | Kóča FilipKóča Filip | 08 | Atletika Košice o.z. | 24.23 | |||||||||||||||
47 | Janura RichardJanura Richard | 08 | Atletika Košice o.z. | 20.54 | |||||||||||||||
136 | Čižmár ErikČižmár Erik | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | ||||||||||||||||
84 | Andrejčík PatrikAndrejčík Patrik | 07 | 1.Atletický klub Humenné | 24.68 | |||||||||||||||
171 | Gmiterko JozefGmiterko Jozef | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 22.92 | |||||||||||||||
167 | Brehuv JakubBrehuv Jakub | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
187 | Vrabec JánVrabec Ján | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 21.12 | |||||||||||||||
170 | Gajdoš MartinGajdoš Martin | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 23.42 | |||||||||||||||
45 | Hogya ZoltánHogya Zoltán | 08 | Atletika Košice o.z. | 23.48 | |||||||||||||||
87 | Makovec PetrMakovec Petr | 08 | 1.Atletický klub Humenné | 23.22 | |||||||||||||||
88 | Petrovčín MichalPetrovčín Michal | 07 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||||||||||||
1 | Fabiny MatejFabiny Matej | 07 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 21.81 | |||||||||||||||
Celkom 20 pretekárov |
150 m - Mladšie žiačky (Beh)
Beh (so, 26.9.2020 - 13:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | Gavulová AlexandraGavulová Alexandra | 07 | Atletický legionársky klub ... | 23.84 | |||||||||||||||
19 | Takács AnnaTakács Anna | 08 | Atletický legionársky klub ... | 24.58 | |||||||||||||||
17 | Magyarová LianaMagyarová Liana | 08 | Atletický legionársky klub ... | 23.05 | |||||||||||||||
246 | Švidová NellyŠvidová Nelly | 08 | AK Slávia TU Košice | 22.86 | |||||||||||||||
247 | Vašková DorotaVašková Dorota | 07 | AK Slávia TU Košice | 20.94 | |||||||||||||||
28 | Kizeková MichaelaKizeková Michaela | 07 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 20.51 | |||||||||||||||
90 | Behúnová EmaBehúnová Ema | 07 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||||||||||||
26 | Gutisová NatáliaGutisová Natália | 08 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 24.04 | |||||||||||||||
35 | Szantová EmaSzantová Ema | 07 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
36 | Vojteková TerezaVojteková Tereza | 08 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 25.13 | |||||||||||||||
72 | Telepunová LuciaTelepunová Lucia | 08 | Atletika Košice o.z. | 23.14 | |||||||||||||||
243 | Semančíková HanaSemančíková Hana | 07 | AK Slávia TU Košice | 21.97 | |||||||||||||||
54 | Gajdošová LauraGajdošová Laura | 07 | Atletika Košice o.z. | 22.81 | |||||||||||||||
202 | Mačejovská MirkaMačejovská Mirka | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 25.02 | |||||||||||||||
153 | Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 25.71 | |||||||||||||||
160 | Stričiková TimeaStričiková Timea | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | ||||||||||||||||
157 | Poczová AlexandraPoczová Alexandra | 07 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 26.60 | |||||||||||||||
151 | Činčárová TimeaČinčárová Timea | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | ||||||||||||||||
30 | Martausová NatáliaMartausová Natália | 07 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 23.06 | |||||||||||||||
211 | Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 21.75 | |||||||||||||||
210 | Stachová AlexandraStachová Alexandra | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 25.03 | |||||||||||||||
119 | Svatová LíviaSvatová Lívia | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 24.53 | |||||||||||||||
115 | Nedoroščíková NinaNedoroščíková Nina | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
111 | Križovenská LianaKrižovenská Liana | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 20.86 | |||||||||||||||
105 | Bučková KatarínaBučková Katarína | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 22.62 | |||||||||||||||
123 | Vaňová EmaVaňová Ema | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 20.56 | |||||||||||||||
121 | Švarková TeréziaŠvarková Terézia | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 23.28 | |||||||||||||||
66 | Kosálová IvetaKosálová Iveta | 08 | Atletika Košice o.z. | 23.55 | |||||||||||||||
24 | Cabanová AlexandraCabanová Alexandra | 08 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 24.04 | |||||||||||||||
18 | Stephens EllieStephens Ellie | 08 | Atletický legionársky klub ... | ||||||||||||||||
195 | Kašperová MichaelaKašperová Michaela | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
239 | Mišková MichaelaMišková Michaela | 07 | AK Slávia TU Košice | 20.12 | |||||||||||||||
Celkom 32 pretekárov |
150 m - Najmladší žiaci (Beh)
Beh (so, 26.9.2020 - 13:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | Poracký TomášPoracký Tomáš | 09 | Atletický legionársky klub ... | ||||||||||||||||
79 | Paľa MartinPaľa Martin | 12 | Akademik TU Košice | ||||||||||||||||
89 | Žužo OliverŽužo Oliver | 09 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||||||||||||
126 | Komišák MaximKomišák Maxim | 09 | AC Run is Fun Prešov | 24.23 | |||||||||||||||
129 | Vlkovič OndrejVlkovič Ondrej | 11 | AC Run is Fun Prešov | 29.57 | |||||||||||||||
127 | Kravec MatejKravec Matej | 09 | AC Run is Fun Prešov | 26.35 | |||||||||||||||
6 | Karp SebastianKarp Sebastian | 09 | Atletický legionársky klub ... | 22.30 | |||||||||||||||
218 | Bezák RudolfBezák Rudolf | 13 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
44 | Gajdoš JánGajdoš Ján | 10 | Atletika Košice o.z. | 24.34 | |||||||||||||||
176 | Kerbčár AlexKerbčár Alex | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
42 | Babuščák MarekBabuščák Marek | 10 | Atletika Košice o.z. | 23.23 | |||||||||||||||
134 | Bajužik MartinBajužik Martin | 09 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 24.41 | |||||||||||||||
174 | Jurčišin MarkoJurčišin Marko | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 23.79 | |||||||||||||||
185 | Paľuv OliverPaľuv Oliver | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 24.28 | |||||||||||||||
183 | Lenárt PatrikLenárt Patrik | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 25.20 | |||||||||||||||
98 | Hoger MarekHoger Marek | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
96 | Frištyk PavolFrištyk Pavol | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
95 | Borduliak MatúšBorduliak Matúš | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
20 | Kaňuk JánKaňuk Ján | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
48 | Katoč TomášKatoč Tomáš | 11 | Atletika Košice o.z. | 26.00 | |||||||||||||||
22 | Sabol Martin JánSabol Martin Ján | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
12 | Rácz ViliamRácz Viliam | 10 | Atletický legionársky klub ... | 24.57 | |||||||||||||||
Celkom 22 pretekárov |
150 m - Najmladšie žiačky (Beh)
Beh (so, 26.9.2020 - 13:10) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Fabinyová KarolínaFabinyová Karolína | 11 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | ||||||||||||||||
83 | Kopkášová NelaKopkášová Nela | 09 | Akademik TU Košice | 23.63 | |||||||||||||||
233 | Byrtusová KristínaByrtusová Kristína | 12 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
244 | Spišáková AlexandraSpišáková Alexandra | 10 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
231 | Bretzová TamaraBretzová Tamara | 10 | AK Slávia TU Košice | 26.29 | |||||||||||||||
240 | Mrázová BiankaMrázová Bianka | 12 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
132 | Tkáčová KatarínaTkáčová Katarína | 10 | AC Run is Fun Prešov | ||||||||||||||||
27 | Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara | 10 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 25.97 | |||||||||||||||
133 | Vlkovičová KláraVlkovičová Klára | 10 | AC Run is Fun Prešov | 27.64 | |||||||||||||||
130 | Kravcová EmaKravcová Ema | 13 | AC Run is Fun Prešov | ||||||||||||||||
91 | Kravčáková SofiaKravčáková Sofia | 09 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||||||||||||
93 | Onderišinová EvaOnderišinová Eva | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 25.40 | |||||||||||||||
92 | Makovcová TerezaMakovcová Tereza | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 27.09 | |||||||||||||||
4 | Fabinyová PetronelaFabinyová Petronela | 11 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | ||||||||||||||||
38 | Zapotoková MarínaZapotoková Marína | 10 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 26.20 | |||||||||||||||
131 | Kravcová SáraKravcová Sára | 11 | AC Run is Fun Prešov | 28.09 | |||||||||||||||
3 | Fabinyová MichaelaFabinyová Michaela | 11 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | ||||||||||||||||
70 | Riesová TamaraRiesová Tamara | 10 | Atletika Košice o.z. | 25.57 | |||||||||||||||
64 | Katočová RomanaKatočová Romana | 09 | Atletika Košice o.z. | 24.21 | |||||||||||||||
120 | Štofanová LauraŠtofanová Laura | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
106 | Bučková LauraBučková Laura | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
204 | Nyongoni AmandaNyongoni Amanda | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
149 | Bajužiková KristínaBajužiková Kristína | 09 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 24.47 | |||||||||||||||
158 | Popiková BiankaPopiková Bianka | 09 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | ||||||||||||||||
152 | Kočerhová EmaKočerhová Ema | 09 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 27.04 | |||||||||||||||
162 | Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia | 11 | SOPKA Seňa | 30.03 | |||||||||||||||
164 | Radulyová LindaRadulyová Linda | 11 | SOPKA Seňa | ||||||||||||||||
75 | Weissová NataliaWeissová Natalia | 11 | Atletika Košice o.z. | 25.04 | |||||||||||||||
62 | Kardošová GrétaKardošová Gréta | 10 | Atletika Košice o.z. | 24.21 | |||||||||||||||
53 | Devečková SofiaDevečková Sofia | 12 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
57 | Hintošová SoňaHintošová Soňa | 12 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
37 | Zapotoková ElenaZapotoková Elena | 13 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
71 | Sojková VivienneSojková Vivienne | 09 | Atletika Košice o.z. | 27.13 | |||||||||||||||
60 | Javorská SimonaJavorská Simona | 11 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
51 | Andrisová LuciaAndrisová Lucia | 09 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
59 | Janurová SaskiaJanurová Saskia | 12 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
67 | Kucáková NelaKucáková Nela | 10 | Atletika Košice o.z. | 21.44 | |||||||||||||||
34 | Somerauer KláraSomerauer Klára | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
113 | Lešková JúliaLešková Júlia | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
234 | Gromová KatarínaGromová Katarína | 10 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
249 | Žoffčáková KristínaŽoffčáková Kristína | 10 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
237 | Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana | 09 | AK Slávia TU Košice | 23.34 | |||||||||||||||
Celkom 42 pretekárov |
600 m - Mladší žiaci
(so, 26.9.2020 - 13:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
173 | Jedinák JakubJedinák Jakub | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 1:53.75 | |||||||||||||||
180 | Kuchcík SamuelKuchcík Samuel | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 1:52.07 | |||||||||||||||
181 | Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 2:00.95 | |||||||||||||||
166 | Babuščák TomášBabuščák Tomáš | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 1:53.80 | |||||||||||||||
135 | Borbeľ PeterBorbeľ Peter | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 2:22.55 | |||||||||||||||
7 | Kepes PeterKepes Peter | 08 | Atletický legionársky klub ... | 1:55.06 | |||||||||||||||
14 | Viszlay FlóriánViszlay Flórián | 07 | Atletický legionársky klub ... | 1:48.84 | |||||||||||||||
103 | Miščík ŠimonMiščík Šimon | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 2:07.25 | |||||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |
600 m - Mladšie žiačky
(so, 26.9.2020 - 12:50) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | Magyarová LianaMagyarová Liana | 08 | Atletický legionársky klub ... | 2:02.35 | |||||||||||||||
58 | Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária | 07 | Atletika Košice o.z. | 1:59.98 | |||||||||||||||
55 | Gajdošová TimeaGajdošová Timea | 08 | Atletika Košice o.z. | 1:59.48 | |||||||||||||||
105 | Bučková KatarínaBučková Katarína | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 1:45.64 | |||||||||||||||
125 | Sabolová ViktóriaSabolová Viktória | 07 | MŠK Vranov nad Topľou | 1:52.90 | |||||||||||||||
114 | Martonová KristinaMartonová Kristina | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | 2:09.20 | |||||||||||||||
23 | Baricová IvanaBaricová Ivana | 08 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 1:55.84 | |||||||||||||||
104 | Bekečová LeaBekečová Lea | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | 2:20.46 | |||||||||||||||
61 | Juríková NinaJuríková Nina | 08 | Atletika Košice o.z. | 1:53.03 | |||||||||||||||
24 | Cabanová AlexandraCabanová Alexandra | 08 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 2:08.62 | |||||||||||||||
110 | Jenčová IvanaJenčová Ivana | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
108 | Havírová EvaHavírová Eva | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
197 | Križáková CharlotteKrižáková Charlotte | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
35 | Szantová EmaSzantová Ema | 07 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
Celkom 14 pretekárov |
600 m - Najmladší žiaci
(so, 26.9.2020 - 12:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
182 | Labanc PeterLabanc Peter | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 2:06.33 | |||||||||||||||
43 | Eštok MichalEštok Michal | 09 | Atletika Košice o.z. | 2:06.89 | |||||||||||||||
6 | Karp SebastianKarp Sebastian | 09 | Atletický legionársky klub ... | 2:05.14 | |||||||||||||||
5 | Kapitán TomášKapitán Tomáš | 11 | Atletický legionársky klub ... | ||||||||||||||||
127 | Kravec MatejKravec Matej | 09 | AC Run is Fun Prešov | 2:16.35 | |||||||||||||||
20 | Kaňuk JánKaňuk Ján | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
22 | Sabol Martin JánSabol Martin Ján | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
228 | Zubák DanielZubák Daniel | 12 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
95 | Borduliak MatúšBorduliak Matúš | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
Celkom 9 pretekárov |
600 m - Najmladšie žiačky
(so, 26.9.2020 - 12:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
192 | Chovancová EmaChovancová Ema | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 2:26.07 | |||||||||||||||
212 | Šimová SoňaŠimová Soňa | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 2:12.64 | |||||||||||||||
68 | Madejová DorotkaMadejová Dorotka | 09 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
132 | Tkáčová KatarínaTkáčová Katarína | 10 | AC Run is Fun Prešov | ||||||||||||||||
131 | Kravcová SáraKravcová Sára | 11 | AC Run is Fun Prešov | 2:16.41 | |||||||||||||||
34 | Somerauer KláraSomerauer Klára | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
25 | Dučaiová DorotaDučaiová Dorota | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 2:08.28 | |||||||||||||||
122 | Trusová MichaelaTrusová Michaela | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
120 | Štofanová LauraŠtofanová Laura | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 2:04.72 | |||||||||||||||
Celkom 9 pretekárov |
1000 m - Najmladší žiaci
(so, 26.9.2020 - 11:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | Páll DávidPáll Dávid | 10 | Atletický legionársky klub ... | ||||||||||||||||
126 | Komišák MaximKomišák Maxim | 09 | AC Run is Fun Prešov | 3:51.46 | |||||||||||||||
12 | Rácz ViliamRácz Viliam | 10 | Atletický legionársky klub ... | ||||||||||||||||
Celkom 3 pretekárov |
1000 m - Najmladšie žiačky
(so, 26.9.2020 - 11:20) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
162 | Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia | 11 | SOPKA Seňa | 4:36.26 | |||||||||||||||
29 | Kovalíková JankaKovalíková Janka | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 4:00.03 | |||||||||||||||
37 | Zapotoková ElenaZapotoková Elena | 13 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
106 | Bučková LauraBučková Laura | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
Celkom 4 pretekárov |
1500 m - Mladší žiaci
(so, 26.9.2020 - 12:15) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
139 | Horváth JakubHorváth Jakub | 07 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | ||||||||||||||||
146 | Zibura DavidZibura David | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | ||||||||||||||||
50 | Miko NatanielMiko Nataniel | 08 | Atletika Košice o.z. | 6:15.77 | |||||||||||||||
86 | Holováč TobiasHolováč Tobias | 07 | 1.Atletický klub Humenné | 6:17.21 | |||||||||||||||
84 | Andrejčík PatrikAndrejčík Patrik | 07 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||||||||||||
87 | Makovec PetrMakovec Petr | 08 | 1.Atletický klub Humenné | 5:54.87 | |||||||||||||||
88 | Petrovčín MichalPetrovčín Michal | 07 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||||||||||||
178 | Kokinda SamuelKokinda Samuel | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 5:27.17 | |||||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |
1500 m - Mladšie žiačky
(so, 26.9.2020 - 12:05) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | Takács AnnaTakács Anna | 08 | Atletický legionársky klub ... | 7:05.50 | |||||||||||||||
107 | Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 6:29.85 | |||||||||||||||
Celkom 2 pretekárov |
60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci
(so, 26.9.2020 - 10:10) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
186 | Smoleň DanielSmoleň Daniel | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 09.97 | |||||||||||||||
171 | Gmiterko JozefGmiterko Jozef | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 12.05 | |||||||||||||||
187 | Vrabec JánVrabec Ján | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 10.29 | |||||||||||||||
Celkom 3 pretekárov |
60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)
Beh (so, 26.9.2020 - 10:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
211 | Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 09.88 | |||||||||||||||
194 | Kašperová DominikaKašperová Dominika | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 12.49 | |||||||||||||||
205 | Pillárová KatarínaPillárová Katarína | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 10.51 | |||||||||||||||
163 | Krešáková ErikaKrešáková Erika | 07 | SOPKA Seňa | 13.61 | |||||||||||||||
125 | Sabolová ViktóriaSabolová Viktória | 07 | MŠK Vranov nad Topľou | 10.66 | |||||||||||||||
58 | Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária | 07 | Atletika Košice o.z. | 12.82 | |||||||||||||||
41 | Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna | 07 | Atletický oddiel Svit | 10.33 | |||||||||||||||
26 | Gutisová NatáliaGutisová Natália | 08 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 13.38 | |||||||||||||||
23 | Baricová IvanaBaricová Ivana | 08 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 10.63 | |||||||||||||||
123 | Vaňová EmaVaňová Ema | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 10.74 | |||||||||||||||
Celkom 10 pretekárov |
Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci
(so, 26.9.2020 - 09:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | Palos ErikPalos Erik | 10 | Atletický legionársky klub ... | 09:45.68 | |||||||||||||||
219 | Bradovka LadislavBradovka Ladislav | 09 | AK Slávia TU Košice | 06:45.27 | |||||||||||||||
13 | Sitáš AronSitáš Aron | 09 | Atletický legionársky klub ... | 06:52.69 | |||||||||||||||
Celkom 3 pretekárov |
Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky
(so, 26.9.2020 - 09:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
92 | Makovcová TerezaMakovcová Tereza | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 06:55.28 | |||||||||||||||
27 | Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara | 10 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
38 | Zapotoková MarínaZapotoková Marína | 10 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
112 | Kustrová MichaelaKustrová Michaela | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
Celkom 4 pretekárov |
Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci
(so, 26.9.2020 - 09:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
100 | Ivanecký SamuelIvanecký Samuel | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | 15:06.01 | |||||||||||||||
99 | Hoger MartinHoger Martin | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | 14:37.75 | |||||||||||||||
142 | Olexa LukášOlexa Lukáš | 07 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 11:56.60 | |||||||||||||||
8 | Kollár MatejKollár Matej | 07 | Atletický legionársky klub ... | 13:48.68 | |||||||||||||||
223 | Kafka LukášKafka Lukáš | 08 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
21 | Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon | 08 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 13:49.89 | |||||||||||||||
102 | Lange AdamLange Adam | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky
(so, 26.9.2020 - 09:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
216 | Zajacová KatarínaZajacová Katarína | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
198 | Laktičová MichaelaLaktičová Michaela | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 14:33.50 | |||||||||||||||
188 | Cingeľová NinaCingeľová Nina | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
156 | Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia | 07 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | ||||||||||||||||
159 | Sekeráková MartinaSekeráková Martina | 07 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | ||||||||||||||||
26 | Gutisová NatáliaGutisová Natália | 08 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
36 | Vojteková TerezaVojteková Tereza | 08 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 13:48.01 | |||||||||||||||
117 | Pavljuková EmmaPavljuková Emma | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | 15:29.7 | |||||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |
Skok do výšky - Mladší žiaci
(so, 26.9.2020 - 10:50) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
166 | Babuščák TomášBabuščák Tomáš | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 130 | |||||||||||||||
137 | Harman JánHarman Ján | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 133 | |||||||||||||||
145 | Uhľár MatejUhľár Matej | 07 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 155 | |||||||||||||||
7 | Kepes PeterKepes Peter | 08 | Atletický legionársky klub ... | 144 | |||||||||||||||
223 | Kafka LukášKafka Lukáš | 08 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
180 | Kuchcík SamuelKuchcík Samuel | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 130 | |||||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
Skok do výšky - Mladšie žiačky
(so, 26.9.2020 - 13:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
201 | Macečková BožidaraMacečková Božidara | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 148 | |||||||||||||||
202 | Mačejovská MirkaMačejovská Mirka | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 135 | |||||||||||||||
155 | Matejová ClaudiaMatejová Claudia | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 125 | |||||||||||||||
82 | Jaramaz JanaJaramaz Jana | 07 | Akademik TU Košice | 120 | |||||||||||||||
245 | Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia | 07 | AK Slávia TU Košice | 130 | |||||||||||||||
206 | Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 138 | |||||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
Skok do výšky - Najmladší žiaci
(so, 26.9.2020 - 09:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | Palos ErikPalos Erik | 10 | Atletický legionársky klub ... | ||||||||||||||||
9 | Páll DávidPáll Dávid | 10 | Atletický legionársky klub ... | 130 | |||||||||||||||
182 | Labanc PeterLabanc Peter | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
Celkom 3 pretekárov |
Skok do výšky - Najmladšie žiačky
(so, 26.9.2020 - 12:05) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
209 | Senčáková SimonaSenčáková Simona | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
196 | Kendrová KarolínaKendrová Karolína | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
215 | Vasilišinová AlexandraVasilišinová Alexandra | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
29 | Kovalíková JankaKovalíková Janka | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 123 | |||||||||||||||
25 | Dučaiová DorotaDučaiová Dorota | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 130 | |||||||||||||||
112 | Kustrová MichaelaKustrová Michaela | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 105 | |||||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
Skok do diaľky - Mladší žiaci
(so, 26.9.2020 - 12:05) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | Kóča FilipKóča Filip | 08 | Atletika Košice o.z. | 347 | |||||||||||||||
45 | Hogya ZoltánHogya Zoltán | 08 | Atletika Košice o.z. | 367 | |||||||||||||||
227 | Petrov BorisPetrov Boris | 08 | AK Slávia TU Košice | 348 | |||||||||||||||
76 | Balint MariánBalint Marián | 08 | Akademik TU Košice | ||||||||||||||||
77 | Benko ĽudovítBenko Ľudovít | 07 | Akademik TU Košice | 487 | |||||||||||||||
136 | Čižmár ErikČižmár Erik | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 394 | |||||||||||||||
7 | Kepes PeterKepes Peter | 08 | Atletický legionársky klub ... | 461 | |||||||||||||||
145 | Uhľár MatejUhľár Matej | 07 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 468 | |||||||||||||||
102 | Lange AdamLange Adam | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | 368 | |||||||||||||||
167 | Brehuv JakubBrehuv Jakub | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 328 | |||||||||||||||
180 | Kuchcík SamuelKuchcík Samuel | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 406 | |||||||||||||||
186 | Smoleň DanielSmoleň Daniel | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 472 | |||||||||||||||
170 | Gajdoš MartinGajdoš Martin | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 335 | |||||||||||||||
99 | Hoger MartinHoger Martin | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | 329 | |||||||||||||||
101 | Kancír MarošKancír Maroš | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 347 | |||||||||||||||
103 | Miščík ŠimonMiščík Šimon | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 237 | |||||||||||||||
224 | Kohoutek SimonKohoutek Simon | 07 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
171 | Gmiterko JozefGmiterko Jozef | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 394 | |||||||||||||||
85 | Bača DanielBača Daniel | 08 | 1.Atletický klub Humenné | 371 | |||||||||||||||
47 | Janura RichardJanura Richard | 08 | Atletika Košice o.z. | 420 | |||||||||||||||
Celkom 20 pretekárov |
Skok do diaľky - Mladšie žiačky
(so, 26.9.2020 - 09:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna | 07 | Atletický oddiel Svit | 433 | |||||||||||||||
82 | Jaramaz JanaJaramaz Jana | 07 | Akademik TU Košice | 375 | |||||||||||||||
246 | Švidová NellyŠvidová Nelly | 08 | AK Slávia TU Košice | 338 | |||||||||||||||
28 | Kizeková MichaelaKizeková Michaela | 07 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 387 | |||||||||||||||
230 | Borošová AdelkaBorošová Adelka | 08 | AK Slávia TU Košice | 330 | |||||||||||||||
23 | Baricová IvanaBaricová Ivana | 08 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 368 | |||||||||||||||
65 | Kazimírová PaulaKazimírová Paula | 07 | Atletika Košice o.z. | 352 | |||||||||||||||
245 | Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia | 07 | AK Slávia TU Košice | 432 | |||||||||||||||
55 | Gajdošová TimeaGajdošová Timea | 08 | Atletika Košice o.z. | 391 | |||||||||||||||
213 | Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 403 | |||||||||||||||
52 | Červenáková KiaraČervenáková Kiara | 08 | Atletika Košice o.z. | 455 | |||||||||||||||
163 | Krešáková ErikaKrešáková Erika | 07 | SOPKA Seňa | 381 | |||||||||||||||
153 | Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | ||||||||||||||||
147 | Babjaková LauraBabjaková Laura | 07 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 385 | |||||||||||||||
199 | Lešková DanielaLešková Daniela | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
201 | Macečková BožidaraMacečková Božidara | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 461 | |||||||||||||||
210 | Stachová AlexandraStachová Alexandra | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 342 | |||||||||||||||
30 | Martausová NatáliaMartausová Natália | 07 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 318 | |||||||||||||||
111 | Križovenská LianaKrižovenská Liana | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 489 | |||||||||||||||
104 | Bekečová LeaBekečová Lea | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
63 | Katočová RebekaKatočová Rebeka | 07 | Atletika Košice o.z. | 462 | |||||||||||||||
24 | Cabanová AlexandraCabanová Alexandra | 08 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 303 | |||||||||||||||
18 | Stephens EllieStephens Ellie | 08 | Atletický legionársky klub ... | ||||||||||||||||
195 | Kašperová MichaelaKašperová Michaela | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
39 | Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra | 07 | Atletický oddiel Svit | 348 | |||||||||||||||
Celkom 25 pretekárov |
Skok do diaľky - Najmladší žiaci
(so, 26.9.2020 - 13:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
225 | Mičko MarekMičko Marek | 11 | AK Slávia TU Košice | 213 | |||||||||||||||
220 | Domonkoš DominikDomonkoš Dominik | 10 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
80 | Sabol OliverSabol Oliver | 09 | Akademik TU Košice | ||||||||||||||||
9 | Páll DávidPáll Dávid | 10 | Atletický legionársky klub ... | 387 | |||||||||||||||
10 | Palos ErikPalos Erik | 10 | Atletický legionársky klub ... | 243 | |||||||||||||||
48 | Katoč TomášKatoč Tomáš | 11 | Atletika Košice o.z. | 328 | |||||||||||||||
221 | Fedák AdamFedák Adam | 10 | AK Slávia TU Košice | 269 | |||||||||||||||
42 | Babuščák MarekBabuščák Marek | 10 | Atletika Košice o.z. | 336 | |||||||||||||||
179 | Kotik LukášKotik Lukáš | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
174 | Jurčišin MarkoJurčišin Marko | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
183 | Lenárt PatrikLenárt Patrik | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
184 | Michta MarkoMichta Marko | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
44 | Gajdoš JánGajdoš Ján | 10 | Atletika Košice o.z. | 370 | |||||||||||||||
89 | Žužo OliverŽužo Oliver | 09 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||||||||||||
218 | Bezák RudolfBezák Rudolf | 13 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
Celkom 15 pretekárov |
Skok do diaľky - Najmladšie žiačky
(so, 26.9.2020 - 10:50) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | Potočná DanielaPotočná Daniela | 09 | Atletický oddiel Svit | 280 | |||||||||||||||
83 | Kopkášová NelaKopkášová Nela | 09 | Akademik TU Košice | 332 | |||||||||||||||
229 | Benková Zara MáriaBenková Zara Mária | 12 | AK Slávia TU Košice | 306 | |||||||||||||||
238 | Kozáková HanaKozáková Hana | 10 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
235 | Harčarová DominikaHarčarová Dominika | 12 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
241 | Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia | 12 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
64 | Katočová RomanaKatočová Romana | 09 | Atletika Košice o.z. | 331 | |||||||||||||||
232 | Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína | 09 | AK Slávia TU Košice | 345 | |||||||||||||||
250 | Žoffčáková SáraŽoffčáková Sára | 12 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
237 | Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana | 09 | AK Slávia TU Košice | 330 | |||||||||||||||
91 | Kravčáková SofiaKravčáková Sofia | 09 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||||||||||||
242 | Pokorná MiriamPokorná Miriam | 11 | AK Slávia TU Košice | 255 | |||||||||||||||
51 | Andrisová LuciaAndrisová Lucia | 09 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
70 | Riesová TamaraRiesová Tamara | 10 | Atletika Košice o.z. | 351 | |||||||||||||||
93 | Onderišinová EvaOnderišinová Eva | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 244 | |||||||||||||||
57 | Hintošová SoňaHintošová Soňa | 12 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
53 | Devečková SofiaDevečková Sofia | 12 | Atletika Košice o.z. | 317 | |||||||||||||||
62 | Kardošová GrétaKardošová Gréta | 10 | Atletika Košice o.z. | 354 | |||||||||||||||
75 | Weissová NataliaWeissová Natalia | 11 | Atletika Košice o.z. | 346 | |||||||||||||||
162 | Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia | 11 | SOPKA Seňa | ||||||||||||||||
152 | Kočerhová EmaKočerhová Ema | 09 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | ||||||||||||||||
193 | Jacenková EmaJacenková Ema | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
204 | Nyongoni AmandaNyongoni Amanda | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
214 | Udičová PatríciaUdičová Patrícia | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
196 | Kendrová KarolínaKendrová Karolína | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
124 | Žabecká Alexandra DanielaŽabecká Alexandra Daniela | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
118 | Stanková NelaStanková Nela | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
60 | Javorská SimonaJavorská Simona | 11 | Atletika Košice o.z. | 309 | |||||||||||||||
38 | Zapotoková MarínaZapotoková Marína | 10 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||||||||||||
81 | Bálintová AlicaBálintová Alica | 11 | Akademik TU Košice | ||||||||||||||||
248 | Zubáková ZoeZubáková Zoe | 14 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
67 | Kucáková NelaKucáková Nela | 10 | Atletika Košice o.z. | 341 | |||||||||||||||
Celkom 32 pretekárov |
Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci
(so, 26.9.2020 - 10:50) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
172 | Hríbik TomášHríbik Tomáš | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 06.26 | |||||||||||||||
185 | Paľuv OliverPaľuv Oliver | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
177 | Kniš LukášKniš Lukáš | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 06.80 | |||||||||||||||
13 | Sitáš AronSitáš Aron | 09 | Atletický legionársky klub ... | 06.26 | |||||||||||||||
11 | Poracký TomášPoracký Tomáš | 09 | Atletický legionársky klub ... | 06.23 | |||||||||||||||
97 | Gergovský DanielGergovský Daniel | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
175 | Katanik JakubKatanik Jakub | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky
(so, 26.9.2020 - 09:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
203 | Milá LeaMilá Lea | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 07.17 | |||||||||||||||
164 | Radulyová LindaRadulyová Linda | 11 | SOPKA Seňa | 05.00 | |||||||||||||||
70 | Riesová TamaraRiesová Tamara | 10 | Atletika Košice o.z. | 06.19 | |||||||||||||||
69 | Pankuchová ViktóriaPankuchová Viktória | 09 | Atletika Košice o.z. | 07.38 | |||||||||||||||
16 | Gavulová ViktóriaGavulová Viktória | 09 | Atletický legionársky klub ... | 06.38 | |||||||||||||||
231 | Bretzová TamaraBretzová Tamara | 10 | AK Slávia TU Košice | 05.87 | |||||||||||||||
200 | Lojdlová AlžbetaLojdlová Alžbeta | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 05.91 | |||||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci
(so, 26.9.2020 - 13:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
100 | Ivanecký SamuelIvanecký Samuel | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | 04.53 | |||||||||||||||
168 | Čech-Gut BrunoČech-Gut Bruno | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 09.60 | |||||||||||||||
143 | Paľovčík RichardPaľovčík Richard | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 07.73 | |||||||||||||||
8 | Kollár MatejKollár Matej | 07 | Atletický legionársky klub ... | 08.43 | |||||||||||||||
94 | Baláž MichalBaláž Michal | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 08.90 | |||||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky
(so, 26.9.2020 - 12:05) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
114 | Martonová KristinaMartonová Kristina | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
115 | Nedoroščíková NinaNedoroščíková Nina | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 06.78 | |||||||||||||||
119 | Svatová LíviaSvatová Lívia | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 07.72 | |||||||||||||||
189 | Guláková LianaGuláková Liana | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
191 | Haneková TímeaHaneková Tímea | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 06.06 | |||||||||||||||
150 | Barkaiová LauraBarkaiová Laura | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | ||||||||||||||||
148 | Babjaková SáraBabjaková Sára | 07 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 05.77 | |||||||||||||||
161 | Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana | 07 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 05.19 | |||||||||||||||
163 | Krešáková ErikaKrešáková Erika | 07 | SOPKA Seňa | 06.65 | |||||||||||||||
15 | Gavulová AlexandraGavulová Alexandra | 07 | Atletický legionársky klub ... | 07.42 | |||||||||||||||
121 | Švarková TeréziaŠvarková Terézia | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 06.98 | |||||||||||||||
Celkom 11 pretekárov |
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci
(so, 26.9.2020 - 09:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
103 | Miščík ŠimonMiščík Šimon | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 28.06 | |||||||||||||||
101 | Kancír MarošKancír Maroš | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 32.88 | |||||||||||||||
99 | Hoger MartinHoger Martin | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | 28.73 | |||||||||||||||
186 | Smoleň DanielSmoleň Daniel | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 54.95 | |||||||||||||||
181 | Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 40.67 | |||||||||||||||
166 | Babuščák TomášBabuščák Tomáš | 07 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 46.40 | |||||||||||||||
138 | Holan NoemHolan Noem | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 35.29 | |||||||||||||||
143 | Paľovčík RichardPaľovčík Richard | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 29.60 | |||||||||||||||
141 | Mertén KristiánMertén Kristián | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 28.96 | |||||||||||||||
8 | Kollár MatejKollár Matej | 07 | Atletický legionársky klub ... | 43.65 | |||||||||||||||
21 | Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon | 08 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 30.49 | |||||||||||||||
94 | Baláž MichalBaláž Michal | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 29.96 | |||||||||||||||
Celkom 12 pretekárov |
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky
(so, 26.9.2020 - 10:50) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
66 | Kosálová IvetaKosálová Iveta | 08 | Atletika Košice o.z. | 26.27 | |||||||||||||||
56 | Getlíková NinaGetlíková Nina | 08 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
52 | Červenáková KiaraČervenáková Kiara | 08 | Atletika Košice o.z. | 40.17 | |||||||||||||||
125 | Sabolová ViktóriaSabolová Viktória | 07 | MŠK Vranov nad Topľou | 34.79 | |||||||||||||||
156 | Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia | 07 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | ||||||||||||||||
150 | Barkaiová LauraBarkaiová Laura | 08 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 36.17 | |||||||||||||||
191 | Haneková TímeaHaneková Tímea | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 32.46 | |||||||||||||||
115 | Nedoroščíková NinaNedoroščíková Nina | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 37.94 | |||||||||||||||
199 | Lešková DanielaLešková Daniela | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 26.97 | |||||||||||||||
119 | Svatová LíviaSvatová Lívia | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 38.59 | |||||||||||||||
114 | Martonová KristinaMartonová Kristina | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | 34.99 | |||||||||||||||
121 | Švarková TeréziaŠvarková Terézia | 07 | ŠŠK-Junior Prešov | 30.69 | |||||||||||||||
117 | Pavljuková EmmaPavljuková Emma | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | 19.82 | |||||||||||||||
104 | Bekečová LeaBekečová Lea | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | 27.94 | |||||||||||||||
90 | Behúnová EmaBehúnová Ema | 07 | 1.Atletický klub Humenné | ||||||||||||||||
189 | Guláková LianaGuláková Liana | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 31.46 | |||||||||||||||
36 | Vojteková TerezaVojteková Tereza | 08 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 15.77 | |||||||||||||||
110 | Jenčová IvanaJenčová Ivana | 08 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
15 | Gavulová AlexandraGavulová Alexandra | 07 | Atletický legionársky klub ... | 34.60 | |||||||||||||||
Celkom 19 pretekárov |
Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci
(so, 26.9.2020 - 12:05) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Kapitán TomášKapitán Tomáš | 11 | Atletický legionársky klub ... | ||||||||||||||||
13 | Sitáš AronSitáš Aron | 09 | Atletický legionársky klub ... | 22.91 | |||||||||||||||
43 | Eštok MichalEštok Michal | 09 | Atletika Košice o.z. | 34.29 | |||||||||||||||
179 | Kotik LukášKotik Lukáš | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 25.22 | |||||||||||||||
175 | Katanik JakubKatanik Jakub | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 35.09 | |||||||||||||||
172 | Hríbik TomášHríbik Tomáš | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 33.02 | |||||||||||||||
80 | Sabol OliverSabol Oliver | 09 | Akademik TU Košice | ||||||||||||||||
182 | Labanc PeterLabanc Peter | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 39.55 | |||||||||||||||
98 | Hoger MarekHoger Marek | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
96 | Frištyk PavolFrištyk Pavol | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 30.13 | |||||||||||||||
177 | Kniš LukášKniš Lukáš | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 35.08 | |||||||||||||||
219 | Bradovka LadislavBradovka Ladislav | 09 | AK Slávia TU Košice | 20.61 | |||||||||||||||
97 | Gergovský DanielGergovský Daniel | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
228 | Zubák DanielZubák Daniel | 12 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
217 | Bezák AndrejBezák Andrej | 15 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
11 | Poracký TomášPoracký Tomáš | 09 | Atletický legionársky klub ... | 29.74 | |||||||||||||||
Celkom 16 pretekárov |
Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky
(so, 26.9.2020 - 13:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
229 | Benková Zara MáriaBenková Zara Mária | 12 | AK Slávia TU Košice | 18.19 | |||||||||||||||
16 | Gavulová ViktóriaGavulová Viktória | 09 | Atletický legionársky klub ... | 23.21 | |||||||||||||||
74 | Trusková StelaTrusková Stela | 09 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
68 | Madejová DorotkaMadejová Dorotka | 09 | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
73 | Trcková SofiaTrcková Sofia | 09 | Atletika Košice o.z. | 28.24 | |||||||||||||||
69 | Pankuchová ViktóriaPankuchová Viktória | 09 | Atletika Košice o.z. | 19.80 | |||||||||||||||
71 | Sojková VivienneSojková Vivienne | 09 | Atletika Košice o.z. | 16.44 | |||||||||||||||
164 | Radulyová LindaRadulyová Linda | 11 | SOPKA Seňa | ||||||||||||||||
212 | Šimová SoňaŠimová Soňa | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 29.03 | |||||||||||||||
203 | Milá LeaMilá Lea | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
200 | Lojdlová AlžbetaLojdlová Alžbeta | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 31.45 | |||||||||||||||
124 | Žabecká Alexandra DanielaŽabecká Alexandra Daniela | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
118 | Stanková NelaStanková Nela | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 28.08 | |||||||||||||||
242 | Pokorná MiriamPokorná Miriam | 11 | AK Slávia TU Košice | 16.56 | |||||||||||||||
236 | Hrabinská LenkaHrabinská Lenka | 12 | AK Slávia TU Košice | 08.45 | |||||||||||||||
109 | Hreňová AnnaHreňová Anna | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
122 | Trusová MichaelaTrusová Michaela | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | ||||||||||||||||
248 | Zubáková ZoeZubáková Zoe | 14 | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
244 | Spišáková AlexandraSpišáková Alexandra | 10 | AK Slávia TU Košice | 16.79 | |||||||||||||||
Celkom 19 pretekárov |
4 x 60 m kluby - Mladší žiaci
(so, 26.9.2020 - 15:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
178 | Gajdoš, Kokinda, Kviatkovský Gajdoš, Kokinda, Kviatkovský | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||||
137 | Kuliňák, Harman, Olexa, Uhľár Kuliňák, Harman, Olexa, Uhľár | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | |||||||||||||||||
224 | Petrov, Kohoutek, Kafka, Fialka Petrov, Kohoutek, Kafka, Fialka | AK Slávia TU Košice | |||||||||||||||||
Celkom 3 pretekárov |
4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky
(so, 26.9.2020 - 14:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
202 | Seipelová, Mačejovská, Guláková, Šoltésová Seipelová, Mačejovská, Guláková, Šoltésová | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||||
206 | Pillárová, Poperníková, Ščerbatá, Macečková Pillárová, Poperníková, Ščerbatá, Macečková | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||||
154 | Šipošová, Majchráková, Babjaková Šipošová, Majchráková, Babjaková | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | |||||||||||||||||
63 | Getlíková, Katočová, Juríková, Gajdošová, Kazimírová, Gajdošová, Telepunová, Huňadyová Getlíková, Katočová, Juríková, Gajdošová, Kazimírová, Gajdošová, Telepunová, Huňadyová | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||||
247 | Šoltésová, Vašková, Semančíková, Mišková Šoltésová, Vašková, Semančíková, Mišková | AK Slávia TU Košice | |||||||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci
(so, 26.9.2020 - 14:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
183 | Katanik, Lenárt, Michta Katanik, Lenárt, Michta | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||||
176 | Hríbik, Kerbčár, Paľuv, Kotik Hríbik, Kerbčár, Paľuv, Kotik | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||||
221 | Fedák Fedák | AK Slávia TU Košice | |||||||||||||||||
Celkom 3 pretekárov |
4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky
(so, 26.9.2020 - 14:15) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
209 | Udičová, Senčáková, Kendrová, Nyongoni Udičová, Senčáková, Kendrová, Nyongoni | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||||
203 | Jacenková, Milá, Šimová, Vasilišinová Jacenková, Milá, Šimová, Vasilišinová | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||||
233 | Byrtusová, Spišáková, Kozáková, Bretzová, Harčarová, Pokorná, Plencnerová, Byrtusová, Hrabinská, Žoffčáková, Mrázová Byrtusová, Spišáková, Kozáková, Bretzová, Harčarová, Pokorná, Plencnerová, Byrtusová, Hrabinská, Žoffčáková, Mrázová | AK Slávia TU Košice | |||||||||||||||||
149 | Bajužiková Bajužiková | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | |||||||||||||||||
Celkom 4 pretekárov |