<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Letná univerziáda, 36. ročník Memoriálu Tomáša Babiaka

Bratislava (1. 9. 2020)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 14:10) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 10.86 0.158
2 29 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.47 0.147
3 36 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.28 0.166
4 34 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 12.45 0.187
5 203 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.19 0.190
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 14:10) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.31 0.189
2 24 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.72 0.177
3 23 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 11.84 0.188
4 5 Mosny FilipMosny Filip 00 00 STUSTU 1 12.30 0.168
5 32 Hidvégi DávidHidvégi Dávid 00 00 STUSTU 2 12.41 0.200
6 28 Dráb AdriánDráb Adrián 98 98 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 12.79 0.210
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 1.9.2020 - 14:10) official Vietor: +4.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Marcin PatrikMarcin Patrik 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 11.62 0.241
2 1 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.70 0.188
3 40 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.88 0.190
4 37 Zavadský LukášZavadský Lukáš 94 94 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 12.22 0.178
39 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DQ 0.050
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 10.86 0.158
2 31 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.31 0.189
3 29 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.47 0.147
4 33 Marcin PatrikMarcin Patrik 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 11.62 0.241
5 1 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.70 0.188
6 24 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.72 0.177
7 23 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 11.84 0.188
8 40 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.88 0.190
9 37 Zavadský LukášZavadský Lukáš 94 94 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 12.22 0.178
10 36 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.28 0.166
11 5 Mosny FilipMosny Filip 00 00 STUSTU 1 12.30 0.168
12 32 Hidvégi DávidHidvégi Dávid 00 00 STUSTU 2 12.41 0.200
13 34 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 12.45 0.187
14 28 Dráb AdriánDráb Adrián 98 98 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 12.79 0.210
15 203 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.19 0.190
39 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DQ 0.050

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 14:25) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 12.73 0.158
2 223 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 12.91 0.122
3 222 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 13.38 0.189
4 225 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 14.10 0.178
5 83 Králiková LenkaKráliková Lenka 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 14.19 0.169
6 15 Pavúčková RenátaPavúčková Renáta 95 95 STUSTU 1 16.23 0.200
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 14:25) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.61 0.125
2 86 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.61 0.199
3 87 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.80 0.189
4 84 Močáryová PetraMočáryová Petra 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 13.09 0.177
5 85 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.11 0.147
6 82 Kočanská ErikaKočanská Erika 97 97 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 13.77 0.189
7 81 Jankaninová LíviaJankaninová Lívia 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 13.85 0.205
8 89 Kotučková DenisaKotučková Denisa 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.20 0.210
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.61 0.125
1 86 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.61 0.199
3 80 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 12.73 0.158
4 87 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.80 0.189
5 223 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 12.91 0.122
6 84 Močáryová PetraMočáryová Petra 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 13.09 0.177
7 85 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.11 0.147
8 222 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 13.38 0.189
9 82 Kočanská ErikaKočanská Erika 97 97 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 13.77 0.189
10 81 Jankaninová LíviaJankaninová Lívia 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 13.85 0.205
11 225 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 14.10 0.178
12 83 Králiková LenkaKráliková Lenka 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 14.19 0.169
13 89 Kotučková DenisaKotučková Denisa 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.20 0.210
14 15 Pavúčková RenátaPavúčková Renáta 95 95 STUSTU 1 16.23 0.200

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 13:10) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 245 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 20.45
2 243 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 20.49
3 246 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.72
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 13:10) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.29
2 244 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 22.89
3 247 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.60
4 248 Hrežová GrétaHrežová Gréta 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 23.92
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 245 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 20.45
2 243 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 20.49
3 246 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.72
4 242 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.29
5 244 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 22.89
6 247 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.60
7 248 Hrežová GrétaHrežová Gréta 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 23.92

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 16:00) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 21.54 0.199
2 29 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.02 0.245
3 42 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 23.17 0.230
4 206 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 23.65 0.215
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 16:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.10 0.214
2 205 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 25.11 0.216
3 123 Kamenec ValérKamenec Valér 95 95 SZUSZU 6 26.21 0.278
4 203 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.65 0.222
36 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ut, 1.9.2020 - 16:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 121 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.83 0.222
2 24 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.34 0.245
3 1 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.60 0.236
4 5 Mosny FilipMosny Filip 00 00 STUSTU 6 26.35 0.200
23 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ut, 1.9.2020 - 16:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.94 0.254
2 39 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.16 0.222
3 33 Marcin PatrikMarcin Patrik 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 24.50 0.231
4 37 Zavadský LukášZavadský Lukáš 94 94 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 25.41 0.265
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ut, 1.9.2020 - 16:00) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.05
2 45 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.15
47 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DNS
44 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 21.54 0.199
2 46 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.05
3 31 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.94 0.254
4 29 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.02 0.245
5 45 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.15
6 42 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 23.17 0.230
7 206 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 23.65 0.215
8 121 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.83 0.222
9 39 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.16 0.222
10 24 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.34 0.245
11 33 Marcin PatrikMarcin Patrik 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 24.50 0.231
12 1 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.60 0.236
13 34 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.10 0.214
14 205 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 25.11 0.216
15 37 Zavadský LukášZavadský Lukáš 94 94 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 25.41 0.265
16 123 Kamenec ValérKamenec Valér 95 95 SZUSZU 6 26.21 0.278
17 5 Mosny FilipMosny Filip 00 00 STUSTU 6 26.35 0.200
18 203 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.65 0.222
36 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DNS
23 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNS
47 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DNS
44 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 16:15) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 26.08
2 223 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 26.78
3 222 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.12
4 81 Jankaninová LíviaJankaninová Lívia 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 28.97
5 11 Valová LindaValová Linda 97 97 SZUSZU 1 30.65
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 16:15) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.88
2 22 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 26.04
3 87 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 26.06
4 85 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 26.45
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.88
2 22 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 26.04
3 87 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 26.06
4 80 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 26.08
5 85 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 26.45
6 223 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 26.78
7 222 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.12
8 81 Jankaninová LíviaJankaninová Lívia 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 28.97
9 11 Valová LindaValová Linda 97 97 SZUSZU 1 30.65

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:50.44 0.228
2 44 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:53.68 0.245
3 123 Kamenec ValérKamenec Valér 95 95 SZUSZU 1 0:57.04 0.290
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 0:51.42 0.199
47 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
48 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNF
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:50.44 0.228
2 49 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 0:51.42 0.199
3 44 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:53.68 0.245
4 123 Kamenec ValérKamenec Valér 95 95 SZUSZU 1 0:57.04 0.290
47 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
48 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNF

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 226 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:03.67 0.199
2 104 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:06.30 0.212
3 103 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:08.05 0.245
4 14 Lacková ZuzanaLacková Zuzana 99 99 STUSTU 2 1:25.38 0.265
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:59.81 0.222
2 122 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:00.97 0.245
3 16 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:02.86 0.265
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:59.81 0.222
2 122 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:00.97 0.245
3 16 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:02.86 0.265
4 226 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:03.67 0.199
5 104 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:06.30 0.212
6 103 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:08.05 0.245
7 14 Lacková ZuzanaLacková Zuzana 99 99 STUSTU 2 1:25.38 0.265

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 209 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:55.58
2 65 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:58.52
3 208 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:59.88
4 72 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 2:04.53
5 69 Pasternák DávidPasternák Dávid 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:20.14
49 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 DNS
17 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 68 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 2:05.64
2 64 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 3 2:06.37
3 67 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 2:08.94
4 66 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:10.99
5 73 Vronka JánVronka Ján 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:11.42
6 70 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 2:18.32
7 8 Rados AttilaRados Attila 97 97 UMBUMB 1 2:21.49
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 209 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:55.58
2 65 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:58.52
3 208 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:59.88
4 72 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 2:04.53
5 68 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 2:05.64
6 64 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 3 2:06.37
7 67 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 2:08.94
8 66 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:10.99
9 73 Vronka JánVronka Ján 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:11.42
10 70 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 2:18.32
11 69 Pasternák DávidPasternák Dávid 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:20.14
12 8 Rados AttilaRados Attila 97 97 UMBUMB 1 2:21.49
49 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 DNS
17 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

800 m - Ženy

(ut, 1.9.2020 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 107 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 2:18.31
2 108 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:23.67
3 110 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 2:27.99
4 106 Durcová ZuzanaDurcová Zuzana 96 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 4 2:28.91
5 101 Štefundová NikolaŠtefundová Nikola 98 98 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:32.78
6 111 Zavadská AlexandraZavadská Alexandra 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:34.11
7 102 Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:35.51
8 94 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:43.94
9 109 Šipulová MartaŠipulová Marta 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 3:09.28
12 Dobešová DanielaDobešová Daniela 95 95 TUZVOTUZVO 1 DNS
95 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
227 Smonkar JernejaSmonkar Jerneja 92 92 SloveniaSlovenia 4 DNS
Celkom 12 pretekárov

3000 m - Ženy

(ut, 1.9.2020 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 95 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 09:58.49
2 108 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 10:08.00
3 228 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 10:12.29
4 106 Durcová ZuzanaDurcová Zuzana 96 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 4 10:31.12
5 98 Michaličková LuciaMichaličková Lucia 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 11:03.08
6 97 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11:52.53
7 81 Bibzová ZuzanaBibzová Zuzana 96 96 SZUSZU 3 11:53.50
8 96 Chomaničová KamilaChomaničová Kamila 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12:02.14
9 87 Plevková AdriánaPlevková Adriána 97 97 AbsolventAbsolvent 10 14:22.72
21 Beláková LuciaBeláková Lucia 98 98 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 DNS
100 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 99 99 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 11 DNS
101 Štefundová NikolaŠtefundová Nikola 98 98 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 12 DNS
Celkom 12 pretekárov

5000 m - Muži

(ut, 1.9.2020 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 61 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16 15:17.19
2 55 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 8 15:52.13
3 63 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 20 15:56.69
4 67 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 10 15:56.92
5 52 Herich LudvigHerich Ludvig 97 97 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23 16:00.48
6 58 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13 16:07.59
7 62 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 19 16:09.63
8 60 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15 16:30.28
9 56 Kašša LadislavKašša Ladislav 98 98 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 9 16:45.85
10 57 Košút MárioKošút Mário 99 99 AOSAOS 11 16:49.93
11 212 Kocian KonštantínKocian Konštantín 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 16:53.71
12 6 Vladár JánVladár Ján 98 98 SZUSZU 21 16:54.11
13 214 Zámečník LukášZámečník Lukáš 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22 16:54.78
14 53 Hrabovecký MartinHrabovecký Martin 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 7 17:01.30
15 7 Obergries BorisObergries Boris 00 00 SZUSZU 17 17:10.40
16 64 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 3 17:21.49
17 59 Kriš TomášKriš Tomáš 99 99 AOSAOS 14 17:43.75
18 9 Kováčik PatrikKováčik Patrik 96 96 UNIZAUNIZA 12 18:11.45
51 Fraňo PeterFraňo Peter 96 96 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 DNS
50 Feder MedardFeder Medard 01 01 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 DNS
Celkom 20 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy

(ut, 1.9.2020 - 14:50) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.85 0.222
2 93 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.41 0.201
3 90 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.28 0.189
4 91 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 17.37 0.199
5= 84 Močáryová PetraMočáryová Petra 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 17.60 0.189
5= 92 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 17.60 0.217
88 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 7 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži

(ut, 1.9.2020 - 14:40) official Vietor: +3.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 14.40 0.189
2 42 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 14.43 0.188
3 43 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 16.52 0.205
Celkom 3 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(ut, 1.9.2020 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 0:54.12 0.148
2 25 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:57.74 0.255
3 43 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:57.98 0.298
Celkom 3 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(ut, 1.9.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:04.68 0.200
2 105 Matejičková LuciaMatejičková Lucia 98 98 SZUSZU 5 1:06.54 0.195
229 Simončič AnejaSimončič Aneja 98 98 SloveniaSlovenia 4 DNS
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Muži

(ut, 1.9.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155160165
1 79 Zeman ĽubomírZeman Ľubomír
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 PB 160 oox
2 215 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 3 155 xo
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ut, 1.9.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145
1 89 Kotučková DenisaKotučková Denisa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 2 PB 140 oooxxx
2 91 Králiková RomanaKráliková Romana
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
00 00 3 PB 140 ooxxoxxx
88 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 DNS
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ut, 1.9.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 23 Burik DávidBurik Dávid
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
97 97 1 PB 567 +0.8 m/s 522  -0.8547  +2.3548  +1.3548519  +3.0567  +0.8563  +1.7
2 41 Ružička MatejRužička Matej
STUSTU
00 00 4 PB 523 +1.9 m/s 519  +1.7506  +1.1478  +2.9519523  +1.9487  +2.1502  +2.1
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ut, 1.9.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 233 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 6 499 +1.4 m/s 474  +1.7484  +1.0x484485  +1.2462  +1.5499  +1.4
2 119 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 3 PB 449 -0.3 m/s 442  +1.1449  -0.3438  +1.4449442  +1.6430  +1.5439  +1.9
3 118 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 2 PB 434 +1.4 m/s  +1.9423  +1.6 +0.7423434  +1.4xx
4 116 Haviarová VeronikaHaviarová Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
98 98 1 SB 429 +1.7 m/s  +1.7412  +1.5429  +1.7429395  +1.5x +0.8
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ut, 1.9.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 114 Leütterová DanielaLeütterová Daniela
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
93 93 5 PB 09.82 09.8209.04x09.8209.0908.7209.30
2 108 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
02 02 6 PB 09.57 09.5708.8709.2709.5709.3008.7908.76
3 113 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 2 PB 09.52 08.8308.9009.2609.2609.5209.01x
4 117 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
99 99 3 PB 09.13 xx09.1309.1309.07x08.74
5 120 Zeleňáková MonikaZeleňáková Monika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 7 PB 08.54 08.5408.0807.6008.5407.7407.8207.67
6 112 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 1 PB 08.25 08.2408.25x08.25x08.15-
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ut, 1.9.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 20 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 5 17.23 16.4116.6116.7816.7816.3116.8617.23
2 74 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 1 PB 11.70 11.70xx11.70--x
3 42 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 4 11.66 10.9611.5811.1411.5811.6611.2711.14
4 78 Žlnay MartinŽlnay Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 3 PB 10.82 x10.52x10.5210.8210.5210.72
5 75 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 2 PB 09.87 09.2509.1809.5809.5809.7909.87x
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(ut, 1.9.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 113 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 2 PB 29.61 xx24.9524.9528.6829.2629.61
2 235 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 5 28.13 28.1326.60x28.1327.1328.0127.20
3 234 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 4 PB 22.58 20.62x19.6020.6222.1720.9522.58
4 112 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 1 PB 22.47 22.34x21.6222.3421.6021.4422.47
5 83 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 3 19.44 19.44xx19.44xx19.39
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(ut, 1.9.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 20 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 5 46.73 x46.6546.0746.6546.27x46.73
2 219 Briežnik JakubBriežnik Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 4 32.02 32.02x30.7532.0231.57xx
3 74 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 1 PB 31.16 31.16x-31.16--x
4 220 Javorček AdamJavorček Adam
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 3 29.29 xx28.9628.9629.2926.8728.17
5 75 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 2 PB 29.20 29.1626.15x29.1628.7629.2029.02
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(ut, 1.9.2020 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 117 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
99 99 2 PB 38.59 37.3036.9338.5338.53x38.5935.76
2 112 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 6 36.90 36.90xx36.90-x-
3 115 Svobodová LuciaSvobodová Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 4 PB 32.97 30.0030.7832.9732.97x31.0430.07
4 235 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 5 PB 30.98 29.6330.9829.4830.9828.81x28.83
5 114 Leütterová DanielaLeütterová Daniela
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
93 93 3 PB 24.59 24.1124.59-24.59---
113 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 1 DNS 0.0
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(ut, 1.9.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 77 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
96 96 6 68.71 67.8368.7167.8868.71xxx
2 74 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 5 60.41 58.1558.52x58.52xx60.41
3 76 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 4 51.55 51.5549.29x51.5549.3051.5550.84
4 78 Žlnay MartinŽlnay Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 2 PB 44.01 44.0143.0641.3644.0142.9343.23x
5 221 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 3 42.02 41.16x42.0242.02x39.6639.26
6 32 Hidvégi DávidHidvégi Dávid
STUSTU
00 00 1 PB 30.76 25.5229.3330.1330.1330.7627.02x
Celkom 6 pretekárov