<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo súťaže družstiev staršieho a najmladšieho žiactva - 2. kolo

Košice (4. 7. 2020)

60 m - Muži

(so, 4.7.2020 - 10:50) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 07.51
2 198 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 07.54
3 125 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 07.55
4 123 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 07.60
5 182 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.78
6 1 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 PB 08.07
7 112 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 08.11
8 74 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 08.11
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.7.2020 - 10:50) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 07.54 QA
2 175 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.12 qA
3 202 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.36 qA
4 216 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 08.53 qB
5 142 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 09.10 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.7.2020 - 10:50) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.87 QA
2 200 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 07.96 qA
3 257 Kundrát JakubKundrát Jakub 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.25 qA
4 124 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.38 qA
5 139 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.76 qB
6 179 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.44 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.7.2020 - 10:50) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.00 QA
2 114 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 PB 08.56 qB
3 113 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 PB 08.59 qB
4 75 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.40 qB
5 78 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 09.67 qB
24 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 DQ
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 07.54 QA
2 111 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.87 QA
3 200 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 07.96 qA
4 136 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.00 QA
5 175 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.12 qA
6 257 Kundrát JakubKundrát Jakub 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.25 qA
7 202 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.36 qA
8 124 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.38 qA
9 216 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 08.53 qB
10 114 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 PB 08.56 qB
11 113 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 PB 08.59 qB
12 139 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.76 qB
13 142 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 09.10 qB
14 75 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.40 qB
15 179 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.44 qB
16 78 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 09.67 qB
24 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 DQ

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 4.7.2020 - 12:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 SB 07.53 11.00
2 111 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 SB 07.83 9.00
3 200 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 SB 07.91 8.00
4 175 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 SB 08.11 7.00
5 136 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.15 6.00
6 257 Kundrát JakubKundrát Jakub 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 SB 08.25 5.00
7 124 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 SB 08.30 4.00
8 202 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.50 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 4.7.2020 - 12:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 SB 08.44 2.00
2 114 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 SB 08.47 1.00
3 216 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 SB 08.52
4 75 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.51
5 78 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.82
179 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 DNS
139 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
142 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.7.2020 - 11:05) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.60 QA
2 129 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 08.63 qB
3 264 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.96 qB
4 231 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 09.36
5 242 Stachová AlexandraStachová Alexandra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 09.68
MS 119 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.96
95 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.7.2020 - 11:05) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 PB 08.09 QA
2 131 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.59 qA
3 67 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 08.65 qB
4 227 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.73 qB
5 2 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 PB 09.11
6 229 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.21
7 87 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 09.26
8 273 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.88
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.7.2020 - 11:05) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 275 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.49 QA
2 239 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 08.66 qB
3 274 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.75 qB
4 6 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 PB 08.80 qB
5 266 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.34
6 61 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 09.50
7 104 Rolková KarolínaRolková Karolína 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.36
MS 100 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.16
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 4.7.2020 - 11:05) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.47 QA
2 59 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.49 qA
3 93 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 08.56 qA
4 56 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 08.59 qA
5 3 Kovácsová TeréziaKovácsová Terézia 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 08.98 qB
6 150 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.19
7 62 Ondričková LíviaOndričková Lívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 09.39
MS 162 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.35
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 119 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.96
2 120 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 PB 08.09 QA
3 100 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.16
4 249 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.47 QA
5 275 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.49 QA
5 59 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.49 qA
7 93 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 08.56 qA
8 131 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.59 qA
8 56 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 08.59 qA
10 85 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.60 QA
11 129 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 08.63 qB
12 67 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 08.65 qB
13 239 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 08.66 qB
14 227 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.73 qB
15 274 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.75 qB
16 6 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 PB 08.80 qB
17 264 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.96 qB
18 3 Kovácsová TeréziaKovácsová Terézia 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 08.98 qB
19 2 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 PB 09.11
20 150 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.19
21 229 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.21
22 87 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 09.26
23 266 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.34
24 231 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 09.36
25 62 Ondričková LíviaOndričková Lívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 09.39
26 61 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 09.50
27 242 Stachová AlexandraStachová Alexandra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 09.68
28 273 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.88
29 162 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.35
30 104 Rolková KarolínaRolková Karolína 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.36
95 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 4.7.2020 - 12:10) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 SB 08.01 11.00
2 249 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 SB 08.42 9.00
3 59 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 SB 08.44 8.00
4 275 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 08.47 7.00
5 131 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.61 6.00
6 56 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 08.61 5.00
7 85 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.72 4.00
93 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DQ
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 4.7.2020 - 12:10) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 SB 08.53 2.00
2 227 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 SB 08.59 1.00
3 67 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 08.69
4 274 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 08.71
5 239 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.71
6 3 Kovácsová TeréziaKovácsová Terézia 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 09.04
7 264 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.06
6 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.7.2020 - 10:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.13 QA
2 9 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 09.22 qA
3 194 Kotik LukášKotik Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.71 qA
4 19 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 09.87 qB
5 180 Guman IvoGuman Ivo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.95 qB
6 188 Katanik JakubKatanik Jakub 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.20 qB
7 83 Trcka RonaldTrcka Ronald 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.81
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.7.2020 - 10:20) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.40 QA
2 158 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.81 qB
3 254 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 10.01 qB
4 189 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.35
5 221 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.51
6 81 Nemec RichardNemec Richard 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.75
7 82 Pankúch MarekPankúch Marek 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 13.13
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.7.2020 - 10:20) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 206 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 09.04 QA
2 16 Páll DávidPáll Dávid 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 09.43 qA
3 205 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.52 qA
4 76 Javorský TobiasJavorský Tobias 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.63 qA
5 84 Uličný TomášUličný Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.85 qB
6 203 Michta MarkoMichta Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.01 qB
7 77 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.24 qB
8 71 Sabol JurajSabol Juraj 10 10 Atletklub Bernoláčik Vranov n./TopľouAtletklub Bernoláčik Vranov... 1 12.51
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 206 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 09.04 QA
2 186 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.13 QA
3 9 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 09.22 qA
4 72 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.40 QA
5 16 Páll DávidPáll Dávid 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 09.43 qA
6 205 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.52 qA
7 76 Javorský TobiasJavorský Tobias 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.63 qA
8 194 Kotik LukášKotik Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.71 qA
9 158 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.81 qB
10 84 Uličný TomášUličný Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.85 qB
11 19 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 09.87 qB
12 180 Guman IvoGuman Ivo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.95 qB
13 254 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 10.01 qB
13 203 Michta MarkoMichta Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.01 qB
15 188 Katanik JakubKatanik Jakub 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.20 qB
16 77 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.24 qB
17 189 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.35
18 221 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.51
19 81 Nemec RichardNemec Richard 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.75
20 83 Trcka RonaldTrcka Ronald 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.81
21 71 Sabol JurajSabol Juraj 10 10 Atletklub Bernoláčik Vranov n./TopľouAtletklub Bernoláčik Vranov... 1 12.51
22 82 Pankúch MarekPankúch Marek 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 13.13

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 4.7.2020 - 11:40) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 206 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 SB 08.77 11.00
2 9 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 SB 08.96 9.00
3 186 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 SB 09.07 8.00
4 72 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 SB 09.22 7.00
5 16 Páll DávidPáll Dávid 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 SB 09.24 6.00
6 205 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 SB 09.40 5.00
7 194 Kotik LukášKotik Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 SB 09.45 4.00
8 76 Javorský TobiasJavorský Tobias 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 SB 09.48 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 4.7.2020 - 11:40) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 180 Guman IvoGuman Ivo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 SB 09.67 2.00
2 19 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 SB 09.70 1.00
3 158 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.83
4 254 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 09.85
5 84 Uličný TomášUličný Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.96
6 188 Katanik JakubKatanik Jakub 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 SB 09.97
7 203 Michta MarkoMichta Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.19
8 77 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 SB 10.20
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.7.2020 - 10:35) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.94 QA
2 92 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.67 qB
3 107 Trcková SofiaTrcková Sofia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.74 qB
4 60 Kovalíková JankaKovalíková Janka 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.83 qB
5 258 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 10.49
6 49 Župčanová ViktóriaŽupčanová Viktória 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 10.55
7 89 Hrabovecká TamaraHrabovecká Tamara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.10
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.7.2020 - 10:35) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.30 QA
2 96 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.63 qB
3 69 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 10.57
4 262 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 10.63
5 265 Kropuchová NatáliaKropuchová Natália 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 10.67
6 88 Hrabovecká BarboraHrabovecká Barbora 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 13.12
263 Krestová NinaKrestová Nina 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.7.2020 - 10:35) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.48 QA
2 108 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.60 qA
3 58 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 10.12 qB
4 86 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.30 qB
5 169 Radulyová LindaRadulyová Linda 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 PB 10.62
6 91 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 11.00
7 39 Komorová MichaelaKomorová Michaela 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 11.86
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 4.7.2020 - 10:35) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 PB 09.22 QA
2 94 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.47 qA
3 64 Zapotoková MarínaZapotoková Marína 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 10.24 qB
4 106 Stachova TerezaStachova Tereza 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 10.63
5 98 Kováčová LuckaKováčová Lucka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.66
6 105 Rolková MelisaRolková Melisa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 11.61
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 4.7.2020 - 10:35) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 09.42 QA
2 70 Zavacká AndreaZavacká Andrea 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 PB 09.44 qA
3 228 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 10.14 qB
4 161 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 10.36
6 42 Máťáš LiliánaMáťáš Liliána 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 11.05
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.94 QA
2 118 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 PB 09.22 QA
3 160 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.30 QA
4 55 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 09.42 QA
5 70 Zavacká AndreaZavacká Andrea 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 PB 09.44 qA
6 94 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.47 qA
7 97 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.48 QA
8 108 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.60 qA
9 96 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.63 qB
10 92 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.67 qB
11 107 Trcková SofiaTrcková Sofia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.74 qB
12 60 Kovalíková JankaKovalíková Janka 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.83 qB
13 58 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 10.12 qB
14 228 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 10.14 qB
15 64 Zapotoková MarínaZapotoková Marína 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 10.24 qB
16 86 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.30 qB
17 161 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 10.36
18 258 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 10.49
19 49 Župčanová ViktóriaŽupčanová Viktória 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 10.55
20 69 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 10.57
21 169 Radulyová LindaRadulyová Linda 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 PB 10.62
22 262 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 10.63
22 106 Stachova TerezaStachova Tereza 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 10.63
24 98 Kováčová LuckaKováčová Lucka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.66
25 265 Kropuchová NatáliaKropuchová Natália 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 10.67
26 91 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 11.00
27 42 Máťáš LiliánaMáťáš Liliána 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 11.05
28 89 Hrabovecká TamaraHrabovecká Tamara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.10
29 105 Rolková MelisaRolková Melisa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 11.61
30 39 Komorová MichaelaKomorová Michaela 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 11.86
31 88 Hrabovecká BarboraHrabovecká Barbora 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 13.12
263 Krestová NinaKrestová Nina 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 4.7.2020 - 11:50) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 08.86 11.00
2 160 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 SB 09.17 9.00
3 118 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.29 8.00
4 55 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 SB 09.36 7.00
5 94 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 09.38 6.00
6 70 Zavacká AndreaZavacká Andrea 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 SB 09.44 5.00
7 108 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 SB 09.58 4.00
8 97 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.59 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 4.7.2020 - 11:50) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 09.52 2.00
2 107 Trcková SofiaTrcková Sofia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 09.67 1.00
3 92 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.68
4 60 Kovalíková JankaKovalíková Janka 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 09.84
5 58 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 SB 09.96
6 86 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 SB 10.09
7 228 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 SB 10.11
8 64 Zapotoková MarínaZapotoková Marína 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 SB 10.19
Celkom 8 pretekárov

150 m - Dorastenci

(so, 4.7.2020 - 13:50) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 17.72
2 123 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 17.91
3 125 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 18.00
4 198 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 18.18
5 182 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 18.98
MS 112 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 19.54
74 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS
Celkom 7 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 13:50) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 18.64 11.00
2 200 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 18.66 9.00
3 24 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 19.69 8.00
4 124 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.87 6.00
5 175 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 20.02 5.00
6 183 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.26 4.00
7 202 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 20.31 2.00
111 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 13:50) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Kundrát JakubKundrát Jakub 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19.75 7.00
2 178 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.27 3.00
3 216 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 20.89 1.00
4 218 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.93
5 191 Kmec MartinKmec Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.09
6 179 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 23.42
7 75 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 23.48
8 78 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 25.24
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 18.64 11.00
2 200 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 18.66 9.00
3 24 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 19.69 8.00
4 257 Kundrát JakubKundrát Jakub 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19.75 7.00
5 124 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.87 6.00
6 175 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 20.02 5.00
7 183 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.26 4.00
8 178 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.27 3.00
9 202 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 20.31 2.00
10 216 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 20.89 1.00
11 218 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.93
12 191 Kmec MartinKmec Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.09
13 179 Gajdoš MartinGajdoš Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 23.42
14 75 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 23.48
15 78 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 25.24
111 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 14:05) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 19.35 11.00
2 131 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 20.39 9.00
3 249 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 21.01 8.00
4 129 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 21.04 7.00
5 67 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 PB 21.27 6.00
6 227 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 21.70 4.00
7 266 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 22.61
MS 119 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 SB 19.45
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 14:05) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 21.43 5.00
2 168 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 PB 22.35 1.00
3 150 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 PB 22.87
4 236 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 22.88
5 231 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 24.37
6 242 Stachová AlexandraStachová Alexandra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 24.78
7 47 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 25.69
146 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 14:05) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 21.91 3.00
2 3 Kovácsová TeréziaKovácsová Terézia 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 22.17 2.00
3 260 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.42
MS 101 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.40
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 19.35 11.00
2 119 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 SB 19.45
3 131 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 20.39 9.00
4 249 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 21.01 8.00
5 129 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 21.04 7.00
6 67 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 PB 21.27 6.00
7 36 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 21.43 5.00
8 227 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 21.70 4.00
9 43 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 21.91 3.00
10 3 Kovácsová TeréziaKovácsová Terézia 05 05 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 22.17 2.00
11 168 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 PB 22.35 1.00
12 101 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.40
13 266 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 22.61
14 150 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 PB 22.87
15 236 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 22.88
16 231 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 24.37
17 260 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 24.42
18 242 Stachová AlexandraStachová Alexandra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 24.78
19 47 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 25.69
146 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 13:20) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 22.30 11.00
2 206 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 22.31 9.00
3 72 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.60 8.00
4 158 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 24.41 2.00
5 201 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 25.20 1.00
6 19 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 25.58
7 77 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 26.55
8 153 Kravec MatejKravec Matej 09 09 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 26.92
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 13:20) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 254 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 24.14 6.00
2 176 Čičvák LeoČičvák Leo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 24.38 3.00
3 17 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 25.79
4 163 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 PB 26.44
5 83 Trcka RonaldTrcka Ronald 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 26.58
6 81 Nemec RichardNemec Richard 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 26.92
7 154 Vlkovič OndrejVlkovič Ondrej 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 PB 29.57
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 13:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.79 7.00
2 152 Komišák MaximKomišák Maxim 09 09 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 24.23 5.00
3 205 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 24.28 4.00
4 80 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 26.56
5 207 Pillár OliverPillár Oliver 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 29.22
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 22.30 11.00
2 206 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 22.31 9.00
3 72 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.60 8.00
4 186 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.79 7.00
5 254 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 24.14 6.00
6 152 Komišák MaximKomišák Maxim 09 09 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 24.23 5.00
7 205 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 24.28 4.00
8 176 Čičvák LeoČičvák Leo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 24.38 3.00
9 158 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 24.41 2.00
10 201 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 25.20 1.00
11 19 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 25.58
12 17 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 25.79
13 163 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 PB 26.44
14 77 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 26.55
15 80 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 26.56
16 83 Trcka RonaldTrcka Ronald 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 26.58
17 153 Kravec MatejKravec Matej 09 09 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 26.92
17 81 Nemec RichardNemec Richard 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 26.92
19 207 Pillár OliverPillár Oliver 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 29.22
20 154 Vlkovič OndrejVlkovič Ondrej 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 PB 29.57

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 13:35) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.09 11.00
2 248 Vasilišinová AlexandraVasilišinová Alexandra 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 23.48 9.00
3 118 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 23.63 8.00
4 70 Zavacká AndreaZavacká Andrea 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 PB 24.10 7.00
5 94 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.21 6.00
6 97 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.76 4.00
7 108 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.57 2.00
160 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 13:35) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Trcková SofiaTrcková Sofia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 25.00 3.00
2 103 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 25.57 1.00
3 161 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 27.04
4 157 Vlkovičová KláraVlkovičová Klára 10 10 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 PB 27.64
5 156 Kravcová SáraKravcová Sára 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 PB 28.09
6 69 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 29.30
7 26 Bráz NoéBráz Noé 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 29.83
8 39 Komorová MichaelaKomorová Michaela 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 33.59
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 13:35) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.60 5.00
2 86 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 26.09
3 49 Župčanová ViktóriaŽupčanová Viktória 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 26.78
4 267 Mrázová BiankaMrázová Bianka 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.86
5 155 Komišáková RitaKomišáková Rita 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 30.66
MS 225 Horvatová NelaHorvatová Nela 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 42.67
263 Krestová NinaKrestová Nina 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.09 11.00
2 248 Vasilišinová AlexandraVasilišinová Alexandra 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 23.48 9.00
3 118 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 23.63 8.00
4 70 Zavacká AndreaZavacká Andrea 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 PB 24.10 7.00
5 94 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.21 6.00
6 92 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.60 5.00
7 97 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.76 4.00
8 107 Trcková SofiaTrcková Sofia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 25.00 3.00
9 108 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.57 2.00
9 103 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 25.57 1.00
11 86 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 26.09
12 49 Župčanová ViktóriaŽupčanová Viktória 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 26.78
13 161 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 27.04
14 157 Vlkovičová KláraVlkovičová Klára 10 10 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 PB 27.64
15 156 Kravcová SáraKravcová Sára 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 PB 28.09
16 267 Mrázová BiankaMrázová Bianka 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.86
17 69 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 29.30
18 26 Bráz NoéBráz Noé 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 29.83
19 155 Komišáková RitaKomišáková Rita 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 30.66
20 39 Komorová MichaelaKomorová Michaela 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 33.59
21 225 Horvatová NelaHorvatová Nela 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 42.67
160 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
263 Krestová NinaKrestová Nina 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS

300 m - Dorastenci

(so, 4.7.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 39.00
2 123 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 40.49
3 125 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 41.06
MS 110 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 PB 37.94
MS 112 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 43.37
Celkom 5 pretekárov

300 m - Starší žiaci

(so, 4.7.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 40.04 11.00
2 200 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 40.64 9.00
3 13 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 41.16 8.00
4 253 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 42.92 7.00
5 178 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 45.56 6.00
6 218 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 47.46 5.00
Celkom 6 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 42.37 11.00
2 126 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 43.53 9.00
3 131 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 44.59 8.00
4 275 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 45.30 7.00
5 232 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 45.72 6.00
6 36 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 46.10 5.00
7 271 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 46.48 4.00
MS 119 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 45.09
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 274 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 47.03 2.00
2 53 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 48.62
3 41 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 50.11
4 229 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 50.37
5 59 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 50.92
6 61 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 51.99
7 66 Enekešová EmaEnekešová Ema 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 53.32
25 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 47.56 1.00
2 87 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 49.29
3 54 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 51.74
4 29 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 54.55
5 65 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 55.04
63 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 DQ
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 4.7.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 46.74 3.00
2 48 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 52.55
3 147 Nedoroščíková NinaNedoroščíková Nina 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 52.92
4 62 Ondričková LíviaOndričková Lívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 53.31
MS 101 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 50.15
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 42.37 11.00
2 126 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 43.53 9.00
3 131 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 44.59 8.00
4 119 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 45.09
5 275 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 45.30 7.00
6 232 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 45.72 6.00
7 36 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 46.10 5.00
8 271 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 46.48 4.00
9 143 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 46.74 3.00
10 274 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 47.03 2.00
11 56 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 47.56 1.00
12 53 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 48.62
13 87 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 49.29
14 41 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 50.11
15 101 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 50.15
16 229 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 50.37
17 59 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 50.92
18 54 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 51.74
19 61 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 51.99
20 48 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 52.55
21 147 Nedoroščíková NinaNedoroščíková Nina 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 52.92
22 62 Ondričková LíviaOndričková Lívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 53.31
23 66 Enekešová EmaEnekešová Ema 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 53.32
24 29 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 54.55
25 65 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 55.04
25 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 DNS
63 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 DQ

600 m - Najmladší žiaci

(so, 4.7.2020 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 2:05.14 11.00
2 152 Komišák MaximKomišák Maxim 09 09 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 10 2:06.31 9.00
3 180 Guman IvoGuman Ivo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 2:10.92 8.00
4 164 Kočiš HugoKočiš Hugo 10 10 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 9 2:11.43 7.00
5 73 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 2:11.95 6.00
6 199 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 2:13.29 5.00
7 209 Poláček FilipPoláček Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:16.22 4.00
8 153 Kravec MatejKravec Matej 09 09 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 11 2:16.35 3.00
9 184 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 2:17.28 2.00
10 81 Nemec RichardNemec Richard 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 13 2:17.30 1.00
11 19 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:20.13
12 189 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:27.57
13 210 Prokopovič RichardProkopovič Richard 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14 2:29.81
14 203 Michta MarkoMichta Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12 2:31.39
Celkom 14 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(so, 4.7.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 55 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 2:08.28 11.00
2 60 Kovalíková JankaKovalíková Janka 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 2:10.31 9.00
3 245 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 2:12.64 8.00
4 156 Kravcová SáraKravcová Sára 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 2:16.41 7.00
5 58 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 2:16.84 6.00
6 49 Župčanová ViktóriaŽupčanová Viktória 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 11 2:21.53 5.00
7 64 Zapotoková MarínaZapotoková Marína 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 10 2:29.01 4.00
8 265 Kropuchová NatáliaKropuchová Natália 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:32.02 3.00
9 167 Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 PB 2:34.98 2.00
10 26 Bráz NoéBráz Noé 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 2:35.99 1.00
11 268 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 2:36.66
Celkom 11 pretekárov

800 m - Starší žiaci

(so, 4.7.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 8 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 2:11.78 11.00
2 13 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 2:14.94 9.00
3 136 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 10 2:23.69 8.00
4 114 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 2:30.06 7.00
5 193 Kokinda SamuelKokinda Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 2:44.00 6.00
6 185 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 2:47.60 5.00
7 197 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 2:47.88 4.00
8 204 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:48.92 3.00
9 139 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12 2:49.33 2.00
10 7 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 2:50.23 1.00
11 14 Oceák IstvánOceák István 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 13 3:11.87
MS 151 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 PB 1:57.59
MS 1 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 2:10.03
MS 222 Volochan ViktorVolochan Viktor 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14 2:57.38
Celkom 14 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(so, 4.7.2020 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 128 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 2:21.41 11.00
2 36 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 2:25.90 9.00
3 130 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 2:30.70 8.00
4 269 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 17 2:38.15 7.00
5 2 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 PB 2:38.38 6.00
6 150 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 2:38.64 5.00
7 144 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 14 2:46.81 4.00
8 90 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 12 PB 2:47.69 3.00
9 146 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 2:53.40 2.00
10 62 Ondričková LíviaOndričková Lívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 16 2:59.98 1.00
11 66 Enekešová EmaEnekešová Ema 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 10 3:02.50
12 65 Enekešová DanielaEnekešová Daniela 05 05 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 11 3:08.43
13 145 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 3:12.25
14 46 Spišáková LianaSpišáková Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 18 3:40.62
MS 132 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:32.61
41 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 15 DNF
126 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNF
143 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 DNF
Celkom 18 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

(so, 4.7.2020 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 252 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 16.41 11.00
2 255 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 16.64 9.00
3 177 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 16.86 8.00
4 211 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 18.66 7.00
5 181 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 18.86 6.00
6 7 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 20.78 5.00
7 14 Oceák IstvánOceák István 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 23.57 4.00
214 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DQ
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 10:10) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 PB 15.45 11.00
2 232 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 18.00 8.00
3 28 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 21.92 4.00
4 32 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 22.28 3.00
5 35 Gregušová VivianGregušová Vivian 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 24.69 1.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 10:10) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 243 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 17.16 9.00
2 53 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 18.50 7.00
3 30 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 19.55 6.00
4 43 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 21.52 5.00
5 40 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 22.91 2.00
25 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 PB 15.45 11.00
2 243 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 17.16 9.00
3 232 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 18.00 8.00
4 53 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 18.50 7.00
5 30 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 19.55 6.00
6 43 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 21.52 5.00
7 28 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 21.92 4.00
8 32 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 22.28 3.00
9 40 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 22.91 2.00
10 35 Gregušová VivianGregušová Vivian 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 24.69 1.00
25 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 DNS

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 0:47.12 11.00
2 204 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 0:48.81 9.00
3 177 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 0:50.35 8.00
4 183 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 0:50.64 7.00
5 181 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:51.42 5.00
6 7 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 0:52.05 3.00
7 216 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 0:53.22 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 0:50.73 6.00
2 113 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 0:51.88 4.00
3 10 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 0:56.73 1.00
4 14 Oceák IstvánOceák István 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 0:59.16
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 0:47.12 11.00
2 204 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 0:48.81 9.00
3 177 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 0:50.35 8.00
4 183 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 0:50.64 7.00
5 24 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 0:50.73 6.00
6 181 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:51.42 5.00
7 113 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 0:51.88 4.00
8 7 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 0:52.05 3.00
9 216 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 0:53.22 2.00
10 10 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 0:56.73 1.00
11 14 Oceák IstvánOceák István 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 0:59.16

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 243 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 0:51.58 11.00
2 235 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 0:53.18 9.00
3 53 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 0:53.63 8.00
4 149 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:54.55 6.00
5 43 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 0:59.04 2.00
6 40 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 1:00.50 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 0:54.13 7.00
2 271 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:55.86 5.00
3 90 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 0:56.42 4.00
4 239 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:56.43 3.00
5 57 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 1:02.48
6 61 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 1:03.83
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 243 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 0:51.58 11.00
2 235 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 0:53.18 9.00
3 53 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 0:53.63 8.00
4 54 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 0:54.13 7.00
5 149 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:54.55 6.00
6 271 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:55.86 5.00
7 90 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 0:56.42 4.00
8 239 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 0:56.43 3.00
9 43 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 0:59.04 2.00
10 40 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 1:00.50 1.00
11 57 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 1:02.48
12 61 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 1:03.83

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(so, 4.7.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 251 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 06:45.27 11.00
2 51 Beňa BenjamínBeňa Benjamín 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 06:47.92 9.00
3 20 Sitáš AronSitáš Aron 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 06:52.69 8.00
4 11 Kiss FloriánKiss Florián 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 07:29.62 7.00
5 21 Szabo ViktorSzabo Viktor 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 08:02.63 6.00
6 18 Poracký TomášPoracký Tomáš 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08:15.98 5.00
7 17 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09:45.68 4.00
MS 256 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 06:26.09
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(so, 4.7.2020 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 15 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 18:59.88 11.00
2 12 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 19:49.70 9.00
3 140 Novák DenisNovák Denis 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 20:54.88 8.00
4 138 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 21:13.71 7.00
5 52 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 21:15.76 6.00
6 141 Paľa MarekPaľa Marek 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 21:41.60 5.00
135 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 DNF
159 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNF
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(so, 4.7.2020 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 261 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19:26.30 11.00
2 57 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 19:31.22 9.00
3 29 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 19:40.25 8.00
4 63 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 21:13.72 7.00
5 233 Laktičová MichaelaLaktičová Michaela 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 21:16.50 6.00
6 45 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 21:41.61 5.00
7 47 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 22:51.07 4.00
8 44 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 23:21.56 3.00
9 48 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 9 PB 23:40.27 2.00
10 38 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 23:40.58 1.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 4.7.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150155160165170175180185190 Body
1 252 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 SB 165 ---oooooxoxxx 11.00
2 253 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 PB 165 ----xoooxxoxoxxx 9.00
3 15 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 6 PB 155 -ooxoxooxoxxx 8.00
4 219 Vadoc FilipVadoc Filip
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 7 145 --oooxxx 7.00
5 8 Jančik DanielJančik Daniel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 5 145 -oxooxoxxx 6.00
6 13 Nyíri KristófNyíri Kristóf
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 1 PB 135 oxooxxx 5.00
7 10 Kepes PeterKepes Peter
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 3 130 ooxxx 4.00
8 211 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 130 oxoxxr 3.00
9 197 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 2 125 oxxx 2.00
MS 195 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 8 180 ---------xo-o-xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 4.7.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145148151154157160165 Body
1 247 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 12 160 -------ooxo-xoxxx 11.00
2 235 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 10 PB 148 --ooooxxoxxoxxx 9.00
3 40 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 11 140 -ooooxoxxx 8.00
4= 30 Gállová DanielaGállová Daniela
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 5 PB 135 -ooooxxx 6.50
4= 54 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 9 135 oooooxxx 6.50
6 238 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 8 135 ---oxoxxx 5.00
7 240 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 7 130 ooooxxx 4.00
8 231 Kašperová DominikaKašperová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 PB 125 oooxxx 3.00
9 236 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 6 125 oxooxxx 2.00
10 29 Demková NelaDemková Nela
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
07 07 3 115 xoxxx 1.00
MS 100 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 13 160 ------oooxo-oxxx
25 Balázs RitaBalázs Rita
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 1 NM
35 Gregušová VivianGregušová Vivian
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
07 07 2 NM xxx
Celkom 13 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 4.7.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 9095100105110115120125130133 Body
1 16 Páll DávidPáll Dávid
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 5 PB 130 --ooxooxooxoxxx 11.00
2 180 Guman IvoGuman Ivo
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 1 PB 110 --ooxoxxx 9.00
3 163 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
11 11 4 105 --oxxoxxx 8.00
11 Kiss FloriánKiss Florián
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 2 NM --xxx
21 Szabo ViktorSzabo Viktor
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
12 12 3 NM --xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 4.7.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 9095100105110115120123126129 Body
1 55 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
09 09 3 PB 126 -ooooxoooxoxxx 11.00
2 60 Kovalíková JankaKovalíková Janka
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
09 09 1 PB 123 -ooooooxxoxxx 9.00
64 Zapotoková MarínaZapotoková Marína
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
10 10 2 NM -xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(so, 4.7.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 390 Body
115 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 1 NM xxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 4.7.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 253 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 13 489 -1.6 m/s 321  +2.1452  +2.8455  +4.8455468  +1.4489  -1.6487  +1.7 11.00
2 175 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 12 467 +1.7 m/s 458  +1.7430  +2.5 +3.3458467  +1.7444  +3.2457  +2.2 9.00
3 10 Kepes PeterKepes Peter
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 8 458 +2.5 m/s 446 +1.7 m/s  +2.3 +1.0458  +2.5458446  +1.7443  -0.4418  -0.9 8.00
4 183 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 10 457 +0.3 m/s 455  +2.4414  +3.0392  +0.2455456  +1.5457  +0.3452  +1.1 7.00
5 178 Gajdoš JakubGajdoš Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 9 454 +1.8 m/s 454  +1.8394  +1.4 +3.1454427  +1.6439  +5.1 +0.4 6.00
6 211 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 7 437 +3.3 m/s 432 +1.3 m/s 415  +0.9432  +1.3437  +3.3437434  +3.2409  +2.0- 5.00
7 218 Tokarčík MichalTokarčík Michal
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 11 432 +2.6 m/s 401 -0.6 m/s 432  +2.6408  +2.8402  +2.3432404  +2.3401  -0.6393  +2.8 4.00
8 197 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 PB 409 +2.6 m/s 393 +1.9 m/s 393  +1.9409  +2.6380  +2.5409339  +1.7384  -0.3388  -0.4 3.00
9 124 Ganaj FilipGanaj Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 6 409 +2.0 m/s 409  +2.0 +2.0390  +2.8409 2.00
10 191 Kmec MartinKmec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 4 364 +3.3 m/s  +2.0364  +3.3 +1.6364 1.00
11 78 Kóča FilipKóča Filip
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 2 PB 354 +3.3 m/s 347 +1.9 m/s  +0.8347  +1.9354  +3.3354
12 75 Hogya ZoltánHogya Zoltán
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 3 342 -0.2 m/s 340  +1.8337  +3.8342  -0.2342
MS 182 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 14 590 +3.6 m/s 582 +1.0 m/s 380  +0.5575  +1.0590  +3.6590563  +1.9582  +1.0570  +2.3
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 4.7.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 117 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 20 494 +3.0 m/s 494  +3.0 +2.8 +4.5494 -0.1 +2.5- 11.00
2 235 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 16 PB 466 +3.0 m/s 457 +1.6 m/s 466  +3.0364  +3.3457  +1.6466426  +0.3 +2.0443  +2.7 9.00
3 85 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 13 PB 457 +3.6 m/s 438 +2.0 m/s 398  +1.5438  +2.0457  +3.6457-435  +2.9 +3.4 8.00
4 67 Jordánová KatarínaJordánová Katarína
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
06 06 15 PB 453 -0.9 m/s 453  -0.9441  +2.5 +3.3453 +2.9399  -0.1427  +0.2 7.00
5 93 Juríková NinaJuríková Nina
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 7 PB 430 +1.2 m/s 397  +1.8396  +1.8430  +1.2430426  +2.1368  +1.3411  +1.9 6.00
6 249 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 19 427 +2.8 m/s 413 +1.1 m/s 407  +0.3 +0.3427  +2.8427413  +1.1 +4.0410  +2.7 5.00
7 272 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 9 PB 420 +3.1 m/s 357 -0.1 m/s 419  +2.3395  +3.2420  +3.1420357  -0.1 +3.2370  +2.7 4.00
8 121 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 17 418 +2.1 m/s 416 +1.5 m/s 416  +1.5408  +2.6418  +2.1418408  +1.3413  +2.1408  +2.8 3.00
9 274 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 14 405 +3.3 m/s 392 +0.4 m/s 392  +0.4 +3.2405  +3.3405 2.00
10 6 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
06 06 12 399 +2.2 m/s 399  +2.2 +2.5-399 1.00
11 56 Dzugasová AlicaDzugasová Alica
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 11 388 +1.0 m/s 323  +2.3373  +2.1388  +1.0388
12 87 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 8 378 +0.5 m/s 343  +1.8 -0.3378  +0.5378
13 166 Čamajová MichaelaČamajová Michaela
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
08 08 5 374 +2.0 m/s --374  +2.0374
14 241 Seipelová EmmaSeipelová Emma
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 2 PB 369 +2.2 m/s 348 +1.7 m/s 335  +3.8369  +2.2348  +1.7369
15 59 Kizeková MichaelaKizeková Michaela
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 6 369 +1.6 m/s x369  +1.6 +0.3369
16 90 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 4 PB 365 +3.2 m/s 342 +1.1 m/s 365  +3.2 +0.2342  +1.1365
17 260 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 1 PB 359 +0.9 m/s  +4.7359  +0.9 +1.6359
18 246 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 10 344 +3.6 m/s  +2.7344  +3.6 +1.5344
104 Rolková KarolínaRolková Karolína
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 3 NM  +0.2 +3.3 +1.30.0
95 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 18 NM  +3.9 +0.2 +2.10.0
Celkom 20 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(so, 4.7.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Páll DávidPáll Dávid
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 27 PB 413 +2.4 m/s 405 +1.2 m/s 385  +2.0365  +2.8385401  +1.3405  +1.2413  +2.4 11.00
2 206 Petruš EduardPetruš Eduard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 26 PB 412 +0.5 m/s 377  +0.9412  +0.5412402  +0.4396  +0.9 +2.1 9.00
3 72 Babuščák MarekBabuščák Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 28 PB 405 +2.3 m/s 399 -2.7 m/s 399  -2.7382  +2.8399391  +2.8397  +0.2405  +2.3 8.00
4 76 Javorský TobiasJavorský Tobias
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 2 PB 387 +2.4 m/s 370 +1.0 m/s 387  +2.4370  +1.0387345  +3.1348  +3.8364  +1.5 7.00
5 186 Jurčišin MarkoJurčišin Marko
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 3 PB 382 +1.9 m/s 382  +1.9331  +2.0382345  +3.4382  +3.6376  -1.0 6.00
6 194 Kotik LukášKotik Lukáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 7 PB 382 +1.2 m/s 378  +2.6332  -1.0378344  +1.7382  +1.2342  -2.4 5.00
7 254 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 24 PB 382 +1.7 m/s 382  +1.7366  +3.1382337  +3.0344  +0.8344  -1.5 4.00
8 199 Labanc PeterLabanc Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 8 PB 374 +0.8 m/s 374  +0.8322  -0.1357  +0.6374357  +0.6338  +2.2350  -2.3 3.00
9 188 Katanik JakubKatanik Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 5 PB 338 +0.7 m/s 338  +0.7320  +2.7338 2.00
10 77 Katoč TomášKatoč Tomáš
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 22 PB 331 +1.1 m/s 331  +1.1331  +1.2331 1.00
11 176 Čičvák LeoČičvák Leo
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 25 330 +1.4 m/s 296  +0.6330  +1.4330
12 164 Kočiš HugoKočiš Hugo
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
10 10 23 326 +1.0 m/s 326  +1.0323  +3.8326
13 21 Szabo ViktorSzabo Viktor
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
12 12 19 PB 325 +2.8 m/s 291 +1.0 m/s 325  +2.8291  +1.0325
14 73 Eštok MichalEštok Michal
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 18 PB 322 +1.1 m/s 322  +1.1308  -0.1322
15 84 Uličný TomášUličný Tomáš
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 21 318 +2.8 m/s 292 +1.2 m/s 292  +1.2318  +2.8318
16 189 Kerbčár AlexKerbčár Alex
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 6 PB 308 +2.6 m/s 260 +2.0 m/s 308  +2.6260  +2.0308
17 80 Komjáti FilipKomjáti Filip
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 16 PB 302 -0.6 m/s 302  -0.6300  +1.2302
18 187 Kaliňák TomášKaliňák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 4 PB 295 +2.9 m/s 288 +1.3 m/s 295  +2.9288  +1.3295
19 221 Vasilega JakubVasilega Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 12 PB 294 +1.4 m/s 294  +1.4280  +3.5294
20 251 Bradovka LadislavBradovka Ladislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 17 PB 289 +0.5 m/s 269  +1.7289  +0.5289
21 205 Paľuv OliverPaľuv Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 9 PB 283 +1.4 m/s 283  +1.4281  +1.3283
22 83 Trcka RonaldTrcka Ronald
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 15 PB 279 +1.1 m/s 279  +1.1256  +2.8279
23 201 Lenárt PatrikLenárt Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 20 278 +2.0 m/s 248  +0.6278  +2.0278
24 11 Kiss FloriánKiss Florián
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 14 PB 254 +1.9 m/s 254  +1.9245  +1.8254
25 207 Pillár OliverPillár Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 10 PB 226 +1.6 m/s 226  +1.6 +3.4226
26 71 Sabol JurajSabol Juraj
Atletklub Bernoláčik Vranov n./TopľouAtletklub Bernoláčik Vranov...
10 10 11 PB 182 +3.6 m/s 182  +3.6159  +3.3182
27 82 Pankúch MarekPankúch Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
14 14 13 175 +2.2 m/s 175  +2.2-175
MS 109 Balint MariánBalint Marián
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
08 08 1 PB 333 +4.1 m/s 289 +1.7 m/s 333  +4.1289  +1.7333
Celkom 28 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(so, 4.7.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 99 Kucáková NelaKucáková Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 30 PB 426 +1.9 m/s 375  +0.3404  +1.9404426  +1.9411  -0.1403  +2.9 11.00
2 118 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
09 09 29 PB 390 +2.2 m/s 381 -3.1 m/s 381  -3.1371  +1.9381369  +2.1381  +0.9390  +2.2 9.00
3 68 Potočná DanielaPotočná Daniela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
09 09 28 PB 376 +2.0 m/s 365  +0.9351  +0.2365354  +1.9352  +2.5376  +2.0 8.00
4 94 Kardošová GrétaKardošová Gréta
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 21 PB 356 +1.3 m/s 322  -1.1354  +1.3354356  +1.3345  +1.6347  +2.7 7.00
5 248 Vasilišinová AlexandraVasilišinová Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 26 355 +0.8 m/s 337  +0.4341  +2.5341340  +0.9355  +0.8341  +3.3 6.00
6 70 Zavacká AndreaZavacká Andrea
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
09 09 25 PB 351 +2.8 m/s 333 -0.2 m/s 333  -0.2324  +1.0333328  +0.2318  +2.4351  +2.8 5.00
7 108 Weissová NataliaWeissová Natalia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 27 350 +2.6 m/s 332 +0.7 m/s 330  +0.6332  +0.7332336  +2.1350  +2.6346  +2.4 4.00
8 96 Katočová RomanaKatočová Romana
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 24 PB 345 +0.9 m/s 312  -1.3334  -2.8334302  +2.9345  +0.9342  +1.1 3.00
9 34 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
09 09 23 332 -2.7 m/s 332  -2.7323  +0.3332 2.00
10 97 Kissová AlexandraKissová Alexandra
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 22 321 -2.3 m/s 321  -2.3313  +1.3321 1.00
11 86 Devečková SofiaDevečková Sofia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 1 PB 320 +0.2 m/s