<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (8. 2. 2020)

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 8.2.2020 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 209 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:48.57 0.154
2 163 Sabo MilanSabo Milan 020318 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 0:53.64 0.178
3 344 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 0:54.77 0.201
4 156 Janíček AdamJaníček Adam 020103 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 0:55.40 0.254
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 8.2.2020 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 0:57.35 0.205
2 83 Fašánok ViktorFašánok Viktor 020119 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:57.65 0.233
MS 130 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 930920 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 0:58.59 0.350
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 209 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:48.57 0.154
2 163 Sabo MilanSabo Milan 020318 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 0:53.64 0.178
3 344 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 0:54.77 0.201
4 156 Janíček AdamJaníček Adam 020103 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 0:55.40 0.254
5 114 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 0:57.35 0.205
6 83 Fašánok ViktorFašánok Viktor 020119 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:57.65 0.233
7 130 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 930920 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 0:58.59 0.350

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 8.2.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 8 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:52.10 0.201
2 157 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 0:54.57 0.223
3 265 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 0:56.42 0.208
MS 4 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:57.66 0.200
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 8.2.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 341 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:55.74 0.147
2 89 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:56.21 0.230
3 266 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 0:57.54 0.183
4 182 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 0:59.07 0.174
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 8.2.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:57.46 0.173
MS 259 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:57.69 0.207
3 268 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 0:57.93 0.213
4 91 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 0:58.24 0.202
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 8.2.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Adam AlexAdam Alex 030816 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 0:56.96 0.143
2 213 Čapliar FilipČapliar Filip 041204 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 1:00.92 0.231
3 37 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:02.37 0.218
4 86 Kojš TimotejKojš Timotej 030128 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 1:03.72 0.150
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:52.10 0.201
2 157 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 0:54.57 0.223
3 341 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:55.74 0.147
4 89 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:56.21 0.230
5 265 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 0:56.42 0.208
6 159 Adam AlexAdam Alex 030816 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 0:56.96 0.143
7 39 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:57.46 0.173
8 266 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 0:57.54 0.183
9 4 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:57.66 0.200
10 259 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:57.69 0.207
11 268 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 0:57.93 0.213
12 91 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 0:58.24 0.202
13 182 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 0:59.07 0.174
14 213 Čapliar FilipČapliar Filip 041204 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 1:00.92 0.231
15 37 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:02.37 0.218
16 86 Kojš TimotejKojš Timotej 030128 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 1:03.72 0.150

400 m - Ženy

(so, 8.2.2020 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 358 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.40 0.253
MS 11 Puha RékaPuha Réka 021210 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:01.76 0.562
3 51 Timková KristínaTimková Kristína 991019 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:05.22 0.246
4 255 Straková NikolaStraková Nikola 020410 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 1:12.29 0.178
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 8.2.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 263 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:02.07 0.204
2 383 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:04.67 0.292
3 49 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:04.69 0.237
4 378 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:08.43 0.318
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 8.2.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 1:08.76 0.190
2 108 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 040411 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 1:10.55 0.246
3 171 Salaiová LuciaSalaiová Lucia 031013 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:23.48 0.192
102 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DQ 0.308
Poznámky:
DQ podľa pravidla 17.3.1
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 263 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:02.07 0.204
2 383 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:04.67 0.292
3 49 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 1:04.69 0.237
4 378 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:08.43 0.318
5 104 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 1:08.76 0.190
6 108 Letošová ZuzanaLetošová Zuzana 040411 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 1:10.55 0.246
7 171 Salaiová LuciaSalaiová Lucia 031013 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:23.48 0.192
102 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DQ 0.308