<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (8. 2. 2020)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.2.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 331 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.26 0.160
MS 79 Oberndorfer TomášOberndorfer Tomáš 020805 02 Lokomotíva BřeclavLokomotíva Břeclav 2 07.36 0.180
MS 59 Hlaváč DenisHlaváč Denis 001023 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.57 0.183
4 271 Pajunk AdamPajunk Adam 900415 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 07.60 0.214
5 395 Martiník MichalMartiník Michal 950206 95 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 08.08 0.193
6 230 Šujanský BorisŠujanský Boris 010312 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 08.25 0.140
7 34 Coma RomanComa Roman 740308 74 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.32 0.214
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.2.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 56 Burik DávidBurik Dávid 970814 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.33 0.212
MS 80 Petrjanoš JakubPetrjanoš Jakub 020408 02 Lokomotíva BřeclavLokomotíva Břeclav 2 07.54 0.177
MS 60 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.60 0.202
4 88 Machovec JakubMachovec Jakub 010805 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 07.69 0.166
5 121 Medveď MichalMedveď Michal 020802 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.82 0.178
MS 243 Valášek PeterValášek Peter 980505 98 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 8 08.00 0.160
MS 291 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.96 0.209
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.2.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 342 Labo DávidLabo Dávid 000311 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.60 0.150
MS 242 Kuchta TomášKuchta Tomáš 930117 93 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 5 07.61 0.192
MS 241 Behro MartinBehro Martin 890624 89 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 6 07.84 0.383
MS 335 Singhoffer MatejSinghoffer Matej 010921 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.09 0.142
5 250 Koprda JakubKoprda Jakub 021221 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.11 0.181
6 83 Fašánok ViktorFašánok Viktor 020119 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 08.17 0.420
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 331 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.26 0.160
2 56 Burik DávidBurik Dávid 970814 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.33 0.212
3 79 Oberndorfer TomášOberndorfer Tomáš 020805 02 Lokomotíva BřeclavLokomotíva Břeclav 2 07.36 0.180
4 80 Petrjanoš JakubPetrjanoš Jakub 020408 02 Lokomotíva BřeclavLokomotíva Břeclav 2 07.54 0.177
5 59 Hlaváč DenisHlaváč Denis 001023 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.57 0.183
6 271 Pajunk AdamPajunk Adam 900415 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 07.60 0.214
6 60 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.60 0.202
6 342 Labo DávidLabo Dávid 000311 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.60 0.150
9 242 Kuchta TomášKuchta Tomáš 930117 93 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 5 07.61 0.192
10 88 Machovec JakubMachovec Jakub 010805 01 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 07.69 0.166
11 121 Medveď MichalMedveď Michal 020802 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.82 0.178
12 241 Behro MartinBehro Martin 890624 89 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 6 07.84 0.383
13 243 Valášek PeterValášek Peter 980505 98 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 8 08.00 0.160
14 395 Martiník MichalMartiník Michal 950206 95 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 08.08 0.193
15 335 Singhoffer MatejSinghoffer Matej 010921 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.09 0.142
16 250 Koprda JakubKoprda Jakub 021221 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.11 0.181
17 83 Fašánok ViktorFašánok Viktor 020119 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 08.17 0.420
18 230 Šujanský BorisŠujanský Boris 010312 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 08.25 0.140
19 34 Coma RomanComa Roman 740308 74 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.32 0.214
20 291 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.96 0.209

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 8.2.2020 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 331 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.26 0.156
2 56 Burik DávidBurik Dávid 970814 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.30 0.189
3 59 Hlaváč DenisHlaváč Denis 001023 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.52 0.165
4 242 Kuchta TomášKuchta Tomáš 930117 93 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 1 07.53 0.186
5 342 Labo DávidLabo Dávid 000311 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.57 0.165
6 271 Pajunk AdamPajunk Adam 900415 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 07.57 0.351
80 Petrjanoš JakubPetrjanoš Jakub 020408 02 Lokomotíva BřeclavLokomotíva Břeclav 3 DNS
79 Oberndorfer TomášOberndorfer Tomáš 020805 02 Lokomotíva BřeclavLokomotíva Břeclav 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.2.2020 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.51 0.158
2 338 Hletko MartinHletko Martin 040720 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.56 0.143
3 86 Kojš TimotejKojš Timotej 030128 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 07.71 0.140
4 218 Hodža MichalHodža Michal 040110 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.00 0.184
5 14 Kožík AdamKožík Adam 041029 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.05 0.190
6 225 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.09 0.186
7 286 Židek MiroslavŽidek Miroslav 030415 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.11 0.183
8 149 Kubovich SamuelKubovich Samuel 040213 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 08.65 0.230
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.2.2020 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 361 Franek RichardFranek Richard 040419 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.43 0.129
MS 57 Frič JakubFrič Jakub 040526 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 07.50 0.165
3 68 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 07.75 0.228
4 112 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 07.79 0.178
5 269 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 07.82 0.350
6 159 Adam AlexAdam Alex 030816 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 08.07 0.146
7 37 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.08 0.184
8 363 Lesay MilanLesay Milan 030805 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.20 0.197
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 361 Franek RichardFranek Richard 040419 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.43 0.129
2 57 Frič JakubFrič Jakub 040526 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 07.50 0.165
3 214 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.51 0.158
4 338 Hletko MartinHletko Martin 040720 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.56 0.143
5 86 Kojš TimotejKojš Timotej 030128 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 07.71 0.140
6 68 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 07.75 0.228
7 112 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 07.79 0.178
8 269 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 07.82 0.350
9 218 Hodža MichalHodža Michal 040110 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.00 0.184
10 14 Kožík AdamKožík Adam 041029 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.05 0.190
11 159 Adam AlexAdam Alex 030816 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 08.07 0.146
12 37 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.08 0.184
13 225 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.09 0.186
14 286 Židek MiroslavŽidek Miroslav 030415 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.11 0.183
15 363 Lesay MilanLesay Milan 030805 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.20 0.197
16 149 Kubovich SamuelKubovich Samuel 040213 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 08.65 0.230

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 8.2.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 361 Franek RichardFranek Richard 040419 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.46 0.155
2 214 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.52 0.140
3 338 Hletko MartinHletko Martin 040720 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 07.60 0.154
4 86 Kojš TimotejKojš Timotej 030128 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 07.68 0.149
5 68 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 07.73 0.231
6 269 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 07.84 0.177
7 112 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 07.90 0.203
8 218 Hodža MichalHodža Michal 040110 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 07.94 0.172
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.2.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.79 0.193
2 85 Hyžinský RomanHyžinský Roman 050819 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.16 0.291
3 215 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.29 0.306
4 343 Seifert IgorSeifert Igor 050605 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 08.39 0.401
5 179 Katona MichalKatona Michal 060717 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.49 0.264
6 40 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 060718 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 09.15 0.154
7 336 Bulko TomášBulko Tomáš 070523 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.24 0.222
398 Šošovička MartinŠošovička Martin 041004 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.2.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 07.41 0.155
2 147 Korčok AdamKorčok Adam 051024 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 08.15 0.362
3 70 Margóč MatejMargóč Matej 060704 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.16 0.198
4 177 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.49 0.192
5 232 Valašík AlanValašík Alan 050729 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.52 0.164
6 33 Briš TomášBriš Tomáš 080104 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.62 0.353
7 36 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.03 0.193
8 340 Krupa ŠimonKrupa Šimon 071203 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 09.28 0.332
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.2.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 161 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 07.98 0.163
2 69 Janík FilipJaník Filip 050808 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.10 0.217
3 13 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.20 0.150
4 181 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 08.35 0.196
5 82 Bruňo MichalBruňo Michal 050629 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.39 0.266
6 150 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 08.57 0.194
7 35 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.86 0.188
8 222 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 060614 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.91 0.205
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 07.41 0.155
2 227 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.79 0.193
3 161 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 07.98 0.163
4 69 Janík FilipJaník Filip 050808 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.10 0.217
5 147 Korčok AdamKorčok Adam 051024 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 08.15 0.362
6 85 Hyžinský RomanHyžinský Roman 050819 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.16 0.291
6 70 Margóč MatejMargóč Matej 060704 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.16 0.198
8 13 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.20 0.150
9 215 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.29 0.306
10 181 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 08.35 0.196
11 343 Seifert IgorSeifert Igor 050605 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 08.39 0.401
11 82 Bruňo MichalBruňo Michal 050629 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.39 0.266
13 179 Katona MichalKatona Michal 060717 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.49 0.264
13 177 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.49 0.192
15 232 Valašík AlanValašík Alan 050729 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.52 0.164
16 150 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 08.57 0.194
17 33 Briš TomášBriš Tomáš 080104 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.62 0.353
18 35 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.86 0.188
19 222 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 060614 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.91 0.205
20 36 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.03 0.193
21 40 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 060718 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 09.15 0.154
22 336 Bulko TomášBulko Tomáš 070523 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.24 0.222
23 340 Krupa ŠimonKrupa Šimon 071203 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 09.28 0.332
398 Šošovička MartinŠošovička Martin 041004 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 8.2.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 07.39 0.142
2 227 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.49 0.176
3 161 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.95 0.180
4 85 Hyžinský RomanHyžinský Roman 050819 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 08.03 0.212
5 69 Janík FilipJaník Filip 050808 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.05 0.473
6 147 Korčok AdamKorčok Adam 051024 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 08.17 0.210
7 70 Margóč MatejMargóč Matej 060704 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.28 0.190
13 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy

(so, 8.2.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.30 0.211
2 351 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.40 0.196
MS 208 Nováková NinaNováková Nina 960531 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.40 0.193
4 387 Belešová PetraBelešová Petra 011106 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 08.47 0.224
5 255 Straková NikolaStraková Nikola 020410 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 08.80 0.205
Celkom 5 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.2.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 176 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 07.81 0.176
2 128 Segečová MartinaSegečová Martina 031219 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.27 0.179
MS 295 Tési EvelinTési Evelin 031002 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.63 0.191
4 316 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.69 0.241
5 172 Sásová KristínaSásová Kristína 040624 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 08.97 0.149
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.2.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 279 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.20 0.187
2 104 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.25 0.208
3 1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 08.63 0.229
4 377 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.80 0.192
5 236 Martincová LuciaMartincová Lucia 031204 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.81 0.158
6 359 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 08.97 0.179
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 07.81 0.176
2 279 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.20 0.187
3 104 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.25 0.208
4 128 Segečová MartinaSegečová Martina 031219 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.27 0.179
5 295 Tési EvelinTési Evelin 031002 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.63 0.191
5 1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 08.63 0.229
7 316 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.69 0.241
8 377 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.80 0.192
9 236 Martincová LuciaMartincová Lucia 031204 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.81 0.158
10 172 Sásová KristínaSásová Kristína 040624 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 08.97 0.149
10 359 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 08.97 0.179

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 8.2.2020 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 279 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.14 0.194
2 104 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.15 0.169
3 128 Segečová MartinaSegečová Martina 031219 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.51 0.387
4 236 Martincová LuciaMartincová Lucia 031204 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 08.66 0.169
5 1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 08.67 0.392
6 316 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.69 0.553
7 377 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.78 0.149
172 Sásová KristínaSásová Kristína 040624 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.2.2020 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 345 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.75 0.145
2 278 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.81 0.357
3 326 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 08.93 0.246
4 330 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 060211 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 09.40 0.387
5 329 Janotová BiancaJanotová Bianca 060715 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 09.52 0.277
6 356 Solíková TimeaSolíková Timea 080819 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.96 0.155
7 189 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika 070819 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 10.23 0.242
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.2.2020 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 12 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.31 0.183
2 312 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.65 0.163
3 138 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.96 0.191
4 347 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.16 0.173
5 288 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 09.18 0.187
6 370 Haštová NatáliaHaštová Natália 050420 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.34 0.442
7 233 Adamíková LianaAdamíková Liana 070123 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.13 0.350
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.2.2020 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.15 0.179
2 280 Holeková NelaHoleková Nela 060419 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.80 0.214
3 169 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 08.92 0.188
4 238 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra 061110 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.37 0.226
5 381 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína 050503 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.48 0.167
6 46 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 060221 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.68 0.187
7 106 Kubíková SabínaKubíková Sabína 061111 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 09.82 0.250
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 8.2.2020 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 08.34 0.552
2 324 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 08.63 0.272
3 99 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 08.93 0.217
4 234 Altániová SimonaAltániová Simona 060717 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.18 0.165
5 317 Šuleková LauraŠuleková Laura 060625 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.26 0.179
6 251 Dubovcová NatáliaDubovcová Natália 050524 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.70 0.321
7 185 Betková LindaBetková Linda 071030 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.11 0.200
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 8.2.2020 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.71 0.288
2 308 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.98 0.278
3 376 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.02 0.163
4 353 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.23 0.189
5 100 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 09.50 0.218
6 197 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 061019 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.92 0.277
7 239 Tomaníková EmaTomaníková Ema 070313 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.41 0.238
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 8.2.2020 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Kupcová KarinKupcová Karin 070909 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.51 0.217
2 374 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 060825 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.71 0.202
3 290 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.21 0.401
MS 24 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.40 0.222
5 193 Kubeková MonikaKubeková Monika 060913 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.43 0.426
6 253 Koprdová NinaKoprdová Nina 050801 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.58 0.312
7 349 Kopačková SáraKopačková Sára 071121 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.00 0.237
199 Poštová NelaPoštová Nela 071227 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 8.2.2020 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.67 0.178
2 44 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.67 0.185
3 302 Čuga EvaČuga Eva 061229 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.17 0.229
4 131 Baculáková NinaBaculáková Nina 051029 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.21 0.411
5 252 Frátriková SimonaFrátriková Simona 051025 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.39 0.591
6 399 Mierna BarboraMierna Barbora 071006 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.41 0.418
7 194 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 080830 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 09.57 0.229
8 184 Balážová VanesaBalážová Vanesa 071016 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.64 0.386
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 8.2.2020 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 78 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.53 0.414
2 303 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.67 0.286
3 305 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.87 0.197
4 201 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 070923 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.45 0.163
5 352 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 070705 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.47 0.275
6 187 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.48 0.361
7 117 Danková AdelaDanková Adela 050923 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.77 0.330
8 153 Lörinčíková NelaLörinčíková Nela 050716 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 10.02 0.300
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 8.2.2020 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.48 0.164
2 371 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.77 0.206
3 392 Kellnerová NatáliaKellnerová Natália 060616 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 09.00 0.199
4 355 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.09 0.183
5 314 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.15 0.239
6 191 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 080328 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.79 0.184
7 257 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.95 0.166
8 394 Kršíková ViktóriaKršíková Viktória 060929 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.53 0.300
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.15 0.179
2 12 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.31 0.183
3 66 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 08.34 0.552
4 109 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.48 0.164
5 195 Kupcová KarinKupcová Karin 070909 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.51 0.217
6 78 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.53 0.414
7 324 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 08.63 0.272
8 312 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.65 0.163
9 43 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.67 0.178
9 44 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.67 0.185
9 303 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.67 0.286
12 119 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.71 0.288
12 374 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 060825 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.71 0.202
14 345 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.75 0.145
15 371 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.77 0.206
16 280 Holeková NelaHoleková Nela 060419 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.80 0.214
17 278 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.81 0.357
18 305 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.87 0.197
19 169 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 060222 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 08.92 0.188
20 326 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 08.93 0.246
20 99 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 08.93 0.217
22 138 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.96 0.191
23 308 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.98 0.278
24 392 Kellnerová NatáliaKellnerová Natália 060616 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 09.00 0.199
25 376 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.02 0.163
26 355 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.09 0.183
27 314 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.15 0.239
28 347 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.16 0.173
29 302 Čuga EvaČuga Eva 061229 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.17 0.229
30 288 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 09.18 0.187
30 234 Altániová SimonaAltániová Simona 060717 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.18 0.165
32 290 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 050104 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.21 0.401
32 131 Baculáková NinaBaculáková Nina 051029 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.21 0.411
34 353 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.23 0.189
35 317 Šuleková LauraŠuleková Laura 060625 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.26 0.179
36 370 Haštová NatáliaHaštová Natália 050420 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.34 0.442
37 238 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra 061110 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.37 0.226
38 252 Frátriková SimonaFrátriková Simona 051025 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.39 0.591
39 330 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 060211 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 09.40 0.387
39 24 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.40 0.222
41 399 Mierna BarboraMierna Barbora 071006 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.41 0.418
42 193 Kubeková MonikaKubeková Monika 060913 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.43 0.426
43 201 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 070923 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.45 0.163
44 352 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 070705 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.47 0.275
45 381 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína 050503 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.48 0.167
45 187 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.48 0.361
47 100 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 09.50 0.218
48 329 Janotová BiancaJanotová Bianca 060715 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 09.52 0.277
49 194 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 080830 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 09.57 0.229
50 253 Koprdová NinaKoprdová Nina 050801 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.58 0.312
51 184 Balážová VanesaBalážová Vanesa 071016 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.64 0.386
52 46 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 060221 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.68 0.187
53 251 Dubovcová NatáliaDubovcová Natália 050524 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.70 0.321
54 117 Danková AdelaDanková Adela 050923 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.77 0.330
55 191 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 080328 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.79 0.184
56 106 Kubíková SabínaKubíková Sabína 061111 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 09.82 0.250
57 197 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 061019 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.92 0.277
58 257 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.95 0.166
59 356 Solíková TimeaSolíková Timea 080819 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.96 0.155
60 349 Kopačková SáraKopačková Sára 071121 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.00 0.237
61 153 Lörinčíková NelaLörinčíková Nela 050716 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 10.02 0.300
62 185 Betková LindaBetková Linda 071030 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.11 0.200
63 233 Adamíková LianaAdamíková Liana 070123 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.13 0.350
64 189 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika 070819 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 10.23 0.242
65 239 Tomaníková EmaTomaníková Ema 070313 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.41 0.238
66 394 Kršíková ViktóriaKršíková Viktória 060929 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.53 0.300
199 Poštová NelaPoštová Nela 071227 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 8.2.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.16 0.149
2 66 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.30 0.243
3 195 Kupcová KarinKupcová Karin 070909 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.32 0.195
4 109 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 08.56 0.146
5 43 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 08.63 0.209
6 312 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.65 0.180
324 Bíziková EmilyBíziková Emily 060505 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 DNS
303 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 8 pretekárov