<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (8. 2. 2020)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.2.2020 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 17.88 0.200
2 32 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 18.37 0.176
3 69 Janík FilipJaník Filip 050808 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 19.68 0.174
4 215 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 19.92 0.182
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 8.2.2020 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Margóč MatejMargóč Matej 060704 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 20.23 0.179
2 179 Katona MichalKatona Michal 060717 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 20.93 0.415
3 177 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 21.06 0.178
4 300 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.44 0.535
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 8.2.2020 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 297 Balent SamuelBalent Samuel 060302 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 20.91 0.172
2 35 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.12 0.165
3 38 Michlík RichardMichlík Richard 060110 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.99 0.229
4 40 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 060718 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.51 0.215
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 8.2.2020 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 19.80 0.164
2 36 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 21.84 0.371
3 33 Briš TomášBriš Tomáš 080104 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.15 0.276
4 337 Gaži JánGaži Ján 070926 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.24 0.443
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 8.2.2020 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 146 Kohút MilanKohút Milan 050419 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 19.85 0.203
2 147 Korčok AdamKorčok Adam 051024 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 20.43 0.322
3 162 Kontriš SamuelKontriš Samuel 060405 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 20.55 0.495
4 150 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 20.61 0.194
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 8.2.2020 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Kán FilipKán Filip 081211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 22.90 0.209
2 367 Sokolík AndrejSokolík Andrej 060914 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.05 0.391
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 17.88 0.200
2 32 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 18.37 0.176
3 69 Janík FilipJaník Filip 050808 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 19.68 0.174
4 13 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 19.80 0.164
5 146 Kohút MilanKohút Milan 050419 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 19.85 0.203
6 215 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 19.92 0.182
7 70 Margóč MatejMargóč Matej 060704 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 20.23 0.179
8 147 Korčok AdamKorčok Adam 051024 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 20.43 0.322
9 162 Kontriš SamuelKontriš Samuel 060405 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 20.55 0.495
10 150 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 20.61 0.194
11 297 Balent SamuelBalent Samuel 060302 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 20.91 0.172
12 179 Katona MichalKatona Michal 060717 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 20.93 0.415
13 177 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 21.06 0.178
14 35 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.12 0.165
15 300 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.44 0.535
16 36 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 21.84 0.371
17 38 Michlík RichardMichlík Richard 060110 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.99 0.229
18 33 Briš TomášBriš Tomáš 080104 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.15 0.276
19 40 Výrostko RafaelVýrostko Rafael 060718 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.51 0.215
20 178 Kán FilipKán Filip 081211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 22.90 0.209
21 337 Gaži JánGaži Ján 070926 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.24 0.443
22 367 Sokolík AndrejSokolík Andrej 060914 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24.05 0.391

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.2.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 20.14 0.162
3 119 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 21.01 0.239
4 109 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 21.36 0.157
66 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 DQ 0.246
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 8.2.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.22 0.230
2 43 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.50 0.230
3 99 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 22.05 0.261
274 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS 0.300
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 8.2.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 247 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 21.91 0.285
2 101 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 22.00 0.219
3 376 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.30 0.153
4 353 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.95 0.170
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 8.2.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 355 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.40 0.209
2 327 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 22.59 0.195
3 347 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.00 0.171
326 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 8.2.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 305 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.97 0.236
2 288 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 22.89 0.609
3 48 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.96 0.246
307 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DQ 0.294
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 8.2.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 317 Šuleková LauraŠuleková Laura 060625 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.87 0.308
MS 245 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 23.30 0.288
3 193 Kubeková MonikaKubeková Monika 060913 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 24.52 0.411
329 Janotová BiancaJanotová Bianca 060715 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 8.2.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 306 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 050213 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.44 0.582
2 152 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 060205 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 23.41 0.247
3 352 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 070705 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.54 0.274
4 315 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 NM 0.288
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 8.2.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 252 Frátriková SimonaFrátriková Simona 051025 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 23.34 0.407
2 46 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 060221 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 23.52 0.188
3 330 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 060211 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 23.91 0.422
4 346 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 24.54 0.476
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 8.2.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 061019 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 24.46 0.280
2 356 Solíková TimeaSolíková Timea 080819 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.01 0.230
3 257 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.82 0.186
4 187 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 26.17 0.182
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 8.2.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 349 Kopačková SáraKopačková Sára 071121 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.59 0.330
2 191 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 080328 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 26.46 0.158
3 188 Dolinská JulianaDolinská Juliana 080815 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 28.97 0.280
189 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika 070819 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DQ 0.004
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 8.2.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 280 Holeková NelaHoleková Nela 060419 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 21.79 0.291
2 392 Kellnerová NatáliaKellnerová Natália 060616 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.18 0.379
3 96 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 070209 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 23.28 0.477
4 394 Kršíková ViktóriaKršíková Viktória 060929 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.44 0.309
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 8.2.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 249 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 20.46 0.135
2 140 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 21.62 0.532
3 151 Krupová MichaelaKrupová Michaela 051221 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 23.13 0.266
4 251 Dubovcová NatáliaDubovcová Natália 050524 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 24.19 0.401
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (so, 8.2.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 23.23 0.247
2 190 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 070425 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 23.76 0.301
3 185 Betková LindaBetková Linda 071030 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 25.41 0.274
4 199 Poštová NelaPoštová Nela 071227 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 26.53 0.205
Celkom 4 pretekári
Beh 14 (so, 8.2.2020 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 399 Mierna BarboraMierna Barbora 071006 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.22 0.186
2 253 Koprdová NinaKoprdová Nina 050801 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.68 0.152
3 194 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 080830 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 23.88 0.301
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 20.14 0.162
2 249 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 20.46 0.135
3 119 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 21.01 0.239
4 44 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 21.22 0.230
5 109 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 21.36 0.157
6 43 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.50 0.230
7 140 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 21.62 0.532
8 280 Holeková NelaHoleková Nela 060419 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 21.79 0.291
9 247 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 21.91 0.285
10 305 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.97 0.236
11 101 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 22.00 0.219
12 99 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 22.05 0.261
13 392 Kellnerová NatáliaKellnerová Natália 060616 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.18 0.379
14 376 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.30 0.153
15 355 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.40 0.209
16 306 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 050213 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.44 0.582
17 327 Hlavatá DianaHlavatá Diana 060403 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 22.59 0.195
18 317 Šuleková LauraŠuleková Laura 060625 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.87 0.308
19 288 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 060228 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 22.89 0.609
20 353 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.95 0.170
21 48 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 22.96 0.246
22 347 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.00 0.171
23 151 Krupová MichaelaKrupová Michaela 051221 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 23.13 0.266
24 399 Mierna BarboraMierna Barbora 071006 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.22 0.186
25 186 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 23.23 0.247
26 96 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 070209 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 23.28 0.477
27 245 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 23.30 0.288
28 252 Frátriková SimonaFrátriková Simona 051025 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 23.34 0.407
29 152 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 060205 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 23.41 0.247
30 46 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 060221 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 23.52 0.188
31 352 Novosedliaková ZoelNovosedliaková Zoel 070705 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.54 0.274
32 253 Koprdová NinaKoprdová Nina 050801 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.68 0.152
33 190 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 070425 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 23.76 0.301
34 194 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 080830 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 23.88 0.301
35 330 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 060211 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 23.91 0.422
36 251 Dubovcová NatáliaDubovcová Natália 050524 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 24.19 0.401
37 197 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 061019 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 24.46 0.280
38 193 Kubeková MonikaKubeková Monika 060913 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 24.52 0.411
39 346 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 24.54 0.476
40 356 Solíková TimeaSolíková Timea 080819 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.01 0.230
41 185 Betková LindaBetková Linda 071030 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 25.41 0.274
42 349 Kopačková SáraKopačková Sára 071121 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.59 0.330
43 257 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 060430 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.82 0.186
44 187 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 26.17 0.182
45 394 Kršíková ViktóriaKršíková Viktória 060929 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.44 0.309
46 191 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 080328 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 26.46 0.158
47 199 Poštová NelaPoštová Nela 071227 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 26.53 0.205
48 188 Dolinská JulianaDolinská Juliana 080815 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 28.97 0.280
49 315 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 NM 0.288
66 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 DQ 0.246
274 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS 0.300
326 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 060625 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 DNS
307 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DQ 0.294
329 Janotová BiancaJanotová Bianca 060715 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 DNS
189 Hanzlíková VeronikaHanzlíková Veronika 070819 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DQ 0.004