<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých

Bratislava (8. 2. 2020)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 8.2.2020 - 18:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 342 Labo DávidLabo Dávid 000311 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.78 0.179
MS 334 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 26.79 0.169
31 Chovan PavolChovan Pavol 710110 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 DNF 0.191
344 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DQ 0.201
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 8.2.2020 - 18:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Pajunk AdamPajunk Adam 900415 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 25.23 0.239
2 250 Koprda JakubKoprda Jakub 021221 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 26.18 0.174
114 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 DQ 0.228
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 342 Labo DávidLabo Dávid 000311 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.78 0.179
2 271 Pajunk AdamPajunk Adam 900415 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 25.23 0.239
3 250 Koprda JakubKoprda Jakub 021221 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 26.18 0.174
4 334 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 26.79 0.169
31 Chovan PavolChovan Pavol 710110 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 DNF 0.191
344 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DQ 0.201
114 Melicherčík JánMelicherčík Ján 020503 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 DQ 0.228

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 8.2.2020 - 18:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 8 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.33 0.205
MS 260 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 24.20 0.334
3 214 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 24.63 0.174
4 265 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 25.53 0.216
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 8.2.2020 - 18:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 4 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.29 0.248
2 183 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.61 0.188
3 269 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 26.37 0.171
18 Seko JakubSeko Jakub 030924 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 8.2.2020 - 18:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 397 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 24.81 0.169
2 363 Lesay MilanLesay Milan 030805 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 26.50 0.196
3 298 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 26.72 0.272
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 8.2.2020 - 18:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.31 0.214
2 341 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.71 0.241
285 Hojdík BorisHojdík Boris 040918 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 DQ 0.186
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.33 0.205
2 260 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 24.20 0.334
3 214 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 24.63 0.174
4 397 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 24.81 0.169
5 4 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.29 0.248
6 68 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.31 0.214
7 265 Kurjak MatúšKurjak Matúš 030115 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 25.53 0.216
8 183 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 030906 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.61 0.188
9 341 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.71 0.241
10 269 Lipták AurelLipták Aurel 041019 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 26.37 0.171
11 363 Lesay MilanLesay Milan 030805 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 26.50 0.196
12 298 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 26.72 0.272
18 Seko JakubSeko Jakub 030924 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
285 Hojdík BorisHojdík Boris 040918 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 DQ 0.186

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 8.2.2020 - 18:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 358 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.63 0.227
2 351 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.25 0.178
MS 208 Nováková NinaNováková Nina 960531 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.52 0.204
4 42 Comová MichaelaComová Michaela 010522 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 28.52 0.138
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 8.2.2020 - 18:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Timková KristínaTimková Kristína 991019 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 29.65 0.273
2 255 Straková NikolaStraková Nikola 020410 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 31.33 0.159
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 358 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.63 0.227
2 351 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.25 0.178
3 208 Nováková NinaNováková Nina 960531 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.52 0.204
4 42 Comová MichaelaComová Michaela 010522 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 28.52 0.138
5 51 Timková KristínaTimková Kristína 991019 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 29.65 0.273
6 255 Straková NikolaStraková Nikola 020410 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 31.33 0.159

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 8.2.2020 - 18:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 279 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 27.62 0.196
MS 29 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 27.64 0.219
3 49 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 28.95 0.184
4 1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 29.30 0.216
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 8.2.2020 - 18:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 28.71 0.269
2 377 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 29.68 0.172
3 348 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 29.76 0.176
4 316 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 30.31 0.260
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 8.2.2020 - 18:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 378 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 29.93 0.297
277 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 040520 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 279 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 27.62 0.196
2 29 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 27.64 0.219
3 67 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 28.71 0.269
4 49 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 28.95 0.184
5 1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 29.30 0.216
6 377 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 29.68 0.172
7 348 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 29.76 0.176
8 378 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 29.93 0.297
9 316 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 30.31 0.260
277 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 040520 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS