<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Žiacky halový míting AZB

Bratislava (14. 12. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 09:42) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.09
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.52
3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.59
4 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 12.40
5 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 12.85
6 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 13.81
3 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
1 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh (so, 14.12.2019 - 09:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.09
2 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.49
3 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.65
4 3 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.14
5 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 12.31
6 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 12.51
7 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 13.47
1 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.23
2 29 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.28
3 30 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.54
4 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 12.36
5 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.37
28 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 12.52
2 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 13.28
3 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.66
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.23
2 29 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.28
3 30 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.54
4 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 12.36
5 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.37
6 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 12.52
7 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 13.28
8 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.66
28 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 14.12.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.42
2 29 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.10
3 30 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.30
4 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.10
5 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.62
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 14.12.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.41
2 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.98
3 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.15
4 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 13.20
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.42
2 29 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.10
3 30 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.30
4 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.10
5 28 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.41
6 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.62
7 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.98
8 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.15
9 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 13.20

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.16
2 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.36
3 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 10.51
4 Horváth MatúšHorváth Matúš 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.06
5 Pokorný SimonPokorný Simon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 11.22
6 Bezák AlexBezák Alex 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.24
7 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 11.39
8 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.51
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gavaľa JonášGavaľa Jonáš 10 10 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 11.38
2 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.62
3 Al-Khaldi AbdulrahmanAl-Khaldi Abdulrahman 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 11.72
4 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.94
5 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 12.22
6 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.04
Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 DQ
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.16
2 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.36
3 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 10.51
4 Horváth MatúšHorváth Matúš 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.06
5 Pokorný SimonPokorný Simon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 11.22
6 Bezák AlexBezák Alex 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.24
7 Gavaľa JonášGavaľa Jonáš 10 10 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 11.38
8 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 11.39
9 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.51
10 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.62
11 Al-Khaldi AbdulrahmanAl-Khaldi Abdulrahman 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 11.72
12 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.94
13 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 12.22
14 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.04
Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 DQ

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Prípravka-chlapci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 14.12.2019 - 09:24) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.35
2 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.48
3 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 10.69
4 Horváth MatúšHorváth Matúš 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.93
5 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.89
Ferenčík DávidFerenčík Dávid 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 14.12.2019 - 09:24) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pokorný SimonPokorný Simon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 11.26
2 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 11.52
3 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 11.70
4 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 11.70
5 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.03
6 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 17.23
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 14.12.2019 - 09:24) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bezák AlexBezák Alex 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.25
2 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.56
3 Gavaľa JonášGavaľa Jonáš 10 10 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 11.65
4 Al-Khaldi AbdulrahmanAl-Khaldi Abdulrahman 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 19.86
Turner MathiasTurner Mathias 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.35
2 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.48
3 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 10.69
4 Horváth MatúšHorváth Matúš 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.93
5 Bezák AlexBezák Alex 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.25
6 Pokorný SimonPokorný Simon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 11.26
7 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 11.52
8 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.56
9 Gavaľa JonášGavaľa Jonáš 10 10 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 11.65
10 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 11.70
10 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 11.70
12 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.89
13 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.03
14 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 17.23
15 Al-Khaldi AbdulrahmanAl-Khaldi Abdulrahman 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 19.86
Ferenčík DávidFerenčík Dávid 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Turner MathiasTurner Mathias 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 09:43) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.67
2 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 13.13
3 Gajdár LukášGajdár Lukáš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 15.60
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh (so, 14.12.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.75
2 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 13.87
3 Gajdár LukášGajdár Lukáš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 15.80
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 09:44) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 10.65
2 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.77
3 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.30
4 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 12.18
5 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 12.29
6 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 12.43
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Prípravka-dievčata (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 14.12.2019 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 10.63
2 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.15
3 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 12.13
4 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 12.40
Rizmanová NinaRizmanová Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 14.12.2019 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.66
2 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.39
Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Amrózy TerezaAmrózy Tereza 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 10.63
2 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.15
3 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.66
4 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 12.13
5 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.39
6 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 12.40
Rizmanová NinaRizmanová Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Amrózy TerezaAmrózy Tereza 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 09:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.50
Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 DNS
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh (so, 14.12.2019 - 09:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.23
Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 DNS
Celkom 2 pretekári