<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Žiacky halový míting AZB

Bratislava (14. 12. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 4 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:40.51
2 62 Kvasnička JurajKvasnička Juraj 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:53.38
3 16 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:54.50
4 3 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:55.85
5 5 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 1:59.49
6 13 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:00.56
7 6 Žákovič MatúšŽákovič Matúš 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 2:04.06
8 59 Šmelík DanielŠmelík Daniel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:04.66
9 60 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 2:14.99
1 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 10 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 10:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 14 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:00.49
2 12 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:02.95
3 19 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:11.77
4 11 Závodský SamuelZávodský Samuel 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:15.04
5 17 Oravec KrištofOravec Krištof 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:22.53
8 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 10:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 24 Strapáč MartinStrapáč Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 1:56.14
2 9 Straka NinoStraka Nino 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 1:59.53
3 7 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:12.75
4 20 Drobena AlexDrobena Alex 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 2:19.22
5 27 Žukovský OndrejŽukovský Ondrej 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 2:30.83
6 22 Al-Khaldi MohammedAl-Khaldi Mohammed 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 2:31.33
7 26 Kuric MartinKuric Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 2:50.38
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 24 Strapáč MartinStrapáč Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 1:56.14
2 9 Straka NinoStraka Nino 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 1:59.53
3 14 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:00.49
4 12 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:02.95
5 19 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:11.77
6 7 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:12.75
7 11 Závodský SamuelZávodský Samuel 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:15.04
8 20 Drobena AlexDrobena Alex 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 2:19.22
9 17 Oravec KrištofOravec Krištof 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:22.53
10 27 Žukovský OndrejŽukovský Ondrej 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 2:30.83
11 22 Al-Khaldi MohammedAl-Khaldi Mohammed 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 2:31.33
12 26 Kuric MartinKuric Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 2:50.38
8 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 DNF