<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Žiacky halový míting AZB

Bratislava (14. 12. 2019)

800 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 09:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 30 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:45.73
2 29 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:46.51
3 34 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:51.40
4 31 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2:55.12
5 37 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:55.43
6 33 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:59.45
7 28 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3:00.35
8 36 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 3:00.35
9 32 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3:04.13
10 40 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 3:11.92
11 41 Jurkovičová LenkaJurkovičová Lenka 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3:53.20
39 Miklošková Rita MargarétaMiklošková Rita Margaréta 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Celkom 12 pretekárov

800 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 09:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 44 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:49.37
2 50 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 2:57.66
3 45 Chabrečková JanaChabrečková Jana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:58.16
4 49 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 3:05.34
5 38 Dobranská HanaDobranská Hana 08 08 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3:06.56
6 46 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3:09.15
7 2 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 3:09.49
8 48 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3:10.17
9 43 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3:38.30
10 55 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3:45.88
11 52 Kása KristínaKása Kristína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3:58.31
Celkom 11 pretekárov