<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Žiacky halový míting AZB

Bratislava (14. 12. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.48
2 4 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 08.61
3 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 08.63
4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.70
5 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.08
6 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.24
Volák MichalVolák Michal 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.01
2 62 Kvasnička JurajKvasnička Juraj 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.03
3 6 Žákovič MatúšŽákovič Matúš 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 09.16
4 60 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.36
5 Horváth FilipHorváth Filip 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.77
Povoda JakubPovoda Jakub 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.48
2 4 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 08.61
3 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 08.63
4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.70
5 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.01
6 62 Kvasnička JurajKvasnička Juraj 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.03
7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.08
8 6 Žákovič MatúšŽákovič Matúš 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 09.16
9 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.24
10 60 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.36
11 Horváth FilipHorváth Filip 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.77
Volák MichalVolák Michal 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Povoda JakubPovoda Jakub 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 14.12.2019 - 10:58) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 08.51
2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.55
3 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 08.83
4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.85
5 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.17
6 62 Kvasnička JurajKvasnička Juraj 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.35
6 Žákovič MatúšŽákovič Matúš 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 DNS
4 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.55
2 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.12
3 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.21
4 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 09.23
5 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.23
6 Spačková KatarínaSpačková Katarína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.51
7 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.57
8 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.89
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 09.59
2 33 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 09.77
3 Solárová VeronikaSolárová Veronika 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 09.82
4 37 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.07
5 Piešťanská LíviaPiešťanská Lívia 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.14
6 40 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 10.17
7 34 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.49
Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Becker EmaBecker Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.82
2 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.69
3 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 09.77
4 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 10.46
5 41 Jurkovičová LenkaJurkovičová Lenka 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 12.20
Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 09.74
Letková SarahLetková Sarah 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
39 Miklošková Rita MargarétaMiklošková Rita Margaréta 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.55
2 Becker EmaBecker Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.82
3 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.12
4 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.21
5 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 09.23
5 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.23
7 Spačková KatarínaSpačková Katarína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.51
8 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.57
9 36 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 09.59
10 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.69
11 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 09.74
12 33 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 09.77
12 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 09.77
14 Solárová VeronikaSolárová Veronika 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 09.82
15 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.89
16 37 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.07
17 Piešťanská LíviaPiešťanská Lívia 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.14
18 40 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 10.17
19 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 10.46
20 34 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.49
21 41 Jurkovičová LenkaJurkovičová Lenka 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 12.20
Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Letková SarahLetková Sarah 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
39 Miklošková Rita MargarétaMiklošková Rita Margaréta 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 14.12.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.56
2 Becker EmaBecker Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.72
3 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.11
4 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.14
5 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 09.20
6 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.20
7 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.59
Spačková KatarínaSpačková Katarína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.26
2 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.65
3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.65
4 Bezák AlexBezák Alex 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.90
5 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.99
6 Pokorný SimonPokorný Simon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 10.01
7 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.02
8 Horváth MatúšHorváth Matúš 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.14
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Belák Matúš JakubBelák Matúš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.06
2 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 10.25
3 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 10.38
4 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 10.64
5 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.75
6 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.81
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 14.12.2019 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 09.50
2 Gavaľa JonášGavaľa Jonáš 10 10 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 10.74
3 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.76
4 Al-Khaldi AbdulrahmanAl-Khaldi Abdulrahman 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 11.30
Turner MathiasTurner Mathias 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.26
2 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 09.50
3 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.65
3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.65
5 Bezák AlexBezák Alex 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.90
6 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.99
7 Pokorný SimonPokorný Simon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 10.01
8 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.02
9 Belák Matúš JakubBelák Matúš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.06
10 Horváth MatúšHorváth Matúš 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.14
11 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 10.25
12 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 10.38
13 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 10.64
14 Gavaľa JonášGavaľa Jonáš 10 10 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 10.74
15 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.75
16 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.76
17 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.81
18 Al-Khaldi AbdulrahmanAl-Khaldi Abdulrahman 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 11.30
Turner MathiasTurner Mathias 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 DNS

60 m - Prípravka-chlapci (Finále)

Finále (so, 14.12.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.31
2 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 09.43
3 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.66
4 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.67
5 Bezák AlexBezák Alex 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.89
6 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 09.96
7 Pokorný SimonPokorný Simon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 10.02
8 Bezák MarcusBezák Marcus 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.35
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.87
2 14 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.01
3 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.03
4 16 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.13
5 Anderson ThomasAnderson Thomas 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.19
6 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 09.31
7 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.31
8 13 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.90
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Závodský SamuelZávodský Samuel 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.75
2 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.76
3 7 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.78
4 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 10.21
5 Gajdár LukášGajdár Lukáš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.41
6 17 Oravec KrištofOravec Krištof 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.92
7 Haberland GregorHaberland Gregor 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.68
Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.12.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.66
2 24 Strapáč MartinStrapáč Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.12
3 26 Kuric MartinKuric Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.00
4 20 Drobena AlexDrobena Alex 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 10.44
5 22 Al-Khaldi MohammedAl-Khaldi Mohammed 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 11.03
6 27 Žukovský OndrejŽukovský Ondrej 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 11.74
Mišura MartinMišura Martin 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.66
2 19 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.87
3 14 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.01
4 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.03
5 24 Strapáč MartinStrapáč Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.12
6 16 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.13
7 Anderson ThomasAnderson Thomas 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.19
8 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 09.31
8 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.31
10 11 Závodský SamuelZávodský Samuel 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.75
11 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.76
12 7 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.78
13 13 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.90
14 26 Kuric MartinKuric Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.00
15 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 10.21
16 Gajdár LukášGajdár Lukáš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.41
17 20 Drobena AlexDrobena Alex 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 10.44
18 17 Oravec KrištofOravec Krištof 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.92
19 22 Al-Khaldi MohammedAl-Khaldi Mohammed 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 11.03
20 Haberland GregorHaberland Gregor 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.68
21 27 Žukovský OndrejŽukovský Ondrej 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 11.74
Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Mišura MartinMišura Martin 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (so, 14.12.2019 - 10:59) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.63
2 24 Strapáč MartinStrapáč Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 08.98
3 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 09.05
4 19 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.11
5 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 09.19
6 Anderson ThomasAnderson Thomas 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.26
7 16 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.27
8 14 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.33
Celkom 8 pretekárov

60 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.84
2 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 10.06
3 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.45
4 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.65
Rizmanová NinaRizmanová Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Amrózy TerezaAmrózy Tereza 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Richterova Lea CarmenRichterova Lea Carmen 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 09.89
2 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 10.63
3 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 11.24
4 Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.85
Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.84
2 Richterova Lea CarmenRichterova Lea Carmen 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 09.89
3 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 10.06
4 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.45
5 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 10.63
6 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.65
7 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 11.24
8 Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.85
Rizmanová NinaRizmanová Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Amrózy TerezaAmrózy Tereza 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS

60 m - Prípravka-dievčata (Finále)

Finále (so, 14.12.2019 - 10:57) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Richterova Lea CarmenRichterova Lea Carmen 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 09.70
2 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.83
3 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 10.29
4 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.37
5 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 10.49
6 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.95
7 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 11.09
8 Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.51
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.42
2 50 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 09.44
3 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 09.51
4 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.74
5 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 09.88
6 Krišpinská AméliaKrišpinská Amélia 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.98
7 48 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.99
Janečková ElaJanečková Ela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.10
2 49 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 10.20
3 2 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.44
4 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.44
5 46 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.45
6 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 10.47
7 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.02
8 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.27
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.12.2019 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.99
2 Golianová SoňaGolianová Soňa 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 10.33
3 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 10.70
4 52 Kása KristínaKása Kristína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.84
5 43 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.02
6 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 11.44
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.42
2 50 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 09.44
3 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 09.51
4 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.74
5 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 09.88
6 Krišpinská AméliaKrišpinská Amélia 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.98
7 48 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.99
7 55 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.99
9 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.10
10 49 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 10.20
11 Golianová SoňaGolianová Soňa 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 10.33
12 2 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.44
12 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.44
14 46 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.45
15 Rychtáriková TerezaRychtáriková Tereza 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 10.47
16 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 10.70
17 52 Kása KristínaKása Kristína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.84
18 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.02
18 43 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.02
20 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.27
21 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 11.44
Janečková ElaJanečková Ela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 14.12.2019 - 10:56) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.29
2 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.49
3 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.55
4 50 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 09.57
5 48 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.71
6 Krišpinská AméliaKrišpinská Amélia 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.92
7 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.93
8 55 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 10.00
Celkom 8 pretekárov