<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Žiacky halový míting AZB

Bratislava (30. 11. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 30.11.2019 - 12:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 279 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 40.60
2 280 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 42.62
3 278 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 44.34
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 30.11.2019 - 12:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
282 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
283 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
281 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 051130 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 279 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 40.60
2 280 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 42.62
3 278 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 44.34
282 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
283 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
281 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 051130 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

300 m - Mladší žiaci

(so, 30.11.2019 - 12:48) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 47.63
2 45 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 48.21
3 11 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 48.88
4 16 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 50.55
5 2 Dinka ĽubošDinka Ľuboš 071208 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 53.62
6 287 Pieružek TomášPieružek Tomáš 071228 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 53.75
7 14 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 54.89
8 302 Tondra PeterTondra Peter 060713 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 61.55
Celkom 8 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 30.11.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 270 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 45.30
2 269 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 45.83
3 266 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 46.05
4 267 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 48.86
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 30.11.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 47.62
2 274 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 48.62
3 273 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 050410 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 50.34
4 272 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 040605 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 52.95
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 30.11.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Radičová ChiaraRadičová Chiara 050617 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 48.41
2 275 Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 051214 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 50.80
3 276 Mészárosová NatáliaMészárosová Natália 041217 04 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 54.13
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 270 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 45.30
2 269 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 45.83
3 266 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 46.05
4 271 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 47.62
5 265 Radičová ChiaraRadičová Chiara 050617 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 48.41
6 274 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 48.62
7 267 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 48.86
8 273 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 050410 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 50.34
9 275 Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 051214 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 50.80
10 272 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 040605 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 52.95
11 276 Mészárosová NatáliaMészárosová Natália 041217 04 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 54.13

300 m - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (so, 30.11.2019 - 12:47) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Drugdová DianaDrugdová Diana 070503 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 50.27
2 99 Beňová TerezaBeňová Tereza 061006 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 51.15
3 95 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 51.20
4 91 Jeskova DanielaJeskova Daniela 070824 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 54.68
5 286 Farská HanaFarská Hana 070830 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 59.11
6 78 Habová IzabelaHabová Izabela 070117 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 73.47
Celkom 6 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (so, 30.11.2019 - 12:47) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 49.08
2 94 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 49.97
3 284 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 070627 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 50.61
4 80 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 071011 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 55.59
5 90 Jeskova KristinaJeskova Kristina 091029 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 60.19
285 Zátopková ŽofiaZátopková Žofia 070101 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 DNS
67 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 060703 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Celkom 7 pretekárov

300 m - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (so, 30.11.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 205 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 49.24
2 295 Kristin AlexKristin Alex 081111 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 51.21
3 175 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 51.98
4 237 Bobovský SamuelBobovský Samuel 080422 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 52.42
5 293 Križan JergušKrižan Jerguš 080910 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 52.79
6 220 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 080516 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 56.19
239 Volek TeodorVolek Teodor 080627 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Najmladší žiaci 02 (so, 30.11.2019 - 12:50) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 204 Machata RichardMachata Richard 080519 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 51.15
2 214 Imriška JakubImriška Jakub 080907 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 53.27
3 294 Danovský DavidDanovský David 090114 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 53.57
4 232 Ľaš MaximĽaš Maxim 080302 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 55.25
5 190 Sedláček MichalSedláček Michal 090218 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 62.11
6 223 Muráň SamuelMuráň Samuel 090904 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 62.72
176 Závodský SamuelZávodský Samuel 080101 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov

300 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (so, 30.11.2019 - 12:49) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 50.29
2 108 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 090402 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 54.59
3 290 Olle KatarínaOlle Katarína 080205 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 54.86
4 291 Dobranská HanaDobranská Hana 080524 08 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 5 56.03
5 101 Slezáková ReginaSlezáková Regina 090903 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 56.16
6 103 Habová VandaHabová Vanda 081223 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 58.78
7 104 Hustá DominikaHustá Dominika 081229 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 61.50
Celkom 7 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (so, 30.11.2019 - 12:49) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 168 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 49.48
2 120 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 090530 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 51.87
3 288 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 090116 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 52.81
4 140 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 080615 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 59.39
5 289 Jánošová SimonaJánošová Simona 080626 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 60.74
6 111 Čechová GabrielaČechová Gabriela 090217 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 61.21
7 119 Leanca Claudia StefaniLeanca Claudia Stefani 090408 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 61.87
Celkom 7 pretekárov
Najmladšie žiačky 03 (so, 30.11.2019 - 12:49) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 080110 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 50.44
2 142 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 50.67
3 123 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 080116 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 52.39
4 135 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 080411 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 59.41
5 292 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 081016 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 65.12
6 139 Vasková RadkaVasková Radka 081001 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 65.89
Celkom 6 pretekárov