<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Žiacky halový míting AZB

Bratislava (30. 11. 2019)

800 m - Starší žiaci

(so, 30.11.2019 - 12:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 244 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 2:54.79
Celkom 1 pretekári

800 m - Mladší žiaci

(so, 30.11.2019 - 12:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 247 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 2:21.92
2 1 Žákovič MatúšŽákovič Matúš 06 06 Lesky´s runners ALesky´s runners A 2 3:07.00
3 246 Cvik MatejCvik Matej 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 3:11.88
Celkom 3 pretekári

800 m - Staršie žiačky

(so, 30.11.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 243 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:35.58
2 242 Behalová VeronikaBehalová Veronika 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 2:44.30
Celkom 2 pretekári

800 m - Mladšie žiačky

(so, 30.11.2019 - 12:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 66 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:41.78
2 245 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 3:05.31
3 79 Letková SarahLetková Sarah 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 3:09.96
4 71 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 3:11.08
5 97 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 3:16.22
6 57 Halenkovicova KristínaHalenkovicova Kristína 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 3:21.80
7 83 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 3:23.34
Celkom 7 pretekárov

800 m - Najmladší žiaci

(so, 30.11.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 224 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:34.61
2 238 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 2:47.31
3 236 Druga MartinDruga Martin 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 3:08.07
4 352 Černý JakubČerný Jakub 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:12.88
5 225 Beňa BenjamínBeňa Benjamín 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 3:13.21
6 241 Oravec KrištofOravec Krištof 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 3:19.23
7 298 Al-Khaldi MohammedAl-Khaldi Mohammed 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 3:23.36
8 189 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 3:42.80
240 Kuric MartinKuric Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 DNS
Celkom 9 pretekárov

800 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (so, 30.11.2019 - 12:34) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 256 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 3:00.63
2 114 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 3:01.24
3 159 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 3:04.79
4 124 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 3:04.98
5 105 Bačová NinaBačová Nina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 3:13.96
6 263 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 3:14.16
7 118 Krišpinská AméliaKrišpinská Amélia 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 3:19.04
8 264 Kosová KarolínaKosová Karolína 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 3:21.03
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (so, 30.11.2019 - 12:34) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 257 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:53.16
2 102 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:08.24
3 107 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 3:08.80
4 252 Lizáková VeronikaLizáková Veronika 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:17.43
5 131 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 3:19.03
6 143 Urdová TamaraUrdová Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 3:20.34
7 117 Mrázová LauraMrázová Laura 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 3:37.96
174 Mocková DianaMocková Diana 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 DNS
Celkom 8 pretekárov