<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Žiacky halový míting AZB

Bratislava (30. 11. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 30.11.2019 - 11:16) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 17.54
2 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 18.45
3 Klas MatúšKlas Matúš 050125 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 18.62
4 279 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.77
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 30.11.2019 - 11:16) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 280 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.62
2 278 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 20.15
3 Lederleitner MartinLederleitner Martin 050423 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 21.40
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 17.54
2 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 18.45
3 Klas MatúšKlas Matúš 050125 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 18.62
4 279 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 18.77
5 280 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.62
6 278 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 20.15
7 Lederleitner MartinLederleitner Martin 050423 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 21.40

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 30.11.2019 - 11:18) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.05
2 45 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.00
3 11 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.76
4 25 Brezina MatejBrezina Matej 061030 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 22.15
5 5 Bobák TeodorBobák Teodor 070221 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 23.05
6 14 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 23.86
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 30.11.2019 - 11:18) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Dinka ĽubošDinka Ľuboš 071208 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 22.11
2 1 Žákovič MatúšŽákovič Matúš 060217 06 Lesky´s runners ALesky´s runners A 7 22.42
3 16 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.76
4 24 Koronthály OliverKoronthály Oliver 061027 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 23.18
5 31 Cich DominikCich Dominik 060316 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 23.29
6 22 Šimove PavelŠimove Pavel 080618 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 24.35
7 7 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 071021 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 25.27
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.05
2 45 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.00
3 11 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.76
4 2 Dinka ĽubošDinka Ľuboš 071208 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 22.11
5 25 Brezina MatejBrezina Matej 061030 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 22.15
6 1 Žákovič MatúšŽákovič Matúš 060217 06 Lesky´s runners ALesky´s runners A 7 22.42
7 16 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.76
8 5 Bobák TeodorBobák Teodor 070221 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 23.05
9 24 Koronthály OliverKoronthály Oliver 061027 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 23.18
10 31 Cich DominikCich Dominik 060316 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 23.29
11 14 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 23.86
12 22 Šimove PavelŠimove Pavel 080618 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 24.35
13 7 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 071021 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 25.27

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 30.11.2019 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 20.38
2 266 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.53
3 243 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.91
4 270 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.11
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 30.11.2019 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 269 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.50
2 271 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.79
3 Slobodová EmmaSlobodová Emma 040817 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.83
4 274 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.13
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 30.11.2019 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 267 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.79
2 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 050205 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 22.39
3 Zátopková AnnaZátopková Anna 050417 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 22.56
4 Líner MartinaLíner Martina 050810 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.08
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 30.11.2019 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jonášová SimonaJonášová Simona 050912 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 22.74
2 273 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 050410 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.86
3 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.19
Zemanová BibianaZemanová Bibiana 040305 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 30.11.2019 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= 272 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 040605 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.09
1= 275 Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 051214 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.09
3 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 041109 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 24.45
Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 050807 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 30.11.2019 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 050314 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 21.65
2 Grňová KláraGrňová Klára 050322 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 22.36
3 265 Radičová ChiaraRadičová Chiara 050617 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 22.59
4 Šintalová TerezaŠintalová Tereza 050417 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 25.46
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 30.11.2019 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.09
2 276 Mészárosová NatáliaMészárosová Natália 041217 04 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 23.27
3 Szöcsová BoglárkaSzöcsová Boglárka 041012 04 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 24.69
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 20.38
2 266 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.53
3 243 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.91
4 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.09
5 270 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.11
6 269 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.50
7 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 050314 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 21.65
8 271 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.79
8 267 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.79
10 Slobodová EmmaSlobodová Emma 040817 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.83
11 274 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.13
12 Grňová KláraGrňová Klára 050322 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 22.36
13 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 050205 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 22.39
14 Zátopková AnnaZátopková Anna 050417 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 22.56
15 265 Radičová ChiaraRadičová Chiara 050617 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 22.59
16 Jonášová SimonaJonášová Simona 050912 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 22.74
17 273 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 050410 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.86
18 Líner MartinaLíner Martina 050810 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.08
19 272 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 040605 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.09
19 275 Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 051214 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.09
21 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.19
22 276 Mészárosová NatáliaMészárosová Natália 041217 04 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 23.27
23 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 041109 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 24.45
24 Szöcsová BoglárkaSzöcsová Boglárka 041012 04 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 24.69
25 Šintalová TerezaŠintalová Tereza 050417 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 25.46
Zemanová BibianaZemanová Bibiana 040305 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS
Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 050807 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 30.11.2019 - 11:17) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.94
2 69 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.43
3 95 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.76
4 94 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.02
5 96 Halásová NikolaHalásová Nikola 070219 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 23.05
72 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 070122 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 30.11.2019 - 11:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Glembová KláraGlembová Klára 070926 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 24.19
2 66 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 24.22
3 97 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.77
4 85 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 070729 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 24.87
5 76 Solárová VeronikaSolárová Veronika 070913 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 25.23
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 30.11.2019 - 11:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Becker EmaBecker Ema 070827 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 21.78
2 88 Čatlošová SáraČatlošová Sára 070428 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 22.07
3 87 Drugdová DianaDrugdová Diana 070503 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 22.53
4 99 Beňová TerezaBeňová Tereza 061006 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.84
5 98 Čačková LeaČačková Lea 070429 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.52
6 296 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 060209 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.62
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 30.11.2019 - 11:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 060906 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.32
2 70 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 060327 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.28
3 81 Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 081030 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 25.57
4 57 Halenkovicova KristínaHalenkovicova Kristína 071008 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 26.41
5 90 Jeskova KristinaJeskova Kristina 091029 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 26.53
6 78 Habová IzabelaHabová Izabela 070117 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 32.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 30.11.2019 - 11:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Kekeli StellaKekeli Stella 071010 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 23.68
2 71 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 070615 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 23.94
3 91 Jeskova DanielaJeskova Daniela 070824 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 24.77
4 83 Mešková PetraMešková Petra 070712 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 24.86
5 79 Letková SarahLetková Sarah 060525 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.31
67 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 060703 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 30.11.2019 - 11:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Spačková KatarínaSpačková Katarína 070324 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 23.59
2 80 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 071011 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.18
3 75 Šebestová AdelaŠebestová Adela 080810 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 24.58
4 61 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 070417 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.88
5 77 Vargová NicolVargová Nicol 070323 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 25.93
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.94
2 69 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.43
3 89 Becker EmaBecker Ema 070827 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 21.78
4 88 Čatlošová SáraČatlošová Sára 070428 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 22.07
5 93 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 060906 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 22.32
6 87 Drugdová DianaDrugdová Diana 070503 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 22.53
7 95 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.76
8 99 Beňová TerezaBeňová Tereza 061006 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.84
9 94 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.02
10 96 Halásová NikolaHalásová Nikola 070219 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 23.05
11 98 Čačková LeaČačková Lea 070429 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.52
12 86 Spačková KatarínaSpačková Katarína 070324 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 23.59
13 296 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 060209 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.62
14 73 Kekeli StellaKekeli Stella 071010 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 23.68
15 71 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 070615 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 23.94
16 80 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 071011 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.18
17 74 Glembová KláraGlembová Klára 070926 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 24.19
18 66 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 24.22
19 75 Šebestová AdelaŠebestová Adela 080810 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 24.58
20 97 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.77
20 91 Jeskova DanielaJeskova Daniela 070824 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 24.77
22 83 Mešková PetraMešková Petra 070712 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 24.86
23 85 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 070729 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 24.87
24 61 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 070417 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 24.88
25 76 Solárová VeronikaSolárová Veronika 070913 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 25.23
26 70 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 060327 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.28
27 79 Letková SarahLetková Sarah 060525 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.31
28 81 Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 081030 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 25.57
29 77 Vargová NicolVargová Nicol 070323 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 25.93
30 57 Halenkovicova KristínaHalenkovicova Kristína 071008 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 26.41
31 90 Jeskova KristinaJeskova Kristina 091029 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 26.53
32 78 Habová IzabelaHabová Izabela 070117 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 32.31
72 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 070122 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
67 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 060703 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 30.11.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Kmeť TomášKmeť Tomáš 080715 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 20.94
2 239 Volek TeodorVolek Teodor 080627 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.05
3 238 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 21.92
4 213 Pistovčák MartinPistovčák Martin 080120 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 22.26
5 224 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.56
176 Závodský SamuelZávodský Samuel 080101 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 30.11.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 230 Ivák JurajIvák Juraj 080720 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.82
2 175 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.19
3 220 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 080516 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 23.87
4 234 Lauko RichardLauko Richard 090706 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 27.02
233 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 090806 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 DNS
229 Grófik RóbertGrófik Róbert 091020 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 30.11.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Bobovský SamuelBobovský Samuel 080422 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 22.69
2 236 Druga MartinDruga Martin 080118 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 23.35
3 225 Beňa BenjamínBeňa Benjamín 091222 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.83
4 208 Hladík FilipHladík Filip 091203 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 26.18
5 298 Al-Khaldi MohammedAl-Khaldi Mohammed 080610 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 26.49
6 182 Haberland GregorHaberland Gregor 091231 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 28.80
7 231 Gruca MarekGruca Marek 091112 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 32.19
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 30.11.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 204 Machata RichardMachata Richard 080519 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.87
2 205 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 22.38
3 214 Imriška JakubImriška Jakub 080907 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.31
4 189 Lacko BenjamínLacko Benjamín 080124 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.96
5 232 Ľaš MaximĽaš Maxim 080302 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.75
6 197 Martančík DávidMartančík Dávid 090929 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 30.21
240 Kuric MartinKuric Martin 091012 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 30.11.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 297 Valečko SebastiánValečko Sebastián 090308 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 25.66
2 228 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 080918 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 25.96
3 223 Muráň SamuelMuráň Samuel 090904 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 26.76
4 190 Sedláček MichalSedláček Michal 090218 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.00
5 241 Oravec KrištofOravec Krištof 081008 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.90
216 Mišura MartinMišura Martin 090330 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Kmeť TomášKmeť Tomáš 080715 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 20.94
2 239 Volek TeodorVolek Teodor 080627 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.05
3 204 Machata RichardMachata Richard 080519 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.87
4 238 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 21.92
5 213 Pistovčák MartinPistovčák Martin 080120 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 22.26
6 205 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 22.38
7 224 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.56
8 237 Bobovský SamuelBobovský Samuel 080422 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 22.69
9 230 Ivák JurajIvák Juraj 080720 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.82
10 175 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.19
11 214 Imriška JakubImriška Jakub 080907 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.31
12 236 Druga MartinDruga Martin 080118 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 23.35
13 220 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 080516 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 23.87
14 189 Lacko BenjamínLacko Benjamín 080124 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.96
15 232 Ľaš MaximĽaš Maxim 080302 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.75
16 297 Valečko SebastiánValečko Sebastián 090308 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 25.66
17 225 Beňa BenjamínBeňa Benjamín 091222 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.83
18 228 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 080918 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 25.96
19 208 Hladík FilipHladík Filip 091203 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 26.18
20 298 Al-Khaldi MohammedAl-Khaldi Mohammed 080610 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 26.49
21 223 Muráň SamuelMuráň Samuel 090904 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 26.76
22 190 Sedláček MichalSedláček Michal 090218 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.00
23 234 Lauko RichardLauko Richard 090706 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 27.02
24 241 Oravec KrištofOravec Krištof 081008 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 27.90
25 182 Haberland GregorHaberland Gregor 091231 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 28.80
26 197 Martančík DávidMartančík Dávid 090929 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 30.21
27 231 Gruca MarekGruca Marek 091112 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 32.19
176 Závodský SamuelZávodský Samuel 080101 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
233 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 090806 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 DNS
229 Grófik RóbertGrófik Róbert 091020 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
240 Kuric MartinKuric Martin 091012 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 DNS
216 Mišura MartinMišura Martin 090330 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 30.11.2019 - 11:19) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.32
2 114 Dinková EmmaDinková Emma 080320 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 22.38
3 168 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.93
4 68 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.65
5 165 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 24.19
6 101 Slezáková ReginaSlezáková Regina 090903 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 24.49
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 30.11.2019 - 11:19) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Hustá DominikaHustá Dominika 081229 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 24.12
2 158 Čičmancová ElaČičmancová Ela 090825 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.56
3 160 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 091023 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.52
162 Baníková AlexandraBaníková Alexandra 080623 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
167 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
116 Bombalová AlexandraBombalová Alexandra 091208 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 30.11.2019 - 11:19) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Bertoková BarboraBertoková Barbora 080622 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 22.83
2 159 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 081031 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 24.47
3 102 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 090616 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 25.29
4 163 Bačová KarolínaBačová Karolína 081025 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.37
5 105 Bačová NinaBačová Nina 090522 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 26.29
6 164 Vašková AdelaVašková Adela 090319 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 28.93
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 30.11.2019 - 11:19) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 090530 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.70
2 140 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 080615 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 25.54
3 103 Habová VandaHabová Vanda 081223 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 25.82
4 113 Konečná MáriaKonečná Mária 090116 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 26.19
5 111 Čechová GabrielaČechová Gabriela 090217 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 26.65
6 303 Heveši ElisaHeveši Elisa 081002 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 27.65
7 301 Kása KristínaKása Kristína 080808 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 28.32
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 30.11.2019 - 11:19) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 080711 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.26
2 118 Krišpinská AméliaKrišpinská Amélia 080609 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.44
3 112 Miklášová MelániaMiklášová Melánia 090228 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 25.94
4 299 Mokrišova SofiaMokrišova Sofia 081218 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 26.58
5 119 Leanca Claudia StefaniLeanca Claudia Stefani 090408 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 27.49
174 Mocková DianaMocková Diana 081204 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 30.11.2019 - 11:19) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 080110 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 22.94
2 131 Slotíková NikolSlotíková Nikol 090220 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 25.16
3 135 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 080411 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 26.30
4 141 Sedliaková ZuzanaSedliaková Zuzana 091216 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 26.88
5 174 Tondrová KatarínaTondrová Katarína 080423 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 26.93
6 117 Mrázová LauraMrázová Laura 090511 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 27.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 30.11.2019 - 11:19) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 090402 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.38
2 123 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 080116 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 23.50
3 143 Urdová TamaraUrdová Tamara 080903 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.55
4 107 Vavricová AlicaVavricová Alica 090914 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 27.11
5 109 Tornayová LauraTornayová Laura 090818 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 28.23
6 139 Vasková RadkaVasková Radka 081001 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 28.24
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.32
2 114 Dinková EmmaDinková Emma 080320 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 22.38
3 124 Bertoková BarboraBertoková Barbora 080622 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 22.83
4 168 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.93
5 115 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 080110 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 22.94
6 108 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 090402 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.38
7 123 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 080116 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 23.50
8 68 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.65
9 120 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 090530 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.70
10 104 Hustá DominikaHustá Dominika 081229 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 24.12
11 165 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 24.19
12 159 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 081031 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 24.47
13 101 Slezáková ReginaSlezáková Regina 090903 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 24.49
14 158 Čičmancová ElaČičmancová Ela 090825 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.56
15 131 Slotíková NikolSlotíková Nikol 090220 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 25.16
16 110 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 080711 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.26
17 102 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 090616 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 25.29
18 163 Bačová KarolínaBačová Karolína 081025 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.37
19 118 Krišpinská AméliaKrišpinská Amélia 080609 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.44
20 160 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 091023 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.52
21 140 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 080615 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 25.54
22 143 Urdová TamaraUrdová Tamara 080903 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.55
23 103 Habová VandaHabová Vanda 081223 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 25.82
24 112 Miklášová MelániaMiklášová Melánia 090228 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 25.94
25 113 Konečná MáriaKonečná Mária 090116 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 26.19
26 105 Bačová NinaBačová Nina 090522 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 26.29
27 135 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 080411 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 26.30
28 299 Mokrišova SofiaMokrišova Sofia 081218 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 26.58
29 111 Čechová GabrielaČechová Gabriela 090217 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 26.65
30 141 Sedliaková ZuzanaSedliaková Zuzana 091216 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 26.88
31 174 Tondrová KatarínaTondrová Katarína 080423 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 26.93
32 117 Mrázová LauraMrázová Laura 090511 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 27.10
33 107 Vavricová AlicaVavricová Alica 090914 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 27.11
34 119 Leanca Claudia StefaniLeanca Claudia Stefani 090408 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 27.49
35 303 Heveši ElisaHeveši Elisa 081002 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 27.65
36 109 Tornayová LauraTornayová Laura 090818 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 28.23
37 139 Vasková RadkaVasková Radka 081001 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 28.24
38 301 Kása KristínaKása Kristína 080808 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 28.32
39 164 Vašková AdelaVašková Adela 090319 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 28.93
162 Baníková AlexandraBaníková Alexandra 080623 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
167 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
116 Bombalová AlexandraBombalová Alexandra 091208 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 DNS
174 Mocková DianaMocková Diana 081204 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 DNS