<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Žiacky halový míting AZB

Bratislava (30. 11. 2019)

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 30.11.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135140145150155160163
1 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 160 ----oooooxxoxoxxx
2 279 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 4 150 ----oooooxx
3 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 3 150 ----oooxxooxxx
4 280 Nehyba MichalNehyba Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 1 135 ----ooxxx
5 Tondra FilipTondra Filip
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
05 05 2 135 oooooxxoxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 30.11.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135140145150155
1= 28 Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 8 135 ooooxooxxx
1= 45 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 7 135 -oooxooxxx
3= 11 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 5 130 oooooxxx
3= 12 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 2 130 oooooxxx
5 31 Cich DominikCich Dominik
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
06 06 1 120 oooxx
6 16 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 120 xxooxxoxxx
7 302 Tondra PeterTondra Peter
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
06 06 6 115 ooxxx
8 14 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 4 115 oxoxxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 30.11.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140145150156158
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 156 -----ooooooxoxxx
2 Šťastná AdelaŠťastná Adela
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 6 145 ---xoooooooxxx
3 269 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 3 135 o-ooooooxxx
4 Zemanová BibianaZemanová Bibiana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 4 135 ---ooooxoxxx
5 Líner MartinaLíner Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 125 --ooooxxx
6 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 2 120 --oxooxxx
7 267 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 120 --xooxoxxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 30.11.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140145
1 98 Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 12 140 oooooooxooxxx
2 96 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 15 140 o-ooooooxoxxx
3 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 14 140 ooooooooxxoxxx
4 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 10 135 ooxoooooxo-
5= 82 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 13 130 o-oooooxxx
5= 296 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 2 130 oooooooxxx
7 88 Čatlošová SáraČatlošová Sára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 3 125 ooooxoxoxxx
8= 284 Kizeková MichaelaKizeková Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 4 115 ooooxxx
8= 93 Dzugasová AlicaDzugasová Alica
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 9 115 ooooxxx
10 66 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 7 100 xo-
67 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 5 DNS
69 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 11 DNS
99 Beňová TerezaBeňová Tereza
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 NM xxx
80 Petrášová NikolaPetrášová Nikola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 6 NM x-
Celkom 14 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 30.11.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135140145150155
1 235 Kmeť TomášKmeť Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 3 130 oooxoxoxxx
2 175 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 1 125 oooxxoxxx
3 214 Imriška JakubImriška Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 2 115 xooxxx
4 220 Šoóš PatrikŠoóš Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 6 115 oxxoxxx
233 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
09 09 5 DNS
239 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 8 DNS
297 Valečko SebastiánValečko Sebastián
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 7 NM xxx
234 Lauko RichardLauko Richard
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
09 09 4 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 30.11.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140145
1 256 Baricová IvanaBaricová Ivana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 1 125 ooooooxxx
2 263 Gutisová NatáliaGutisová Natália
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 2 115 xoxoooxxx
3 292 Šegitová NelkaŠegitová Nelka
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
08 08 10 110 --ox-
4= 290 Olle KatarínaOlle Katarína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 8 100 ox-
4= 103 Habová VandaHabová Vanda
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 3 100 oxxx
68 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 8 DNS
303 Heveši ElisaHeveši Elisa
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
08 08 4 DNS
299 Mokrišova SofiaMokrišova Sofia
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
08 08 7 DNS
174 Tondrová KatarínaTondrová Katarína
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
08 08 11 DNS
301 Kása KristínaKása Kristína
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
08 08 5 DNS
101 Slezáková ReginaSlezáková Regina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 9 NM xxx
264 Kosová KarolínaKosová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
09 09 6 NM --x-
Celkom 12 pretekárov