<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Celoslovenské finále Hľadáme nových olympionikov, Detská štafetová liga

Bratislava (23. 6. 2019)

4 x 60 m kombinovaná - Mix (Beh)

Beh 01 (ne, 23.6.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sliacka, Píšová, Homola, Gregor Sliacka, Píšová, Homola, Gregor BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 35.64
2 Gašparovičová, Nosáľová, Bobovský, Knapčok Gašparovičová, Nosáľová, Bobovský, Knapčok ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 36.78
3 Dodrvová, Maniačková, Čík, Kubíček Dodrvová, Maniačková, Čík, Kubíček CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 37.43
4 Čaladiková, Pániková, Horváth, Valent Čaladiková, Pániková, Horváth, Valent Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 37.76
5 Pastieriková, Holková, Černý, Paúk Pastieriková, Holková, Černý, Paúk Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 40.04
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.6.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Liptajová, Bovanová, Ashford, Tručka Liptajová, Bovanová, Ashford, Tručka Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 35.00
2 Martišová, Zavadilová, Martiš, Bulgan Martišová, Zavadilová, Martiš, Bulgan ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 36.40
3 Drozdová, Valovičová, Pokorný, Skočdopole Drozdová, Valovičová, Pokorný, Skočdopole ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 36.44
4 Švaňová, Čanecká, Ďuroška, Turčan Švaňová, Čanecká, Ďuroška, Turčan Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 38.05
5 Domorádová, Tomašíková, Zamborský, Jevoš Domorádová, Tomašíková, Zamborský, Jevoš ZŠ MR Štefánika TrebišovZŠ MR Štefánika Trebišov 4 39.12
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.6.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čižmárik, Hejčíková, Krchňavý, Ivaničová Čižmárik, Hejčíková, Krchňavý, Ivaničová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 34.68
2 Pauková, Zálesňáková, Volek, Lukáček Pauková, Zálesňáková, Volek, Lukáček Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 35.38
3 Bakay, Čerenková, Hvozdík, Satmarová Bakay, Čerenková, Hvozdík, Satmarová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 36.51
4 Babjáková, Hrtanová, Horovčák, Sabo Babjáková, Hrtanová, Horovčák, Sabo AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 4 37.34
5 Kravec, Kravcová, Vlkovič, Vlkovičová Kravec, Kravcová, Vlkovič, Vlkovičová AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 43.19
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 23.6.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vytisková, Sandtnerová, Šandrik, Polák Vytisková, Sandtnerová, Šandrik, Polák Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 35.54
2 Sitarčíková, Segeč, Štubňová, Vámoš Sitarčíková, Segeč, Štubňová, Vámoš MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 35.88
3 Mádelová, Moravíková, Holý, Krajčovič Mádelová, Moravíková, Holý, Krajčovič Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 37.45
4 Tóthová, Jarošová, Drančák, Komora Tóthová, Jarošová, Drančák, Komora ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 38.80
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čižmárik, Hejčíková, Krchňavý, Ivaničová Čižmárik, Hejčíková, Krchňavý, Ivaničová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 34.68
2 Liptajová, Bovanová, Ashford, Tručka Liptajová, Bovanová, Ashford, Tručka Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 35.00
3 Pauková, Zálesňáková, Volek, Lukáček Pauková, Zálesňáková, Volek, Lukáček Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 35.38
4 Vytisková, Sandtnerová, Šandrik, Polák Vytisková, Sandtnerová, Šandrik, Polák Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 35.54
5 Sliacka, Píšová, Homola, Gregor Sliacka, Píšová, Homola, Gregor BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 35.64
6 Sitarčíková, Segeč, Štubňová, Vámoš Sitarčíková, Segeč, Štubňová, Vámoš MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 35.88
7 Martišová, Zavadilová, Martiš, Bulgan Martišová, Zavadilová, Martiš, Bulgan ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 36.40
8 Drozdová, Valovičová, Pokorný, Skočdopole Drozdová, Valovičová, Pokorný, Skočdopole ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 36.44
9 Bakay, Čerenková, Hvozdík, Satmarová Bakay, Čerenková, Hvozdík, Satmarová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 36.51
10 Gašparovičová, Nosáľová, Bobovský, Knapčok Gašparovičová, Nosáľová, Bobovský, Knapčok ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 36.78
11 Babjáková, Hrtanová, Horovčák, Sabo Babjáková, Hrtanová, Horovčák, Sabo AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 4 37.34
12 Dodrvová, Maniačková, Čík, Kubíček Dodrvová, Maniačková, Čík, Kubíček CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 37.43
13 Mádelová, Moravíková, Holý, Krajčovič Mádelová, Moravíková, Holý, Krajčovič Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 37.45
14 Čaladiková, Pániková, Horváth, Valent Čaladiková, Pániková, Horváth, Valent Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 37.76
15 Švaňová, Čanecká, Ďuroška, Turčan Švaňová, Čanecká, Ďuroška, Turčan Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 38.05
16 Tóthová, Jarošová, Drančák, Komora Tóthová, Jarošová, Drančák, Komora ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 38.80
17 Domorádová, Tomašíková, Zamborský, Jevoš Domorádová, Tomašíková, Zamborský, Jevoš ZŠ MR Štefánika TrebišovZŠ MR Štefánika Trebišov 4 39.12
18 Pastieriková, Holková, Černý, Paúk Pastieriková, Holková, Černý, Paúk Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 40.04
19 Kravec, Kravcová, Vlkovič, Vlkovičová Kravec, Kravcová, Vlkovič, Vlkovičová AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 43.19