<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Celoslovenské finále Hľadáme nových olympionikov, Detská štafetová liga

Bratislava (23. 6. 2019)

60 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (ne, 23.6.2019 - 13:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 06 ZŠ Bezrueova TNZŠ Bezrueova TN 5 07.73
2 Kovács DominikKovács Dominik 060101 06 Kolárovo ZŠ KorvínaKolárovo ZŠ Korvína 2 08.23
3 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 06 ZŠ Nábrežie Mládeže NRZŠ Nábrežie Mládeže NR 3 08.35
4 1 Takács AndrášTakács Andráš 060210 06 Cirkevná spoj.škola MoldavaCirkevná spoj.škola Moldava 4 08.39
5 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 06 ZŠ Vajanského LueenecZŠ Vajanského Lueenec 1 08.46
6 Veľk DávidVeľk Dávid 070528 07 ZŠ Komenského TrebišovZŠ Komenského Trebišov 6 08.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.6.2019 - 13:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Goga SamuelGoga Samuel 060113 06 ZŠ a MŠ Centrum 1 DCAZŠ a MŠ Centrum 1 DCA 2 08.23
2 4 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 06 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 3 08.25
3 Král AdamKrál Adam 060521 06 Športové gymnázium NRŠportové gymnázium NR 5 08.55
4 Kováč MartinKováč Martin 060527 06 ZŠ Golianova B.B.ZŠ Golianova B.B. 4 08.76
5 Duráš TimúrDuráš Timúr 070920 07 Mládežnícka 3 KR-ŠasaMládežnícka 3 KR-Šasa 1 08.90
Lelkeš AdamLelkeš Adam 070906 07 ZŠ Sokolíková BAZŠ Sokolíková BA 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.6.2019 - 13:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bilský RomanBilský Roman 060320 06 ZŠ TurzovkaZŠ Turzovka 1 08.83
2 Valla DanielValla Daniel 070803 07 ZŠ a MŠ Lakšárska Nová VesZŠ a MŠ Lakšárska Nová Ves 4 08.94
3 Hudák GerardHudák Gerard 070830 07 ZŠ a MŠ SviniaZŠ a MŠ Svinia 2 09.11
4 Prištiak JakubPrištiak Jakub 070920 07 ZŠ a MŠ Stará BystricaZŠ a MŠ Stará Bystrica 3 09.42
Zmajkovič MatyášZmajkovič Matyáš 060826 06 ZŠArmina V.sVJM v Dunaj.ZŠArmina V.sVJM v Dunaj. 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 23.6.2019 - 13:40) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 ZŠ Dr.Dérera, MalackyZŠ Dr.Dérera, Malacky 1 08.32
2 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 06 SŠ Tilgnerova BASŠ Tilgnerova BA 4 08.46
3 Suchomel PeterSuchomel Peter 060404 06 ZŠ Pod Hájom DCAZŠ Pod Hájom DCA 5 08.49
4 Kundrát JozefKundrát Jozef 060920 06 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 2 08.73
5 23 Pašek MiroslavPašek Miroslav 061129 06 ZŠ a MŠ SmoleniceZŠ a MŠ Smolenice 3 08.86
Vyrostko RafaelVyrostko Rafael 060718 06 ZŠ Námestie Slobody ZAZŠ Námestie Slobody ZA 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 06 ZŠ Bezrueova TNZŠ Bezrueova TN 5 07.73
2 Kovács DominikKovács Dominik 060101 06 Kolárovo ZŠ KorvínaKolárovo ZŠ Korvína 2 08.23
2 Goga SamuelGoga Samuel 060113 06 ZŠ a MŠ Centrum 1 DCAZŠ a MŠ Centrum 1 DCA 2 08.23
4 4 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 06 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 3 08.25
5 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 ZŠ Dr.Dérera, MalackyZŠ Dr.Dérera, Malacky 1 08.32
6 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 06 ZŠ Nábrežie Mládeže NRZŠ Nábrežie Mládeže NR 3 08.35
7 1 Takács AndrášTakács Andráš 060210 06 Cirkevná spoj.škola MoldavaCirkevná spoj.škola Moldava 4 08.39
8 Goljan JakubGoljan Jakub 060426 06 ZŠ Vajanského LueenecZŠ Vajanského Lueenec 1 08.46
8 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 06 SŠ Tilgnerova BASŠ Tilgnerova BA 4 08.46
10 Suchomel PeterSuchomel Peter 060404 06 ZŠ Pod Hájom DCAZŠ Pod Hájom DCA 5 08.49
11 Král AdamKrál Adam 060521 06 Športové gymnázium NRŠportové gymnázium NR 5 08.55
12 Kundrát JozefKundrát Jozef 060920 06 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 2 08.73
13 Kováč MartinKováč Martin 060527 06 ZŠ Golianova B.B.ZŠ Golianova B.B. 4 08.76
14 Bilský RomanBilský Roman 060320 06 ZŠ TurzovkaZŠ Turzovka 1 08.83
15 23 Pašek MiroslavPašek Miroslav 061129 06 ZŠ a MŠ SmoleniceZŠ a MŠ Smolenice 3 08.86
16 Veľk DávidVeľk Dávid 070528 07 ZŠ Komenského TrebišovZŠ Komenského Trebišov 6 08.89
17 Duráš TimúrDuráš Timúr 070920 07 Mládežnícka 3 KR-ŠasaMládežnícka 3 KR-Šasa 1 08.90
18 Valla DanielValla Daniel 070803 07 ZŠ a MŠ Lakšárska Nová VesZŠ a MŠ Lakšárska Nová Ves 4 08.94
19 Hudák GerardHudák Gerard 070830 07 ZŠ a MŠ SviniaZŠ a MŠ Svinia 2 09.11
20 Prištiak JakubPrištiak Jakub 070920 07 ZŠ a MŠ Stará BystricaZŠ a MŠ Stará Bystrica 3 09.42
Lelkeš AdamLelkeš Adam 070906 07 ZŠ Sokolíková BAZŠ Sokolíková BA 6 DNS
Zmajkovič MatyášZmajkovič Matyáš 060826 06 ZŠArmina V.sVJM v Dunaj.ZŠArmina V.sVJM v Dunaj. 5 DNS
Vyrostko RafaelVyrostko Rafael 060718 06 ZŠ Námestie Slobody ZAZŠ Námestie Slobody ZA 6 DNS

60 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (ne, 23.6.2019 - 13:20) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 SZE Eeská BASZE Eeská BA 3 08.18
2 Baláková PetraBaláková Petra 070305 07 ZŠ Brezová Pieš?anyZŠ Brezová Pieš?any 1 08.42
3 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 8 08.43
4 Molnárová-Sujaková DanielaMolnárová-Sujaková Daniela 060122 06 Ssšš Užhorodská 39Ssšš Užhorodská 39 7 08.55
5 Lukašíková BeataLukašíková Beata 060428 06 ZŠ Rázusova EadcaZŠ Rázusova Eadca 6 08.79
6 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 07 ZŠ Bezrueova TNZŠ Bezrueova TN 4 08.90
7 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 06 ZŠ a MŠ Centrum I DCAZŠ a MŠ Centrum I DCA 2 08.92
8 Jendžejova IvanaJendžejova Ivana 061228 06 ZŠ Trebišov KomenskéhoZŠ Trebišov Komenského 5 09.44
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.6.2019 - 13:20) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 ZŠ Fatranská NRZŠ Fatranská NR 5 08.38
2 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 07 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 6 08.39
3 Pelegrínová LeonaPelegrínová Leona 060629 06 ZŠ a MŠ PropoeZŠ a MŠ Propoe 7 08.84
4 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 07 ZŠ Golianova BBZŠ Golianova BB 2 08.86
5 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 06 ZŠ L.Novomeského LueenecZŠ L.Novomeského Lueenec 1 09.03
6 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 09 ZŠ R.Jašíka PartizánskeZŠ R.Jašíka Partizánske 3 09.51
Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 06 ZŠ Golianova BBZŠ Golianova BB 8 DNS
Hlaváčková AlicaHlaváčková Alica 070203 07 Športové gymnázium NRŠportové gymnázium NR 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.6.2019 - 13:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 06 ZŠ Záhorácka,MalackyZŠ Záhorácka,Malacky 2 08.49
2 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 SŠ sv.Vincenta de Paul BASŠ sv.Vincenta de Paul BA 6 08.60
3 Burdová ViktóriaBurdová Viktória 060319 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Sva.AK pri ZŠ s MŠ Borský Sva. 1 08.81
4 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 07 ZŠ Gfatranská NRZŠ Gfatranská NR 5 08.84
5 Viskupová ViktóriaViskupová Viktória 060326 06 ZŠ a MŠ SmoleniceZŠ a MŠ Smolenice 8 08.93
6 Pytelová JankaPytelová Janka 060613 06 ZŠ Rázusova EadcaZŠ Rázusova Eadca 4 09.23
7 Uličná TamaraUličná Tamara 070630 07 ZŠ a MŠ SviniaZŠ a MŠ Svinia 7 09.82
Kučerova AdriánaKučerova Adriána 060921 06 ZŠ Zborou nad BystricouZŠ Zborou nad Bystricou 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 070226 07 SZE Eeská BASZE Eeská BA 3 08.18
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 ZŠ Fatranská NRZŠ Fatranská NR 5 08.38
3 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 07 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 6 08.39
4 Baláková PetraBaláková Petra 070305 07 ZŠ Brezová Pieš?anyZŠ Brezová Pieš?any 1 08.42
5 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 8 08.43
6 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 06 ZŠ Záhorácka,MalackyZŠ Záhorácka,Malacky 2 08.49
7 Molnárová-Sujaková DanielaMolnárová-Sujaková Daniela 060122 06 Ssšš Užhorodská 39Ssšš Užhorodská 39 7 08.55
8 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 SŠ sv.Vincenta de Paul BASŠ sv.Vincenta de Paul BA 6 08.60
9 Lukašíková BeataLukašíková Beata 060428 06 ZŠ Rázusova EadcaZŠ Rázusova Eadca 6 08.79
10 Burdová ViktóriaBurdová Viktória 060319 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Sva.AK pri ZŠ s MŠ Borský Sva. 1 08.81
11 Pelegrínová LeonaPelegrínová Leona 060629 06 ZŠ a MŠ PropoeZŠ a MŠ Propoe 7 08.84
11 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 07 ZŠ Gfatranská NRZŠ Gfatranská NR 5 08.84
13 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 07 ZŠ Golianova BBZŠ Golianova BB 2 08.86
14 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 07 ZŠ Bezrueova TNZŠ Bezrueova TN 4 08.90
15 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 06 ZŠ a MŠ Centrum I DCAZŠ a MŠ Centrum I DCA 2 08.92
16 Viskupová ViktóriaViskupová Viktória 060326 06 ZŠ a MŠ SmoleniceZŠ a MŠ Smolenice 8 08.93
17 Bódiková JanaBódiková Jana 060321 06 ZŠ L.Novomeského LueenecZŠ L.Novomeského Lueenec 1 09.03
18 Pytelová JankaPytelová Janka 060613 06 ZŠ Rázusova EadcaZŠ Rázusova Eadca 4 09.23
19 Jendžejova IvanaJendžejova Ivana 061228 06 ZŠ Trebišov KomenskéhoZŠ Trebišov Komenského 5 09.44
20 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 09 ZŠ R.Jašíka PartizánskeZŠ R.Jašíka Partizánske 3 09.51
21 Uličná TamaraUličná Tamara 070630 07 ZŠ a MŠ SviniaZŠ a MŠ Svinia 7 09.82
Trnovská LindaTrnovská Linda 060411 06 ZŠ Golianova BBZŠ Golianova BB 8 DNS
Hlaváčková AlicaHlaváčková Alica 070203 07 Športové gymnázium NRŠportové gymnázium NR 4 DNS
Kučerova AdriánaKučerova Adriána 060921 06 ZŠ Zborou nad BystricouZŠ Zborou nad Bystricou 3 DNS