<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Celoslovenské finále Hľadáme nových olympionikov, Detská štafetová liga

Bratislava (23. 6. 2019)

60 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (ne, 23.6.2019 - 13:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 ZŠ Bezrueova TNZŠ Bezrueova TN 5 07.73
2 Kovács DominikKovács Dominik 06 06 Kolárovo ZŠ KorvínaKolárovo ZŠ Korvína 2 08.23
3 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ZŠ Nábrežie Mládeže NRZŠ Nábrežie Mládeže NR 3 08.35
4 1 Takács AndrášTakács Andráš 06 06 Cirkevná spoj.škola MoldavaCirkevná spoj.škola Moldava 4 08.39
5 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 ZŠ Vajanského LueenecZŠ Vajanského Lueenec 1 08.46
6 Veľk DávidVeľk Dávid 07 07 ZŠ Komenského TrebišovZŠ Komenského Trebišov 6 08.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.6.2019 - 13:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Goga SamuelGoga Samuel 06 06 ZŠ a MŠ Centrum 1 DCAZŠ a MŠ Centrum 1 DCA 2 08.23
2 4 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 3 08.25
3 Král AdamKrál Adam 06 06 Športové gymnázium NRŠportové gymnázium NR 5 08.55
4 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ZŠ Golianova B.B.ZŠ Golianova B.B. 4 08.76
5 Duráš TimúrDuráš Timúr 07 07 Mládežnícka 3 KR-ŠasaMládežnícka 3 KR-Šasa 1 08.90
Lelkeš AdamLelkeš Adam 07 07 ZŠ Sokolíková BAZŠ Sokolíková BA 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.6.2019 - 13:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bilský RomanBilský Roman 06 06 ZŠ TurzovkaZŠ Turzovka 1 08.83
2 Valla DanielValla Daniel 07 07 ZŠ a MŠ Lakšárska Nová VesZŠ a MŠ Lakšárska Nová Ves 4 08.94
3 Hudák GerardHudák Gerard 07 07 ZŠ a MŠ SviniaZŠ a MŠ Svinia 2 09.11
4 Prištiak JakubPrištiak Jakub 07 07 ZŠ a MŠ Stará BystricaZŠ a MŠ Stará Bystrica 3 09.42
Zmajkovič MatyášZmajkovič Matyáš 06 06 ZŠArmina V.sVJM v Dunaj.ZŠArmina V.sVJM v Dunaj. 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 23.6.2019 - 13:40) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 ZŠ Dr.Dérera, MalackyZŠ Dr.Dérera, Malacky 1 08.32
2 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 SŠ Tilgnerova BASŠ Tilgnerova BA 4 08.46
3 Suchomel PeterSuchomel Peter 06 06 ZŠ Pod Hájom DCAZŠ Pod Hájom DCA 5 08.49
4 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 2 08.73
5 23 Pašek MiroslavPašek Miroslav 06 06 ZŠ a MŠ SmoleniceZŠ a MŠ Smolenice 3 08.86
Vyrostko RafaelVyrostko Rafael 06 06 ZŠ Námestie Slobody ZAZŠ Námestie Slobody ZA 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 ZŠ Bezrueova TNZŠ Bezrueova TN 5 07.73
2 Kovács DominikKovács Dominik 06 06 Kolárovo ZŠ KorvínaKolárovo ZŠ Korvína 2 08.23
2 Goga SamuelGoga Samuel 06 06 ZŠ a MŠ Centrum 1 DCAZŠ a MŠ Centrum 1 DCA 2 08.23
4 4 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 3 08.25
5 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 ZŠ Dr.Dérera, MalackyZŠ Dr.Dérera, Malacky 1 08.32
6 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ZŠ Nábrežie Mládeže NRZŠ Nábrežie Mládeže NR 3 08.35
7 1 Takács AndrášTakács Andráš 06 06 Cirkevná spoj.škola MoldavaCirkevná spoj.škola Moldava 4 08.39
8 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 ZŠ Vajanského LueenecZŠ Vajanského Lueenec 1 08.46
8 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 SŠ Tilgnerova BASŠ Tilgnerova BA 4 08.46
10 Suchomel PeterSuchomel Peter 06 06 ZŠ Pod Hájom DCAZŠ Pod Hájom DCA 5 08.49
11 Král AdamKrál Adam 06 06 Športové gymnázium NRŠportové gymnázium NR 5 08.55
12 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 2 08.73
13 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ZŠ Golianova B.B.ZŠ Golianova B.B. 4 08.76
14 Bilský RomanBilský Roman 06 06 ZŠ TurzovkaZŠ Turzovka 1 08.83
15 23 Pašek MiroslavPašek Miroslav 06 06 ZŠ a MŠ SmoleniceZŠ a MŠ Smolenice 3 08.86
16 Veľk DávidVeľk Dávid 07 07 ZŠ Komenského TrebišovZŠ Komenského Trebišov 6 08.89
17 Duráš TimúrDuráš Timúr 07 07 Mládežnícka 3 KR-ŠasaMládežnícka 3 KR-Šasa 1 08.90
18 Valla DanielValla Daniel 07 07 ZŠ a MŠ Lakšárska Nová VesZŠ a MŠ Lakšárska Nová Ves 4 08.94
19 Hudák GerardHudák Gerard 07 07 ZŠ a MŠ SviniaZŠ a MŠ Svinia 2 09.11
20 Prištiak JakubPrištiak Jakub 07 07 ZŠ a MŠ Stará BystricaZŠ a MŠ Stará Bystrica 3 09.42
Lelkeš AdamLelkeš Adam 07 07 ZŠ Sokolíková BAZŠ Sokolíková BA 6 DNS
Zmajkovič MatyášZmajkovič Matyáš 06 06 ZŠArmina V.sVJM v Dunaj.ZŠArmina V.sVJM v Dunaj. 5 DNS
Vyrostko RafaelVyrostko Rafael 06 06 ZŠ Námestie Slobody ZAZŠ Námestie Slobody ZA 6 DNS

60 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (ne, 23.6.2019 - 13:20) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 SZE Eeská BASZE Eeská BA 3 08.18
2 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 ZŠ Brezová Pieš?anyZŠ Brezová Pieš?any 1 08.42
3 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 8 08.43
4 Molnárová-Sujaková DanielaMolnárová-Sujaková Daniela 06 06 Ssšš Užhorodská 39Ssšš Užhorodská 39 7 08.55
5 Lukašíková BeataLukašíková Beata 06 06 ZŠ Rázusova EadcaZŠ Rázusova Eadca 6 08.79
6 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 ZŠ Bezrueova TNZŠ Bezrueova TN 4 08.90
7 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 ZŠ a MŠ Centrum I DCAZŠ a MŠ Centrum I DCA 2 08.92
8 Jendžejova IvanaJendžejova Ivana 06 06 ZŠ Trebišov KomenskéhoZŠ Trebišov Komenského 5 09.44
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.6.2019 - 13:20) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 ZŠ Fatranská NRZŠ Fatranská NR 5 08.38
2 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 6 08.39
3 Pelegrínová LeonaPelegrínová Leona 06 06 ZŠ a MŠ PropoeZŠ a MŠ Propoe 7 08.84
4 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 ZŠ Golianova BBZŠ Golianova BB 2 08.86
5 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 ZŠ L.Novomeského LueenecZŠ L.Novomeského Lueenec 1 09.03
6 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 ZŠ R.Jašíka PartizánskeZŠ R.Jašíka Partizánske 3 09.51
Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 ZŠ Golianova BBZŠ Golianova BB 8 DNS
Hlaváčková AlicaHlaváčková Alica 07 07 Športové gymnázium NRŠportové gymnázium NR 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.6.2019 - 13:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 ZŠ Záhorácka,MalackyZŠ Záhorácka,Malacky 2 08.49
2 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 SŠ sv.Vincenta de Paul BASŠ sv.Vincenta de Paul BA 6 08.60
3 Burdová ViktóriaBurdová Viktória 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Sva.AK pri ZŠ s MŠ Borský Sva. 1 08.81
4 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 ZŠ Gfatranská NRZŠ Gfatranská NR 5 08.84
5 Viskupová ViktóriaViskupová Viktória 06 06 ZŠ a MŠ SmoleniceZŠ a MŠ Smolenice 8 08.93
6 Pytelová JankaPytelová Janka 06 06 ZŠ Rázusova EadcaZŠ Rázusova Eadca 4 09.23
7 Uličná TamaraUličná Tamara 07 07 ZŠ a MŠ SviniaZŠ a MŠ Svinia 7 09.82
Kučerova AdriánaKučerova Adriána 06 06 ZŠ Zborou nad BystricouZŠ Zborou nad Bystricou 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 SZE Eeská BASZE Eeská BA 3 08.18
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 ZŠ Fatranská NRZŠ Fatranská NR 5 08.38
3 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 6 08.39
4 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 ZŠ Brezová Pieš?anyZŠ Brezová Pieš?any 1 08.42
5 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 8 08.43
6 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 ZŠ Záhorácka,MalackyZŠ Záhorácka,Malacky 2 08.49
7 Molnárová-Sujaková DanielaMolnárová-Sujaková Daniela 06 06 Ssšš Užhorodská 39Ssšš Užhorodská 39 7 08.55
8 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 SŠ sv.Vincenta de Paul BASŠ sv.Vincenta de Paul BA 6 08.60
9 Lukašíková BeataLukašíková Beata 06 06 ZŠ Rázusova EadcaZŠ Rázusova Eadca 6 08.79
10 Burdová ViktóriaBurdová Viktória 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Sva.AK pri ZŠ s MŠ Borský Sva. 1 08.81
11 Pelegrínová LeonaPelegrínová Leona 06 06 ZŠ a MŠ PropoeZŠ a MŠ Propoe 7 08.84
11 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 ZŠ Gfatranská NRZŠ Gfatranská NR 5 08.84
13 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 ZŠ Golianova BBZŠ Golianova BB 2 08.86
14 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 ZŠ Bezrueova TNZŠ Bezrueova TN 4 08.90
15 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 ZŠ a MŠ Centrum I DCAZŠ a MŠ Centrum I DCA 2 08.92
16 Viskupová ViktóriaViskupová Viktória 06 06 ZŠ a MŠ SmoleniceZŠ a MŠ Smolenice 8 08.93
17 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 ZŠ L.Novomeského LueenecZŠ L.Novomeského Lueenec 1 09.03
18 Pytelová JankaPytelová Janka 06 06 ZŠ Rázusova EadcaZŠ Rázusova Eadca 4 09.23
19 Jendžejova IvanaJendžejova Ivana 06 06 ZŠ Trebišov KomenskéhoZŠ Trebišov Komenského 5 09.44
20 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 ZŠ R.Jašíka PartizánskeZŠ R.Jašíka Partizánske 3 09.51
21 Uličná TamaraUličná Tamara 07 07 ZŠ a MŠ SviniaZŠ a MŠ Svinia 7 09.82
Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 ZŠ Golianova BBZŠ Golianova BB 8 DNS
Hlaváčková AlicaHlaváčková Alica 07 07 Športové gymnázium NRŠportové gymnázium NR 4 DNS
Kučerova AdriánaKučerova Adriána 06 06 ZŠ Zborou nad BystricouZŠ Zborou nad Bystricou 3 DNS

600 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (ne, 23.6.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 Vranov nad Top3ou ZŠ LúenaVranov nad Top3ou ZŠ Lúena 1:42.19
2 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 SŠ sv.Vincenta de Paul, BASŠ sv.Vincenta de Paul, BA 1:43.20
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1:43.66
4 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 Gymnázium GolianovaGymnázium Golianova 1:46.43
5 Malíková MagdalénaMalíková Magdaléna 06 06 ZŠ M.R.Štefanika EadcaZŠ M.R.Štefanika Eadca 1:48.19
6 Mehager Mária HanaMehager Mária Hana 06 06 Gymnázium GolianovaGymnázium Golianova 1:48.57
7 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 1:49.70
8 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 ZŠ K.SvatoplukaZŠ K.Svatopluka 1:52.71
9 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 ZŠ Záhorácka MalackyZŠ Záhorácka Malacky 1:53.04
10 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 2:04.79
11 Vincová NatáliaVincová Natália 06 06 ZŠ PorpoeZŠ Porpoe 2:15.88
Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 ZŠ Nábrežná KMZŠ Nábrežná KM DNS
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.6.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 8 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 ZŠ J.Krá3a Nová DubnicaZŠ J.Krá3a Nová Dubnica 1:54.31
2 11 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 ZŠ ZohorZŠ Zohor 1:54.81
3 3 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny Athletics Pieš?anyFunny Athletics Pieš?any 1:54.88
4 7 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 ZŠ Pod Hájom DCAZŠ Pod Hájom DCA 1:55.41
5 10 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 ZŠ Jánošovka Eierny BalogZŠ Jánošovka Eierny Balog 1:57.18
6 2 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 ZŠ Tomášiková KošiceZŠ Tomášiková Košice 1:57.98
7 1 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 ZŠ Janigová KošiceZŠ Janigová Košice 1:58.96
8 9 Berčíková ViktóriaBerčíková Viktória 07 07 ZŠ a MŠ Pionierska BreznoZŠ a MŠ Pionierska Brezno 2:01.82
9 5 Oszkay LeilaOszkay Leila 07 07 ZŠ Vámberyho Dunajská SredaZŠ Vámberyho Dunajská Sreda 2:04.69
10 4 Jablonská SoňaJablonská Soňa 08 08 ZŠ a MŠ SmoleniceZŠ a MŠ Smolenice 2:05.38
6 Králiková LauraKráliková Laura 05 05 ZŠ V.Beniaka s MŠ ChynoranyZŠ V.Beniaka s MŠ Chynorany DNS
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 Vranov nad Top3ou ZŠ LúenaVranov nad Top3ou ZŠ Lúena 1:42.19
2 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 SŠ sv.Vincenta de Paul, BASŠ sv.Vincenta de Paul, BA 1:43.20
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1:43.66
4 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 Gymnázium GolianovaGymnázium Golianova 1:46.43
5 Malíková MagdalénaMalíková Magdaléna 06 06 ZŠ M.R.Štefanika EadcaZŠ M.R.Štefanika Eadca 1:48.19
6 Mehager Mária HanaMehager Mária Hana 06 06 Gymnázium GolianovaGymnázium Golianova 1:48.57
7 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 1:49.70
8 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 ZŠ K.SvatoplukaZŠ K.Svatopluka 1:52.71
9 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 ZŠ Záhorácka MalackyZŠ Záhorácka Malacky 1:53.04
10 8 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 ZŠ J.Krá3a Nová DubnicaZŠ J.Krá3a Nová Dubnica 1:54.31
11 11 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 ZŠ ZohorZŠ Zohor 1:54.81
12 3 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny Athletics Pieš?anyFunny Athletics Pieš?any 1:54.88
13 7 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 ZŠ Pod Hájom DCAZŠ Pod Hájom DCA 1:55.41
14 10 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 ZŠ Jánošovka Eierny BalogZŠ Jánošovka Eierny Balog 1:57.18
15 2 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 ZŠ Tomášiková KošiceZŠ Tomášiková Košice 1:57.98
16 1 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 ZŠ Janigová KošiceZŠ Janigová Košice 1:58.96
17 9 Berčíková ViktóriaBerčíková Viktória 07 07 ZŠ a MŠ Pionierska BreznoZŠ a MŠ Pionierska Brezno 2:01.82
18 5 Oszkay LeilaOszkay Leila 07 07 ZŠ Vámberyho Dunajská SredaZŠ Vámberyho Dunajská Sreda 2:04.69
19 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 2:04.79
20 4 Jablonská SoňaJablonská Soňa 08 08 ZŠ a MŠ SmoleniceZŠ a MŠ Smolenice 2:05.38
21 Vincová NatáliaVincová Natália 06 06 ZŠ PorpoeZŠ Porpoe 2:15.88
Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 ZŠ Nábrežná KMZŠ Nábrežná KM DNS
6 Králiková LauraKráliková Laura 05 05 ZŠ V.Beniaka s MŠ ChynoranyZŠ V.Beniaka s MŠ Chynorany DNS

1000 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (ne, 23.6.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Takács AndrášTakács Andráš 06 06 Cirkevná spoj.škola MoldavaCirkevná spoj.škola Moldava 3:02.63
2 2 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 KSŠ sv.Assiského B.ŠtiavnicaKSŠ sv.Assiského B.Štiavnica 3:06.83
3 3 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ZŠ Brezová pod BradlomZŠ Brezová pod Bradlom 3:09.54
4 4 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 3:10.05
5 5 Štercel RobertŠtercel Robert 07 07 ZŠ Andyho 6 ŠtúrovoZŠ Andyho 6 Štúrovo 3:15.77
6 6 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 ZŠ GolianovaBBZŠ GolianovaBB 3:17.60
7 7 Bruner JakubBruner Jakub 06 06 ZŠ Pod Hájom DCAZŠ Pod Hájom DCA 3:21.03
Brázdovič AlešBrázdovič Aleš 06 06 ZŠ a MŠ SmoleniceZŠ a MŠ Smolenice DNS
Výrostko RafaelVýrostko Rafael 06 06 ZŠ Námestie Mladosti ZAZŠ Námestie Mladosti ZA DNS
Tavalčiak TimotejTavalčiak Timotej 06 06 ZŠ GolianovaBBZŠ GolianovaBB DNS
Bednár AdamBednár Adam 06 06 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova DNS
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.6.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 20 Villem MartinVillem Martin 06 06 ZŠ a MŠ BánovZŠ a MŠ Bánov 3:15.74
2 19 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Kupeckého PezinokZŠ Kupeckého Pezinok 3:20.46
3 12 Sitiarik MarekSitiarik Marek 07 07 ZŠ VikartovceZŠ Vikartovce 3:20.97
4 18 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 ZŠ Brezová pod BradlomZŠ Brezová pod Bradlom 3:27.02
5 21 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 ZŠ Sokolíkova BAZŠ Sokolíkova BA 3:28.16
6 16 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 ZŠ TurzovkaZŠ Turzovka 3:29.75
7 22 Kotlík PeterKotlík Peter 06 06 ZŠ Záhorácka,MalackyZŠ Záhorácka,Malacky 3:31.09
8 14 Rokyta FilipRokyta Filip 06 06 ZŠ KomenskéhoZŠ Komenského 3:33.88
9 17 Ollos HunorOllos Hunor 06 06 ZŠ Armina V.sVJM Dunaj.ZŠ Armina V.sVJM Dunaj. 3:43.78
10 23 Pašek MiroslavPašek Miroslav 06 06 ZŠ a MŠ SmoleniceZŠ a MŠ Smolenice 4:00.14
13 Koščalik TomášKoščalik Tomáš 07 07 ZŠ Zborou nad BystricouZŠ Zborou nad Bystricou DNS
15 Képes PeterKépes Peter 08 08 ZŠ EeeejovceZŠ Eeeejovce DNS
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Takács AndrášTakács Andráš 06 06 Cirkevná spoj.škola MoldavaCirkevná spoj.škola Moldava 3:02.63
2 2 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 KSŠ sv.Assiského B.ŠtiavnicaKSŠ sv.Assiského B.Štiavnica 3:06.83
3 3 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ZŠ Brezová pod BradlomZŠ Brezová pod Bradlom 3:09.54
4 4 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 3:10.05
5 20 Villem MartinVillem Martin 06 06 ZŠ a MŠ BánovZŠ a MŠ Bánov 3:15.74
6 5 Štercel RobertŠtercel Robert 07 07 ZŠ Andyho 6 ŠtúrovoZŠ Andyho 6 Štúrovo 3:15.77
7 6 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 ZŠ GolianovaBBZŠ GolianovaBB 3:17.60
8 19 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Kupeckého PezinokZŠ Kupeckého Pezinok 3:20.46
9 12 Sitiarik MarekSitiarik Marek 07 07 ZŠ VikartovceZŠ Vikartovce 3:20.97
10 7 Bruner JakubBruner Jakub 06 06 ZŠ Pod Hájom DCAZŠ Pod Hájom DCA 3:21.03
11 18 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 ZŠ Brezová pod BradlomZŠ Brezová pod Bradlom 3:27.02
12 21 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 ZŠ Sokolíkova BAZŠ Sokolíkova BA 3:28.16
13 16 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 ZŠ TurzovkaZŠ Turzovka 3:29.75
14 22 Kotlík PeterKotlík Peter 06 06 ZŠ Záhorácka,MalackyZŠ Záhorácka,Malacky 3:31.09
15 14 Rokyta FilipRokyta Filip 06 06 ZŠ KomenskéhoZŠ Komenského 3:33.88
16 17 Ollos HunorOllos Hunor 06 06 ZŠ Armina V.sVJM Dunaj.ZŠ Armina V.sVJM Dunaj. 3:43.78
17 23 Pašek MiroslavPašek Miroslav 06 06 ZŠ a MŠ SmoleniceZŠ a MŠ Smolenice 4:00.14
Brázdovič AlešBrázdovič Aleš 06 06 ZŠ a MŠ SmoleniceZŠ a MŠ Smolenice DNS
Výrostko RafaelVýrostko Rafael 06 06 ZŠ Námestie Mladosti ZAZŠ Námestie Mladosti ZA DNS
Tavalčiak TimotejTavalčiak Timotej 06 06 ZŠ GolianovaBBZŠ GolianovaBB DNS
Bednár AdamBednár Adam 06 06 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova DNS
13 Koščalik TomášKoščalik Tomáš 07 07 ZŠ Zborou nad BystricouZŠ Zborou nad Bystricou DNS
15 Képes PeterKépes Peter 08 08 ZŠ EeeejovceZŠ Eeeejovce DNS

4 x 60 m kombinovaná - Mix (Beh)

Beh 01 (ne, 23.6.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sliacka, Píšová, Homola, Gregor Sliacka, Píšová, Homola, Gregor BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 35.64
2 Gašparovičová, Nosáľová, Bobovský, Knapčok Gašparovičová, Nosáľová, Bobovský, Knapčok ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 36.78
3 Dodrvová, Maniačková, Čík, Kubíček Dodrvová, Maniačková, Čík, Kubíček CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 37.43
4 Čaladiková, Pániková, Horváth, Valent Čaladiková, Pániková, Horváth, Valent Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 37.76
5 Pastieriková, Holková, Černý, Paúk Pastieriková, Holková, Černý, Paúk Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 40.04
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.6.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Liptajová, Bovanová, Ashford, Tručka Liptajová, Bovanová, Ashford, Tručka Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 35.00
2 Martišová, Zavadilová, Martiš, Bulgan Martišová, Zavadilová, Martiš, Bulgan ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 36.40
3 Drozdová, Valovičová, Pokorný, Skočdopole Drozdová, Valovičová, Pokorný, Skočdopole ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 36.44
4 Švaňová, Čanecká, Ďuroška, Turčan Švaňová, Čanecká, Ďuroška, Turčan Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 38.05
5 Domorádová, Tomašíková, Zamborský, Jevoš Domorádová, Tomašíková, Zamborský, Jevoš ZŠ MR Štefánika TrebišovZŠ MR Štefánika Trebišov 4 39.12
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.6.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čižmárik, Hejčíková, Krchňavý, Ivaničová Čižmárik, Hejčíková, Krchňavý, Ivaničová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 34.68
2 Pauková, Zálesňáková, Volek, Lukáček Pauková, Zálesňáková, Volek, Lukáček Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 35.38
3 Bakay, Čerenková, Hvozdík, Satmarová Bakay, Čerenková, Hvozdík, Satmarová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 36.51
4 Babjáková, Hrtanová, Horovčák, Sabo Babjáková, Hrtanová, Horovčák, Sabo AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 4 37.34
5 Kravec, Kravcová, Vlkovič, Vlkovičová Kravec, Kravcová, Vlkovič, Vlkovičová AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 43.19
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 23.6.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vytisková, Sandtnerová, Šandrik, Polák Vytisková, Sandtnerová, Šandrik, Polák Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 35.54
2 Sitarčíková, Segeč, Štubňová, Vámoš Sitarčíková, Segeč, Štubňová, Vámoš MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 35.88
3 Mádelová, Moravíková, Holý, Krajčovič Mádelová, Moravíková, Holý, Krajčovič Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 37.45
4 Tóthová, Jarošová, Drančák, Komora Tóthová, Jarošová, Drančák, Komora ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 38.80
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čižmárik, Hejčíková, Krchňavý, Ivaničová Čižmárik, Hejčíková, Krchňavý, Ivaničová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 34.68
2 Liptajová, Bovanová, Ashford, Tručka Liptajová, Bovanová, Ashford, Tručka Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 35.00
3 Pauková, Zálesňáková, Volek, Lukáček Pauková, Zálesňáková, Volek, Lukáček Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 35.38
4 Vytisková, Sandtnerová, Šandrik, Polák Vytisková, Sandtnerová, Šandrik, Polák Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 35.54
5 Sliacka, Píšová, Homola, Gregor Sliacka, Píšová, Homola, Gregor BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 35.64
6 Sitarčíková, Segeč, Štubňová, Vámoš Sitarčíková, Segeč, Štubňová, Vámoš MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 35.88
7 Martišová, Zavadilová, Martiš, Bulgan Martišová, Zavadilová, Martiš, Bulgan ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 36.40
8 Drozdová, Valovičová, Pokorný, Skočdopole Drozdová, Valovičová, Pokorný, Skočdopole ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 36.44
9 Bakay, Čerenková, Hvozdík, Satmarová Bakay, Čerenková, Hvozdík, Satmarová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 36.51
10 Gašparovičová, Nosáľová, Bobovský, Knapčok Gašparovičová, Nosáľová, Bobovský, Knapčok ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 36.78
11 Babjáková, Hrtanová, Horovčák, Sabo Babjáková, Hrtanová, Horovčák, Sabo AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 4 37.34
12 Dodrvová, Maniačková, Čík, Kubíček Dodrvová, Maniačková, Čík, Kubíček CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 37.43
13 Mádelová, Moravíková, Holý, Krajčovič Mádelová, Moravíková, Holý, Krajčovič Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 37.45
14 Čaladiková, Pániková, Horváth, Valent Čaladiková, Pániková, Horváth, Valent Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 37.76
15 Švaňová, Čanecká, Ďuroška, Turčan Švaňová, Čanecká, Ďuroška, Turčan Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 38.05
16 Tóthová, Jarošová, Drančák, Komora Tóthová, Jarošová, Drančák, Komora ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 38.80
17 Domorádová, Tomašíková, Zamborský, Jevoš Domorádová, Tomašíková, Zamborský, Jevoš ZŠ MR Štefánika TrebišovZŠ MR Štefánika Trebišov 4 39.12
18 Pastieriková, Holková, Černý, Paúk Pastieriková, Holková, Černý, Paúk Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 40.04
19 Kravec, Kravcová, Vlkovič, Vlkovičová Kravec, Kravcová, Vlkovič, Vlkovičová AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 43.19