<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Celoslovenské finále Hľadáme nových olympionikov, Detská štafetová liga

Bratislava (23. 6. 2019)

1000 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (ne, 23.6.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Takács AndrášTakács Andráš 06 06 Cirkevná spoj.škola MoldavaCirkevná spoj.škola Moldava 3:02.63
2 2 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 KSŠ sv.Assiského B.ŠtiavnicaKSŠ sv.Assiského B.Štiavnica 3:06.83
3 3 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ZŠ Brezová pod BradlomZŠ Brezová pod Bradlom 3:09.54
4 4 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 3:10.05
5 5 Štercel RobertŠtercel Robert 07 07 ZŠ Andyho 6 ŠtúrovoZŠ Andyho 6 Štúrovo 3:15.77
6 6 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 ZŠ GolianovaBBZŠ GolianovaBB 3:17.60
7 7 Bruner JakubBruner Jakub 06 06 ZŠ Pod Hájom DCAZŠ Pod Hájom DCA 3:21.03
Brázdovič AlešBrázdovič Aleš 06 06 ZŠ a MŠ SmoleniceZŠ a MŠ Smolenice DNS
Výrostko RafaelVýrostko Rafael 06 06 ZŠ Námestie Mladosti ZAZŠ Námestie Mladosti ZA DNS
Tavalčiak TimotejTavalčiak Timotej 06 06 ZŠ GolianovaBBZŠ GolianovaBB DNS
Bednár AdamBednár Adam 06 06 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova DNS
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.6.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 20 Villem MartinVillem Martin 06 06 ZŠ a MŠ BánovZŠ a MŠ Bánov 3:15.74
2 19 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Kupeckého PezinokZŠ Kupeckého Pezinok 3:20.46
3 12 Sitiarik MarekSitiarik Marek 07 07 ZŠ VikartovceZŠ Vikartovce 3:20.97
4 18 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 ZŠ Brezová pod BradlomZŠ Brezová pod Bradlom 3:27.02
5 21 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 ZŠ Sokolíkova BAZŠ Sokolíkova BA 3:28.16
6 16 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 ZŠ TurzovkaZŠ Turzovka 3:29.75
7 22 Kotlík PeterKotlík Peter 06 06 ZŠ Záhorácka,MalackyZŠ Záhorácka,Malacky 3:31.09
8 14 Rokyta FilipRokyta Filip 06 06 ZŠ KomenskéhoZŠ Komenského 3:33.88
9 17 Ollos HunorOllos Hunor 06 06 ZŠ Armina V.sVJM Dunaj.ZŠ Armina V.sVJM Dunaj. 3:43.78
10 23 Pašek MiroslavPašek Miroslav 06 06 ZŠ a MŠ SmoleniceZŠ a MŠ Smolenice 4:00.14
13 Koščalik TomášKoščalik Tomáš 07 07 ZŠ Zborou nad BystricouZŠ Zborou nad Bystricou DNS
15 Képes PeterKépes Peter 08 08 ZŠ EeeejovceZŠ Eeeejovce DNS
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Takács AndrášTakács Andráš 06 06 Cirkevná spoj.škola MoldavaCirkevná spoj.škola Moldava 3:02.63
2 2 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 KSŠ sv.Assiského B.ŠtiavnicaKSŠ sv.Assiského B.Štiavnica 3:06.83
3 3 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ZŠ Brezová pod BradlomZŠ Brezová pod Bradlom 3:09.54
4 4 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova 3:10.05
5 20 Villem MartinVillem Martin 06 06 ZŠ a MŠ BánovZŠ a MŠ Bánov 3:15.74
6 5 Štercel RobertŠtercel Robert 07 07 ZŠ Andyho 6 ŠtúrovoZŠ Andyho 6 Štúrovo 3:15.77
7 6 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 ZŠ GolianovaBBZŠ GolianovaBB 3:17.60
8 19 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Kupeckého PezinokZŠ Kupeckého Pezinok 3:20.46
9 12 Sitiarik MarekSitiarik Marek 07 07 ZŠ VikartovceZŠ Vikartovce 3:20.97
10 7 Bruner JakubBruner Jakub 06 06 ZŠ Pod Hájom DCAZŠ Pod Hájom DCA 3:21.03
11 18 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 ZŠ Brezová pod BradlomZŠ Brezová pod Bradlom 3:27.02
12 21 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 ZŠ Sokolíkova BAZŠ Sokolíkova BA 3:28.16
13 16 Krišica AndrejKrišica Andrej 07 07 ZŠ TurzovkaZŠ Turzovka 3:29.75
14 22 Kotlík PeterKotlík Peter 06 06 ZŠ Záhorácka,MalackyZŠ Záhorácka,Malacky 3:31.09
15 14 Rokyta FilipRokyta Filip 06 06 ZŠ KomenskéhoZŠ Komenského 3:33.88
16 17 Ollos HunorOllos Hunor 06 06 ZŠ Armina V.sVJM Dunaj.ZŠ Armina V.sVJM Dunaj. 3:43.78
17 23 Pašek MiroslavPašek Miroslav 06 06 ZŠ a MŠ SmoleniceZŠ a MŠ Smolenice 4:00.14
Brázdovič AlešBrázdovič Aleš 06 06 ZŠ a MŠ SmoleniceZŠ a MŠ Smolenice DNS
Výrostko RafaelVýrostko Rafael 06 06 ZŠ Námestie Mladosti ZAZŠ Námestie Mladosti ZA DNS
Tavalčiak TimotejTavalčiak Timotej 06 06 ZŠ GolianovaBBZŠ GolianovaBB DNS
Bednár AdamBednár Adam 06 06 ZŠ ŠmeralovaZŠ Šmeralova DNS
13 Koščalik TomášKoščalik Tomáš 07 07 ZŠ Zborou nad BystricouZŠ Zborou nad Bystricou DNS
15 Képes PeterKépes Peter 08 08 ZŠ EeeejovceZŠ Eeeejovce DNS