<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický míting pre prípravky atletických klubov VsAZ

Michalovce (8. 6. 2019)

60 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Havrila KevinHavrila Kevin 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 13.5
2 59 Strmeň JakubStrmeň Jakub 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 13.9
3 66 Tudja MatúšTudja Matúš 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 14.3
4 17 Falatko DanielFalatko Daniel 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 16.2
5 49 Paulína GabrielPaulína Gabriel 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 16.3
6 65 Tokár AdamTokár Adam 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 17.8
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Hönsch SamuelHönsch Samuel 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 13.0
2 13 Činčár FrantišekČinčár František 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 14.2
3 7 Braššo MichalBraššo Michal 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 15.1
4 20 Gejguš JakubGejguš Jakub 14 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 16.0
5 69 Vinc DavidVinc David 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 16.1
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Dlugoš MarcoDlugoš Marco 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 12.9
2 6 Bogár JozefBogár Jozef 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 13.4
3 9 Cerula DávidCerula Dávid 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 13.9
4 48 Pandoščák DávidPandoščák Dávid 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 15.0
5 31 Hrico ZoltánHrico Zoltán 14 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 18.1
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Tkáč TeoTkáč Teo 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 13.5
2 15 Dido MartinDido Martin 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 16.2
3 67 Uhrín MartinUhrín Martin 14 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 16.3
4 56 Sidor RichardSidor Richard 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 17.0
5 68 Varkonda Marek SebastiánVarkonda Marek Sebastián 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 19.2
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 29 Hreňko JakubHreňko Jakub 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 08.4
2 116 Kaliňák SamuelKaliňák Samuel 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.1
3 54 Rosinský AlexRosinský Alex 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.9
129 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.6
62 Tereska AdamTereska Adam 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNF
19 Gaži DominikGaži Dominik 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 121 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.5
2 2 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.1
3 124 Poláček FilipPoláček Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.5
4 12 Coranič MatúšCoranič Matúš 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.9
5 58 Soták MichalSoták Michal 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.0
6 5 Barkai EnrikoBarkai Enriko 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 10.8
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Makkay SimonMakkay Simon 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.6
2 47 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.8
3 61 Štec DenisŠtec Denis 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.6
4 51 Prosták MartinProsták Martin 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.8
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 29 Hreňko JakubHreňko Jakub 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 08.4
2 121 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.5
3 129 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.6
3 41 Makkay SimonMakkay Simon 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.6
5 47 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.8
6 116 Kaliňák SamuelKaliňák Samuel 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.1
6 2 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.1
8 124 Poláček FilipPoláček Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.5
9 61 Štec DenisŠtec Denis 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.6
10 51 Prosták MartinProsták Martin 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.8
11 54 Rosinský AlexRosinský Alex 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.9
11 12 Coranič MatúšCoranič Matúš 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.9
13 58 Soták MichalSoták Michal 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.0
14 5 Barkai EnrikoBarkai Enriko 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 10.8
15 16 Dlugoš MarcoDlugoš Marco 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 12.9
16 25 Hönsch SamuelHönsch Samuel 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 13.0
17 6 Bogár JozefBogár Jozef 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 13.4
18 21 Havrila KevinHavrila Kevin 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 13.5
18 64 Tkáč TeoTkáč Teo 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 13.5
20 59 Strmeň JakubStrmeň Jakub 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 13.9
20 9 Cerula DávidCerula Dávid 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 13.9
22 13 Činčár FrantišekČinčár František 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 14.2
23 66 Tudja MatúšTudja Matúš 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 14.3
24 48 Pandoščák DávidPandoščák Dávid 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 15.0
25 7 Braššo MichalBraššo Michal 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 15.1
26 20 Gejguš JakubGejguš Jakub 14 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 16.0
27 69 Vinc DavidVinc David 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 16.1
28 17 Falatko DanielFalatko Daniel 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 16.2
28 15 Dido MartinDido Martin 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 16.2
30 49 Paulína GabrielPaulína Gabriel 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 16.3
30 67 Uhrín MartinUhrín Martin 14 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 16.3
32 56 Sidor RichardSidor Richard 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 17.0
33 65 Tokár AdamTokár Adam 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 17.8
34 31 Hrico ZoltánHrico Zoltán 14 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 18.1
35 68 Varkonda Marek SebastiánVarkonda Marek Sebastián 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 19.2
62 Tereska AdamTereska Adam 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNF
19 Gaži DominikGaži Dominik 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNF

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Katanik JakubKatanik Jakub 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.3
2 122 Peniak PatrikPeniak Patrik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.4
3 120 Michta MarkoMichta Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.7
4 123 Pillár OliverPillár Oliver 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.0
5 22 Holan NicolasHolan Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 15.1
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Sýkora PatrikSýkora Patrik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.2
2 23 Holan NoemHolan Noem 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.3
3 119 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.5
4 36 Kolesár SamuelKolesár Samuel 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.9
5 43 Mertén KristiánMertén Kristián 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.7
30 Hreščo JakubHreščo Jakub 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Vanta SebastiánVanta Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.7
2 126 Šiba KristiánŠiba Kristián 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.8
3 130 Volčko OliverVolčko Oliver 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.4
46 Nemčík DávidNemčík Dávid 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
63 Tereska KareemTereska Kareem 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Sýkora PatrikSýkora Patrik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.2
2 117 Katanik JakubKatanik Jakub 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.3
2 23 Holan NoemHolan Noem 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.3
4 122 Peniak PatrikPeniak Patrik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.4
5 119 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.5
6 120 Michta MarkoMichta Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.7
6 128 Vanta SebastiánVanta Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.7
8 126 Šiba KristiánŠiba Kristián 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.8
9 36 Kolesár SamuelKolesár Samuel 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.9
10 123 Pillár OliverPillár Oliver 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.0
11 130 Volčko OliverVolčko Oliver 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.4
12 43 Mertén KristiánMertén Kristián 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.7
13 22 Holan NicolasHolan Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 15.1
30 Hreščo JakubHreščo Jakub 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
46 Nemčík DávidNemčík Dávid 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
63 Tereska KareemTereska Kareem 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 75 Blahutová KláraBlahutová Klára 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 13.4
2 71 Babjáková EmaBabjáková Ema 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 13.5
3 82 Kacinová ViktóriaKacinová Viktória 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 13.7
4 98 Matta MelanijaMatta Melanija 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 13.8
5 101 Pauliková LianaPauliková Liana 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 14.8
6 112 Tamášová EmmaTamášová Emma 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 15.1
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Miňová EmmaMiňová Emma 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 14.1
2 70 Babjaková AlžbetaBabjaková Alžbeta 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 15.2
3 80 Gombitová NuemiGombitová Nuemi 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 15.3
4 86 Klimová MichaelaKlimová Michaela 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 16.1
5 76 Bogárova XéniaBogárova Xénia 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 16.2
6 104 Rovňáková SáraRovňáková Sára 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 17.2
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Kendrová KarolínaKendrová Karolína 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.0
2 3 Nováková HanaNováková Hana 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.7
3 73 Baranová KiaraBaranová Kiara 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 10.0
MS 79 Dlugošová LauraDlugošová Laura 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.1
110 Surmiaková IvanaSurmiaková Ivana 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.0
2 105 Serenčková NinaSerenčková Nina 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.1
3 95 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.3
4 88 Kolesárová ŽofiaKolesárová Žofia 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.8
5 71 Babjáková EmaBabjáková Ema 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.1
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Kendrová KarolínaKendrová Karolína 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.0
1 114 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.0
3 79 Dlugošová LauraDlugošová Laura 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.1
3 105 Serenčková NinaSerenčková Nina 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.1
5 95 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.3
6 3 Nováková HanaNováková Hana 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.7
7 88 Kolesárová ŽofiaKolesárová Žofia 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.8
8 73 Baranová KiaraBaranová Kiara 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 10.0
9 71 Babjáková EmaBabjáková Ema 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.1
10 75 Blahutová KláraBlahutová Klára 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 13.4
11 71 Babjáková EmaBabjáková Ema 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 13.5
12 82 Kacinová ViktóriaKacinová Viktória 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 13.7
13 98 Matta MelanijaMatta Melanija 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 13.8
14 99 Miňová EmmaMiňová Emma 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 14.1
15 101 Pauliková LianaPauliková Liana 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 14.8
16 112 Tamášová EmmaTamášová Emma 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 15.1
17 70 Babjaková AlžbetaBabjaková Alžbeta 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 15.2
18 80 Gombitová NuemiGombitová Nuemi 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 15.3
19 86 Klimová MichaelaKlimová Michaela 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 16.1
20 76 Bogárova XéniaBogárova Xénia 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 16.2
21 104 Rovňáková SáraRovňáková Sára 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 17.2
110 Surmiaková IvanaSurmiaková Ivana 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNF

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 138 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.7
2 137 Senčáková SimonaSenčáková Simona 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.8
3 102 Popiková BiankaPopiková Bianka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.2
4 135 Poláková ZuzanaPoláková Zuzana 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.3
5 131 Bohinská VivienBohinská Vivien 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.7
100 Nemčíková SimonaNemčíková Simona 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Klimová SofiaKlimová Sofia 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.2
2 136 Reľovská PetraReľovská Petra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.0
3 132 Frankovičová NikolaFrankovičová Nikola 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.5
4 97 Matejová SophiaMatejová Sophia 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.7
5 133 Chovancová EmaChovancová Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.4
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Klimová SofiaKlimová Sofia 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.2
2 138 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.7
3 137 Senčáková SimonaSenčáková Simona 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.8
4 136 Reľovská PetraReľovská Petra 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.0
5 102 Popiková BiankaPopiková Bianka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.2
6 135 Poláková ZuzanaPoláková Zuzana 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.3
7 132 Frankovičová NikolaFrankovičová Nikola 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.5
8 131 Bohinská VivienBohinská Vivien 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.7
8 97 Matejová SophiaMatejová Sophia 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.7
10 133 Chovancová EmaChovancová Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.4
100 Nemčíková SimonaNemčíková Simona 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS