<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický míting pre prípravky atletických klubov VsAZ

Michalovce (8. 6. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Miniprípravka-chlapci

Miniprípravka-chlapci A (so, 8.6.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 14 Demko DávidDemko Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
10 10 3 25.50 25.50 25.50
2 58 Soták MichalSoták Michal
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
11 11 12 24.60 24.60 24.60
3 124 Poláček FilipPoláček Filip
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 10 24.40 24.40 24.40
4 57 Sokira ChristopherSokira Christopher
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
11 11 11 22.65 22.65 22.65
5 116 Kaliňák SamuelKaliňák Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 6 22.00 22.00 22.00
6 115 Hríbik TomášHríbik Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 5 21.70 21.70 21.70
7 39 Laporčák MatúšLaporčák Matúš
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
10 10 7 21.60 21.60 21.60
8 8 Brhlík TimotejBrhlík Timotej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
10 10 1 21.30 21.30 21.30
9 22 Holan NicolasHolan Nicolas
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
11 11 16 20.25 20.25 20.25
10 12 Coranič MatúšCoranič Matúš
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
11 11 2 18.18 18.18 18.18
11 51 Prosták MartinProsták Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
11 11 14 18.15 18.15 18.15
12 48 Pandoščák DávidPandoščák Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
12 12 15 16.15 16.15 16.15
13 47 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
11 11 8 15.95 15.95 15.95
14 2 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
10 10 9 15.77 15.77 15.77
15= 62 Tereska AdamTereska Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
10 10 13 00.00 - -
15= 19 Gaži DominikGaži Dominik
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
11 11 4 00.00 - -
Celkom 16 pretekárov
Miniprípravka-chlapci B (so, 8.6.2019 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 9 Cerula DávidCerula Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
12 12 3 15.24 15.24 15.24
2 17 Falatko DanielFalatko Daniel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
12 12 6 14.82 14.82 14.82
3 18 Fejko MartinFejko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
13 13 7 14.11 14.11 14.11
4 16 Dlugoš MarcoDlugoš Marco
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
12 12 5 12.60 12.60 12.60
5 6 Bogár JozefBogár Jozef
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
12 12 1 11.36 11.36 11.36
6 48 Pandoščák DávidPandoščák Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
12 12 9 10.92 10.92 10.92
7 7 Braššo MichalBraššo Michal
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
13 13 2 10.21 10.21 10.21
8 13 Činčár FrantišekČinčár František
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
12 12 4 09.98 09.98 9.98
9 25 Hönsch SamuelHönsch Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
13 13 8 09.92 09.92 9.92
Celkom 9 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 118 Labanc PeterLabanc Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 3 31.80 31.80 31.80
2 11 Coranič LukášCoranič Lukáš
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 14 31.70 31.70 31.70
3 23 Holan NoemHolan Noem
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 1 31.50 31.50 31.50
4 61 Štec DenisŠtec Denis
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
09 09 13 27.55 27.55 27.55
5 128 Vanta SebastiánVanta Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 10 26.40 26.40 26.40
6 43 Mertén KristiánMertén Kristián
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 5 25.00 25.00 25.00
7 120 Michta MarkoMichta Marko
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 6 21.35 21.35 21.35
8 119 Lenárt PatrikLenárt Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 4 20.85 20.85 20.85
9 123 Pillár OliverPillár Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 7 19.83 19.83 19.83
10 130 Volčko OliverVolčko Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 11 14.96 14.96 14.96
11 127 Šiba MatejŠiba Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 8 14.00 14.00 14.00
12 36 Kolesár SamuelKolesár Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 2 12.20 12.20 12.20
13= 63 Tereska KareemTereska Kareem
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
09 09 9 00.00 - -
13= 1 Bača DanielBača Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 12 00.00 - -
Celkom 14 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Miniprípravka-dievčatá

Miniprípravka-dievčatá A (so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 114 Vajdová OlíviaVajdová Olívia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
11 11 8 15.20 15.20 15.20
2 105 Serenčková NinaSerenčková Nina
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
10 10 4 14.57 14.57 14.57
3 106 Serenčková SáraSerenčková Sára
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
10 10 5 13.35 13.35 13.35
4 134 Kendrová KarolínaKendrová Karolína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 1 12.60 12.60 12.60
5 88 Kolesárová ŽofiaKolesárová Žofia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
10 10 7 11.20 11.20 11.20
6 95 Majchráková SimonaMajchráková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
10 10 2 10.15 10.15 10.15
7 3 Nováková HanaNováková Hana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
11 11 3 07.70 07.70 7.70
8 83 Kakarová KarolínaKakarová Karolína
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
11 11 6 06.20 06.20 6.20
Celkom 8 pretekárov
Miniprípravka-dievčatá B (so, 8.6.2019 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 85 Keinath OlíviaKeinath Olívia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
12 12 4 15.33 15.33 15.33
2 96 Marcinová RiaMarcinová Ria
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
13 13 6 15.10 15.10 15.10
3 75 Blahutová KláraBlahutová Klára
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
13 13 2 14.26 14.26 14.26
4 107 Smaržíková TimeaSmaržíková Timea
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
12 12 8 12.58 12.58 12.58
5 111 Širochmanová LíviaŠirochmanová Lívia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
13 13 10 11.52 11.52 11.52
6 109 Stripaiová MiriamaStripaiová Miriama
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
14 14 9 11.43 11.43 11.43
7 84 Kaloková LauraKaloková Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
12 12 3 11.12 11.12 11.12
8 71 Babjáková EmaBabjáková Ema
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
12 12 1 10.96 10.96 10.96
9 86 Klimová MichaelaKlimová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
13 13 5 10.86 10.86 10.86
10 98 Matta MelanijaMatta Melanija
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
13 13 7 10.41 10.41 10.41
Celkom 10 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 74 Barkaiová LauraBarkaiová Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 1 27.30 27.30 27.30
2 87 Klimová SofiaKlimová Sofia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 8 26.40 26.40 26.40
3 93 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 3 19.50 19.50 19.50
4 137 Senčáková SimonaSenčáková Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 6 17.70 17.70 17.70
5 136 Reľovská PetraReľovská Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 5 14.50 14.50 14.50
6 135 Poláková ZuzanaPoláková Zuzana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 4 14.10 14.10 14.10
7 131 Bohinská VivienBohinská Vivien
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 7 11.50 11.50 11.50
8 132 Frankovičová NikolaFrankovičová Nikola
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 2 09.20 09.20 9.20
Celkom 8 pretekárov