<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický míting pre prípravky atletických klubov VsAZ

Michalovce (8. 6. 2019)

60 m - Najmladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 11:50) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Strmeň JakubStrmeň Jakub 121008 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Paulína GabrielPaulína Gabriel 121218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Tokár AdamTokár Adam 121215 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Havrila KevinHavrila Kevin 130112 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Tudja MatúšTudja Matúš 130307 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Hönsch SamuelHönsch Samuel 131010 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Gejguš JakubGejguš Jakub 140208 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Vinc DavidVinc David 131209 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Braššo MichalBraššo Michal 130710 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Tkáč TeoTkáč Teo 130604 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Činčár FrantišekČinčár František 120117 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Pandoščák DávidPandoščák Dávid 120124 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Cerula DávidCerula Dávid 121218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Bogár JozefBogár Jozef 120829 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Uhrín MartinUhrín Martin 140501 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Hrico ZoltánHrico Zoltán 140221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Dlugoš MarcoDlugoš Marco 121016 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Lenárt PatrikLenárt Patrik 090119 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Vanta SebastiánVanta Sebastián 080908 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Michta MarkoMichta Marko 090807 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Sidor RichardSidor Richard 130207 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Dido MartinDido Martin 131107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Varkonda Marek SebastiánVarkonda Marek Sebastián 130527 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Holan NoemHolan Noem 081106 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce BŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Gaži DominikGaži Dominik 110730 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Volčko OliverVolčko Oliver 091204 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Poláček FilipPoláček Filip 100215 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Katanik JakubKatanik Jakub 090311 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Vasilega JakubVasilega Jakub 100414 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Sýkora PatrikSýkora Patrik 080914 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Šiba KristiánŠiba Kristián 091227 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Paľuv OliverPaľuv Oliver 100321 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Kaliňák SamuelKaliňák Samuel 100621 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Pillár OliverPillár Oliver 090821 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Kolesár SamuelKolesár Samuel 081202 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Bača DanielBača Daniel 081107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.53
Tereska KareemTereska Kareem 090909 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Peniak PatrikPeniak Patrik 081114 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mertén KristiánMertén Kristián 081211 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Nemčík DávidNemčík Dávid 090316 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Barkai EnrikoBarkai Enriko 110410 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Tereska AdamTereska Adam 100613 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Horváth RóbertHorváth Róbert 091215 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Hreščo JakubHreščo Jakub 090626 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Coranič MatúšCoranič Matúš 110826 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Hreňko JakubHreňko Jakub 100320 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Soták MichalSoták Michal 110421 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Rosinský AlexRosinský Alex 100908 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 100129 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
Falatko DanielFalatko Daniel 121003 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Celkom 50 pretekárov

60 m - Miniprípravka-dievčatá

(so, 8.6.2019 - 09:20) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Gombitová NuemiGombitová Nuemi 121124 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Tamášová EmmaTamášová Emma 130311 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Klimová MichaelaKlimová Michaela 131227 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Blahutová KláraBlahutová Klára 130714 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Miňová EmmaMiňová Emma 120716 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Pauliková LianaPauliková Liana 120420 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Rovňáková SáraRovňáková Sára 130424 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Babjáková EmaBabjáková Ema 120619 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Bogárova XéniaBogárova Xénia 120215 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Kacinová ViktóriaKacinová Viktória 121009 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Babjaková AlžbetaBabjaková Alžbeta 120116 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Matta MelanijaMatta Melanija 131026 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Celkom 12 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 12:00) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Nemčíková SimonaNemčíková Simona 090316 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Matejová SophiaMatejová Sophia 091019 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Popiková BiankaPopiková Bianka 090406 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Činčárová TimeaČinčárová Timea 081104 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Šimová SoňaŠimová Soňa 090728 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Frankovičová NikolaFrankovičová Nikola 090614 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Poláková ZuzanaPoláková Zuzana 091216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Chovancová EmaChovancová Ema 091204 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Senčáková SimonaSenčáková Simona 091007 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.46
Bohinská VivienBohinská Vivien 081205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Stričiková TimeaStričiková Timea 081122 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Celkom 11 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 08:00) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Cingeľ TobiasCingeľ Tobias 130801 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Tokár AdamTokár Adam 121215 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Strmeň JakubStrmeň Jakub 121008 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Šimko MatejŠimko Matej 121011 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 110622 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Kononenko AlexKononenko Alex 130712 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Lauf LeonardLauf Leonard 110611 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Miker MichalMiker Michal 120704 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Pestúch NikolasPestúch Nikolas 130911 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Bahounek MartinBahounek Martin 130907 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Kočiš MarekKočiš Marek 121109 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Midlík JurajMidlík Juraj 120814 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Havrila KevinHavrila Kevin 130112 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Pillár OliverPillár Oliver 090821 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Horváth RóbertHorváth Róbert 091215 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Laporčák MatúšLaporčák Matúš 100713 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Rosinský AlexRosinský Alex 100908 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Schmidt SimonSchmidt Simon 120308 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Kaliňák SamuelKaliňák Samuel 100621 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Paľuv OliverPaľuv Oliver 100321 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Hríbik TomášHríbik Tomáš 100222 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Sýkora PatrikSýkora Patrik 080914 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Vasilega JakubVasilega Jakub 100414 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Katanik JakubKatanik Jakub 090311 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Poláček FilipPoláček Filip 100215 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Labanc PeterLabanc Peter 091014 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Volčko OliverVolčko Oliver 091204 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Hoľan AlexHoľan Alex 130228 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 100129 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
Vinc DavidVinc David 131209 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Celkom 30 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 08:00) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Hromyová BarboraHromyová Barbora 130802 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Kacinová ViktóriaKacinová Viktória 121009 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Luppi NatáliaLuppi Natália 130530 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Kudelková NinaKudelková Nina 131110 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Bali-Jenčíková IvanaBali-Jenčíková Ivana 130515 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Čermáková Noemi SofiaČermáková Noemi Sofia 130417 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Brhlíková SimonaBrhlíková Simona 130315 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Kolesárová ŽofiaKolesárová Žofia 101215 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Gombitová NuemiGombitová Nuemi 121124 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Matta MelanijaMatta Melanija 131026 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Stašková LauraStašková Laura 130924 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Surmiaková IvanaSurmiaková Ivana 110202 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Šimová SoňaŠimová Soňa 090728 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Frankovičová NikolaFrankovičová Nikola 090614 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Chovancová EmaChovancová Ema 091204 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Rebrešová AlexandraRebrešová Alexandra 140331 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Bohinská VivienBohinská Vivien 081205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nováková HanaNováková Hana 110926 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
Celkom 18 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 08:00) Excel Prihlášky Výsledky
Pořadí Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Bača DanielBača Daniel 081107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 29.53
Hönsch SamuelHönsch Samuel 131010 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Braššo MichalBraššo Michal 130710 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Falatko DanielFalatko Daniel 121003 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Pandoščák DávidPandoščák Dávid 120124 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Vanta SebastiánVanta Sebastián 080908 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Cerula DávidCerula Dávid 121218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Bogár JozefBogár Jozef 120829 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Fejko MartinFejko Martin 130830 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Činčár FrantišekČinčár František 120117 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Dlugoš MarcoDlugoš Marco 121016 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Lenárt PatrikLenárt Patrik 090119 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Soták MichalSoták Michal 110421 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 110622 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Coranič MatúšCoranič Matúš 110826 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Tereska KareemTereska Kareem 090909 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Sokira ChristopherSokira Christopher 110725 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Michta MarkoMichta Marko 090807 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Volčko OliverVolčko Oliver 091204 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Labanc PeterLabanc Peter 091014 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Poláček FilipPoláček Filip 100215 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Šiba KristiánŠiba Kristián 091227 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Hríbik TomášHríbik Tomáš 100222 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Demko DávidDemko Dávid 100823 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Kaliňák SamuelKaliňák Samuel 100621 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Kolesár SamuelKolesár Samuel 081202 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Holan NoemHolan Noem 081106 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce BŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Brhlík TimotejBrhlík Timotej 101011 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Mertén KristiánMertén Kristián 081211 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Tereska AdamTereska Adam 100613 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Laporčák MatúšLaporčák Matúš 100713 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Pillár OliverPillár Oliver 090821 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 100129 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
Gaži DominikGaži Dominik 110730 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Celkom 34 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 08:00) Excel Prihlášky Výsledky
Pořadí Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Klimová MichaelaKlimová Michaela 131227 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Blahutová KláraBlahutová Klára 130714 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Širochmanová LíviaŠirochmanová Lívia 130409 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Stripaiová MiriamaStripaiová Miriama 140512 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Kaloková LauraKaloková Laura 120611 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Nováková HanaNováková Hana 110926 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
Babjáková EmaBabjáková Ema 120619 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Serenčková NinaSerenčková Nina 100224 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Smaržíková TimeaSmaržíková Timea 121008 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Serenčková SáraSerenčková Sára 100224 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Matejová SophiaMatejová Sophia 091019 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Stričiková TimeaStričiková Timea 081122 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Nemčíková SimonaNemčíková Simona 090316 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Marcinová RiaMarcinová Ria 130505 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Baranová KiaraBaranová Kiara 100402 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Majchráková SimonaMajchráková Simona 100805 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Barkaiová LauraBarkaiová Laura 081108 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Frankovičová NikolaFrankovičová Nikola 090614 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Poláková ZuzanaPoláková Zuzana 091216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Kendrová KarolínaKendrová Karolína 100204 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Senčáková SimonaSenčáková Simona 091007 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia 081220 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Keinath OlíviaKeinath Olívia 120812 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Matta MelanijaMatta Melanija 131026 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Celkom 24 pretekárov

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 08:00) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Vasilega, Paľuv, Labanc, Katanik Vasilega, Paľuv, Labanc, Katanik ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Michta, Peniak, Hríbik, Sýkora Michta, Peniak, Hríbik, Sýkora ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Sidor, Lešňanský, Dzurina, Polák, Tobias, Pivarník, Muňo, Pado Sidor, Lešňanský, Dzurina, Polák, Tobias, Pivarník, Muňo, Pado ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce AŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Celkom 3 pretekárov

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 08:00) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Chovancová, Kendrová, Poláková, Senčáková Chovancová, Kendrová, Poláková, Senčáková ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Malárová, Tokárová, Babjáková, Kicová, Bogárova, Chromá, Višňovská, Janáková Malárová, Tokárová, Babjáková, Kicová, Bogárova, Chromá, Višňovská, Janáková ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce BŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Celkom 2 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Najmladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 08:00) Excel Prihlášky Výsledky
Pořadí Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Šimko MatejŠimko Matej 121011 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Marcin MarekMarcin Marek 121220 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Horváth SimonHorváth Simon 120410 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Midlík JurajMidlík Juraj 120814 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Remenyi JakubRemenyi Jakub 120511 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Kirnag AdamKirnag Adam 120609 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Kapura MilošKapura Miloš 120617 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Tokár AdamTokár Adam 121215 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Lenárt PatrikLenárt Patrik 090119 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Lauf LeonardLauf Leonard 110611 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Cingeľ TobiasCingeľ Tobias 130801 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Rinik FilipRinik Filip 121101 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Bahounek MartinBahounek Martin 130907 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Hurčík RichardHurčík Richard 130524 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Korba BorisKorba Boris 130410 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Vanta SebastiánVanta Sebastián 080908 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Hreňko JakubHreňko Jakub 100320 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Demko DávidDemko Dávid 100823 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Sokira ChristopherSokira Christopher 110725 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Hreščo JakubHreščo Jakub 090626 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Barkai EnrikoBarkai Enriko 110410 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Nemčík DávidNemčík Dávid 090316 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Brhlík TimotejBrhlík Timotej 101011 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Šiba KristiánŠiba Kristián 091227 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Hostovičák AdrianHostovičák Adrian 130414 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Peniak PatrikPeniak Patrik 081114 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Strmeň JakubStrmeň Jakub 121008 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Celkom 27 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Najmladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 08:00) Excel Prihlášky Výsledky
Pořadí Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Tkáčová MonikaTkáčová Monika 120807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Koščová LeaKoščová Lea 121024 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Kuročková SoňaKuročková Soňa 121107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Kudelková NinaKudelková Nina 131110 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Bali-Jenčíková IvanaBali-Jenčíková Ivana 130515 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Čermáková Noemi SofiaČermáková Noemi Sofia 130417 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Brhlíková SimonaBrhlíková Simona 130315 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Serenčková SáraSerenčková Sára 100224 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Stašková LauraStašková Laura 130924 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia 081220 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Stričiková TimeaStričiková Timea 081122 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Vajdová OlíviaVajdová Olívia 110418 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Popiková BiankaPopiková Bianka 090406 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Barkaiová LauraBarkaiová Laura 081108 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Činčárová TimeaČinčárová Timea 081104 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Šimová SoňaŠimová Soňa 090728 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Rebrešová AlexandraRebrešová Alexandra 140331 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Bohinská VivienBohinská Vivien 081205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Kováčová MáriaKováčová Mária 120516 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
Celkom 19 pretekárov