<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický míting pre prípravky atletických klubov VsAZ

Michalovce (8. 6. 2019)

60 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Havrila KevinHavrila Kevin 130112 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 13.5
2 59 Strmeň JakubStrmeň Jakub 121008 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 13.9
3 66 Tudja MatúšTudja Matúš 130307 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 14.3
4 17 Falatko DanielFalatko Daniel 121003 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 16.2
5 49 Paulína GabrielPaulína Gabriel 121218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 16.3
6 65 Tokár AdamTokár Adam 121215 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 17.8
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Hönsch SamuelHönsch Samuel 131010 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 13.0
2 13 Činčár FrantišekČinčár František 120117 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 14.2
3 7 Braššo MichalBraššo Michal 130710 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 15.1
4 20 Gejguš JakubGejguš Jakub 140208 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 16.0
5 69 Vinc DavidVinc David 131209 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 16.1
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Dlugoš MarcoDlugoš Marco 121016 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 12.9
2 6 Bogár JozefBogár Jozef 120829 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 13.4
3 9 Cerula DávidCerula Dávid 121218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 13.9
4 48 Pandoščák DávidPandoščák Dávid 120124 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 15.0
5 31 Hrico ZoltánHrico Zoltán 140221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 18.1
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Tkáč TeoTkáč Teo 130604 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 13.5
2 15 Dido MartinDido Martin 131107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 16.2
3 67 Uhrín MartinUhrín Martin 140501 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 16.3
4 56 Sidor RichardSidor Richard 130207 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 17.0
5 68 Varkonda Marek SebastiánVarkonda Marek Sebastián 130527 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 19.2
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 29 Hreňko JakubHreňko Jakub 100320 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 08.4
2 116 Kaliňák SamuelKaliňák Samuel 100621 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.1
3 54 Rosinský AlexRosinský Alex 100908 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.9
129 Vasilega JakubVasilega Jakub 100414 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.6
62 Tereska AdamTereska Adam 100613 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNF
19 Gaži DominikGaži Dominik 110730 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 121 Paľuv OliverPaľuv Oliver 100321 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.5
2 2 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 100129 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.1
3 124 Poláček FilipPoláček Filip 100215 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.5
4 12 Coranič MatúšCoranič Matúš 110826 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.9
5 58 Soták MichalSoták Michal 110421 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.0
6 5 Barkai EnrikoBarkai Enriko 110410 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 10.8
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Makkay SimonMakkay Simon 100920 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.6
2 47 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 110622 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.8
3 61 Štec DenisŠtec Denis 090929 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.6
4 51 Prosták MartinProsták Martin 110825 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.8
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 29 Hreňko JakubHreňko Jakub 100320 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 08.4
2 121 Paľuv OliverPaľuv Oliver 100321 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.5
3 129 Vasilega JakubVasilega Jakub 100414 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.6
3 41 Makkay SimonMakkay Simon 100920 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.6
5 47 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 110622 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.8
6 116 Kaliňák SamuelKaliňák Samuel 100621 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.1
6 2 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 100129 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.1
8 124 Poláček FilipPoláček Filip 100215 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.5
9 61 Štec DenisŠtec Denis 090929 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.6
10 51 Prosták MartinProsták Martin 110825 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.8
11 54 Rosinský AlexRosinský Alex 100908 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.9
11 12 Coranič MatúšCoranič Matúš 110826 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.9
13 58 Soták MichalSoták Michal 110421 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.0
14 5 Barkai EnrikoBarkai Enriko 110410 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 10.8
15 16 Dlugoš MarcoDlugoš Marco 121016 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 12.9
16 25 Hönsch SamuelHönsch Samuel 131010 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 13.0
17 6 Bogár JozefBogár Jozef 120829 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 13.4
18 21 Havrila KevinHavrila Kevin 130112 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 13.5
18 64 Tkáč TeoTkáč Teo 130604 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 13.5
20 59 Strmeň JakubStrmeň Jakub 121008 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 13.9
20 9 Cerula DávidCerula Dávid 121218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 13.9
22 13 Činčár FrantišekČinčár František 120117 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 14.2
23 66 Tudja MatúšTudja Matúš 130307 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 14.3
24 48 Pandoščák DávidPandoščák Dávid 120124 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 15.0
25 7 Braššo MichalBraššo Michal 130710 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 15.1
26 20 Gejguš JakubGejguš Jakub 140208 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 16.0
27 69 Vinc DavidVinc David 131209 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 16.1
28 17 Falatko DanielFalatko Daniel 121003 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 16.2
28 15 Dido MartinDido Martin 131107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 16.2
30 49 Paulína GabrielPaulína Gabriel 121218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 16.3
30 67 Uhrín MartinUhrín Martin 140501 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 16.3
32 56 Sidor RichardSidor Richard 130207 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 17.0
33 65 Tokár AdamTokár Adam 121215 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 17.8
34 31 Hrico ZoltánHrico Zoltán 140221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 18.1
35 68 Varkonda Marek SebastiánVarkonda Marek Sebastián 130527 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 19.2
62 Tereska AdamTereska Adam 100613 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNF
19 Gaži DominikGaži Dominik 110730 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNF

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Katanik JakubKatanik Jakub 090311 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.3
2 122 Peniak PatrikPeniak Patrik 081114 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.4
3 120 Michta MarkoMichta Marko 090807 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.7
4 123 Pillár OliverPillár Oliver 090821 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.0
5 22 Holan NicolasHolan Nicolas 110403 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 15.1
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Sýkora PatrikSýkora Patrik 080914 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.2
2 23 Holan NoemHolan Noem 081106 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.3
3 119 Lenárt PatrikLenárt Patrik 090119 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.5
4 36 Kolesár SamuelKolesár Samuel 081202 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.9
5 43 Mertén KristiánMertén Kristián 081211 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.7
30 Hreščo JakubHreščo Jakub 090626 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Vanta SebastiánVanta Sebastián 080908 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.7
2 126 Šiba KristiánŠiba Kristián 091227 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.8
3 130 Volčko OliverVolčko Oliver 091204 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.4
46 Nemčík DávidNemčík Dávid 090316 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
63 Tereska KareemTereska Kareem 090909 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Sýkora PatrikSýkora Patrik 080914 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.2
2 117 Katanik JakubKatanik Jakub 090311 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.3
2 23 Holan NoemHolan Noem 081106 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.3
4 122 Peniak PatrikPeniak Patrik 081114 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.4
5 119 Lenárt PatrikLenárt Patrik 090119 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.5
6 120 Michta MarkoMichta Marko 090807 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.7
6 128 Vanta SebastiánVanta Sebastián 080908 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.7
8 126 Šiba KristiánŠiba Kristián 091227 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.8
9 36 Kolesár SamuelKolesár Samuel 081202 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.9
10 123 Pillár OliverPillár Oliver 090821 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.0
11 130 Volčko OliverVolčko Oliver 091204 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.4
12 43 Mertén KristiánMertén Kristián 081211 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.7
13 22 Holan NicolasHolan Nicolas 110403 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 15.1
30 Hreščo JakubHreščo Jakub 090626 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
46 Nemčík DávidNemčík Dávid 090316 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
63 Tereska KareemTereska Kareem 090909 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 09:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 75 Blahutová KláraBlahutová Klára 130714 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 13.4
2 71 Babjáková EmaBabjáková Ema 120619 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 13.5
3 82 Kacinová ViktóriaKacinová Viktória 121009 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 13.7
4 98 Matta MelanijaMatta Melanija 131026 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 13.8
5 101 Pauliková LianaPauliková Liana 120420 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 14.8
6 112 Tamášová EmmaTamášová Emma 130311 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 15.1
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 09:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Miňová EmmaMiňová Emma 120716 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 14.1
2 70 Babjaková AlžbetaBabjaková Alžbeta 120116 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 15.2
3 80 Gombitová NuemiGombitová Nuemi 121124 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 15.3
4 86 Klimová MichaelaKlimová Michaela 131227 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 16.1
5 76 Bogárova XéniaBogárova Xénia 120215 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 16.2
6 104 Rovňáková SáraRovňáková Sára 130424 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 17.2
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Kendrová KarolínaKendrová Karolína 100204 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.0
2 3 Nováková HanaNováková Hana 110926 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.7
3 73 Baranová KiaraBaranová Kiara 100402 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 10.0
MS 79 Dlugošová LauraDlugošová Laura 080101 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.1
110 Surmiaková IvanaSurmiaková Ivana 110202 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 110418 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.0
2 105 Serenčková NinaSerenčková Nina 100224 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.1
3 95 Majchráková SimonaMajchráková Simona 100805 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.3
4 88 Kolesárová ŽofiaKolesárová Žofia 101215 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.8
5 71 Babjáková EmaBabjáková Ema 120619 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.1
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Kendrová KarolínaKendrová Karolína 100204 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.0
1 114 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 110418 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.0
3 79 Dlugošová LauraDlugošová Laura 080101 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.1
3 105 Serenčková NinaSerenčková Nina 100224 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.1
5 95 Majchráková SimonaMajchráková Simona 100805 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.3
6 3 Nováková HanaNováková Hana 110926 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.7
7 88 Kolesárová ŽofiaKolesárová Žofia 101215 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.8
8 73 Baranová KiaraBaranová Kiara 100402 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 10.0
9 71 Babjáková EmaBabjáková Ema 120619 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.1
10 75 Blahutová KláraBlahutová Klára 130714 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 13.4
11 71 Babjáková EmaBabjáková Ema 120619 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 13.5
12 82 Kacinová ViktóriaKacinová Viktória 121009 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 13.7
13 98 Matta MelanijaMatta Melanija 131026 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 13.8
14 99 Miňová EmmaMiňová Emma 120716 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 14.1
15 101 Pauliková LianaPauliková Liana 120420 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 14.8
16 112 Tamášová EmmaTamášová Emma 130311 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 15.1
17 70 Babjaková AlžbetaBabjaková Alžbeta 120116 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 15.2
18 80 Gombitová NuemiGombitová Nuemi 121124 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 15.3
19 86 Klimová MichaelaKlimová Michaela 131227 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 16.1
20 76 Bogárova XéniaBogárova Xénia 120215 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 16.2
21 104 Rovňáková SáraRovňáková Sára 130424 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 17.2
110 Surmiaková IvanaSurmiaková Ivana 110202 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNF

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 138 Šimová SoňaŠimová Soňa 090728 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.7
2 137 Senčáková SimonaSenčáková Simona 091007 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.8
3 102 Popiková BiankaPopiková Bianka 090406 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.2
4 135 Poláková ZuzanaPoláková Zuzana 091216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.3
5 131 Bohinská VivienBohinská Vivien 081205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.7
100 Nemčíková SimonaNemčíková Simona 090316 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Klimová SofiaKlimová Sofia 080101 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.2
2 136 Reľovská PetraReľovská Petra 080723 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.0
3 132 Frankovičová NikolaFrankovičová Nikola 090614 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.5
4 97 Matejová SophiaMatejová Sophia 091019 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.7
5 133 Chovancová EmaChovancová Ema 091204 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.4
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Klimová SofiaKlimová Sofia 080101 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.2
2 138 Šimová SoňaŠimová Soňa 090728 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.7
3 137 Senčáková SimonaSenčáková Simona 091007 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.8
4 136 Reľovská PetraReľovská Petra 080723 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.0
5 102 Popiková BiankaPopiková Bianka 090406 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.2
6 135 Poláková ZuzanaPoláková Zuzana 091216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.3
7 132 Frankovičová NikolaFrankovičová Nikola 090614 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.5
8 131 Bohinská VivienBohinská Vivien 081205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.7
8 97 Matejová SophiaMatejová Sophia 091019 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.7
10 133 Chovancová EmaChovancová Ema 091204 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.4
100 Nemčíková SimonaNemčíková Simona 090316 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS

600 m - Miniprípravka-chlapci

Miniprípravka-chlapci A (so, 8.6.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 124 Poláček FilipPoláček Filip 100215 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:15.4
2 39 Laporčák MatúšLaporčák Matúš 100713 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 2:18.4
3 41 Makkay SimonMakkay Simon 100920 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 11 2:18.7
4 129 Vasilega JakubVasilega Jakub 100414 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:27.3
5 115 Hríbik TomášHríbik Tomáš 100222 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:27.5
6 40 Lauf LeonardLauf Leonard 110611 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 2:37.3
7 12 Coranič MatúšCoranič Matúš 110826 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 12 2:45.0
8 116 Kaliňák SamuelKaliňák Samuel 100621 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:49.6
9 54 Rosinský AlexRosinský Alex 100908 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 9 2:53.0
10 2 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 100129 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:57.4
11 121 Paľuv OliverPaľuv Oliver 100321 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 3:00.5
47 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 110622 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNF
Celkom 12 pretekárov
Miniprípravka-chlapci B (so, 8.6.2019 - 09:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 44 Midlík JurajMidlík Juraj 120814 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 3:40.1
2 35 Kočiš MarekKočiš Marek 121109 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 3:42.1
3 37 Kononenko AlexKononenko Alex 130712 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 3:42.9
4 45 Miker MichalMiker Michal 120704 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 3:43.5
5 24 Hoľan AlexHoľan Alex 130228 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 3:45.6
6 60 Šimko MatejŠimko Matej 121011 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 12 3:47.1
7 65 Tokár AdamTokár Adam 121215 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 13 3:47.9
8 21 Havrila KevinHavrila Kevin 130112 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 3:48.1
9 10 Cingeľ TobiasCingeľ Tobias 130801 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 3:49.1
10 4 Bahounek MartinBahounek Martin 130907 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 3:49.3
11 50 Pestúch NikolasPestúch Nikolas 130911 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 9 3:50.1
12 55 Schmidt SimonSchmidt Simon 120308 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10 3:51.3
13 59 Strmeň JakubStrmeň Jakub 121008 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 11 3:52.4
14 69 Vinc DavidVinc David 131209 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 14 3:54.1
Celkom 14 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 118 Labanc PeterLabanc Peter 091014 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 2:24.1
2 117 Katanik JakubKatanik Jakub 090311 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:27.2
3 125 Sýkora PatrikSýkora Patrik 080914 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:30.7
4 130 Volčko OliverVolčko Oliver 091204 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:48.9
5 123 Pillár OliverPillár Oliver 090821 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:53.4
26 Horváth RóbertHorváth Róbert 091215 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
Celkom 6 pretekárov

600 m - Miniprípravka-dievčatá

Miniprípravka-dievčatá A (so, 8.6.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 88 Kolesárová ŽofiaKolesárová Žofia 101215 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 2:49.6
2 3 Nováková HanaNováková Hana 110926 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:52.1
MS 79 Dlugošová LauraDlugošová Laura 080101 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 2:25.7
110 Surmiaková IvanaSurmiaková Ivana 110202 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNF
Celkom 4 pretekári
Miniprípravka-dievčatá B (so, 8.6.2019 - 09:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 82 Kacinová ViktóriaKacinová Viktória 121009 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 3:35.1
2 80 Gombitová NuemiGombitová Nuemi 121124 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 3:37.2
3 72 Bali-Jenčíková IvanaBali-Jenčíková Ivana 130515 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 3:40.2
4 77 Brhlíková SimonaBrhlíková Simona 130315 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 3:41.3
5 91 Kudelková NinaKudelková Nina 131110 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 3:42.3
6 78 Čermáková Noemi SofiaČermáková Noemi Sofia 130417 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 3:44.5
7 81 Hromyová BarboraHromyová Barbora 130802 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 3:44.6
8 94 Luppi NatáliaLuppi Natália 130530 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 3:46.2
9 103 Rebrešová AlexandraRebrešová Alexandra 140331 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10 3:46.8
10 98 Matta MelanijaMatta Melanija 131026 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 9 3:47.2
11 108 Stašková LauraStašková Laura 130924 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 11 3:47.3
Celkom 11 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 138 Šimová SoňaŠimová Soňa 090728 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:15.9
2 133 Chovancová EmaChovancová Ema 091204 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:27.9
3 131 Bohinská VivienBohinská Vivien 081205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:47.0
4 132 Frankovičová NikolaFrankovičová Nikola 090614 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 2:53.2
Celkom 4 pretekári

Hod kriketovou loptičkou - Miniprípravka-chlapci

Miniprípravka-chlapci A (so, 8.6.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 14 Demko DávidDemko Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
100823 3 25.50 25.5025.50
2 58 Soták MichalSoták Michal
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
110421 12 24.60 24.6024.60
3 124 Poláček FilipPoláček Filip
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
100215 10 24.40 24.4024.40
4 57 Sokira ChristopherSokira Christopher
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
110725 11 22.65 22.6522.65
5 116 Kaliňák SamuelKaliňák Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
100621 6 22.00 22.0022.00
6 115 Hríbik TomášHríbik Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
100222 5 21.70 21.7021.70
7 39 Laporčák MatúšLaporčák Matúš
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
100713 7 21.60 21.6021.60
8 8 Brhlík TimotejBrhlík Timotej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
101011 1 21.30 21.3021.30
9 22 Holan NicolasHolan Nicolas
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
110403 16 20.25 20.2520.25
10 12 Coranič MatúšCoranič Matúš
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
110826 2 18.18 18.1818.18
11 51 Prosták MartinProsták Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
110825 14 18.15 18.1518.15
12 48 Pandoščák DávidPandoščák Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
120124 15 16.15 16.1516.15
13 47 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
110622 8 15.95 15.9515.95
14 2 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
100129 9 15.77 15.7715.77
15= 62 Tereska AdamTereska Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
100613 13 00.00 -0.0
15= 19 Gaži DominikGaži Dominik
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
110730 4 00.00 -0.0
Celkom 16 pretekárov
Miniprípravka-chlapci B (so, 8.6.2019 - 09:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 9 Cerula DávidCerula Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
121218 3 15.24 15.2415.24
2 17 Falatko DanielFalatko Daniel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
121003 6 14.82 14.8214.82
3 18 Fejko MartinFejko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
130830 7 14.11 14.1114.11
4 16 Dlugoš MarcoDlugoš Marco
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
121016 5 12.60 12.6012.60
5 6 Bogár JozefBogár Jozef
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
120829 1 11.36 11.3611.36
6 48 Pandoščák DávidPandoščák Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
120124 9 10.92 10.9210.92
7 7 Braššo MichalBraššo Michal
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
130710 2 10.21 10.2110.21
8 13 Činčár FrantišekČinčár František
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
120117 4 09.98 09.9809.98
9 25 Hönsch SamuelHönsch Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
131010 8 09.92 09.9209.92
Celkom 9 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 118 Labanc PeterLabanc Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
091014 3 31.80 31.8031.80
2 11 Coranič LukášCoranič Lukáš
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080921 14 31.70 31.7031.70
3 23 Holan NoemHolan Noem
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
081106 1 31.50 31.5031.50
4 61 Štec DenisŠtec Denis
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
090929 13 27.55 27.5527.55
5 128 Vanta SebastiánVanta Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080908 10 26.40 26.4026.40
6 43 Mertén KristiánMertén Kristián
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
081211 5 25.00 25.0025.00
7 120 Michta MarkoMichta Marko
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
090807 6 21.35 21.3521.35
8 119 Lenárt PatrikLenárt Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
090119 4 20.85 20.8520.85
9 123 Pillár OliverPillár Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
090821 7 19.83 19.8319.83
10 130 Volčko OliverVolčko Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
091204 11 14.96 14.9614.96
11 127 Šiba MatejŠiba Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
090327 8 14.00 14.0014.00
12 36 Kolesár SamuelKolesár Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
081202 2 12.20 12.2012.20
13= 63 Tereska KareemTereska Kareem
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
090909 9 00.00 -0.0
13= 1 Bača DanielBača Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
081107 12 00.00 -0.0
Celkom 14 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Miniprípravka-dievčatá

Miniprípravka-dievčatá A (so, 8.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 114 Vajdová OlíviaVajdová Olívia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
110418 8 15.20 15.2015.20
2 105 Serenčková NinaSerenčková Nina
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
100224 4 14.57 14.5714.57
3 106 Serenčková SáraSerenčková Sára
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
100224 5 13.35 13.3513.35
4 134 Kendrová KarolínaKendrová Karolína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
100204 1 12.60 12.6012.60
5 88 Kolesárová ŽofiaKolesárová Žofia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
101215 7 11.20 11.2011.20
6 95 Majchráková SimonaMajchráková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
100805 2 10.15 10.1510.15
7 3 Nováková HanaNováková Hana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
110926 3 07.70 07.7007.70
8 83 Kakarová KarolínaKakarová Karolína
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
111015 6 06.20 06.2006.20
Celkom 8 pretekárov
Miniprípravka-dievčatá B (so, 8.6.2019 - 09:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 85 Keinath OlíviaKeinath Olívia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
120812 4 15.33 15.3315.33
2 96 Marcinová RiaMarcinová Ria
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
130505 6 15.10 15.1015.10
3 75 Blahutová KláraBlahutová Klára
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
130714 2 14.26 14.2614.26
4 107 Smaržíková TimeaSmaržíková Timea
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
121008 8 12.58 12.5812.58
5 111 Širochmanová LíviaŠirochmanová Lívia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
130409 10 11.52 11.5211.52
6 109 Stripaiová MiriamaStripaiová Miriama
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
140512 9 11.43 11.4311.43
7 84 Kaloková LauraKaloková Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
120611 3 11.12 11.1211.12
8 71 Babjáková EmaBabjáková Ema
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
120619 1 10.96 10.9610.96
9 86 Klimová MichaelaKlimová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
131227 5 10.86 10.8610.86
10 98 Matta MelanijaMatta Melanija
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
131026 7 10.41 10.4110.41
Celkom 10 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 74 Barkaiová LauraBarkaiová Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
081108 1 27.30 27.3027.30
2 87 Klimová SofiaKlimová Sofia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080101 8 26.40 26.4026.40
3 93 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
081220 3 19.50 19.5019.50
4 137 Senčáková SimonaSenčáková Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
091007 6 17.70 17.7017.70
5 136 Reľovská PetraReľovská Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080723 5 14.50 14.5014.50
6 135 Poláková ZuzanaPoláková Zuzana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
091216 4 14.10 14.1014.10
7 131 Bohinská VivienBohinská Vivien
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
081205 7 11.50 11.5011.50
8 132 Frankovičová NikolaFrankovičová Nikola
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
090614 2 09.20 09.2009.20
Celkom 8 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Miniprípravka-chlapci

Miniprípravka-chlapci A (so, 8.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 14 Demko DávidDemko Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
100823 3 06.30 05.7005.0006.3006.30
2 58 Soták MichalSoták Michal
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
110421 8 05.80 05.7005.3005.8005.80
3 29 Hreňko JakubHreňko Jakub
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
100320 4 05.30 05.3004.7004.4205.30
4 5 Barkai EnrikoBarkai Enriko
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
110410 1 04.84 04.8004.8404.7004.84
5 22 Holan NicolasHolan Nicolas
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
110403 10 04.70 04.7003.5004.4504.70
6 51 Prosták MartinProsták Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
110825 7 04.70 03.6204.2004.7004.70
7 12 Coranič MatúšCoranič Matúš
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
110826 9 04.60 04.6003.5004.0004.60
8 2 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
100129 11 04.30 04.3004.2504.3004.30
9 40 Lauf LeonardLauf Leonard
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
110611 5 04.20 04.2003.0003.3004.20
10 57 Sokira ChristopherSokira Christopher
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
110725 6 03.80 03.6003.4003.8003.80
11 8 Brhlík TimotejBrhlík Timotej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
101011 2 03.70 03.6003.7003.3003.70
Celkom 11 pretekárov
Miniprípravka-chlapci B (so, 8.6.2019 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 34 Kirnag AdamKirnag Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
120609 7 05.11 05.1105.0104.9005.11
2 32 Hurčík RichardHurčík Richard
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
130524 5 05.01 04.4405.0104.9005.01
3 38 Korba BorisKorba Boris
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
130410 8 04.80 04.8003.3304.4004.80
4 42 Marcin MarekMarcin Marek
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
121220 9 04.80 03.3303.0004.8004.80
5 48 Pandoščák DávidPandoščák Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
120124 16 04.57 04.5704.3904.4204.57
6 44 Midlík JurajMidlík Juraj
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
120814 10 04.50 04.4004.4904.5004.50
7 27 Horváth SimonHorváth Simon
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
120410 3 04.44 04.0004.4403.9104.44
8 33 Kapura MilošKapura Miloš
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
120617 6 04.22 04.2203.1304.1104.22
9 65 Tokár AdamTokár Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
121215 15 04.21 04.0204.0304.2104.21
10 10 Cingeľ TobiasCingeľ Tobias
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
130801 2 03.91 02.9002.9903.9103.91
11 4 Bahounek MartinBahounek Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
130907 1 03.38 03.2903.0903.3803.38
12 60 Šimko MatejŠimko Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
121011 14 03.13 03.1203.1303.0003.13
13 28 Hostovičák AdrianHostovičák Adrian
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
130414 4 03.11 03.1102.1202.8803.11
14 53 Rinik FilipRinik Filip
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
121101 12 03.02 03.0003.0203.0103.02
15 59 Strmeň JakubStrmeň Jakub
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
121008 13 02.70 02.6102.6002.7002.70
16 52 Remenyi JakubRemenyi Jakub
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
120511 11 01.66 01.6101.6601.4001.66
Celkom 16 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Najmladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 119 Lenárt PatrikLenárt Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
090119 2 07.00 07.0006.0006.9007.00
2 127 Šiba MatejŠiba Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
090327 4 06.90 06.9006.9005.7006.90
3 11 Coranič LukášCoranič Lukáš
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080921 6 06.80 06.8006.4006.4506.80
4 128 Vanta SebastiánVanta Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080908 5 06.24 05.4006.2404.1006.24
5 122 Peniak PatrikPeniak Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
081114 3 06.00 06.0004.6005.9006.00
6 23 Holan NoemHolan Noem
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
081106 7 05.50 05.5004.9005.0005.50
7 30 Hreščo JakubHreščo Jakub
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
090626 1 05.30 05.3004.7004.8005.30
Celkom 7 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Miniprípravka-dievčatá

Miniprípravka-dievčatá A (so, 8.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 106 Serenčková SáraSerenčková Sára
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
100224 1 05.85 04.4004.3505.8505.85
2 114 Vajdová OlíviaVajdová Olívia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
110418 2 04.80 04.8003.4004.4004.80
MS 79 Dlugošová LauraDlugošová Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080101 3 05.70 05.6605.7004.9505.70
Celkom 3 pretekárov
Miniprípravka-dievčatá B (so, 8.6.2019 - 08:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 90 Kováčová MáriaKováčová Mária
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
120516 5 05.01 04.7805.0104.8305.01
2 108 Stašková LauraStašková Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
130924 9 04.38 03.8204.2304.3804.38
3 113 Tkáčová MonikaTkáčová Monika
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
120807 10 04.30 04.0504.3004.1404.30
4 72 Bali-Jenčíková IvanaBali-Jenčíková Ivana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
130515 1 04.01 03.7104.0103.8404.01
5 77 Brhlíková SimonaBrhlíková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
130315 2 03.70 03.7003.6103.4203.70
6 71 Babjáková EmaBabjáková Ema
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
120619 11 03.70 03.2002.9503.7003.70
7 103 Rebrešová AlexandraRebrešová Alexandra
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
140331 8 03.44 02.9903.2403.4403.44
8 91 Kudelková NinaKudelková Nina
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
131110 6 03.04 03.0402.6302.8203.04
9 89 Koščová LeaKoščová Lea
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
121024 4 02.80 02.7302.6502.8002.80
10 92 Kuročková SoňaKuročková Soňa
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
121107 7 02.80 02.4502.0002.8002.80
11 78 Čermáková Noemi SofiaČermáková Noemi Sofia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
130417 3 01.99 01.4301.9901.8201.99
Celkom 11 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Najmladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 74 Barkaiová LauraBarkaiová Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
081108 1 08.70 06.3007.3008.7008.70
2 87 Klimová SofiaKlimová Sofia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080101 6 07.60 07.0007.6007.0007.60
3 93 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
081220 2 07.10 07.1006.9006.6007.10
4 136 Reľovská PetraReľovská Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080723 5 07.10 06.7006.5607.1007.10
5 138 Šimová SoňaŠimová Soňa
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
090728 4 06.90 06.5806.9005.5006.90
6 102 Popiková BiankaPopiková Bianka
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
090406 3 04.15 04.1203.9704.1504.15
Celkom 6 pretekárov