<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický míting pre prípravky atletických klubov VsAZ

Michalovce (8. 6. 2019)

600 m - Miniprípravka-chlapci

Miniprípravka-chlapci A (so, 8.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 124 Poláček FilipPoláček Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:15.4
2 39 Laporčák MatúšLaporčák Matúš 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 2:18.4
3 41 Makkay SimonMakkay Simon 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 11 2:18.7
4 129 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:27.3
5 115 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:27.5
6 40 Lauf LeonardLauf Leonard 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 2:37.3
7 12 Coranič MatúšCoranič Matúš 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 12 2:45.0
8 116 Kaliňák SamuelKaliňák Samuel 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:49.6
9 54 Rosinský AlexRosinský Alex 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 9 2:53.0
10 2 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:57.4
11 121 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 3:00.5
47 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNF
Celkom 12 pretekárov
Miniprípravka-chlapci B (so, 8.6.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 44 Midlík JurajMidlík Juraj 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 3:40.1
2 35 Kočiš MarekKočiš Marek 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 3:42.1
3 37 Kononenko AlexKononenko Alex 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 3:42.9
4 45 Miker MichalMiker Michal 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 3:43.5
5 24 Hoľan AlexHoľan Alex 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 3:45.6
6 60 Šimko MatejŠimko Matej 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 12 3:47.1
7 65 Tokár AdamTokár Adam 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 13 3:47.9
8 21 Havrila KevinHavrila Kevin 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 3:48.1
9 10 Cingeľ TobiasCingeľ Tobias 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 3:49.1
10 4 Bahounek MartinBahounek Martin 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 3:49.3
11 50 Pestúch NikolasPestúch Nikolas 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 9 3:50.1
12 55 Schmidt SimonSchmidt Simon 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10 3:51.3
13 59 Strmeň JakubStrmeň Jakub 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 11 3:52.4
14 69 Vinc DavidVinc David 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 14 3:54.1
Celkom 14 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 118 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 2:24.1
2 117 Katanik JakubKatanik Jakub 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:27.2
3 125 Sýkora PatrikSýkora Patrik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:30.7
4 130 Volčko OliverVolčko Oliver 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:48.9
5 123 Pillár OliverPillár Oliver 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:53.4
26 Horváth RóbertHorváth Róbert 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
Celkom 6 pretekárov

600 m - Miniprípravka-dievčatá

Miniprípravka-dievčatá A (so, 8.6.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 88 Kolesárová ŽofiaKolesárová Žofia 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 2:49.6
2 3 Nováková HanaNováková Hana 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:52.1
MS 79 Dlugošová LauraDlugošová Laura 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 2:25.7
110 Surmiaková IvanaSurmiaková Ivana 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNF
Celkom 4 pretekári
Miniprípravka-dievčatá B (so, 8.6.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 82 Kacinová ViktóriaKacinová Viktória 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 3:35.1
2 80 Gombitová NuemiGombitová Nuemi 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 3:37.2
3 72 Bali-Jenčíková IvanaBali-Jenčíková Ivana 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 3:40.2
4 77 Brhlíková SimonaBrhlíková Simona 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 3:41.3
5 91 Kudelková NinaKudelková Nina 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 3:42.3
6 78 Čermáková Noemi SofiaČermáková Noemi Sofia 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 3:44.5
7 81 Hromyová BarboraHromyová Barbora 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 3:44.6
8 94 Luppi NatáliaLuppi Natália 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 3:46.2
9 103 Rebrešová AlexandraRebrešová Alexandra 14 14 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10 3:46.8
10 98 Matta MelanijaMatta Melanija 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 9 3:47.2
11 108 Stašková LauraStašková Laura 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 11 3:47.3
Celkom 11 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 138 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:15.9
2 133 Chovancová EmaChovancová Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:27.9
3 131 Bohinská VivienBohinská Vivien 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:47.0
4 132 Frankovičová NikolaFrankovičová Nikola 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 2:53.2
Celkom 4 pretekári